-= Javaslatok =-

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: -= Javaslatok =-

Témanyitás  Nishikawa Karasu on Szomb. Feb. 18 2017, 16:27

Na az emelkedő pengét pont ismerem. Very Happy Gondolom ha valaki fejlesztené a chakrakontrollját, mert pl orvosi ninjutsukat tanulna, az előtte mondjuk egy élményben leírhat ilyesmit, és ezt a staff figyelembe veszi. Amúgy ma reggel jutott ismét eszembe: Nem kéne a multik számát korlátozni? Nem tudom mennyire emészti fel a kapacitásotokat, de a legtöbb oldalon van egy határ. A 350 ch meg nem nagy cucc szvsz. Ilyen, hogy 5-8 karaktere van egy usernek, abból 2 be van ragadva egy kalandba mert a user megunta, de még vár, hátha megjön a kedve. Közben a mesélő meg mesélhetne mondjuk egy újoncnak. Persze Én nem látok bele ezekbe a dolgokba, ezt Ti látjátok át, csak szerintem ez az unlimited multi dolog kissé necces lesz hosszútávon. De hát a franc se tudja Very Happy Jelzem Én egyet SEM szeretnék indítani. Nem zavar egyébként, bár vannak fantáziátlan, sablonos meg felesleges multik, de nem tisztem beleszólni más játékába. Csak lehet gyorsabban haladna pl egy-egy kaland, vagy fejlesztés ha kevesebb karakter lenne. A játékos mesélők persze jópofák, de őket meg ellenőrizni kell, meg próbaidő meg rákom. Megint csak azt mondom a franc se tudja, de azért elfilózgattam ezen meló közben. Jó volt. A gondolat, hogy elvesztek valakitől 3-4 multit...kényszerítitek, hogy válasszon....bwahahahaha...  Twisted Evil
Nishikawa Karasu
Játékos

Taijutsu Pontok : 53

Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 332

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Terumi Mei on Szomb. Feb. 18 2017, 20:49

Korlátozva vannak. ^^ 
A legtöbb játékos tisztában van a képességeivel és a kapacitásával, az már a saját felelőssége, hogy mennyit bír el - tény, hogy ez több időt vesz el a Staffoktól, de nem tisztünk megszabni, hogy ki mennyi karaktert indíthat, mert az eléggé övön aluli volna.
Példa okáért, én tudom magamról, hogy három karakterrel még úgy ahogy elbírok, de ha indítanék egy negyediket, azt csak úgy tenném, hogy elég nehézkesen haladnék vele, és nem írnék, max egy-két havonta egyszer. 
De a legtöbben szerintem - ha tévedek, kövezzetek meg - egy idő után úgy gondolják, hogy az eddigi karaktereiket már nem tudják hozni, akkor jön egy tervezet, miszerint újat akarnak indítani, az előző pedig inaktívba kerül (így tulajdonképpen multi-kontraszt jön létre, de nem minden esetben). Ha beadja a tervet, és azt mondanánk neki, hogy márpedig nem indíthatsz új karaktert, abból sértődés lenne, mert ha annyi ötlete van, akkor valósítsa meg nyugodtan - még mindig jobb, mintha öt személyiség lenne egy testben.
Remélem, ez érthető az én szemszögemből elmagyarázva, de azt se bánom, ha egy kollega hozzászól, amennyiben szükséges. Very Happy 

Engyounogou Hakuryuuin - Fából vaskarika
Ginoo Yukizaki - Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld
Komimushi Zanami - Egyenesen járni tudni kell (fagyasztott)
Kuriyo Iso - Egy másfajta küldetés (fagyasztott)
Fujikage Kizashi - Zápor, zivatar (fagyasztott)
Hateshi - Ami az arcok mögött lapul (fagyasztott)

Terumi Mei
Adminisztrátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Témanyitás  Himura Akashi on Szomb. Márc. 04 2017, 21:29

Uffantás Very Happy

Egy kis ötlettel állnék elő, egy verseny témájával kapcsolatban. Nem tudom ki hogy van a rajzolással, de mi lenne, ha abban is össze lehetne mérni a tudásunkat. Remélem mások fantáziáját is megmozgatja az ötletem, és nem csak a sajátomat. Very Happy
Himura Akashi
Halott Karakter

Taijutsu Pontok : 15

Adatlap
Szint: D
Chakraszint: 146

Témanyitás  Ayanokoji Takashi on Vas. Márc. 05 2017, 13:10

Én egy hatalmas igennel szavaznék erre az ötletre. ^^ Biztos vagyok benne, hogy vannak jó páran akik örömüket lelik a rajzolásban, hát miért ne legyen jutalmakra is lehetőség? 
Ayanokoji Takashi
Játékos

Taijutsu Pontok : 180

Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 655

Témanyitás  Kureiji Hanaro on Szomb. Márc. 18 2017, 11:13

A rajzversenyben benne lennék^^ Bár azért a rajztudásomon lenne mit javítani Smile
Kureiji Hanaro
Játékos

Taijutsu Pontok : 35

Adatlap
Rang: Vándor
Chakraszint: 140

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Csüt. Jún. 22 2017, 23:59

Tisztelt Staff!

A Kage Bunshin technikával kapcsolatban lenne néhány felvetésem. Mostanában újranézem a Shippuuden részeket és nem tudtam elsiklani egy igencsak szembetűnő dolog fölött, mégpedig a következő részben lévő, vastagon kiemelt dolgok fölött.

Kage Bunshin no Jutsu // Árnyékklón Technika

A használó képes létrehozni egy tökéletes másolatot önmagáról, a chakrája pedig egyenlően oszlik meg a létrehozott klónnal, de a klón és az eredeti test is képes regenerálódni, teljesen feltöltődni chakrával, ha van idejük vagy technikájuk rá. A klónt csak halálos sérüléssel, vagy a technika feloszlatásával lehet erőszakkal eltüntetni, egyébként egészen addig fennmarad, amíg a klónnak elég chakrája van, hogy fenntartsa a formáját, vagy a használó meg nem szünteti.
A klón eltűnésekor minden általa szerzett tapasztalat, élmény, érzet a létrehozójának tudomására kerül. Minden olyan fájdalom, kimerültség, megerőltetés, pedig, ami fennmaradt a klón megszűnésekor, úgyszintén a létrehozót sújtja. Ha a használó a Klónja közelében van (Maximum 300 Méter) akkor a klón által fel nem használt Chakra, valamint a klón által termelt chakra a használó eredeti testébe áramlik. A távolság kitolható akár 500-600 méterig is, ha a használó elegendő chakrával rendelkezik. HA viszont a chakra visszaáramlását akadályozza valami, (Távolság, Blokkoló Technika, Chakra Elnyelés) akkor a chakra nem tér vissza maradéktalanul a használóba és az is előfordulhat, hogy a klón teljes chakrakészlete elvész.
Chakraszint: 350
Besorolás: B
Megjegyzés: Maximum 5 Klón hozható létre a Sima Kage Bunshinnal
ENGEDÉLYKÖTELES!

Az animében jól látható és tudható, hogy mekkora távolságokra használták a Kage Bunshin no Jutsut és, hogy a megismert tudás és a tapasztalatok akár 3-4 de extrém esetben 5-10 kilométeres távolságokból is az eredeti testbe áramoltak. 
Jól emlékszem, hogy anno még Jiraiyaként én vetettem fel ezt a fajta változtatást (Akkor korlátlan távolságból megszerezhető volt a Kage Bunshin tapasztalata) abból kiindulva, hogy Naruto nem tudta feloldani a Béké Rejtekében lévő Klónjait anélkül, hogy a bennük tározódó Chakra ne vesszen el, hanem meg kellett idézni a klónokat. Ezért javasoltam anno, hogy kössük egy bizonyos távolsághoz a visszaáramló chakrát és információt. Akkor azonban úgy hiszem, hogy tévedtem azzal kapcsolatban, hogy maximum 500-600 méteres távolságra tolható ki ez a határt.

Természetesen ezt a magam és más Kage Bunshinnal rendlekező játékosok érdekében mondom, na meg mert mondtam, hogy ha mód van rá, akkor továbbra is odafigyelnék az ilyesmikre ^^ Így én azt javasolnám, hogy a Kage Bunshinnál legyenek chakraszinthez kötve a visszaáramlás szintjei.
B Szint --> 100-500
A Szint --> 500-1500
S Szint --> 1500-3000
S+ Szint --> 3000 - 10000? --> Ezt nyilván ezeken a szinteken már a mesélő dönti el, nyilván egy Senjutsu, Chakra pirula, Chakra elszívó technika, Bijuu vagy bármilyen Chakra erősítő technika hatással van erre. 
Ha szükséges, akkor összegyűjtöm azokat a részeket és jeleneteket, amikből kiderül az, hogy az A-S szint között mozgó karakterek akár több kilométeres távolságból képesek voltak információt "szerezni" a szerte foszlot Kage Bunshinoktól. Így amikor ezeket a szűkös kereteket megadtam eléggé nagy hibát követtem el ^^" 
Ha lehet, akkor a Játéktechnikusok beszéljék ezt meg és válaszoljanak, hogy ne kelljen tűkön ülnöm. Főleg, hogy ez az "apró" hiba igencsak lekorlátozza az oldalon a Kage Bunshin működését, ezen kívül ezelőtt akár korlátlanul is használható volt. Akkor az se lett volna gond, hogyha Kiriben oldaják fel a Kage Bunshint és Konohában van az eredeti Very Happy Szóval remélem, hogy a határok midenféle komolyabb megkötés nélkül kitolhatóak, hiszen senkinek se menjen el arra kérvénye, hogy mondjuk Konoha főkapujánál létrehoz egy Kage Bunshint, hogy elküldje a Hokage emlékműhöz jelenteni és közben ha megszünteti ott a klónt az információt a kapunál nem kapja meg az eredeti. ^^ 
Elvégre Konoha átmérője önmagában van vagy 5-10 kilométer. Ahogyan mondtam, lehet ezt a felvetést alátámasztani részekkel és jelenetekkel, ha szükséges, bár nem hinném Very Happy Köszönöm a figyelmet ><

"Van, aki nem szolgált rá a szeretetre,
ezért csöndesen eloson egy sötét, üres
helyre, hogy a múlt réseit betöltse."

Karakterek: Kenshiro Mirubi, Yura Houji, Futeki Shiroi, Lanmao
Kenshiro Mirubi
Játékos

Taijutsu Pontok : 49

Adatlap
Rang: Szökött Ninja / Amegami Vezetője
Chakraszint: 1272

Témanyitás  Uchiha Madara on Csüt. Júl. 13 2017, 16:47

Üdv!

A Kage Bunshin távolsági meghatározása, ugyan az animeban alátámasztották a kilométeres távolságokat, ne felejtsük el, hogy majdhogynem minden esetben Narutoról beszélünk. Nem olyan rég azért került átírásra, hogy a Gundanon mérsékeltebbé és játszhatóbbá tehessük, végül a te átírásoddal lett módosítva a leírás. Az értékeket átbeszélve azonban az oldalon nem árt, ha egy jk kilométereket utazgat a technikával, úgyhogy a jelenlegi megírása marad.

Madara
Uchiha Madara
Mesélő

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex

Adatlap
Rang: Legend
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb

Témanyitás  Shiyaga Kayguro on Vas. Nov. 05 2017, 22:30

Sziasztok!

Mielőtt belekezdenék a javaslatom írásába, hogy előre is elnézést ha esetleg ez a javaslat már elhangzott, mert nem olvastam végig az összes javaslatot. Ezért még egyszer elnézést.

Na szóval akkor vágjunk is bele. A javaslatom az lenne, hogy egy kicsit színesíteni a fórumot, hogyha belecsempésznénk egy két dolgot a boruto-ból. Igaz még csak most kezdődött, de már rengeteg újdonság volt benne. Gondolok én is például a chunnin vizsgára. Ez lenne a javaslatom.

Üzenettel: Shiyaga Kayguro
Shiyaga Kayguro
Játékos

Taijutsu Pontok : 10

Adatlap
Chakraszint: 115

Felhasználó profiljának megtekintése http://stormstudio.hu

Témanyitás  Sponsored content