Szabad Játék (4)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Szabad Játék (4)

Témanyitás  Kenshiro Erisa on Hétf. Júl. 06 2015, 16:51

Bár a lány hangjából ítélve nem igazán kedvel, mégis segített legalább a víz kérdésében. Viszont ezzel megint sikerült aggodalomra adnia okot. Nyilvánvalóan ninja, ehhez nem fér semmi kétség. És ahhoz sem hogy erős, illetve tapasztaltabb mint én. Egy korrekt forrást hozott létre, csak az elemi chakrájának segítségével. Elég sok minden megfordult a fejemben, köztük olyan hülyeségek is, mint hogy meg van mérgezve a forrás vize, nyilván oktalanul, de ha egyszer az ember egy teljesen ismeretlen erővel találja szemben magát, ami ráadásul jóval meghaladja az ő saját erejét, kételkedni kezd az erő szándékain. Visszacsúsztatom a kunait a helyére, ezzel igyekezve megbizonyosítani az idegent szándékaim békés jellegéről, majd leveszem a táskámat, leteszem a földre, kinyitom, majd mélyre nyúlok és elkezdem keresgélni a kulacsom. Közvetlen a fejpántom mellé csúszott le, nem sok választott el attól, hogy ne azt húzzam ki véletlenül, fémes tapintásából kiindulva. Mindenesetre gyorsan a kisebb szökőkúthoz szaladok, ami közvetlen az ismeretlen lábainál van, ezzel elég közel kerülve hozzá. Beletartom a vízsugárba, és várom hogy szépen megteljen az éltető és tiszta vízzel. 
- Köszönöm. - Mondom átlagos hangon a nálam idősebb lánynak. Eltart egy darabig amíg a másfél literes kulacsom megtelik vízzel, és hát igen, tapasztalataimból kiindulva ez egy remek alkalom egy kellemes beszélgetés kezdeményezésére. 
- Öhm.. Erisa vagyok. - kezdek bele - Téged hogy hívnak?.. Már ha nem illetlenség megkérdeznem... - teszem fel első kérdésemet, amit ha megválaszol a lány, ha nem, követi is a másik. - Esetleg helyi vagy? Vagy nem idevalósi? Honnan származol? - Ezek a kérdések egyre idiótábbnak hangzanak igazából, de sosem voltam jeles beszélgetés terén. Annyi biztos hogy nem ezek azok a kérdések, amikkel illő lenne kezdeményezni egy idegennel, de hát ez van, ezt kell szeretni.
Kenshiro Erisa
Játékos

Taijutsu Pontok : 20

Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 431

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Akari Tenshi on Kedd Júl. 07 2015, 17:56

Még a szenzorképességem sem kell, hogy lássam, hogy a lány képzetlenebb nálam. A technika, amit használtam talán neki is menne, ha a víz elemmel rendelkezne. Nem tudom, hogy mi jár a fejében, de kezdek egy kicsit türelmetlen lenni, hogy még mindig nem vette elő a kulacsot. Egy pilllanatra valami fényeset látok a táskájában, de hogy mi is lehet nem tudom felmérni. Aztán a övetkező pillanatban előkerül a víz tárolására alkalmas eszköz és a lány a lábamtól nem messze lévő szökőkút alá tartja a kulacsot, ha akarnám, akár meg is rúghatnám. De minek tennék ilyet? Nem, most szerencséje van, nem vagyok olyan kedvembe.
- Nem tesz semmit.
Váálaszolom most már a korábbihoz képest kedvesebb hangon, bár inkább tökéletesen semlegesen.
- A nevem Tenshi.
Nincs értelme hatudnom csak a Tenshi névből nem fogja tudni ki vagyok és ránézésre még az akadémiára járt, amikor én elhagytam konohát, vagyis nem valószínű, h bármelyik faluból is jött hallott volna rólam.
- Nem vagyok idevalósi, de a származásom maradjon titok. Te honnan jöttél?
Kérdezek vissza, ha már ő megkérdezte, hogy én honnan valósi vagyok. Nem kell tudnia, hogy Kirigakurei vagyok, ha meg is tudná, akkor sem hagyhatnám életben, mert ki tudja telán szól a helyieknek, hogy egy kirigakurei van az országukban és nincs kedvem átverekdni magam a falun, hogy "boldogan éljek".

előtöri
, adatlap, kaland
, Bővítmények, pályázatok, Küldetés, Tanulás

Multik: Akira, Katsumi Kawachi, Yamato, Tomoko

Spoiler:

Halott Karakter!
Akari Tenshi
Halott Karakter

Adatlap
Chakraszint: 396

Témanyitás  Kenshiro Erisa on Kedd Júl. 07 2015, 18:23

Úgy tűnik csak halad valamerre a beszélgetés. Bár még mindig elég morcosnak tűnik, úgy fest valóban nincs semmi gyilkolási szándéka ellenem. A kulacs lassan megtelik. Szerencsére úgy fest véletlenül sem került vakvágányra a beszélgetés, jól esik, hogy ő is kérdez, így legalább nem fog egy hamar elapadni a szó. Viszont egyértelműen bizalmatlan velem szemben, abból kiindulva hogy nem mondja meg a nevét. Kíváncsi vagyok mi rejtegetni valója van előlem. Ezen a ponton már biztos vagyok benne hogy beszélgetőtársam nem egy kedves ninja. Ha fél elmondani azt, hogy honnan jött, arra utal, hogy nem akarja hogy megtalálják. Ebből , és erről a kétséget kizárólag illegális helyből kiindulva, az előttem álló nőszemély egy bűnöző, vagyis inkább szökött ninja lehet. Ez problémás. Nem kell sok ész ahhoz hogy felfogjam hogy jelenleg életveszélyben vagyok. Még sosem találkoztam szökött ninjákkal de amit hallottam róluk, hogy nincs igazán a helyén az eszük. Sőt mi több, nem restek embereket gyilkolni, pusztán a kedvük állapota miatt. 
Kicsit feszültebbé válok. Tudom hogy mostantól nem lesz olyan könnyű a kommunikáció, mint azt hittem. Eddig szerencsém volt hogy nem mondtam véletlenül sem semmi rosszat. Jó, tehát gondolkozzunk. Nem mondja meg hogy honnan származik, vagyis legalábbis nem szívesen teszi. Ha szökött ninja, egyértelműen rossz a kapcsolata a származási helyétől. Megkérdezte hogy honnan jöttem, ha rosszul válaszolok abból semmi jó nem fog kisülni. Nem mondhatok akármit... Mondjuk elég sok Ország van, amit mondhatok, szóval elég kicsi az esélye hogy pont a rossz választ adom.. De ugyanakkor lehet hogy ő is több országgal ápol "kivételes" kapcsolatot. Valamit mondanom kell, és félek azt mondani hogy az enyém is maradjon titok. Honnan jöhetett? Ha a Chakraeleméből indulok ki, akkor a Víz Országa, vagyis Kirigakure. Elméletileg ott kellene hogy legyenek többségben a víz eleműek. De persze minden országban előfordulhat minden elemű ninja. Most csak azt vettem számításba, hogy Kirigakuréban van a legtöbb víz elemű shinobi. Vagyis elméletileg bátran lehetek őszinte, és mondhatom hogy Konohai vagyok. De annyira furdal a kétség... Nem 100%-os a válasz helyessége, és nem szívesen játszanék szerencsejátékot... Talán ha csak feltevésből utalok rá nem lehet baj... És biztosra is megyek...
- Mond csak Tenshi-san... Véletlenül, nem Kirigakurei vagy? Mármint... Csak feltételezem, korántsem vagyok biztos benne... Csak kíváncsi vagyok hogy jó vagyok-e szerencsejátékban... - Kérdezem tőle, miközben igyekszem minél ártatlanabb, és kedvesebb mosolyt mutatni. Ha esetleg válaszolna rá, és azt mondaná hogy jól tippeltem, természetesen rögtön elmondanám neki hogy Konohai vagyok, hisz ha valóban Kirigakurei, kétlem hogy Konohából szökött volna meg..
Kenshiro Erisa
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Akari Tenshi on Csüt. Júl. 09 2015, 18:50

A bizalmatlanságom elsősorban neki szól, ásodsorban viszont nem. Mióta elveszetté váltam megtanultam, hogy senkiben nem szabad megbízni, még ha az illető gyengébb is, mint mi, amiről már korábban meggyőződtem, amikor chakraforrás után kutattam a közelembe. Nem félek elmondani azt, hogy honnan származom, egyszerűen nem tartozik rá. Ha tudnám, hogy mit gondol az elveszett ninjákról, akkor igen csak fájna, ugyanis nem szokásom kedvtelésből ölni, talán Obutsu megfelelne ennek a sztereotípiának, én nem vagyok ilyen, bár az is igaz, hogy ha konohairól van szó, akkor gondolkodás nélkül végzek vele. A második tévedést is elkövette, ugyanis nincs rossz viszonyom a falummal, sőt kivételesen jó a hozzáálásom a falumhoz. De ez természetesen csak feltevé, hiszen gondolatot nem tudok olvasni, arra nem vagyok képes. Kivételes kapcsolatot ápolok-e valamelyik faluval? Igen, Konohát kivételesen gyűlölöm.
- Mondjuk nyert, de nem ott születtem. És te honnan jöttél?
Ha ezúttal sem válaszol, akkor komolyabb techhnikát vetek be, ami a kibuggyanó vízbörtön jutsu. Mivel a technika aktiválásához összesen egy tapsra van szükségem, így nincs sok esélye, hogy elmeneküljön. Miután a gömb fogságába esett azt a chakrám segítségével elkezdem feltölteni a gömböt, nem sok időt hagyva a válaszadásra. Vagy válaszol vagy megfullad. Nekem mindegy.
Ha viszont válaszol, akkor a válaszától függően fogok vele bánni. Ha konohainak mondja magát ezúttal megússza a démonikus illúzió: babszár kötés technikával, amennyiben tetsző dolgot mond, akkor még nem találtam ki, hogy mi lesz, így nem kell számítania támadásra.

előtöri
, adatlap, kaland

Spoiler:

Halott Karakter!
Akari Tenshi
Halott Karakter

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Erisa on Szomb. Júl. 11 2015, 13:24

Hát ez így kivételesen könnyű. Elmosolyodok ahogy válaszol nekem a lány.
- Én is Kirigakurei vagyok. - mondom neki bátran. Figyeltem a válaszát, ahogy válaszol, és amit válaszol. A "mondjuk nyert, de nem ott születtem" válasza nem tartalmazott számomra semmi érezhető undort, vagy gyűlöletet. Ha utálná a faluját nem így válaszolt volna. Ebben biztos vagyok. Elsősorban ha utálnám a falumat, és valami hasonló szituációba kerülnék, mint most ez a lány, biztos hogy csak utalnák rá hogy Kirigakurei vagyok, nem mondanám meg nyíltan, ha így rákérdeznek. Ennélfogva biztonságosnak éreztem Kirigakurét mondani Konoha helyett, elvégre nem ott született, úgyhogy még mindig lett volna egy hibalehetőségem. 
- Látom te is Shinobi vagy. - mosolygok ismételten. Úgy tűnik elhárult a veszély (remélem), úgyhogy ideje informálódni, nem ártana tudni mit is tud az ellenfelem. - És látom nagyon erős is vagy! Mármint, elég csak rád nézni! - mondom mint valami óvódás kisgyerek. Most fontos a hiteles színjáték, ebben pedig jó vagyok, nem hiszem hogy kiszúrná hogy a szívem a torkomba remeg. Igazából fogalmam sincs hogy tudnék rátérni arra, hogy mire specializálódott, mire kellene jobban vigyáznom. Hirtelen csak egy ötlet jut az eszembe, elég furán hangozhat, de pont illik a kis hülye gyerekre, akit épp alakítok. - Mondcsak Tenshi-chan! Tudnál nekem valamit tanítani? Olyan szívesen tanulnék egy olyan erős ninjától mint te! - Mondom, miközben majd kiugrok a bőrömből látszatra. Ez egy remek fedősztori lesz, mivel egy tipikus fogyatékost alakítok, még az is belefér, hogy ha elutasítja, nyomulok egy kicsit. Viszont ügyelnem kell rá hogy nehogy átlépjem a határt, mert az kellemetlen lenne.
Kenshiro Erisa
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Akari Tenshi on Hétf. Júl. 13 2015, 13:11

Nem hiszek a lánynak, de ezt nem jelzem. Mivel a válasz tetszik, bár tudom, hogy hazugság hiszen a jeleket felfedeztem, pár év alatt, amit a családommal tölttöttem Kirigakurében tapasztalttá tett, nem bántom, hiszen, ha esetleg ellenséges ninja is, az mindenképp bátor, hogy ide jött és nem egy békésebb faluba, országba. Nem tudom, hogy mi az oka a hazugságának, de lássuk mi fog kijönni belőle. Ha esetleg a tűz szövetségéből jött az hamar ki fog derülni, de ha elhagyta, akkor életben hagyom, hiszen a születési helyet nem mi választjuk, de lehetőségünk van úgy dönteni, hogy nem megfelelő hely a számunkra, így én sem bántom azt, aki elhagyta a falut, amit én megvetek, hiszen az llenségem ellensége a barátom elvet követem, persze csak bizonyos keretek között. Át lehet lépni a határt, de akkor számolni kell a következményekkel is. Látom, hogy gondolkodik így várok, nem szólalok meg. Az első mondata nem lep meg, hiszen látom, hogy fél, azt már rég tudom, hogy ő ninja, így nincs titkolni valóm, hiszen nem nehéz rájönni, elég, ha ránézek a másikra. A mondatai zene füleimnek, de nem vagyok erős, még nem, vagyis nem olyan értelembe, ahogy a lány gondolja. A technikáim nagy része erős, de a chakra mennyiség, amivel rendelkezem kicsi, így gyorsan kifogynék belőle, ha sok technikát akarnék használni. Ezt gyűlölöm magamba, hogy kevés a chakrám. Én csak egy gyalog vagyok Mirubi sakk tábláján. Le tudom győzni a királyt is, de ugyanakkor feláldozható is, bár Mirubi a tudásom miatt nem fog. A célom, hogy tiszti rangba lépjek előre. Nm azért, mert értékessé váltam Mirubi számára, már most is az vagyok, hanem azért, mert erős vagyok. Hízelgésre nem válaszolok, mert nincs mit. Megköszönni nem fogom, bár nem tudom, hogy mennyire gondolja komolyan, azért a színészkedés és az a hülye gyerek, akit alakít nem annyira tetszik, de ennek sem adok hangot, hadd higgye, hogy elhiszem.
- Mit akarsz tanulni?
Mondom még mindig morcosan, mert semmi kedvem tanítani, de ha esetleg van tehetsége valamihez, akkor jó szolgálatot tehet nekem. ~És ha kérhetem hagy fel a színészkedéssel, mert idegesít ez a hülye gyerek szerep. Hazudik, ő is, mint mindenki. Öld meg! Még nincs értelme, de szívesen megtenném.~ A hang a fejembe nem válaszolt, hiszen egyetérteni nem szokott velem és most ő sem tudja, hogy mégis mit mondjon. Érzem, hiszen ő én vagyok, ő csak a fejembe létezik, a tudatom egy elnyomott része. Ha válaszol a kérdésemre, akkor folytatom.
- Tanítalak, ha a szolgálatomba állsz. Nem mondom, hogy könnyű dolgod lesz, de ha jó szolgálatot teszel...
A mondatot nem fejezem be, hiszennem tudom mi lesz a jutalma, ha esetleg úgy döntök, hogy hasznos volt a számomra.

előtöri
, adatlap, kaland

Spoiler:

Halott Karakter!
Akari Tenshi
Halott Karakter

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Erisa on Pént. Júl. 17 2015, 19:25

Nagyot nyelek a lány válaszán. Ez korántsem úgy sült el ahogy azt képzeltem. Azt hittem egyből el fogja utasítani a kérésemet, de ehelyett még meg is kérdez hogy mit szeretnék. Ráadásul még ő kéri érte a szolgálatomat. Úristen, mibe keveredtem, pedig csak néhány mondatot mondtam, és máris nyakig ülök a pácban. Viszont hamar válaszolnom kell, és mivel nem mondott semmit, ami utalhatott volna rá, hogy miben jártas, olyan választ kell adnom, amiből ez kiderül. Viszont ha belemegyek, nekem is piszkos lesz a kezem, mert fogalmam sincs mit akar tőlem. Lopjak? Öljek? Egyiket sem szívesen csinálnám. Legszívesebben most azonnal elfutnék a másik irányba, tényleg kezd az őrületbe kergetni ez a paranoia.
- Háááát, nem tudom mit tudna nekem tanítani, Tenshi-san. - Ugye így gondolom azt fogja mondani, amiben a legjobban jártas, vagy közel legjobban jártas, hisz azt könnyebben is tanítja. Viszont fogalmam sincs hogy mit reagáljak a mondandója második felére. Elfogadjam? Ha valami rosszat fog kérni, akkor könnyen bűnbe eshetek én is. Elutasítsam? Ha így teszek fenn áll a lehetősége, hogy elégedetlenségében úgy dönt hogy nem pazarolja tovább az idejét velem, és inkább elveszi tőlem az életem. Egyik megoldás sem tűnik helyesnek, de úgy érzem hogy számomra előnyös lenne, ha életbe maradnék, úgyhogy valószínűleg el fogom fogadni. De azért előtte meggyőződök hogy semmi nagyon piszkos dolgot nem fog kérni tőlem. Meg talán még hasznát is venném annak, ha tanítana nekem valamit, ki tudja...
- És mi lenne az, amit tehetnék, Tenshi-san? 
Kenshiro Erisa
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Akari Tenshi on Hétf. Júl. 20 2015, 12:25

Elveszett ninja vagyok, nincs az az iten, hogy ingyen segítsek valakinek. Vagyis van az az isten, de az sem ingyen lesz. A lány, ha hazudik és nem teszi azt, amit mondok, akkor nem hagyom életbe, de az biztos, hogy megtanulja egy életre, hogy nem érdemes egy erősebb elveszett ninjával szórakozni. Ha valóban szökött ninja és Kirigakuréból jött, akkor nem lesz gond a feladat, amit kitaláltam neki, vagyis magamnak kellene megcsinálom, de ha valaki segíteni akar, akkor nincs értelme visszautasítani az ajánlatot.
- Rendben, a tanításra visszatérünk egy kicsit később. Ha segítesz akkor mondhatsz három jutsuágat és ha valamelyikhez értek, akkor megtanítok egy technikát.
Hagyok egy kis időt, hogy megfontolja a dolgot és ha úgy dönt, hogy mégsem segít, akkor hagyom, hogy elmeneküljön, viszont, ha igent mond onnantól nincs menekvés, ha elbukik, akkor az lesz az élete utolsó hibája.
- Rendben, el kellene kapno egy konohai gennint, aki miután elbukott egy küldetést elszökött a csapatától és itt keresett menedéket. 10 000 ryu van a fején, lévén, hogy nem komoly célpont, ha elkapod nekem, akkor kapsz a pénzből és tanítok neked egy technikát. Szóval mi a válaszod?
Nyújtok át neki egy fényképet a fiúról, akit el kellene kapnom, de most az ő feladatává lépett elő. Kell a pénz és 10 000 ryu nem nagy ár egy ilyen kis genninért. Ha nem tanítanék neki semmit, akkor akár felezném is az összeget, de mivel a tanítás is van a dologban így ha jól teljesít, megtarthat 2 000-t a pénzből és még nagylelkű voltam.

előtöri
, adatlap, kaland

Spoiler:

Halott Karakter!
Akari Tenshi
Halott Karakter

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Erisa on Hétf. Júl. 20 2015, 13:50

Egyre rosszabb a helyzet. Érzem. Túlságosan belebonyolódtam ebbe a dologba. Ha most elutasítom, félek hogy az életemmel fizetek, de egy nagyon piszkos munkát fog rám sózni, ebben biztos vagyok. De muszáj elfogadnom... 
- Rendben, segítek. - Mondom, kicsit izgatottan, és bizonytalanul, de elfogadtam. Hatalmas bajban vagyok. A nő vélhetően örült a válasznak, ezt nem tudom biztosra venni, de el is kezdte ecsetelni a feladatom. A szívem egyre gyorsabban dobogott, ahogy hallgattam amit mond. Kivert a verejték, és újfent elkezdett remegni a kezem. Egy Konohai... És meg kell ölni.. Nem mondta ki, hogy meg fogjuk ölni, de már most biztosra tudom hogy erre megy ki a játék. Ha ezt megteszem... Akkor gyilkos leszek? Ha rájönnek a faluból, akkor száműznek? És a fiú, akit el kell kapni? Mit érezhet most? Biztos el van keseredve amiért nem mehet vissza a falujába, az otthonába.. ÉS még a fejére is vadásznak. Úristen. 
- És miután elkaptam... Mit kell csinálnom vele?... Illetve, mit fogunk csinálni vele?... - kérdeztem feleszmélve a sokkból. A Jutsuágas dologra nem is tudtam gondolni. Ezt nem tehetem meg... De muszáj...
- Egyébként persze, elfogadom! - mondtam egy erősen kényszerített mosollyal az arcomon. 
Kenshiro Erisa
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Akari Tenshi on Vas. Júl. 26 2015, 10:18

A lányon látom a kétségbe esés jeleit, de még van lehetősége visszakozni, ha nem teszi akkor innentől már az életével fizet az árulásért. Vagy én ölöm meg, vagy ha nem elég ügyes, akkor a szökött konohai. A válasz viszont elfogadó, így a kocka el van vetve. Nekem nem számít, hogy konohai, sőt így eggyel kevesebb ember rontja a levegőt, aki onnan jött. Látom, hogy izgul, de nem tudom, hogy a feladat miatt vagy más oka van, lévén, hogy nem vagyok gondolatolvasó. Nem foglalkozom vele, hiszen innentől a problémám megoldva. Valaki megteszi helyettem azt, amit nekem kellene és én kapom meg a pénzt, ő meg esetleg tanul valamit tőlem. Ilyen egy nagylelkű shinobi. Nem, nem nevezném magam nagylelkűnek, hiszen önző vagyok, de saját részemről nagylelkűség, hogy még jutalmat is kap, ha elvégzi a feladatot.
- Ha elkapod, akkor első dolgod, hogy hozzám hozod bizonyítva, hogy megtetted, majd leszállítjuk egy átvevő helyre, ahol megkapjuk érte a pénzt. Nem tudom, hogy mit tesznek vele, hiszen nem az én gondom, a megbízónak élve kell, így nem ölheted meg, de eljön az idő, amikor ezt is meg kell tenned, ha bizonyítani akarsz.
Ennyit mondok, mert sajnálom, hogy nem ölhetem meg, de ha a megbízó csak az élő célpontért fizet, akkor nekem ezt kell tennem.
- Ha kész vagy, akkor hozd a foglyot ide. Valahol a környéken vert tanyát. Folyton változtatja a táborhelyét, így mindig kicsúszik a kezeim közül, de ha ketten keresünk, akkor meglesz. Ja és ne hidd, hogy mert erősebb vagyok nálad, én fogom a harcot vezetni. Neked kell legyőznöd, én maximum besegítek, ha szükségét látom, különben csak a háttérből figyelem az eseményeket.

előtöri
, adatlap, kaland

Spoiler:

Halott Karakter!
Akari Tenshi
Halott Karakter

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Erisa on Hétf. Aug. 10 2015, 11:39

- Értem. - Szólok végül. Rettenetesen félek a következményektől, valahogy meg kellene hátrálnom. De nem tudok, teljesen benne vagyok a közepében a dolognak, nem tudok olyat mondani, amivel szó nélkül elengedne. Vajon milyen erős ez a gennin? Képes leszek egyáltalán elkapni? Egyáltalán meg kell küzdenem vele? Körvonalazódik egy terv a fejemben. Van egy Konohai fejpántom, ezzel bizalmat tudnék majd kelteni benne. Lehet nem is kellene megküzdenünk, csak rá kellene vennem hogy kövessen. Én pedig majd elvezetem ide, Tenshihez. De mit fog gondolni Tenshi, ha észreveszi rajtam a fejpántot? El kell válnom tőle amíg keresem az embert hogy ne lássa. Mondjuk ha már rá tudnám venni hogy elváljunk, inkább elfutnék, ahelyett hogy más emberekre vadásszak. Mindenesetre egy próbát megér.
- Öhm.. Rendben! Akkor én.. Majd keresem arra! - mutatok a sűrű bozótosba, ahonnan nemrég kijöttem. Ha esetleg sikerülne eltűnnöm, egyből elmenekülnék.. Vagy lehet inkább a fiúnak kellene segítenem? Lehet vissza kellene vinnem Konohába... Nem azért hogy megbüntessék, de itt, idekint hatalmas veszélynek van kitéve. De akkor meg kell keresnem. 
Ha Tenshi engedélyt ad rá hogy elinduljak, akkor egyből a bozótosba vetem magam, illetve ahogy tudok felugrok egy magasabb fa ágára. 
Kenshiro Erisa
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Akari Tenshi on Csüt. Aug. 13 2015, 21:11

Már rég megtanultam, hogy senkiben ne bízzak, ahogy ebben a lányban sem. Kirigakurei, legalábbi állítása szerint, de ez nem jelenti egyből a teljes bizalmat. Ha azt mondaná, hogy a mizukage küldte, akkor sem bíznék meg benne. Egyből lefut egy terv a fejembe. Ha teljesíti a küldetést, akkor megbízom benne, persze akkor sem teljesen. Taishi itt van a közelben, de nem akarom, hogy közbelépjen, ő csak a megfigyelő lesz. Vagyis még az sem, neki jobb ötletem van. Ő a fiút követi, én meg a lányt. Ahogy korábban a lányt tudtam, hogy a bokorban van, úgy a fiúról is pontosan tudom, hogy merre van. A lány egy irányba mutatott, amerre nem található a fiú, viszont a határ a Tűz országa felé igen.
- Rendben, én pedig keresem arra.
Mutatok úgy negyvenöt fokban a lány által mutatott iránytól északra. Megvárom, hogy eltünjön, majd követem. Nem megyek túl közel hozzá, mert nem akarom, hogy lebukjak, igaz a néma gyilkolás technikája sokat segít ebben, de azért az sem tökéletes. Néha ellenőrzöm, hogy merre tart, mert a távolság miatt nem látom, így egyetlen lehetőségem a chakra utáni tájékozódás. Pontosan tudom, hogy nem a fiút keresi, hanem menekül. Ha a sejtésem beigazolódik, akkor a határ előtt gyorsítok és utolérem, hogy még mielőtt átlépi azt a chakránkat összeköthessem és használhassam rajta az egyik bénító genjutsumat, ami a démonikus illúzió: babszár kötés. Van még más technikám is, de úgy érzem, hogy az erdő közepén ez a technika a legideálisabb. Nem félek, hogy sikertelen lenne a technika, hiszen jó párszor használtam már genjutsut. A lányon lassan építem fel. Mivel a fákon ugrál először csak néhány gally fogja elkapni, amire akár azt is hiheti, hogy csak véletlen, majd lassan egyre több ág karcolja végül egy egész bozót épül fel előtte, amiből már nincs szabadulás, vagyis ő azt hiheti, hogy van, hiszen a technikával a bal karját fogom le, jobb karja végig szabad marad, így ha van elég lélekjelenléte, akkor azzal kezdi el írtani a növényt, hogy egyre jobban belegabalyodjon az illúzióba.

előtöri
, adatlap, kaland

Spoiler:

Halott Karakter!
Akari Tenshi
Halott Karakter

Adatlap

Témanyitás  Ayami Remiyu on Szomb. Aug. 15 2015, 17:08

Egy padon ülve egy gőzgombócot majszolva nassoltam. A jól megérdemelt jutalom a napi munka után. Igazából nem voltam éhes csak valamit kedvem volt rágcsálni. Lábam lóbáltam és dúdolgattam miközben a sétáló embereket figyeltem. Shinobik civilek vegyesen, bár inkább csak civilek. A geninek vagy edzenek vagy az akadémián vannak még ilyenkor. Bár kivételek mindig vannak. Fel pattantam, hogy valami italt kerítsek magamnak.
+Talán egy nagy pohár hideg tej igen az lenne a legjobb!+
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Adatlap
Szint: C
Chakraszint: 253

Témanyitás  Kenta Koizumo on Hétf. Aug. 17 2015, 18:24

Koizumo hatalmasat nyújtózkodott, majd megigazította a hátán lévő kardhüvelyeket. Nemrég tért vissza egy kemény küldetésről, valami tigrisszerű akármit kellett levadásznia, és megszereznie a bundáját épen és sértetlenül. A lenyúzott szőrös az egyik válán lógott némi drótról, az ifjú ninja túl lusta volt ahhoz, hogy egész út alatt fogja. Busás jutalmat ajánlottak neki az éjszakai vadászatért, amit a fiú a még befejezetlen katanájára, a Hebi no Satsujinre akart fordítani. 
~ Na, ezzel megvolnánk ~ dörzsölte össze a kezét a szőrme leadása után. Tenyerében még ott volt a ropogós bankjegyek kellemes érzése, melyet az imént zsebébe süllyesztett öt darab ezres keltett benne. ~ Már csak meg kell vennem a szükséges anyagokat. A Kígyó Gyilkosa, ezzel a névvel egész impozáns kis kardot lehetne létrehozni, csak megfelelő anyagok kellenek hozzá. Nézzük csak, a markolatra kígyóbőr bevonat kéne, és esetleg egy kisebb kígyó koponyája. Ha bevonnám egy kis acéllal, vagy ezüsttel, és a tsuba elé raknám, olyan lenne, mintha épp bekapná a pengét. De vajon hol tudok ilyeneket venni? Nem ismerem még annyira ezt a falut...Talán meg kéne kérdeznem valakit. ~ gondolta, majd körülnézett. Nem látott sok embert, még kevesebbet, aki esetleg tudna neki segíteni. Először egy öregembert kérdezett meg, de az csak fejét csóválta. A következő egyének pedig szimplán hülyének nézték, vagy a keresett anyagok hallatán undorodnak néztek szegény Koizumora. 
A fiú kezdett ráunni a kérdezősködésre. Úgy döntött, még egyvalakit megkérdez, aztán ha ő sem tudja, inkább levadász egy kígyót ő maga. 
~ Nézzük csak..Ő néz ki a legártatlanabbnak, tehát neki van a legromlottabb elméje...Ez mindig így van, nem igaz? ~ akadt meg a szeme egy padon ülő lányon, aki békésen majszolgatta a rizsgolyóját.
- Szia, ne haragudj, tudnál nekem segíteni? Egy boltot keresek, ahol kikészített kígyóbőr és valamilyen kisebb állati koponyát kaphatok. Nincs erre véletlenül egy ilyen üzlet?
Kenta Koizumo
Játékos

Taijutsu Pontok : 54

Adatlap
Szint: A
Chakraszint: 521

Témanyitás  Ayami Remiyu on Csüt. Aug. 20 2015, 07:53

Ártatlan mosollyal az arcomon figyeltem az embereket miközben dolgukra sietnek. Közben csak az a nagy pohár hideg tej járt a fejemben. 
Persze pillanatok alatt elérhettem volna az áhítót, fehér italt. Csak egy kicsit rá kellene kapcsolnom és ninja módba váltani. Néha jól eset hétköznapi ember módjára viselkedni. Kicsit fura én, mint hétköznapi, mintha egy fanatikus macskaimádó hétköznapi lenne.
~Ha tehetném még a zoknim, sőt mindenem cica mintás lenne!~
Aztán megtorpanok egy pillanatra. Hiszen mindenem az szinte alig van olyan tárgyam, ruhám, ami ne utalna a cicákra. 
Annyira elvagyok a saját gondolataimban, hogy észre sem eszem először valaki hozzám lép. Csak amikor köszön és feltesz egy kicsit fura kérdést.
Jobb szememmel kicsit hunyorgok, ahogy felnézek rá és végig mérem olyan kíváncsi macska tekintettel.
~Minek neki ilyen izé bőr meg csont?~
Halkan hümmögök egy kicsit és a kíváncsi tekintet, na és persze az arckifejezés nyomban eltűnik.
- Szia, nem igazán érdekelnek az ilyen dolgok. Viszont tudok segíteni talán. A hely, amit keresel, nem igazán falú közepén van. Inkább a falak szélénél valahol. Már ha még meg van, nem tudom lassan több mint egy éve ott jártam.
Közlöm egy fél mosollyal és talán a tej vadászatot el is halasztom.
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kenta Koizumo on Csüt. Aug. 20 2015, 10:57

Meglepő módon annyi ember közül pont ez a lány tudott némiképp választ adni a fiú kérdésére, bár mintha kissé furcsállta volna azt. Bár végül is nem gyakran állnak oda az emberhez kígyókoponya és bőr után kutatva. De Koizumonak szüksége van ezekre, miután megerősítette a Hebi no Satujint, valahogy ki is kell dekorálnia, hogy méltó legyen a nevéhez. Plusz ha egy nap ronda karddal kell kivégeznie Amaimont, az nem feltétlenül lesz emlékezetes, dicsőséggel telt pillanat, ahogy azt tervezte. Ennyi erővel akár meg is fojthatná, aztán leköphetné, de ő nem akart addig a szintig lesüllyedni. Koizumo nem egy alávaló gyilkos. Csak egy valakit akar a túlvilágon tudni, Amaimont, a többiek meg ott vannak, ahol akarnak lenni. Viszont jelen pillanatban ez a legkevésbé sem vitatéma.
- Igazság szerint még nem nagyon ismertem ki magam a faluban, így fogalmam sincs, mi merre van.. - mondta a lánynak zavarba esve mosolyogva, és bal kezével tarkóját vakarva. A maszk eltakarta arca nagy részét, de a szeméből ki lehetett olvasni mindent. - Na jó, a kórházig meg a Hokage palotájához még csak eltalálok, de néha azt sem tudom biztosan, hogy merre lakom...
~ Így jobban megnézve egész csinos ez a lány.. ~ gondolta, miközben haja mögül kikukucskáló egyetlen ép szemével gyorsan végigmérte a vele szemben ülő lányt ~ Sőt, egész aranyos. Mint egy kis cica. Bár nem is emlékszem, találkoztam-e már kevésbé dekoratív hölgyekkel a faluban...
Innentől kezdve a fiú már csak reménykedhetett benne, hogy a lány hajlandó lesz a kedvéért megszakítani a békés üldögélését, és elkíséri őt az említett helyre. Egyedül tuti, hogy eltévedt volna, mint legutóbb...meg azelőtt...és még azelőtt is. Nem volt hozzászokva a ninja falu labirintusszerű utcáihoz, és az őt körülvevő hatalmas házhoz. Az ő világa a természet volt. Hatalmas erdők, hófödte hegycsúcsok, és a számára kihívást jelentő nehezen mászható sziklafalak. De valamiért a természetből mindig is ide akart jutni, ebbe a faluba. Mióta itt van, számtalanszor megkérdőjelezte a saját döntését: biztos, hogy jó ötlet volt Konohát választani? De ha már itt van, legalább élvezze.
Kenta Koizumo
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Ayami Remiyu on Csüt. Aug. 20 2015, 14:04

~ Sejtettem a tej vadászat elhalasztva. Még a végén eltéved, ha nem kísérem el.~
Abból, amit mondott nem idevalósi, ezt csak egy süket nem tudná. Vagy olyan, akinek kevesebb értelem szorult a kobakjába. Nagyot nyújtóztam magasba emelve karjaim. Ujjaimat behajlítottam, majd ki nyújtottam amint a cicák nyújtózkodását imitálva ezzel. 
A fiúra néztem majd felálltam készen a sétára. Ahogy felálltam tompán szinte alig halhatóan mintha fémes koccanás hallatszott volna.
- Az a két legnagyobb épület a faluban, könnyen megtalálható mind a kettő. Meg az utcák is szélesebbek arra felé. 
Sajnos csak séta lesz, de talán jobb is, ahogy mondta nem ismer itt szinte semmit, ha elszakadunk, egymástól eltéved. Ezt szinte biztosra veszem, bár sose lehet tudni.
Nem vártam elindultam az egyik mellékutcát megcélozva. Kevesen jártak rajta látszott, hogy csak egy átjáró ne keljen kerülni, ha a másik utcát el akarjuk érni.
- Néha rácsodálkozok, hogy rövid idő alatt menyit tud változni egy falu. Tudod csak pár napja tértem vissza a faluba, kicsit több mint egy év után.

Elgondolkozom egy kicsit, e mostani helyzeten. Régebben talán szoba sem álltam volna a fiúval, na, jó csak röviden útba igazítom. Elkísérni biztos, hogy nem kísértem volna el.
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kenta Koizumo on Csüt. Aug. 20 2015, 22:48

A lány segítőkésznek bizonyult mind válaszadás, mind útmutatás terén. Nem is kellett sok idő, hogy felálljon a padról, és megcélozzon egy láthatólag ritkán használt kis mellékutcát. Ha fel kellett volna sorolni pár dolgot, ami miatt Koizumo kedveli Konohát, akkor a lakosság, mellett első helyen a falu légköre állna. Az ilyen elhagyatott kis mellékutcák tökéletesen megadják az embernek a hangulatot - feltéve ha az illető addig évente talán kétszer fordult meg ekkora településen, és akkor is csak aludt ott. Koizumo épp ilyen ember volt: kerülte az olyan helyeket, ahol nagyobb a népsűrűség a két fő/négyzetkilométernél, és házakat volt, hogy hónapokig nem látott. Persze nem direkt csinálta, de ahogy tévelygett a nagyvilágban, valahogy mindig messze került úti céljától, és az emberektől is. Fura, hogy a több vándorlással töltött év alatt pont egy olyan helyre igyekezett, amit úgy általánosságban elkerült. Most viszont egy hatalmas, emberekkel teli ninja faluban van, segítőkész, csinos hölgyekkel körülvéve (neki legalább is ez jött le a vele történtek alapján - első itt töltött éjszakáján egy vörös hajú hölgyemény két perc ismertség után megengedte neki, hogy lakjon náluk, másnap meg hozzávágott egy hatalmas villát, amiben ő él egyedül). Egyszóval szeretni való hely ez a Konoha.
- Én még egyszer sem láttam változni ezt a helyet. Alig pár napja érkeztem, azelőtt pedig sosem voltam még a falu közelében sem. Tudod, körbevándoroltam a világot, mire idetaláltam. Képzelheted, mi történt volna ma velem, ha nem kísérsz el a boltig... - mosolygott Koizumo a mellette sétáló lányra. - Egyébként a nevem Kenta Koizumo. A Tűz országának egy eldugott kis falujában születtem északnyugaton. - mutatkozott be udvariasan, majd elhallgatott, jelezve ezzel, hogy valami hasonlót vár a lánytól.
Kenta Koizumo
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Ayami Remiyu on Hétf. Aug. 24 2015, 20:05

- Tudod a változás néha lassú nehézkes folyamat. Valóban aki nem rég érkezett annak a figyelmét elkerüli Konohai élet apróbb mozzanatai.
Néha alig lehet észre venni őket, már mint a változásokat. Aprócska dolgok, de az apró dolgokból lesznek a nagy dolgok, ahogy azt az öreg nevelőm mondta. Amikor hallom, hogy bemutatkozik csak bólintók majd én is bele fogok a mondókába. 
- Ayami Remiyu, Nekono mirakage a nevem általában csak Remi, Ayanak hívnak. Én nem tudom hol születtem, csakannyit tudok út mellett találtak egy fehér macskával.
Még anyu és apu is volt csak holtan, én pedig mellettük. Beszélgetés közben kiérünk egy szélesebb utcára konkrétan magára a fő útnak is nevezhető. Majd jobbra fordulunk és haladunk tovább.
- Biztos izgalmas lehetett vándorolni kint a vadonban, általában én is mindig egyedül megyek. Jobb is igy nem szeretek hátráltatni senkit sem.
Mondom kicsit szomorkásan, hangomból arcomról látszódik nincs túltengés bennem önbizalomból.
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kenta Koizumo on Csüt. Aug. 27 2015, 23:04

~ Nocsak, nocsak..mintha kissé önbizalom híján lenne a hölgy ~ lepődött meg a fiú Remi-chan mondandóját hallgatva.
- Nem hiszem, hogy bárkinek a terhére lennél. Az önbizalom fontos dolog. Ha nem bízol magadban, elbukhatsz egy küldetést, de ez még messze nem a legrosszabb. Ha nem bízol magadban, önmagadtól vágod el a lehetőséget a fejlődésre. Mindenkinek van mit megvédenie, és ha nem vagy elég erős, nem leszel képes erre.
~ Mintha nekem lenne mit megvédenem. Szánalmas, hogy nincstelenként itt prédikálok... ~ tűnődött el a fiú. Valóban, ő mindig is vándor volt, szólóban játszott. Ugyan a faluba érkezése óta egy genin csapat tagja, még nem sikerült rájönnie, hogyan is működhet az egyesek által istenített csapatmunka nevű dolog. Koizumo kíváncsian tekintett az őt körülvevő világra, de az olyan közhelyes fogalmakat mint a szeretet, barátság, összetartás, bizalom még ő sem tudta megérteni. Ostorozta is magát ezért egy időben. Nem tudta felfogni, hogy ami másnak olyan könnyedén megy, miért nem sikerül neki. Egy rövid időre elhallgatott, magába mélyedt. Miközben követte a lányt az utcákon, szemügyre vette az arcát, testalkatát, és megközelítő képet alkotott róla.
- Te gondolom szereted a macskákat. - mosolygott maszkja alól a lányra.
~ Végül is egy macskával találták meg az út szélén, elképzelhető, hogy közel áll hozzájuk. A kinézete is elég cicás..mintha bármelyik pillanatban elkezdhetne dorombolni. Ha végeztünk, meghívom egy pohár tejre.
Kenta Koizumo
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Ayami Remiyu on Hétf. Aug. 31 2015, 19:17

- Egyszerűen a többiek mindig olyan erősek, menők voltak. Én én meg olyan kicsi voltam mellettük mindig. Ezért csak kétszer voltunk csapatban, pontosabban egy küldetésre. Valami perverz szenilis shinobit kellett vissza hozni a faluba.
Hallgattam a Koi-t és tudom valahol igaza van. Másnak kellene lennem, vagy is magabiztosabbnak bátrabbnak. Ehelyett még is mindig elbújok vagy másra hagyom a dolgok alakítását.
- Nem tudom, talán csak a csoda soha nem buktam még el küldetést még egyedül sem. Az a fura, hogy Tsunade hime és Ero senin is majdnem ugyan ezt mondták.
A fiút nézem és közben gondolkodom végig mérem majd elmosolyodom.
- Az is lehet én egyszerűen magányos típus vagyok, öntörvényű mint egy cica.
Jobbra balra előre majd megint kanyar és ismét nah azért halad is a kis csapatunk előre az utcák, házak rengetegében. Látszik a házak ki alakításán az utcákon, hogy lassan elhagyjuk a falu központi részét. Lassan, de biztosan közeledünk a falu széle felé. Út közben végig eddig a kis sikátorokat vettem vagy is vettük igénybe. Úgy gondoltam sokkal könnyebb haladni így, meg jobban is szerettem használni ezeket a kis utcákat.
- Ennyire látszik, hogy szeretem őket?
Fejemhez kapok és meg tapogatom fejem búbját majd nagyot sóhajtok. Már azt hittem, hogy megint meg feledkeztem róla. Néha észre sem veszem a jutsut, hogy még aktív.
- Egyébként tetszik itt neked, és le telepedsz a faluban?
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kenta Koizumo on Kedd Szept. 01 2015, 23:13

Ahogy sétáltak az utcán, Koizumo kezdte egyre jobban megérteni a mellette sétáló Remit.
~ Kissé talán hasonlít Erisára, ő is ilyen kis szerencsétlen. Teljesen gyengének érzi magát, pedig csak a mentalitásán kéne változtatnia. ~ gondolta, miközben a Cicalányra nézett. ~ Viszont aranyosabb, mint Erisa..
- Nem az számít, hogy milyen erős vagy, hanem az, hogyan, milyen cél érdekében használod azt az erőt. Ha nem hiszel magadban, nem leszel képes a célodért küzdni, mert gondolom van valamilyen célod, nem? Azért kaptad az erőt, aminek segítségével ninjutsukat tudsz használni, hogy az általa adott képességeket kamatoztathasd az élet valamelyik területén. Bízz magadban. Ne törődj azzal, mások mennyi hasznodat veszik a csatatéren, mert nem egy eszköz vagy, aminek a hasznosság a rendeltetése. Magadnak felelj meg. - osztotta meg a lánnyal az ő világnézetét. Kissé egyedülálló, mondhatni, szokatlan, de van valóságalapja. Koizumo maga sem tudta, miért kezdett bele hirtelen a 'Faragjunk erős lelkű ninját egy idegenből' hadműveletbe, de végül is mindegy, ideje éppenséggel van. Különben is..valahogy meg akarta hálálni a lánynak, hogy az segít neki, nem szeretett tartozni senkinek. Igaz, nem biztos, hogy a lélek ápolgatása bevett szokás a köszönetnyilvánításra errefelé..meg máshol sem.
Valamivel odébb koszos pub körvonalai rajzolódtak ki. Koizumonak hirtelen támadt egy ötlete.
- Várj meg itt, mindjárt jövök. - mondta, majd előre sietett. Belökte a pub ajtaját, és határozottan a pulthoz sétált.
- Kérek egy pohár tejet - mondta. Magában felkacagott, ahogy külső szemlélőként is végignézte ezt a jelenetet. Szerencsére rajta és a csaposon kívül senki sem volt a bárban, így a röhögés forrása egyelőre lényegtelennek mutatkozó egyetlen személy képében mutatkozott meg.
- Ahogy óhajtja - kuncogott a csapos. - 12 ryu lesz
A fiú fizetett, majd fogta a poharat, és kishunshinolt az épületből. Nem biztos, hogy az üveget el lehet vinni a bárból, de nem törődött vele. 12 ryu egy nyamvadt pohár tejért, rablás...
- Tessék, idd meg - miközben Remi felé nyújtotta a poharat, szabad kezével lehúzta maszkját, és kivillant elbűvölő mosolya a szövetdarab mögül. Az arcát takaró anyag és a szürkés-feketés, keszekusza haja kissé ijesztőnek hathatott a gyengébb lelkűekre a maszkkal együtt, de a mosoly sokkal emberibbé tette őt. Sőt, ha jobban megnézi az ember, Koizumo kifejezetten jóképű fiú volt.
Kenta Koizumo
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Ayami Remiyu on Szomb. Szept. 05 2015, 15:03

- Igazából nem nagyon vannak vagy is van célom. Eddig csak éltem az életem többnyire Rennel. Tudod ő egy fehér cica talán majd bemutatlak neki.
Vajon miért kezdtem el szabadkozni, hogy Ren nem egy fiú? Ahh fene sem érti minden esetre az utolsó mondatom mosolyogva mondtam.
- Azzal nincs baj ha küzdenem kell a célért. Vagy is a küldetés céljáért pontosabb legyek, csak tudod szóval.... mindegy....
Igen nem is az a baj gyengének érzem magam, a főbb probléma az önbizalom hiánya. Aki ismeri dolgaim az mindig értetlenül áll a dolog előtt. Nem érti vagy csak részben képes megérteni a dolgot.
- Egyébként az célnak számít ha meg akarom ismerni a világot és megalkotni valami egyedit?
Kérdeztem kíváncsian egy kis félénkséggel hangomban. Mi közben Koi megállt egy kétes kinézetű italmerő házélőt.
~ Hogyan is hivják ezeket a helyeket? Kocsma azt hiszem vagy pub talán. Fura hely és fura szagok áradnak néha az ilyen helyeken.~
Kicsit bele is borzongok a gondolatban mi minden lehet odabent. Mi minden lehet egy még ennél is kétesebb kinézetű helyen.
Csak bólintok és várok és közben egy cica jelenik meg a ház sarkánál. Egy pillanatra el is felejtkezek mindenről és oda sietek azonnal fel is kapom és babusgatom. Koi csak jó pár lépéssel odébb talál meg és egy pohár tejet nyújt felém. Én pedig pont felé fordultam mutatva kit is találtam.
- Nézd ő itt Ponta.....
Ah igen a tej a fejem oldalra döntöm miközben karjaimban a cica és Koit nézem meg a tejet. Majd a tej láttán fel csillan a szemem. Mikor feljebb nézek újra a fiúra az arcát is láthatom végre. Elmosolyodom kedvesen és el veszem felém nyújtott tejet. Majd Pontát a földre teszem és bal tenyerembe öntök kevés tejet. Amint a cica fel lefetyeli öntök még neki, majd meg iszom a maradékot.
- Tudom butaság rögtön elnevezni egy kobor cicát.
Mondom szemeim kissé lesütve miközben a cica a lábaim közt tekergőzik hízelegve.
- Köszönöm szóval tudod a tejet azt.
Egy régi csapat társam volt ilyen azóta senki nem ajándékozott meg semmivel sem. Már ha a négylábú barátok apró ajándékait nem számítom.
- Tudod helyes arcod van...
A tejci köszönés után is elpirultam kicsit, de most aztán teljesen rákvörös lettem.
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kenta Koizumo on Csüt. Szept. 10 2015, 21:05

A Koi kilépett a pubból, és elnézett az irányba, amerről jöttek. Remi nem volt ott. Kicsit arrébb találta meg a lányt egy kis cicával a karjai közt. Egyáltalán nem volt meglepő. Amennyire Koizumo ismerte Remiyut, tőle egyáltalán nem volt szokatlan, hogy egy atommag hasadásnyi idő alatt felszed egy kóbor macsekot.
- Nézd ő itt Ponta..... - Remi kissé talán zavarba jött, ahogy a hirtelen elnevezett kis szőrmókot mutogatta.
~ Érdekes név..Kicsit mintha illene a macsekra.. ~ gondolta Koizumo. Ahogy a fiú odanyújtotta a pohár tejet, a lány mintha kissé elpirult volna. Aranyos volt, ahogy zavartan átvette az italt. Más ember talán megsértődött volna, ha elé tolnak egy pohár tejet, mintha csak egy macskát itatnának meg, de Remi nem akadt fenn ezen. Ebből is látszott, mennyire szeretheti a macskákat.
A fiú azelőtt nagyon ritkán vette le magáról a vörös maszkot. Az anyaga erős tartással bírt, így nem fojtotta meg őt esténként, remekül szellőzött, ugyanakkor szűrte is a levegőt, és elrejtette őt a kíváncsi tekintetek elől. Egyfajta pajzs volt ez számára, ami megvédte a kitaszító, visszautasító, romlott külvilágtól. Most azonban megmutatta arcát a lánynak. Mióta vándorolt, nem igazán nézett tükörbe. Csupán a kirakatok üvegéről, és a víz fodrozódó felszínéről visszaverődő torz kép mutatta meg neki, hogy is nézhet ki. Nem is érdekelte a külseje, csak megszokásból volt ápolt, a nőkkel meg nem foglalkozott. Most azonban a cicalány megjegyzést tett a külsejére, éppen akkor, amikor a fiú a kunoichi szemébe nézett. Mindketten elpirultak, és Koizumo elkapta a tekintetét.
- Ilyet még..nem mondtak nekem azelőtt.. - motyogta zavartan. Valóban meglepte, amit a cicalány mondott neki. Azelőtt nem igazán került közel egy lányhoz sem (hacsak a félénk és visszahúzódó Erisát nem soroljuk a közelebbi ismerősök közé), így fogalma sem volt, mit is kéne csinálnia. Talán viszonozni egy bókkal? Igen, ez lesz a jó, az emberek általában valami ilyesmit csinálhatnak.
- Te is nagyon szép vagy..és aranyos.. - hadarta el, miközben az arca lassan kezdett egybeolvadni a nyakában lógó tűzpiros maszk színével.
Kenta Koizumo
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Ayami Remiyu on Vas. Szept. 13 2015, 11:18

Hölgyeim és uraim itt zajlik épp a kinek az arca is hasonlít jobban egy főt rákra verseny. Mondhatná bárki aki lát minket, hisz nem győzzük egymást túlpirulni éppen ebben a pillanatban.
- Talán mert rejtegeted az arcod....
Jegyzem meg csendben miközben a cicát simogatom. Majd elengedem Pontát aki odébb is sétál pár méteröl nagy tisztálkodások közepette figyel minket.
Koi is mit is csinál, jah igen meg dicsér azt hiszem. Legalább is úgy tudom ha valakinek ilyet mondanak az dicséret vagy talán valami más lenne?
Nagy pirosodások vannak most itt és én csak állok némán, mint egy pohár tejecske. Végül meg töröm a csendet ami túl hosszúra nyúlik lassan.
- Öhmm szóval izé lassan induljunk már nincs olyan messze.
Mondom halkan akadozó hangon és vezetni kezdem a fiút eredeti ulticélunk felé ismét.
Ayami Remiyu
Játékos Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content