Gaisuke Birtok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Gaisuke Birtok

Témanyitás  Akasuna no Sasori on Szer. Jún. 27 2012, 15:49

A régi Gaisuke család birtoka, ahol jelenleg csak Gaisuke Daizo él.

Vissza az elejére Go down

Re: Gaisuke Birtok

Témanyitás  Daizo Tensei on Szer. Jún. 27 2012, 16:46

Egy igazán fárasztó küldetésen vagyok túl, de legalább elmondhatom, hogy sikerült. A Tűz Országában kellett kémkednem egy szövetséges ország shinobijával együtt. Nagyon jól ment a feladat, hamar rátaláltunk az ellenség egy csapatára, akiket kivallattunk. A vissza út már nem volt annyira döccenő mentes, ugyanis a társamat elkapták, de azt hallottam, hogy később kiszabadult és elszökött.
Mivel teljesítettem a feladatomat, élvezhetem a jól megérdemelt pihenőmet. Egy hatalmas bevásárló táskával érkezek haza, ami tele van élelemmel. Azonnal ledobom magamról a szandálomat és belépek a házba. Az utóbbi hét meghagyta a nyomát a bútorokon, ugyanis mindenen áll a por. Most viszont nem állok neki takarítani inkább lepihenek. A csomagot lerakom a konyhában, majd kiveszek belőle pár Dango-t. Ezután lefekszek az ágyra és majszolni kezdem az ételt.
Azonban hirtelen különös zajokra leszek figyelmes. ~ Csak nem valaki le akar vadászni? ~ A múltban elkövettem egy bűntettet, nem lepődnék meg, ha valaki a vérdíjra hajtana. Magamba tömöm az utolsó gombócot is, majd elindulok az ajtó felé, hogy szembe találjam magam a vendégemmel. Viszont nem sokára már a házban hallom a léptek zaját és még valamit. Mintha körmök zaja lenne, de ebben nem vagyok biztos.
- Hát ti meg mik vagytok? - szólalok meg, ugyanis néhány különös állatot veszek észre.
Tehát senki sem akar az életemre törni. Láttam már korábban is ilyen állatokat, de a nevüket nem tudom.
- Menyétek vagyunk! - szólal meg az egyik.
Hirtelen kézpecséteket alkotnak meg, ami nagyon meglep. Ninja állatok!
Gyaku Kuchiyose no Jutsu - hallom a technika nevét, majd hirtelen egy nagy pukkanás történik és hatalmas füst felhő száll fel. Semmit sem látok...
Daizo Tensei
Játékos

Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Felhasználó profiljának megtekintése

Témanyitás  Daizo Tensei on Szer. Szept. 05 2012, 11:48

//Neji - Jutsu tanulás//

Egy igazán érdekes élményen vagyok túl. Néhány menyét tört be az otthonomba, majd vittek el egy másik országba. Ráadásul ez az egész egyik pillanatról a másikra történt, hála az idéző technikának. Az állatkák egy sráchoz vittek el, aki egy békepárti szervezetnek a tagja. Csatlakozási lehetőséget ajánlott, én pedig éltem vele. Viszont kissé kényelmetlenül érzem magam, lehet hogy értesítenem kéne erről Mei samát. Mindenek előtt azonban enni szeretnék, mert eléggé éhes vagyok. Szerencsére van kajám bőven, így össze ütök magamnak egy kis Rament.
Végre nyugodtan le tudok ülni enni és kényelmesen befejezem, majd lepihenek egy kicsit. Próbálom kiélvezni a szabadidőmet. Ráadásul már egy tanulást is beterveztem, ha esetleg megjönne a tanárom, akkor próbálok minél jobban felkészült lenni.
Daizo Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tobi on Szer. Szept. 05 2012, 15:29

//Daizo - Jutsu tanulás//

Kellemes idő köszöntött a Daisuke házra, a napsütés úgy ragyogott be az ablakon, mint egy kíváncsi, elzavarhatatlan vendég. Az ebéd ezen a csodás napon talán még finomabb volt, mint máskor, főleg, hogy a benned lévő stresszt kicsit enyhítette, ami nem is baj, hiszen ilyen állapotban a tanuláshoz szükséges koncentráció nehezebben menne.
Miután leheveredtél pihenni, még jobban érezted izmaidon a hét kellemetlenségeit, már talán félálomban lehettél, mikor az ajtó nyekergően dobogva adta tudtodra, hogy vendég érkezett, és kopogása nem tűr halasztást.
Miután kinyitottad az ajtót, nem is csalódtál, egy hűvös tekintetű, rideg alak állt előtted, magán viselve Jounin rangja után járó öltözékét.

- Üdvözlöm. Daisuke Daizo? Tanítás miatt érkeztem, remélem jó helyen járok. - Emelte fel komoran szemöldökét, majd látszólag kíváncsian végigmért téged.
Tobi
Inaktív

Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Témanyitás  Daizo Tensei on Szer. Szept. 05 2012, 20:21

Nyugodtan pihenek, egészen addig, amíg valaki az otthonomhoz nem ér. Bekopog, mire én az ajtóhoz kászálódok.
- Üdvözletem! - köszöntöm. - Fáradjon be! - tessékelem be. - Nos, ami azt illeti, a nevem Gaisuke Daizo, nem Daisuke. Az viszont igaz, hogy tanulni szeretnék, tehát jó helyen jár. - mondom. - Remélem alkalmasnak találja a kinti területet, de ha nem, akkor felőlem mehetünk máshova is.

//Elnézést, hogy rövid lett! A nevem pedig Gaisuke, nem Daisuke Smile //
Daizo Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tobi on Szer. Szept. 05 2012, 20:59

//Daizo - Jutsu tanulás//

A férfi felhúzta szemöldökét javításodra, miszerint nevedet eltévesztette. Belenyúl kabátjának belső zsebébe, és előveszi a hivatalos levelet, mellyel valószínűleg iderendelték.
- Itt Daisuke van, látja? - Mutatja neked a levelében lévő nevet, és felismered a tényt, miszerint az irodában történhetett az a kis malőr.
- A nevem Shizora. - Mutatkozott be ő is neked, majd beljebb lépett "szerény" hajlékodba.
- Szép lakás Daisuke. - Bólintott elismerősen, majd leül az első alkalmas székre, ami megtetszik neki.
- Gondolom, úgyis hellyel kínált volna. - Vetette oda flegmán, majd úgy szétterpesztett az ülőalkalmatosságon, mintha csak otthon lenne.
- Megfelel a hely...mondja csak, mivel tud megkínálni? - Kérdezte kezével mutogatva feléd, eljátszva a nemesi származású vendéget, és nem hogy illetlennek érzi magát, téged próbál beállítani neveletlennek, amiért az ital kínálását elmulasztottad.

//Ha már véletlen elírtam, jó lett koncepciónak. Very Happy A rövid reag pedig nekem nem probléma.//
Tobi
Inaktív

Adatlap

Témanyitás  Daizo Tensei on Csüt. Szept. 06 2012, 14:23

Meglesem a papírt, amit felém mutat és valóban Daisuke van rá írva. Úgy néz ki, valaki elírta a nevem. Na mindegy, a lényeg hogy jó helyre jött.
- Meglehet, hogy Daiskue van írva, de én továbbra is Gaisuke vagyok! Hívjon a nevemen, kérem! - mondom a lehető legudvariasabban.
Amikor leül, nem szólok semmit, érezze csak magát otthon. Amíg nem túl szemtelen, addig nem problémázok. Majd azt szeretné, hogy vendégeljem meg. Azt hiszem csalódást fogok neki okozni, de hát ez van.
- Nos, egy kis vízzel tudom csak megkínálni. Nagyon egyszerű életet élek, ráadásul a szüleim régen elhagyták a házat, tehát semmilyen elrejtett pálinkával nem tudom megkínálni. - ekkor hozok neki egy pohár vizet. - A tanulásra mikor térünk rá? Gondolom önnek is van jobb dolga, mint társalogni...
Daizo Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tobi on Csüt. Szept. 06 2012, 17:35

A férfi ismét felhúzta a szemöldökét, majd kezével integetni kezdett, jelezve, hogy ugyan nem kell problémázni. A pohár vizet örömmel fogadta, majd egy könnyed mozdulattal folyatta le kiszáradt torkán.
- Köszönöm Daisuke. Igaza van, kezdjünk is neki a tanulásnak. Mondja, van esetleg más Suiton Jutsukhoz ismeret a birtokában, avagy ez lesz az első? - Kérdezte elindulva az udvar felé.
- Ez a kis patak meg is felel. - Tette hozzá odaérve a küszöbre, honnan szemmel is jól látható a kis híddal és egyéb növényekkel díszített folyam. (Kép szerint)
- Ismeri a Jutsu történelmét? A Nidaime Hokage saját találmánya, melyet nem mindenki tudhat magáénak, így nem is igen könnyű az elsajátítása. - Tette hozzá fellépve a kis hídhoz, mely igaz méretéhez képest igen pofás, mégsem akkor, hogy rajta lehetne gyakorolni.
Tobi
Inaktív

Adatlap

Témanyitás  Daizo Tensei on Csüt. Szept. 06 2012, 21:07

A fickó nem zavartatja magát, én meg nem törődök túlzottan a viselkedésével. Azért van itt, hogy tanítson, túlélem amíg egy levegőt szívok vele, utána meg ki tudja meddig nem látom. Majd végre valahára elindulunk az udvarra.
- Nos, ami azt illeti ismerek Suiton technikákat! - válaszolok. - A Mizuame Nabara és a Mizu no Kenjū az amivel vizet lehelek ki, de tudok vízklónt készíteni, felrobbantani azt, illetve a jól ismert vízsárkány technikát is ismerem. Szeretném bővíteni Suiton ismeretemet és a Suijinheki tökéletesen megfelelne a céljaimnak. - majd a kérdésére megrázom a fejem. - Nem ismerem, de azt tudom, hogy igen hatékony!
Majd előadja, hogy ez a 2. Hokage találmánya. Kissé elcsodálkozok, mivel elég fura, hogy nálunk is ismerik. Bár, amennyi lopást végeznek egymás között az országok... ráadásul az elveszettektől is elég sokat lehet tanulni, főleg ha átköltöznek egyik országból a másikba.
- Megteszek mindent, hogy elsajátítsam a technikát! - lépek fel a fickó mellé a hídra. - Hogy kell létrehozni a technikát?
Daizo Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tobi on Pént. Szept. 07 2012, 12:39

//Ha mást nem, azért a Kage-kat és történelmüket eléggé ismerik a főbb országokban, nem egyszer volt rá utalás a Háború alatt, mikor a régebbi Kage-k életre keltek. Ha pedig valóban csak a karid csodálkozott rajta, akkor nem szóltam. Very Happy Egyébként Darui is használta Sasuke ellen, mikor a Kage gyűlésen rárontott a Raikage-ra. (Ugye milyen tájékozott vagyok? Very Happy //

- A technikai kivitelezés egyszerű. A kézpecsétek megformálását követően megfelelő koncentrációval a szádból megfelelő víztömeggel egy falat képezel, mely megfogja a téged érhető támadásokat, a tűz ellen hatékonyabb, viszont más komolyabb Jutsuk ellen nem nyújt maximális védelmet. - Mondta, majd sóhajtott egy mélyet. Tigris, kígyó, tigris kézpecsétek megformálását követően nagy levegőt vett, és ahogy mondta, száját víz hagyta el, ami elég gyorsan vette fel egy szép nagy fal formáját. Nem tartotta sokáig, csupán a kivitelezését akarta megmutatni, a víz pedig megadva magát a gravitációnak a kis patakba hullott.
- A fal megfogja az ellenfelet, és annak Jutsuit, persze csak ami nem erősebb, mint maga a technika besorolása. Mint ahogy láthattad a kiindulópont a gyomor, mivel szájon át történik a chakrafelszabadítás az elemi manipulációval. A Kézpecsétet követően veszel egy mély levegőt a megfelelő mennyiség eléréséhez, majd kifújva a vizet magad elé képzeled a falat. Próbáld meg először technikai használat nélkül, képzeld magad elé a falat. - Magyarázta, majd lesétált a hídról teret engedve a gyakorlatnak, melynek először alapjait kell kivitelezned.

//Most egy kicsit hosszabb reagot kérnék, leírva néhány próbálkozással, ami természetesen elsőre is sikerülhet, hiszen csak elképzeled a falat magad előtt. Olyan, mint testépítés előtt a csővel való bemelegítés. //
Tobi
Inaktív

Adatlap

Témanyitás  Daizo Tensei on Vas. Szept. 09 2012, 21:07

//Névleg ismeri a 2. Hokagét. A jutsu történelméről nem tud semmit, tehát arról, mikor lett kifejlesztve és a többi infót róla. A sorozatban sem ismerik más országok nevezetességeit a karakterek, legalábbis ez jött le nekem. Tehát ilyen tudatlanság sem akadály, a lényeg hogy a Mizukagékat ismerem Razz //

Csendben hallgatom a shinobit és oda figyelek minden szavára. Elmagyarázza, hogy a technika véd a különböző tűz támadások ellen, illetve fegyvereket is visszaverhetek vele. Nekem viszont nem ez a célom. Én inkább arra akarom használni, hogy vizet hozzak létre, amiből klónokat tudok gyártani. Így sokkalta veszedelmesebb ellenfél lehetek. Ráadásul az sem rossz, ha elmoshatom az ellenfelet. Nagyon hasznos lesz ez a számomra.
Figyelem ahogy megalkotja a kézpecséteket, majd kileheli a vizet. Elégedetten elmosolyodok a látványtól. Erre van nekem szükségem!
- Nem csak arra akarom használni a technikát, hogy elmossak vele dolgokat. - szólalok meg. - A céljaimnak ez a technika tökéletes. Ha jól sejtem hasonlóan kell létrehozni, mint a Mizu no Kenjū-t. Csak itt nem egyetlen lövedéket kell megalkotnom, hanem komolyabb vízsugarat. - mondom. - Ez érdekes lesz.
Ezután szépen sorjában megalkotom a korábban látott kézpecséteket, miközben koncentrálni kezdem a chakrámat. Pont úgy csinálom, mint a Mizu no Kenjū-nál, csak most sokkalta többet sűrítek össze a gyomromban, mint a vízlövedéknél. Hamar összegyűjtöm amennyi kell, majd mély levegőt veszek és kilehelem a vizet. Ez azonban nem sikerül elsőre tökéletesen, ugyanis csak kisebb vízsugár jön létre. Így hát újra próbálkozok, ezúttal jobban oda figyelek a mennyiségre.
Ekkor már sokkal több vizet lehelek ki, így szépen lassan létre hozom a falat, amit az előbb mutatott a Sensei. Nem túl nagy, de azért kezdésnek éppen elég lesz.
- Ilyesmire gondolt? - kérdezem.
Daizo Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tobi on Hétf. Szept. 10 2012, 20:50

- Nem igen hasonlít, hiszen itt a szádból kiáramló vizet magad elé fújod, chakráddal falat formálva belőle, a Mizu no Kenjū-nél vízlövedéket lősz ellenfeled felé, mely elrepíti találat esetén, komolyabb kárt téve benne, de ha ezt alapul véve tanulod meg a technikát, teljesen mindegy, ha célt érsz vele. - Magyarázta, majd figyelte hogyan csinálod az alapot, de savanyú arccal vette észre, hogy te már magát a technikát próbálgatod, mikor csak azt mondta, falat még ne próbálj kreálni. Viszont másodjára, már elég szépen sikerült, így nem szólt, kérdésedre tanáccsal próbált felelni.
- A Chakrád legyen a víz ösvénye, mintha egy falat építenél kövekből. A Chakrádat irányítva építsd fel rétegesen a jutsut, a lehető legnagyobb levegőt bevéve, és gyomorból kifújva. A vízben megragad az ellenfél, és nem röpíti messzire, így kellő mennyiségű chakrát kell felhalmoznod a kifújt vízbe. - Magyarázta, majd intett, hogy ezen tudás birtokában próbáld meg ismét a technikát. Érezte, hogy nem lesz nehéz elsajátítanod a jutsu-t, jól kezdtél bele a kivitelezésbe, de a falat megalkotni még magában édeskevés, az erősségre is oda kell figyelni, és méretére is.

//Próbálgasd még, természetesen ne sikerüljön még a gyakorlat, növeld a méretét.//
Tobi
Inaktív

Adatlap

Témanyitás  Daizo Tensei on Szomb. Szept. 22 2012, 16:57

Mivel nem éppen úgy csinálom meg a technikát, ahogy kell, ezért újra meghallgatom a Senseit. Ezúttal már jobban leesik, hogy mi is a feladatom. Így hát megalkotom a kézpecséteket, majd kilehelem a vizet. Magam elé fújom, majd szépen lassan el kezdem építeni felfelé.
Első nekifutásra olyan térd magasságig emelek egy falat és az úgy áramlik előttem. Majd újra megpróbálom. Sokkal több chakrát használok fel, mint az előbb, így a fal mérete jóval nagyobb lesz, de mivel kifogyok a levegőből, nem marad meg sokáig. Azonban nem adom fel. Újra megalkotom a kézpecséteket, majd nagyon lassan fújom ki a levegőt. Újra eljutok addig, hogy térd magasságig ér a vízfal. Ezután viszont növelem a chakrám kibocsátását, majd még több vizet szabadítok fel. Így hamarosan egy nálam is sokkal magasabb víz falat hozok össze. Azonban mire össze jönne a teljes forma, addigra kifogyok a szuszból.
- Most pihenek kicsit. Még pár próba és elájulok a levegő hiánytól. Addig esetleg kaphatok újabb tanácsokat?
Daizo Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tobi on Hétf. Szept. 24 2012, 14:27

Shizora egyetértően bólint kérésedre, miszerint pihenjetek egyet, ő maga leveszi kabátját, leteríti a földre, majd leül török ülésben. Vesz egy mély levegőt, és becsukja szemeit, úgy tesz, mintha meditálna.
- Érezd a körülötted lévő természet chakraáramlását, és zárd ki a zavaró körülményeket. A tüdődből fújod ki a vizet, erre megfelelő chakramennyiséget kell használnod, hogy idő előtt semlegesítsd az ellenséget. Mivel nem a körülötted lévő vizet használod, ez még nehezebbé teszi a gyakorlatot, ezért kell összpontosítanod. A Chakramennyiség a lényeg, és a megfelelő víztömeg, amit kifújsz. - Mondta, majd ismét becsukta szemeit, és meditálni kezdett. Nem szólt többet, talán várta, hogy kipihend magad, de az is lehet, szerette volna, ha csatlakozol hozzá, és ráérzel arra, amit mutatni szeretne neked.

//Elnézést a rövidségért, és a késéséért, húzósak a napjaim.//
Tobi
Inaktív

Adatlap

Témanyitás  Daizo Tensei on Hétf. Okt. 01 2012, 10:59

Szerencsére a tanítom nem akar halálra dolgoztatni, így van időm pihenni. Én is leülök és meditálni kezdek. Hallgatom amit közben a férfi mond és próbálok minél több dolgot kizárni az elmémből. Majd ráhangolódok a kerti csobogóm áramlására, ami a próbálkozásaimnak köszönhetően eléggé feltöltődött. Nem tudom meddig csinálom ezt, de hamarosan már szinte látom, ahogy áramlik a víz. Ráadásul mintha a chakrám egy részét is sikerült volna visszaszereznem.
Majd kinyitom a szemem. A Sensei még mindig meditál, így én néma csendben felállok. Megalkotom a szükséges kézpecséteket, majd miután kimondom a technika nevét kilehelem a vizet. Szépen felépítem a falat, majd hagyom hogy áramoljon a víz. Most már könnyedén megakaszthatom az ellenfelemet, ha rám támadna.
Daizo Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tobi on Szer. Okt. 03 2012, 21:36

Miután úgy érezted, eleget pihentél, látod mestered valóban meditál, nem mozdul mikor a tóhoz lépkedsz, úgy tűnik mélyen elmerült saját felépített Yin Yang világában. A pecsétek már szinte maguktól mennek, a kezdet sem volt nehéz, és a fal is gyönyörűen épül, talán egy kőművesmester sem csinálhatta volna jobban. Fenntartani is sikerül, már éppen elbíznád magad, mikor a vízfal közepén egy fej jelenik meg. Jelenlegi tanítód mosolyog rád, és nehézkesen, de átrobog a vízen, majd megpöccinti homlokod.
A koncentrációd felborul, a vizet is leengeded, mikor pedig hátranézel, látod, ott meditál még mindig fapofával, rezzenéstelen arccal. Egy vízklón áll előtted, majd mikor vissza tekintesz rá, szét is esik. Ekkor kelt fel a férfi és sétált melléd.
- Na az alappal elkészültél, most már csak az erősséget, és masszívságot kell egyensúlyba hoznod a kivitelezéssel. A klónom egy pillanatra megakadt, de végül sikerült áttörnie, ezt kell megakadályoznod. Ne építs nagy falat, egy kisebbet próbálj, de az legyen minél ragadósabb és ellenállóbb. - Mondta, majd hátrébb állt, és ölbe tett kézzel figyelte a következő lépcsőfok megkezdését.

//Ne sikerüljön elsőre, próbálkozz vele kicsit, legyen egy 30 soros reag, a végén sikerrel koronázva. A tanár vízklónja fogja ellenőrizni a technikai helyességet, használd fel nyugodtan. //
Tobi
Inaktív

Adatlap

Témanyitás  Daizo Tensei on Csüt. Okt. 25 2012, 09:40

Némán ülök a helyemen és meditálok. Próbálok új erőre kapni, ugyanis az eddigi próbálkozásaim eléggé kimerítettek. A pihenőm után újra neki állok a technika elsajátításának. Elsőre már majdnem jól hoztam létre a technikát, de a Sensei áttört. Legalábbis azt hittem, hogy a Sensei az, valójában egy vízklón volt. Majd újabb magyarázat következik. Ezek szerint még csak az alapokat sajátítottam el, most már erősítenem kell az eddigieken. Egy bólintással nyugtázom a dolgot.
Újra létre hozom a technikát, majd próbálom fokozni a hatást. A másolat újra megjelenik és a falamnak ugrik. Pár pillanatig most is sikerül vissza tartanom őt, de hamarosan újra áttör. Viszont nincs túl sok kedvem a technikával szórakozni, így hát újra próbálkozok. Villámgyorsan megalkotom a kézpecséteket, majd mély levegő vétel után kilehelem a vizet. A klón ekkor már felém ugrik. Becsukom a szemem és próbálom elképzelni a vízfalat, ahogy áramlik. Próbálok visszaemlékezni arra, ahogy a Sensei mutatta és ugyanúgy megvalósítani.
A víz meglehetősen gyorsan hagyja el a számat, majd előttem pár lépésnyire létrejön a fal. Egy pillanatra kinyitom a szememet és látom, hogy a klón már bele került. Így hát a korábban látott képre összpontosítok. Megnövelem a technikába fektetett chakrát, ezáltal sokkal intenzívebbé válik a fal. Ezúttal már sokkalta jobban feltartom a másolatot, viszont most is átjutott rajta. Elégedetlenül megvakarom a fejem, majd pihenek egy keveset. Már megint kezdek kifogyni a levegőből, éppen ezért koncentrálok egy keveset, csak hogy újra egyenletesen kapjak levegőt és több oxigén jusson az agyamba.
Pár perc múlva újra neki ugrok. Megalkotom a szükséges kézpecséteket, majd kilehelem a vizet. A klón újra támadásba lendül, de ezúttal már teljesen fennakad. Azonban nem elégszek meg ezzel, így hát növelem a fal méretét. Sokkal nagyobb lett ezáltal, viszont így a masszívsága csökkent. Éppen ezért megnövelem a belefektetett chakrát és növelem a masszívságot. Ezúttal már nem jutott át a klón a technikán, hanem megakadt benne.
- Ez kész! - szólalok meg. - Azt hiszem most már normálisan elsajátítottam a technikát. Majd még gyakorolom, amikor lesz rá időm. Már alig várom, hogy élesben is kipróbálhassam. - mosolyodok el.
Ezután a tanítóm a házamba veszi az irányt. Újra kér egy kis innivalót, így én készségesen öntök neki vizet. Miután felhajtotta, elköszön.
- Viszont látásra! - válaszolok neki. - Remélem hasznos technikákat fogok még tanulni!
Miután kilép a házamból, becsukom az ajtót és élvezem a jól megérdemelt pihenőmet.
Daizo Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Tobi on Csüt. Okt. 25 2012, 21:01

A mester melletted állva figyelte gyakorlatod folyamatos pallérozását, s mindig a megfelelő időben indította útjának a klónját. Az áttörés pillanatában feloszlatta azt, majd mikor újra megalkottad a falat ismét létrehozott egy másolatot, egészen addig folytatva, míg végül a klón nem bírt átmenni. A mester mosollyal nyugtázta sikeredet, s bár ez csak egy gyenge klón volt, mégis sikerül megtanulnod az alapokat.
- Nagyon szép, egy nap alatt sikerült. Viszont figyelj oda, hogy ez csak egy klón volt, kevesebb, mint felét használja fel a valódi shinobi erejének, így még ne alkalmazd élesben a tudást, ha nem vagy biztos a sikerben. A kitérés mindig biztosabb. - Magyarázta ujját mutatva feléd, majd miután ismét megvendégelted jókívánságaival karöltve hagyta el kicsiny házad.

//Elsajátítottad a technikát, miután bővítésben is nyomot hagysz efelől, fel is írhatod. Jutalomként adok még neked 3 chakrapontot. További jó játékot.//
Tobi
Inaktív

Adatlap

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content