Sunagakure Börtöne

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Sunagakure Börtöne

Témanyitás  Nanja on Szer. Jún. 15 2016, 15:32

Az őr szorítása nem volt túl kellemes, de szerencséjére a vérveszteség végett hamar elgyengült, és a földre huppant, ami viszont már nem volt szerencsés, mivel a másik kettő őr is meghallotta, és egyenesen feléjük tartottak. Nanja bent maradt a cellában, megpróbált valami hasznos ötlettel előállni.
~ Bakker, bakker u.u meg kellett volna tartanom valahogy, hogy ne keltsen zajt...túlságosan is a szökésre koncentráltam u.u
Körbenézett a cellában, hátha talál valami használhatót. De a vasgolyókat nem tudja felemelni, mást meg nem igazán tudna magához venni. Annyi ideje még maradt, hogy átkutassa a földön fekvő őrt, aki remélhetőleg nem fog már nagyon kapálózni, de ha mégis, akkor gyorsan kitér, és ha kell, akkor behúz neki egyet a jobbjával, hogy valóban ájult is maradjon. Amint talált valami értékeset, legyen az kunai, shuriken, chakra-ját talpaiba összpontosítja, és felmászik a cella plafonjára, pont az ajtóval egy vonalban. Tudja, hogy mostanában nem tudta használni chakra-ját, így bizonytalan a helyzet, így ha talált kunait, akkor a markolatot a szájába veszi, majd a tenyereibe is beleösszpontosítja chakra-ját, és a plafonra helyezi őket, míg lábaival az oldalfalon tartja magát. Addig vár, míg a másik két őr be nem lép a helyiségbe.
Ha csak az egyikük lép be, de már érzi, hogy nem tudja tartani magát, akkor elengedi magát, és egyenesen ráveti magát. Jobb öklét marokba szorítja, az őr fejét megcélozva intézi támadását. Viszont, ha észreveszi és megpróbál kitérni, változtat testtartásán, és még a levegőben megpróbálja fejbe rúgni. Akármelyik támadás sikerül, a szájában tartott kunai-t most a jobb kezébe veszi, megragadja azt akit megtámadott, bal karját a férfi nyaka köré csavarja és a kunai-t a torkához szegezi, farkasszemet nézve a másikkal.
- Minden fegyvert, ami nálad van azt dobd a cella jobb sarkába.
Adta ki az utasítást. Tudta, hogy azzal még nem nyert sokat, ha a fegyvereket eltünteti, de kezdetnek mégis csak valami. 
Ha az őr akit megtámadott csak egy Bunshin volt, akkor is kezébe veszi a kunai-t, és felkészül a támadásokra, legrosszabb esetben ismét felmászik a plafonra, de igyekszik megtenni mindent, hogy ne kapják el.
Nanja
Játékos

Taijutsu Pontok : 89

Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Namikaze Minato on Hétf. Jún. 20 2016, 17:48

Mintha egy lassított felvételt nézett volna Nanja a történtek úgy folytak le a szeme előtt. Az őr puffanva hullott a porba, összevérezve a homokos padlót. A nála lévő felszerelés aranyosan csillogott így nem is volt nehéz kiszúrni. Persze az idő szorított, így a legnagyobb sittségben éppen hogy ki tudta kapni az egyik Kunai kést az őr fegyvertartójából. Ezután ügyesen mintha csak egy pók lenne elhelyezkedett a falon, hogy megbújjon a kíváncsiskodók szeme elől.
A kint álló két őr szinte egy emberként rontott be pár másodperccel később a terembe. Egyikük azonnal a földön fekvőhöz rohant, míg a másik kezében Kunai késsel kereste a rabot a cella félhomályában.
- Gats jó’ vagy?!
Ébresztgette a társa az ájult shinobit. Persze a figyelő nem tétlenkedett, és gyorsan figyelmét a plafon felé fordítja, de hangot kiadni nincs ideje, mert Nanja támadása telibe találja a katona fejét, aki ettől megszédül, de a másodperc tört része alatt, már az ellenség fogságában találja magát. Nanja kése a torkának szegezve az életéért kiállt.
A másik azonnal felpattan az ájult mellől, és kezébe kapja botját, egy körülbelül másfél méter hosszú bo-t. Farkasszemet néz Nanjával miközben a követeléseket hallgatja.
- Sunagakurei barom! Asszed megszökhetsz inne’? Hah... tegyé’ le róla. Többen vagyunk min’ a rohadt homoki patkányok összesen!  És most… engedd e’. Vagy összetöröm a csontjaid bogaram.
Utolsó mondatánál megnyalta a száját, és szinte kiéhezve, nyáladzva nézte Nanját. Úgy tűnik nincs kedve meghátrálni. 
Namikaze Minato
Moderátor

Adatlap
Szint: S
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Témanyitás  Nanja on Hétf. Jún. 20 2016, 20:07

-Hát öcsém, ezzel nem hatottál meg...
Nem mintha Nanja lenne az idősebb, de ilyen a szavajárása. Nem tétlenkedett, jobb kezét kicsit elemelte túsza torkától, balját pedig a nyakáról az állkapcsára helyezte, és egy erős, -legalábbis amennyire képes lehetett- mozdulattal bal irányba rántott egyet a férfi fején, hogy kitörhesse a nyakát, egy szóval: megölje. Ha úgy adódna, hogy a művelet nem sikerült, akkor kénytelen beleszúrni a kunai-t a nyakába, míg végig higgadt, ugyan akkor hideg tekintettel nézett a vele szembe lévő férfira. Várhatóan, ez igencsak meglephette, és míg a remélhetőleg halott Iwagakure-i teste leesik a földre, Nanja habozás nélkül... kirohan az ajtón :v 
Maga után be is vágja, ezzel is néhány másodperc előnyt kovácsolva egy Bunshin megidézésére, ami csak fut mellette. Abba az irányba fut, amerről az őrök érkeztek, talán megtudja, mi történt pár perccel ezelőtt. Az biztos, hogy nagy a tét most, hiszen nem tudhatja, mikor és hol ütközhet bele további Iwagakure-s shinobi-kba. De nem szállhatott szembe az előbbivel, legalábbis nem ott. Választotta inkább a kockázatosabb részt, hiszen így is úgy is zajt csapnak, nem akarta, hogy abban a kis cellában érje utol az erősítés. Hátha ki tud szabadítani valakit. Nem nézett hátra, csak megsaccolta, hogy merre lehet a mögötte lévő üldözője. Igyekezett kitérni mindenféle támadás elől, de ezzel a Bunshin-ja is megsemmisülhetett, bár inkább az, mint a valódi Nanja. 
Ha ne adj Isten jönne erősítés szemből, mondjuk nem csak egy, hanem jóval több, akkor visszafelé fordul és szembenéz ellenfelével. Mondjuk chakra-ját talpaiba koncentrálva újfent felfut a falra, és amint olyan helyzetben lenne, hogy a férfi nem tudja megütni, elugrik a falról, és folytatja útját. Viszont, ha a férfi támadását nem tudná kellő képpen kivédeni, akkor elhajol, és lévén, hogy ő maga is jártas a Bo használatában, ezen ismereteit kihasználva tér ki minden ütés, szúrás, vágás elől, majd megpróbálja elvenni tőle a Bo-t, kerüljön ez abba is, hogy kettétöri.
Nanja
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Namikaze Minato on Hétf. Júl. 04 2016, 19:20

A shinobi akit fogva tartott hősnőnk kicsit remegve nyakát megfeszítve állt a szorításban. Ahogyan elkezdte volna kitekerni az Iwai nyakát, az erősen ellenállt neki, miközben kezével vadul hadonászni kezdett, hogy valami kárt okozhasson a fogvatartójának. Sajnos erre nem volt elég lehetősége, hiszen egy hirtelen pillanatban egy kés szúrta át a nyakát, megfosztva az őrt az életétől. A társa aki a vele szemben térdelt, hirtelen felkiáltott, amikor strázsatársa a földre zuhant nyakát szorongatva, miközben szemeiből eltűnik az élet fénye.
- Akio! Te rohadt Sunai szuka mos’ Kinyírlak!!
Üvöltötte Nanja irányába vérben forgó szemmel, és a kezébe kapott egy Kunai-t, amit azonnal a lány irányába hajított, de ő addigra már nem volt ott. Az ajtót sajnos nem volt ideje becsukni, mert ha így tesz a kis szökési akciója azonnal véget is ért volna, de a klónt azért még idejében létre is tudta hozni. Mögött lármás káromkodás veszik kezdetét, ahogyan a korábbi Iwagakurei shinobi kirohan a cellából, és egyből üldözőbe veszi Nanját, és a klónját. Ahogy menekül lát egy cellát, aminek az ajtaja nyitva áll, benne pedig egy véresre vert remegő ember fekszik a földön rabruhában. Lehet ez volt a hang amire az őre felkapta a fejét.
Ahogy menekül előre érzi amint a klón hirtelen eltűnik mellőle, elvére egy shuriken kettészelte annak a fejét, így eltűnésre késztetve. Az őr mit sem törődve a rabok hangos rekedt kiabálásával üldözi tovább Nanját.

A börtön egy hatalmas labirintus. Elsőre legalábbis az lehet. Végtelen kanyarok váltják egymást hol itt, hol ott futhat bele az ember őrökbe, vagy olyan helyekbe, amiket nem szeretne. Ahogy Nanja menekül, a következő pillanatban fojtott nyögést hall maga mögül. Ahogy hátratekint, láthatja amint az üldözője nyaka levált a testétől, és pörögve lehullik a földre összevérezve a falakat. Mellette egy másik személy áll kezében egy rövid karddal, homokszín köpenyben és állatfejes maszkban. Rajta Sunagakure jelével. Mögötte pedig egy kislány álldogál hosszú fehér göndör hajjal.
- Cöhh ez honnan jött?
Kérdezi az ANBU tekintetét Nanjára emelvén.
- És te hogy jutottál ki? Neked még nem szabadna… Mindegy is induljunk!
Ezzel komódosan megindul abba az irányba amerről Nanja jött.

// Ezennel bevettük a másik kis szökevényünket is a sztoriba ^^ A sorrendet rátok bízom, ki jöjjön előbb vagy utóbb. Emellett Nanja kap tőlem +4 chakrát a hosszas késedelemért. Sajnálom, csak túl sok dolog jött közbe ami rajtam kívülálló okok miatt a figyelmemet igényelte, így nem tudtam írni. De mivel mostantól dolgozom szeptemberig folymatosan, remélhetőleg, lesz alkalmam legalább hetente egyszer írni. Ha nem így lenne akkor írok mindenképpen, hogy miért kések. //
Namikaze Minato
Moderátor

Adatlap

Témanyitás  Sugihara Fuumai on Hétf. Júl. 04 2016, 20:08

it girl
Mosoly. Azt mondják, fiatalít. Én pedig szeretek fiatalosan kinézni. Már nem vagyok nyolc éves, de még sokan lekislányoznának. Hát ez van, ha az ember lánya fodros ruhácskákban jár. 
- Nem vagy egy kicsit túl fennkölt? - Fújtam egy fáradt sóhajt. Még, hogy a geninek a falu jövője. Ezt is csak egy öreg szentimentális róka tudja kinyögni. - Gyilkos vagy te is én is. - Széles vigyor terült el az arcomon. Megrántottam a vállamat. - Valld be hogy élvezted leszúrni a kis hájast. - Legyintek, nehogy megharagudjon. vannak még olyan ninják, akik szeretik játszani a hőst, pedig nem azok vagyunk. Nagyon nem. De persze Kazekage sama őket is szereti, mint valami apuci. - Összeszedem a cuccait és mehetünk. Kösz a bogyót ahm.... jól jött. - Persze, hogy elvettem. A tartalékokkal együtt. Egyet Yosukenak fogok adni, az fix, a többit meg csak azoknak akik megérdemlik. Hogy ha a srác nem is, akkor is kap, csak hogy megöljem... utálom. Azt hiszem, ha csalódnom kell benne tényleg megölöm. De ne kapkodjunk el semmit. Majd meglássuk mindannyian, hogy mi a franc vele is... azért figyeltem és az anbus is. Mindketten a léptek felé fordultunk. - Erre jönnek...- suttogtam. Talán csak magamnak, hiszen ő is tudhatta nagyon jól. - Ketten vannak.. egyelőre. - Gúnyosan nyújtottam el a szám szélét. Ha most emiatt fullad be a szökési terv, esküszöm a sunainak is nekiesek. Fellármázza itt nekem az egész helyet. Én elengedtem mindkettőt. Még a hullával voltam elfoglalva. Lenyúltam a kunaijait. Összesen csak kettő volt. Kis csóró. A füstbomba is szépen megadta magát nekem, de azok a tetves robbanó jegyzetek túl jól voltak eltéve. Semi kedvem nem volt tologatni a fazont, főleg, hogy még élt előttem a meglepett tekintete, amikor megérezte a vasat. Nem akartam látni az arcát. Maradjon csak hassal föld felé. A kulcsok már nálam voltak, és a jegyzetek is kezdték megadni magukat. Egy robbanó jegyzet, egy füstbomba, két kunai és a kulcsok. Nem is rossz. Az anbus pedig aktivizálta magát. Mondjuk nem is vártam volna, hogy hagyja futni az iwait. Veszélyes lett volna, nah nem a másik geninért. Meg is fordult a kis vöröske. Azt hiszem ismertem régebbről. De, hogy fölöttem vagy alattam járt, az tiszta homály. - Mégis, honnan tudjam? - Kérdeztem vissza a tagnak. Mosolyogtam, ugyanis felé fordultam. A lányt néztem. - Cső. Esti séta? - Megráztam a kezemben a kulcsokat, mire a cellák lakói megremegtették a rácsokat. - Ki olyan tökös, hogy harcoljon? x) - Az anbus felé fordultam, kicsit közel intve magamhoz. Suttogóra fogtam. - Mi lenne ha felfordulást okoznánk és a többi genint a másik irányba küldenénk? ^^
Egy fehér, fodros hajú, koszos lányka, koszos kezeslábasban a szeretett ruhácskái helyett. Ez vagyok most én. Hajimemashite. 
Sugihara Fuumai
Játékos

Taijutsu Pontok : 10

Adatlap
Szint: C
Chakraszint: 221

Témanyitás  Nanja on Hétf. Júl. 04 2016, 20:58

Ahogy szalad, olyan érzése támad, mintha ez a folyosó sosem akarna a végére érni, ráadásul kacskaringós is. Bunshin-ja eltűnik, de csak fél szemmel látta, miként is és valjuk be, nagy szerencse, hogy nem őt találta el. A rabok körülötte elég nagy zajt csaptak, meghozta a kedvüket némi zendüléshez. Út közben lát egy férfit a földön,  ahogy betekintett az egyik cellába. Jól el lett látva a baja.
~ Jujj... nem lennék a helyében... u.u
Nagyot nyelt, miközben csak futott és futott már már unottan, hiszen a mögötte lévő üldözője ellen még nem eszelt ki komoly tervet. Örült volna neki, ha még is csak valaki a sajátjai közül ki tudott volna szökni, és még a közelben lenne, akkor ketten egyszerűbben is el tudnák intézni. Reménykedve jutott celláról cellára, de több nyitott ajtót nem látott, ami kezdte elkeseríteni. Ekkor jött a fordulat. Ugyan gondolataiban volt elmélyedve, de azért a fejét vesztő férfi nyögése, majd földre kerülése feltűnt neki is. Hátrafordult, látta ahogy a fej gurul ide-oda, majd az elkövetőket is megpillanthatta. Egy Sunagakure-i ANBU, és egy fiatal lány. Hirtelen több minden megfordult a fejében, de először ez a "te jó ég, egy ilyen fiatal kislány előtt így levágni a másik fejét nem durva egy kicsit?" Majd a felismerés, hogy többé nem üldözik, és nincs egyedül, és szinte biztos a kijutása, vagy ne adj isten a falu visszafoglalása. Eme utolsó gondolat főleg akkor jutott eszébe, amikor a kiscsaj a cellaajtók kulcsait lebegtette meg előtte. Legalábbis annak tűntek. Az ANBU reakciója, miszerint Nanja-nak még nem kellene kint lennie, előszőr nem tudta mire vélni. De nem is foglalkoztatta a gondolat tovább, a kislány is intézett hozzá pár szót, majd az ANBU felé hajolva súgott oda neki valamit. Mind a ketten elindultak abba az irányba, ahonnan Nanja érkezett. Lábai a földhöz voltak dermedve, nem indultak meg maguktól. Megrázta a fejét, és ugyan bátortalanul, de utánuk ment. Kérdésre tátotta a száját, de hang nem jött ki a torkán.
~ Mit is kérdezhetnék... bár ez evidens... kik ők, az ANBU-t leszámítva, hiszen kilétét nem fogja felfedni, viszont ez a kislány... elég érdekes. Ismerős az arca, de nem tudom honnan..
- Ano...
Kezdett végül bele.
- Hálás vagyok, amiért ezt is elintéztétek...mégis... hogyan sikerült megszöknötök? Mióta vagytok szabadok? Mi a további terv? Kiszabadítjuk a többieket, és visszafoglaljuk a falut?
Annak ellenére, hogy először nem tudott mit mondani, szépen megzáporozta őket a kérdéseivel. Tartotta a kb két méter távolságot, csak biztos ami biztos. A halott őr mellé lépve viszont, elvette annak Bo-ját.
~ Amíg meg nem szerzem a sajátomat, jó lesz ez is.
Nanja
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Namikaze Minato on Szer. Júl. 06 2016, 23:44

- Azt mondtam indulunk!
Dörrendt rátok az ANBU kicsi visszafogottan, elvégre nem túl előnyös, ha az egész őrség a nyakukban lenne. Persze a rabok azért tolták az ívet. Mind a másikat túlüvöltve kérlelte Mai-t, hogy adja oda neki a kulcsot, szabadítsa ki, vagy csak mutasson neki olyat, amit szemérmes hölgy sose tenne. Hát ilyen a bezártság, ezt teszi a magány és az elszigeteltség. Az ANBU ügynök Mai kérdésére csak legyint.
- Nem tudjuk melyik kulcs nyitja a geninek celláját, plusz, ha elkezdenénk itt kiereszteni mindenkit, akkor rövid időn belül elkapnának minket. Most az a legfontosabb, hogy minél többet kihozzunk a fiatalok közül.  Itt jobbra…
Mondta amikor egy kereszteződéshez értetek. Előre sietett, hogy felderítse a területet, kicsit magatokra hagyva. Persze azért halló, és látótávolságon belül maradt. Csak a biztonság kedvéért. 

// Most lesz lehetőségetek egy kicsit szocodni megismerni egymást ^^ Ha végeztetek egyiktek írjon rám, hogy jöhetek ^^ //
Namikaze Minato
Moderátor

Adatlap

Témanyitás  Sugihara Fuumai on Csüt. Júl. 21 2016, 11:38

Eszembe jutott, isten bizony eszembe, hogy adjak neki az energiatablettából, de nem. Elég energikusnak látszott így is, hogy fújtatott egy kicsit. A futás teszi, nem a megpróbáltatások, de vajon mennyi ideje lehetett a börtönben? Vajon mit kellett átélnie? Nem empátiáról van szó a helyzetemben, senki ne aggódjon emiatt. Arról van szó csupán, hogy tudnom kell, és nem csak én akarom, hogy mennyire megbízható. Bevillan e egy kínzás képe akkor, amikor szükség lenne rá, és leblokkol e tőle? Hogy deríthetném ki ezt? - Jól van akkor. - Válaszoltam kissé mogorván az anbu tagnak. - Ezek itt maradnak. xP - Eltettem a kulcsot, és búcsúzóul intettem egy "pá"t kacér mosollyal elegyítve a hoppon maradt genineknek. Majd később szivik. Viszont a kulcsokat nem adom neki. Az enyém, én vettem el, én szereztem meg, és úgy is a "geninek" a falu jövője, hát bízza csak rám azt a jövőt. Meglássuk. És akkor meg itt van a vöri is. Egészen elemében van. Kérdezget, én meg "fáradtan" fújom ki a levegőt. - Jó nagy tüdőd lehet, hogy ezt így egyszerre leadtad nekünk. - mosolygok is rá, ne higgye, hogy modortalan lennék. Én? Egy arisztokrata? Sértés lenne a feltételezés is. - Legyen elég annyi, hogy Sunagakure elhivatott shinobiai vagyunk. A nevem pedig Mai. De te csak hívj nyugodtan Sugihara sannak. - Megadtam a nevem. Ha Sunagakure polgára, ezt a nevet hallania kellett. - És a te neved? Hogy keveredtél ki a celládból? - Közben az anbu tag előre sietett. Feltérképez én meg nem voltam hajlandó minden áron tartani vele a tempót. Kimerült voltam a sok megaláztatás és próbák után, még ha az a pirula segített is. Igyekeztem összeszedni az erőmet addig, amíg van lehetőség pihenésre. Így pedig bőven elég időtöltésnek, kicsit kifaggatni vöröskét. Még akár kém is lehet. Rá is jöhettek Iwai barátaink, hogy az Anbu még nem oszlott fel Sungakureiben és szervezkedés van. Lehet, hogy egy genint betanítottak kettős ügynöknek én meg elcsevegek az ellenséggel. Kis vörös. Elébb bizonyítsad, hogy ki vagy. 
Sugihara Fuumai
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Nanja on Csüt. Júl. 21 2016, 20:19

Jobb kezében tartva a Bo-t próbálta követni az Anbu tagot, de szemlátomást nem hatotta meg az, hogy a másik kettő kicsit lemaradt. Elsősorban azért, mert Mai volt olyan kedves, és beszélgetésbe kezdett Nanja-val, ez által inkább a szájuk járt mint a lábuk. Meg aztán amióta elfoglalták a falut és a börtönben befalazva kellett túlélnie minden egyes napot, senki ne várja el tőle, hogy azonnal képes lesz ugyan azt a teljesítményt nyújtani, mintha mi sem történt volna.
- Mivel nem lehetett beszélni senkivel, ami hozzá kell tegyem nagyon rosszul érintett, mert hát én nem vagyok az a fajta aki hosszú távon képes csendben maradni, ezért nem esik nehezemre egyszerre sokat mondani ^^‘ 
Bal mutató újjával kezdte el vakaraszni az arcát kissé aggódva, hogy hamar rossz benyomást kelt magáról. Mai neve ugyan ismerős volt számára, de nem tudta összepárosítani az arccal. Most nagy hirtelen sok infót kapott egyszerre, még fel kell dolgoznia. Sok ajtó előtt haladtak el, de még mindig nem nyitottak ki egyet sem. Némi késéssel, de reagált Mai kérdésére. 
- Nanja-nak hívnak. Ami azt illeti, magam sem tudom. Éppen csak hogy visszaértünk a cellàmba, amikor valami furcsa zajra lettem figyelmes, de az őr is aki velem volt. Még az étkezdében hozzájtuottam valamilyen fém....fegyverhez, mondjuk így, de nagyon kicsi volt, és mégis elég ahhoz, hogy kinyírhattam azt a mocskot...aztán jött két másik, az egyiket úgyszintén meg kellett öljem, a másikkal pedig már Ti végeztetek. Röviden ennyi. 
Amikor a megölt Iwagakurei őrökről beszélt, hangjában érezni lehetett, ahogy kicsit az megcsuklik. Ha azt nézzük, igyekezett mindig is elkerülni azt, hogy másik életét kioltsa, most meg kapásból két embert is megölt, feltételezhetjük, hogy amint ez tudatosul benne, várható lesz némi zavart viselkedés. De nem most. Még nem. Elvonja a figyelmét az, hogy az Anbu és Mai segítségével kijusson.. 
- Téged Ő mentett ki? 
Nanja
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sugihara Fuumai on Pént. Júl. 22 2016, 10:13

- Hüüm, így már mindjárt világos. Fogadd őszinte részvétem. - Ezt így mind, fülig érő szájjal közöltem vele, nehogy megforduljon a kis buksijában, hogy komolyan is gondolom, bár talán érezhető, hogy a téma többé nem foglalkoztat. Modortalanság lenne kikérnie a kedvesség okát vagy miértjét nem de bár? ^^ Ennyit arról, hogy szegényke nem tudott beszélni senkivel hosszú hosszú időn keresztül. Elég a sajnálkozásból, lépjünk újabb ösvényekre. Például a kiszabadulásának módjára. Szélesre húzom szám, miközben türelmesen hallgatom a mondandóját. Aha! - Egész jó. Ölni tudni kell. - Ezt olyan ördögi kedvességgel ejtettem ki a számon, mintha minden kisgyereket arra biztatnék, hogy szúrja hátba az anyját. Persze ilyet sose tennék. Első a család. Ugyebár.... az enyémről meg ne is beszéljünk. Az a mintaképe az összesnek. Ugyanis nem volt! Haha. Csak egy idő után, hogy bepótolják mindazt a sok verést és kényszert, amit addig nélkülöznöm kellett. De ahogy minden másnak is, ennek is megvolt a maga jó oldala. Pénz, új, szép ruhák, saját ízlés és bizonyos kereteken belül, nagyobb mozgástér, saját akarat, és tudás. Szeretek tanulni. Hatalmat ad. - Hogy ő? - Böktem az anbu tag felé. Végül is jah. Mondhatnám, hogy igen, mert így is volt. Koszos rab kezeslábasomban haladtam előre és már nagyon vártam azt a pillanatot, amikor lecserélhetem egy normális ruhára. Bármilyenre. Viszont a vörinek nem kell tudnia a teljes igazságot. Lévén még az sem derült ki, hogy velünk van e vagy ellenünk. - Nem. Összefutottunk. Nem csak te szereztél bökőt a konyhából. - A kis hamis, lehet, hogy pont azt a kést szerezte meg, amit nekem szántak. Pfej. Ám sejtelmes mosolyra fakadtam. Ahh, ilyenkor kell látni az emberek arcát. Figyelem! - Csak sajnos a disznajban maradt. Nehéz volt kivégezni a hústornyot egy rakat zsírréteg alól. Mint valami bűzlő dunyha. Persze még az utolsó pillanatban sem tudta levenni a tekintetét a melleimről. Kis piszok. x) 
//Sztem írj egyet, aztán szólsz Mina channak? Smile //
Sugihara Fuumai
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Nanja on Szomb. Júl. 23 2016, 00:21

( Jaja, szólok  Very Happy ) 

Elhallgatva Mai-t, az egyik rabtársa jutott eszébe. Nem mostanról, hanem még abból az időből, mikor kisgyerekként vitték el Sunagakure-ből. Az a lány modjuk már átesett az agymosáson és így ő már azok közé tartozott, akik az életüket könnyen odaadták volna azokért a mocskokért. Ez a túlzott kedvesség már nagyon feltűnő volt Nanja számára, de nem szólt semmit. Mondjuk mások viselkedésének analizálása sosem volt az erőssége, legalábbis nem a Mai féléké. De azért érezte, hogy ez a lány nem éppen százas, igy inkább csak folytatta a kérdezősködést. 
- Akkor ezek szerint Neked sem mondott semmit arról, hogy mit is tervez ponosan? Mert jó lenne tudni, merre vesszük az irányt, és kiket akar még kiszabadítani. És utána csak ki akar jutni a faluból, vagy vissza akarja foglalni...
Lassan már el kellene érniük az uticéljukat. Kezd megnyugodni is, eddig kimondottan izgult. Most viszont komolyabbra is fordulhatnak a dolgok, ahol nincs helye annak a fajta gyermeki izgatottságnak , amit kiszabadulása, iletve Mai-ékkal való találkozása alatt érzett. Résen kell lennie, nem tudni mikor futnak bele Iwagakurei shinobi-kba. A másik része pedig, hogy egy esetleges váratlan találkozás velük még az életükben is kerülhet.
Nanja
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Namikaze Minato on Szomb. Szept. 17 2016, 13:26

-Halkabban! 
Sziszegte oda nektek az ANBU mikor közelebb értetek hozzá. Amaz a saroknál lévő falhoz lapult, és úgy tekintett ki a következő folyosóra. Valami lehetett ott, mert a katona hirtelen megfeszült, és kezébe valahonnan a ruhája ujja alól egy Senbon került. Támadásra készen emelte a karját, majd egy óvatlan pillantatban elhajította azt. Tompa csattanás, és utána puffanás kísérte a mozdulatot, majd fojtott kiáltások hallatszottak a szűk folyosóról.
- Picsába... hülye banda...
Szitkozódott magában, majd lendületesen megindult abba az irányba amerre az áldozatát leterítette. A folyosón, egy vélhetőleg élettelen Iwagakurei katona teste figyelt. És hogy miért is élettelen? Nos a torkából kiálló senbon erre enged következtetni.
- Kussoljatok! Ida akarjátok csődíteni az egész őrséget?!
Kérdezte ingerülten az ujjongó raboktól az ANBU katona. A rabok lassan elcsendesettek, majd vágyakozón tekintettek a megmentőtökre. Ők is a szabadságot látták benne... De sajnos az igazság az, hogy ő nem a nagy tömeg megmenekítésére érkezett. És egy idő után a rabok ezt kezdték észrevenni, és ismét kitört a pánik. Üvöltözni kezdtek, "hazaáruló; Kegyetlen; Embertelen; Iwai kutya; Seggberaknivaló; kutyatáp." Ilyen és ehhez hasonló szitkokat kezdtek a fejéhez vágni, és lassan a tietekhez is. 
Csakhogy az ANBUnak igaza volt abban, hogy a hang más legyeket is idecsalogathat. Egy mellékágról kiáltásokat sodort felétek a szél. És nem tűntek éppen kedves teapartira igyekező hölgyeknek. 
- Futás!
Adta ki a parancsot az ANBu de már addigra késő volt. Hét Iwagakurei rontott be a mellékágra. Kezükben változatos fegyverekkel, shurikenekkkel, Bo-kkal, és katanákkal. Szerencsétekre, egyszerre csak hárman fértek el a szűk folyosón, de azért a nagy létszám, nem éppen kecsegtető a számotokra. És ezt az ANBU is tudta. Mély lélegzetet vett, és néhány senbont vett a kezébe. 
- Nos lányok... itt az ideje kiérdemelnetek a szabadságotok. 

// A hosszú várakozás miatt megajánlok nektek is +15 chakrát ^^ Remélem innentől kezdve lassacskán én is visszaszivárgok az oldalra Very Happy//
Namikaze Minato
Moderátor

Adatlap

Témanyitás  Sugihara Fuumai on Szer. Okt. 05 2016, 14:49

Csettintettem egyet a nyelvemmel jókedvűen, majd játékosan felé mutattam, mint egy porondmester. - Már azt hittem nem fogsz feltenni releváns kérdést. Úgy néz ki, hogy tudod használni a fejed. Ne felejtsd el ezt a tulajdonságodat. Még hasznát vehetjük. - Kuncogtam. - Viszont választ nem tudok adni. Mint már említettem, csak összefutottunk és egyelőre jobb vele mint egyedül. Szerinted nem? - Mosolygok rá sejtelmesen. Tulajdonképpen fogalmam sincs. A csaj tényleg rátapintott a fájó lényegre. Az anbu azért anbu, hogy ne tudjuk mit akar, kik vezénylik és hajtják végre az akaratát, és legfőképpen, hogy mi milyen szerepet kaptunk benne. Meg kell elégednem azzal, hogy Sunagakure tagja. Névlegesen legalább is. Az azért még bennem élt, hogy nem szabadítottuk ki az általa oly nagyra becsült ~többi~ genint. A célját teljes homály fedi, ami nem kicsit nyugtalanít. Visz minket előre a semmibe mindenféle információ nélkül. Talán keres valakiket?
Kijutottunk egy újabb cellasorhoz, és egy pillanatra azt hittem, hogy elkéri a kulcsokat, de nem. Csak lepisszegett minket. Megrántottam a vállam és kussoltam. Így is jó. Fojtott káromkodást hallatott, ami arra engedett következtetni, hogy ideges. Jah. Nem tudja merre menjünk? Nincs cél? Csak ki? Vagy mi lesz most? Megvárjuk amíg az iwaiak felfigyelnek ránk?
Ott álltunk mint valami díszkurvák és nem mentünk tovább! Az üvöltözések és a megváltozott érzelmek a raboktól vajmi kevés figyelmet kaptak. Tőlem aztán biztosan. A tömeg úgy morajlik ahogy éppen a hangulata adja. De kezdtem én is ideges lenni.
- Oké, kinyírtad. Mehetnénk to-
Futás? Komolyan? Ezért jöttünk el ide, hogy most fussunk? Nem mintha harcolni szeretnék, de kezd az egész tragikomikus lenni... kezd. és mikor már éppen ráhangolódtam volna a rohanásra, megállunk. Újfent. Az Anbus meg mintha kicserélték volna.
- Are are. Pezseg benned az ölhetnék? - Elővettem a kunaiokat. Mindkét kezembe egyet-egyet. A legkevésbé akartam nyílt összetűzésbe keveredni ezekkel itt előttem, de elengedni se engedhettük el őket. Ha csak egy eltűnik kétségessé válik a kiszabadulásunk. A kérdés tehát adott. Mi a retkes fenéért nem szabadítjuk ki a rabokat?
Már úgy is tudnak rólunk, eltűnt legalább három őr... a  hullájuk közszemlére téve a celláink ajtaja előtt. Ha legalább zavargás lenne belőle....Nem mozdultam. Az Anbust vártam, hátha kitalál, vagy pont hogy kitálal valamit.
Sugihara Fuumai
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Nanja on Szer. Okt. 05 2016, 20:40

Már majd nem hogy kezdte élvezni a kis csevegést a lánnyal, és válaszolt is volna, mikor az Anbu egyszer csak megtorpant, egy jól irányzott bozdulattal elhajitott valamit, ami után halk puffadás következett. Ráadásul még Őket is csendre teremtette, aminek a lányok egy cseppet sem örvendtek. Ki újba úgymond a fal mögül megláthatták a fogjogat, valamint az előbbi puffanás okozóját is a földön. 
~ Logikus, nálam is voltak őrök. De itt több rab van, miért csak egy őr állt itt? Nem lesz ez így jó... 
Még ha teljesen nem is volt igaza, miszerint több iwa-snak kellene itt lennie, annak ellenére még sem volt szerencséjük. Anbu társuk kezdett furcsán viselkedni. Náluk volt a cellák kulcsai, még sem akarta kinyitni, és ezzel kiengedni a fogjogat. Ezt hamar fel is fogták, ez pedig azt eredményezte, hogy újra elkezdtek kiabálni, csak most nem az örömtől, hanem a kétségbeeséstől, a gondolattól, hogy ott kell maradniuk ki tudja meddig. 
- He azért ez csúnya volt... 
Nem túl kedves szavakat kapott, pedig aztán nem az ő hibája, hogy az Anbu makacskodik. Viszont az igazi izgalom most kezdődik. Arra a szóra, hogy 'Futás!' szíve hevesen kezdett verni, mikor aztán az ellenséget is meglátta, ott betellt a pohár. Az i-re a pontot meg az tette, amit az Anbu mondott nekik nagy lelkesen. 
~ Kiérdemelni? Kiérdemelni?! Ez hülye... Neki kellene ezeket mind elgyepálnia, nem pedig minket is bevonnia >.<
Ugyan nem pánikot be, de nem is volt a helyzet magaslatán. Még az előző menekülés során kölcsön vett Bo-t most maga előtt a jobb kezében tartja, ami keresztben helyezkedik el.
Nanja
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Jiraiya on Csüt. Okt. 06 2016, 22:37

// Itt az ideje, egy újabb szintre lépni. A kalandszakaszt lezárom, a jutalmazásra most kerül sor!
Fuumai
Eltelt Időre Adott Chakrajutalom: +40 [Kicsit több, mint egy éve játszod a kalandot, így egy 10-es skálán jutalmazlak] 
Játék Minősége: 10/8 --> Nem csak a mesélő érdeme, hanem a játékosé is, a karaktered tettei komoly hatással voltak a történetre!

Aktivitás: 10/5 --> Voltak kisebb-nagyobb kiesések, viszont az utóbbi időben eléggé aktív vagy

Szerepjáték: 10/10 --> Nagyon jól hozod a karaktert

Írásminőség: 10/9 --> Van egy kialakult stílusod és ez tetszik! 

Csapatjáték:
5/4 --> Ez az egymásra való reakció, kommunikáció, és hasonlók.

Összesen: +66 Chakraszint (A küldetés/Kaland végén is kaptok egy kevés chakrát a végigjátszásért ^^)

Taijutsu Pont: +10

Nanja
Eltelt Időre Adott Chakrajutalom: +20 [Kevesebb, mint egy éve jászod a kalandot, így egy 5-ös skálán jutalmazlak]

Játék Minősége: 5/4 --> Ugyanazt tudom elmondani nálad is, mint Fuumainál, viszont te nem kaptál elegendő teret a cselekvésre, így ezért a jobb átlag

Aktivitás: 5/5 --> Egyértelmű

Szerepjáték: 5/4 --> Már majdnem tökéletes. Nem szívlelem a hangulatjeles dolgokat, és nem szeretném, hogy más is át vegye ezt, de így valahogy sokkal jobban érzem a karakter érzéseit, hangulatát, stb. Nem is rossz ötlet, de remélem ez megmarad a te védjegyed ^^

Írásminőség: 5/4 --> Szintén majdnem tökéletes, várom, hogy kiforrjon az egész helyzet és legyen miről írnod 

Csapatjáték:
5/4 --> Ugyanaz mint Fuumainál

Összesen: +41 Chakraszint (Szintén a végén még kapsz ^^) 

Taijutsu Pont: +5

Ha a vadmacskát sarokba szorítják, hihetetlen dolgokra lesz képes. Igaz lenne ez a két Geninre is? Öltek már embert? Ízlelték már meg a vér ízét? Szagolták már a rothadó hulla szagát? Hallottak már halálhörgést, amely a világ egyik talán legszomorúbb dolga? Hát ha ezek közül valamelyik nem történt még meg, akkor majd most megfog! Ez ugyanis nem a gyenge szívű Shinobik ideje, ezek az idők most a vérrel áztatta Sivatag keserű bosszújáért vannak, esze ágában sincs meghalni itt senkinek!
   De miért pont ők? Miért pont ők ketten? Talán tervük van velük? Fuumai egészen biztosan ki lett választva annyi rab közül, na de Nanja? Neki nem segített senki... Vagy mégis? Talán Ő csak az események sűrűjébe csapódott, ámbár ha saját erejéből képes volt kitörni, akkor nem egyértelmű, hogy megérdemli a szabadságot? Vagy ugyanazt érdemli, mint ami a behatolóra és Fuumaira vár? Halált?! 
- Heheheheee!
Hangzik fel az őrült vihogás, amely az egész folyosót áthatja és még a csapat felé közeledő Iwagakureiek röfögésén, morgásán is áthatol. Miért is ne hatolna, amikor pontosan mögülük jön?! Ezt ők is észrevették, de már késő! Nagyon is késő, ereikben megfagy a vér, hátukon feláll a szőr, mozdulni sem tudnak... A démoni, magas, eszelős hang éles pengeként siklik át újra, a rémülettől elfojtott rabtenger közepette és végül a két lány fülét is sérti...
- KAZE NO YAIBAAA!!!!
Sikít fel az őrült hang, mire mind a hat Iwagakurei monstrum megdermed. Egy másodperc és a több darabra vágott testük minden egyes pólusából vér szabadul fel. Úgy tör, spriccel a felszínre, mintha egy örökkévalóságig várta volna, hogy felszabaduljon! Ez a vér pedig vörös köd formájában száll alá, beterítve mindent... 
   A testek a földre hullanak, karok, lábak, fejek és egyéb testrészek gurulnak szerteszéjjel, a háttérben pedig egy kék, eszelős szempár rémlik fel a vérpermet sötétjében...
- Szánalmas vagy Shiburu! De hát mit is várhattunk a leggyengébb tagunktól?
Hallatszik az ember furcsa, magas, de mégis férfias hangja. Szinte remeg, de mégsem... Egy igazi őrült hangja ez, egy őrülté, aki egy szempillantás alatt bánt el ezekkel... A semmiből, vagyis a sötétségből, a vérködből, amely az egész folyosót már körbelengte, egy alak sétál elő. Fekete körvonalai hűen tükrözik ruházatát... Tehát Ő az... 
   A két bámészkodó lány között azonban a magas férfi ügyet sem vetve rájuk tör keresztül, kissé meglökve őket, majd sietősre fogja a figurát.
- Nem készültem ilyesmire, most viszont induljunk! Nincs több időnk! 
Mondta, majd a testét fedő köpenyt és az arcát takaró kendőt egy egyszerű mozdulattal dobja le magáról, és most már nem csak a neve, hanem a kinézete is világossá vált a számotokra... Hátrapillantott, majd intett, eközben az őrült fickó az egyik cellához sétált, ahol egy a földön kuporgó, fiatal lány remegett a sokktól, Ő ugyanis közvetlen közelről volt tanúja a véres leszámolásnak. A lány haja barna, az arcába lóg, testét mindenhol beteríti a vér... A szemei remegnek, ahogyan az egész teste. A megmentőtök pedig érdeklődve figyeli őt.
- Óóóó... Csak nem megijedtél?! Milyen szar lehet ilyen gyengének lenni... 
Ekkor pedig eszelős tekintetét elfordította a két lány irányába. Hófehér fogai villogtak démoni mosolyában, ám ez a mosoly, ez a kártékony jókedv a másodperc tört része alatt lohadt le.
- Ti meg mire vártok...? 
A hangja ezúttal mély és fenyegetőnek hatott. Nem százas a fickó, az egyszer biztos!

// Megindulhattok Shiburu után //

Játékos

Adatlap
Rang: Sennin
Chakraszint: Sok...

Témanyitás  Sugihara Fuumai on Kedd Okt. 11 2016, 14:56

// köszönöm, köszönöm, anyámnak és a tesómnak akik kitartottak mellettem, mikor depressziós voltam amiért nem tudom leírni az "a" betűt Neutral 
Örülök, hogy tetszik a "stílusom" bár ez még nem nevezhető annak. x3 //

Berogyasztott lábakkal álltam  harcra készen. A jobbat kinyújtottam hátul, míg a balt elöl hajlítva tartottam. Nem spiláztam túl nah. Az alap ninjutsu felállás is pont ugyanolyan jó, mint az összes többi. Sőt! Nekem ne mondja senki, hogy a bravúrozáshoz nem kell tűpontosan ismerni az alapokat. És aki azokat nem ismeri, hiába tud jobbnál jobb genjutsukat, koppanni fog egy olyan ellen, aki rendesen elsajátította azt. Térjünk vissza a helyzetre. Még időm se volt rendesen átgondolni, hogy mit csinálok a hozzám legközelebb érkezővel. Feltehetőleg nyakra mentem volna. Az a legtisztább... de az az üvöltés, ami kacajba fulladt, vagy fordítva, mindent megváltoztatott. 
Oké. Beismerem, hogy nem rémlett a technika neve. Talán saját gyártmány, vagy csak én voltam alul tájékozott. Ez abban a szent pillanatban hangyafaszányit sem tudott érdekelni. Egy lépést önkénytelenül is tettem, előrefelé. Ez a hirtelen halál egyetlen nagy és kíméletlenül gyors technika által, megbabonázott. Lehet őrültnek mondani, de egy shinobi vagyok, ki mit várt erre? A vér látványa a barátom. Aztán amikor megláttam a fazont, hirtelen olyan érzés uralt el, hogy muszáj volt félrepillantanom. - Yabbe. Éhes lettem. - A kezem elé tartottam a szám, kunaiostul, motyogva, kipirosodva a zavartól. Hirtelen nem tudtam definiálni az érzelmeim. Hevesebben kezdett verni a szívem és felforrósodtam. Egy fél pillanat így telt el számomra. Próbáltam összeszedni magamat, meg a történteket. Ezek ketten ismerik egymást, nagyon is jól, a második pedig megmentett minket és láthatóan nem szívesen, de ölni már annál inkább. Viszont kérdés, hogy csak erre járt, vagy ez volt a küldetése? És ezután velünk tart, vagy más feladattal látták el? Megbízni nem fogok egy ilyenben, természetesen, bár nem mintha a másikban annyira megbíznék. Jut eszembe, a "másik"ról szólva. Felnevettem. Nem bírom tovább! - Ennél feltűnőbb már nem is lehettél volna. Sexy man. - Nem indultam azonban utána. Volt bennem egy apró dac, és a hezitálás, hogy vajon megéri e nekünk a szépfiút választani az erős helyett. Aztán elnézve a kis szadistát, mást gondoltam. 
- Oké, chibik. - Meglengettem a fejem felett a kulcsokat. - Létezik egy genin, a neve Takekawa Yosuke. Ha itt van, szabadok vagytok! - Mosoly. Fogalmam sincs, hogy a kulcsok nyitják e ezt a szekciót, de ha más nem, Yosuke celláját a robbanó cetlivel is ki tudom nyitni. Egy sanszot adok neki. Egyetlen egyet. De csak mert hasznos volt a háború alatt. Szépfiú haverjáról meg is feledkeztem közben. 
Sugihara Fuumai
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Nanja on Szer. Okt. 12 2016, 19:50

Köszönöm Dzsirája :v ha jól vettem ki a szavaidból, akkor megtarthatom a szmájlis szerepírást.. :d és természetesen igyekszem élvezhetőbbe tenni a postjaimat ^.^

Maga a tudat, hogy ismét harcolhat egyszerre tette izgatottá, vére is kezdett felpezsegni, de ugyan akkor ott volt benne az is, hogy akikkel szembenéz lehet, hogy jóval tapasztaltabbak harc terén ami nem igazán kecsegtető a kis csapat számára. Ugyan is ha egyikőjüket kiütik, akkor a másik kettőnek jóval nehezebb dolga lesz likvidálni a maradékot. Jelen helyzetben Nanja képes megtenni bármit, csak hogy ne ő miatta kerüljenek veszélybe a társai. Mondjuk nem lehet őket igazi társnak nevezni, de neki elég volt annyi, hogy Sunagakure shinobi-jai. Amióta haza került, jobban érdekelte mások védelme, mint saját testi épsége. Persze azt tudta, ha nagyon összevereti magát, akkor nem tud hasznára válni senkinek, így azért magára is odafigyelt harc közben. De mit ad Isten, most per pillanat nem kell azon aggódnia, ki üt ki hamarabb. Bo-ját szorosan markolva jobb kezében várt arra a pillanatra, amikor is megindíthatja a támadás, vagy csupán védekezik. Viszont inkább hátrálnia kellene. Feltámadt a szél, ami egy hát szőr felállító, már már félelmet keltő hangot hozott magával, majd az Iwagakure-i ninja-k darabokra szelt testrészei hullottak a földre. Mindenhol vér, test darabok. Mind ez másodpercek alatt zajlott le, Nanja-nak ideje sem volt arra, hogy eldöntse, inkább lépjen hátra, vagy hajoljon el. Újfent több érzés is kavarogni kezdett benne. Először is megkönnyebbült, de a ez a rengeteg vér, a belek, a félbe vágott fejek, és egyéb hasonló gyomorforgató dolgok látványa emlékeztette a fogolytáborra. Legalábbis az utolsó ott töltött évekre. Végül 'megmentőjük' felfedte magát, és nagyon úgy tűnt, ismeri ezt az Anbu-, aki velük van. A hozzá fűzött mondandója zökkentette Vissza a valóságban, így már ismét a maga ura volt
~ Tehát Shiburu.. De miért fedte fel magát? Oo
Enyhén szólva is furcsa volt számára, hogy egy Anbu ilyen hamar megmutassa az arcát egy egyszerű genin előtt. Ezt most letudta annak, hogy háború van. De mégis. Furcsa. Az meg egyenesen pofátlannak tartotta, hogy csak úgy átgázolt ez az új tag rajtuk. Ha nem mozdul egyet oldalra, a földön végezte volna. Fuumai látszólag nem az a kislányos típus, a kis beszólásai legalábbis erre következtetnek. Jól tudja az ilyen helyzeteket kezelnie, ez jó jel, de aggasztó is lehet a későbbiekben.
- Milyen szar lehet ilyen gyengének lenni! 
Na ez a mondat a férfitól most teljesen elsüllyesztette őt Nanja szemében. Eddig az a bámészkodós, mostmégismikövetkezik arckifejezése volt, ez azonban átváltott dühvel teli, mingyártkikaparomaszemed felé nézéssé. Ha Fuumai nem szólal meg ismét, akkor lehet Nanja olyat mondott volna a tagnak, aminek senki sem örült volna. A lány keresett valakit a foglyok között, pedig Shiburu egyértelműen sugallta, hogy menniük kell. Dacolva a haragjával megindult a férfi után, de csak lassan, hiszen Fuumai még várakozik a válaszra. Annak a mihaszna fazonnak a nézése viszont nem igazán jött be Nanja-nak.
Nanja
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Jiraiya on Szer. Okt. 12 2016, 20:33

Valóban egyikőjük sem akarja kiengedni a foglyokat...(?) Nagyon úgy tűnik, hogy ebben a kettő Sunagakurei Geninben nincs meg az a fajta hazaszeretet és bajtársiasság, amit érezniük kellene. Bár ez sok mindennek betudható. Nanja mielőbb menekülni akar erről az eszeveszett helyről, Fuumait pedig csak egykor csapattársa érdekli. Kérdésére azonban nem jött válasz, pontosabban nem éppen úgy, ahogyan azt akarta... Minden második ketrecből kiabálás kezdődött. "Én vagyok az!; Itt vagyok!; Engedj ki végre!; Ti rohadt szemetek, hazaárulók!" És ezekhez hasonló kiálltások töltötték be az amúgy is zárt termet, így nagyon rövid idő alatt, nagyon nagy hangzavar kezdődött...
- Mint a menhelyen...
Fúj maga elé bosszankodva a fáslizott arcú, majd villogó kék szemei veszedelmesen kezdtek el csillogni, amikor Nanjára és Fuumaira nézett.
- A KORCSOK IS MINDIG EZEKET ORDIBÁLTÁK, AKÁRHÁNYSZOR CSAK MEGLÁTOGATTAM ŐKET!!!
Kiállt fel torkaszakadtából, majd előrántja pengéjét.
- Ha nem akartok megdögleni, akkor mozogjatok, vagy leszarom az egészet és titeket is kibelezlek! Felvertétek ezeket a korcsokat, most pedig idecsődítenek mindenkit! 'Faszt érdekel a küldetés, ha elcseszitek az egészet?!
Förmed rá valamivel halkabban a két lányra, majd a kezében tartott penge kékes fénnyel izzik fel. Ideje lenne menni?

Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sugihara Fuumai on Kedd Okt. 18 2016, 09:57

Hirtelen nem tudtam mit érezzek. Vagy túl sok minden kavargott bennem egyszerre, hogy definiálni tudjam. Kiválaszthatatlan volt egyetlen nagy és erős érzelem aminek segítségével berendezhettem volna az arcomat egy adott állásba. Eszembe jutott sok minden, persze ha elég erős lennék, elsőre a nagyszájút intézném el, bár nem hiszem, hogy jelen helyzetben egy tökön rúgás segítene is bármiben. Öntudatlanul zajlott le a fejemben az a pár jelenetsor, pár pillanat alatt, hogy leszarom az egészet és kiosztom az összes itt lévőt. Senki nem volt képes hideg fejjel gondolkozni, én pedig szintén kezdtem bedühödni a hangzavarral együtt, aminek a felismerése csak dobott egy lapáttal rá. Ki kell fújnom a bent tartott levegőt. Azt a kékes fényű pengét néztem mint egy megbabonázottan. A hideg vas megnyugtat, de azt hiszem a saját kezemben több biztonságot adna. - Seggfej. - Jelentettem ki akkurátusan a kés forgatójának, majd megfordultam. Nosh, ha most nem öl meg dühből, akkor soha. Szinte... soha. Hehe. De mindegy is. Az, hogy Yosuke nem itt van, nem az ő hibája, és valahogy ezzel le is tudtam magamban a megmentését. Ügyes fiú, ha akar ki fog tudni jutni magától is. Egy kicsit aggódtam érte, mivel Chise elvesztése után úgy nézett ki, mint egy üres héj, azóta viszont jó pár homokot fújt arrébb a szél Sunagakure lankáiról. Krhm. Én is érezhetek emberi érzelmeket, oké? Nem csak ninja vagyok, hanem ember is. Tehát megfordultam és hagytam a francba a követelőző barmokat. Miért? Mert követelőző barmok, azért!
Beérve a két fura szerzetet, azért még odasúgtam a muksónak, hogy mit gondolok róla. - Csak hogy tudd, rohadtul nem bízom meg benned, Mr. Elvileg Anbu san.
Sugihara Fuumai
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Nanja on Kedd Okt. 18 2016, 20:19

Több sem kellett nekik, minthogy a rabok ismét zajongani kezdjenek. Ez mindenkinek sok volt főleg, hogy múlnak a másodpercek, percek, s még mindig csak egy helyben állnak,ezek itt meg ordítoznak. De az az igazság, hogy volt okuk habozni a távozással, mivel ez a két férfi akik eddig ugyan megmentették őket, és azon vannak, hogy minél hamarabb kijussanak, mégsem találhatóak megbízhatónak. Ezt egy újabb nagyon 'szép' megnyilvánulással fokozta, amit  egyre nehezebben tudott lenyelni. Viszont még mindig ők az erősebbek, nem tud mit tenni. Az, hogy a rabokat nem szabadítják ki az megmagyarázható, de ahogyan beszél róluk és árad belőle a beképzeltség, meg ahogy lenézi azokat akik gyengébbek nála, az megbocsájthatatlan. Nanja Fuumai-ra nézett, és abban a pillanatban egyeztek gondolataik. Legalábbis a tökön rúgás és az inkább ne kezdjenek ki a fickóval dolog :v Míg amaz a kéken fénylő késével fenyegette a lányokat, addig a foglyok csak tovább kiabáltak az eddig megszokott módon. 
~ Ha ezt Gaara-sama hallaná.. u.u
Bevillant neki az a régi kép. Ekkor egy pillanatra minden elnémult körülötte, és csak Őt látta, és a mosolyát. Lelke megnyugodott, ahogy mindig amikor eszébe jutott az a pillanat vele. Mégis, Fuumai Seggfej kijelentése visszahozta a valóságba, ránézett a foglyokra, a kék késre , annak gazdájának és újra elöntötte a düh. Ideje viszont indulni. A másik lány tette meg az első lépést, Nanja közvetlen mögötte követte csendben. Nem nézett hátra, vagyis inkább a rabokra nem volt kíváncsi. Fuumai nem találta meg akit akart, nincs ami tovább itt tartsa őket. Már csak az a kérdés, hogy mi az a küldetés amit említett az előbb. Ki akarják szabadítani a Kazekage-t? Vagy a két lányt felhasználva akarnak kijutni? Vagy csak egy újabb félrevezető kijelentés, nehogy megtudják az igazi okot az ittlétükre? Ezek a kérdések mind felmerültek Nanja-ban. Bo-t jobb kezében markolva eszébe jutott sajátja. 
~ Remélem nem törte szét senki. Azt már biztos tökön fogom rúgni >.< 
Nanja
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Jiraiya on Szer. Okt. 19 2016, 15:54

Talán magára ismerne a lány? Vagy csak nem szeretné saját magát visszalátni, hiszen rég nem nézett már tükörbe... Egyáltalán valóban Ő is ilyen lenne? Ennyire vérengző és szeszélyes? Vajon mint kezdene egy akkora erővel, amit ez az eszelős birtokol? Nem részegülne meg tőle? Nem nézné le a nála gyengébbeket? Nem írtaná úgy az Iwagakurei kutyákat, mint a férgeket? Törődne a társaival? Kérdések és kérdések, a válasz pedig eljöhet, ám ahhoz meg kell erősödnie. Egyenlőre viszont, élete is kérdéses...
   És mi a helyzet a másik lánnyal? Jól van ez így? Ez lenne Sunagakure Elit Shinobijainak mentalitása? Öljünk meg mindenkit aki útban van? Ha valami nem megy akkor oldjuk meg erővel? Ezt tanították nekik éveken át? A Kazekage-sama akarata ez? Nem hinném és ezt Ő is nagyon jól tudja. Tudja, hogy ez nincs helyén, így valaminek lennie kell a háttérben... Küldetés...(?)
   A pongyolába tekert férfi nem reagált Fuumai inzultálására, sokkal nagyobb és jobb dolog ragadta el a figyelmét. Így a két lány el tudott húzni mellette, viszont mindketten érezték azt a fojtogató érzést, mintha bármelyik pillanatban hátba szúrhatná őket ez az őrült. Szinte már várták, hogy mikor hatol testükbe a vibráló penge, ám amint befordultak a folyosón és meglátták Shiburut, amint egy fémajtóval babrál, máris jobb lett a helyzet. Már amennyire...
   Még mindig hallották a szekcióból kiszűrődő szitkozódásokat és kiáltásokat, amikkel megbélyegezték a két lányt. "Hazaárulók!; Sunagakure Szégyenei; Útszéli Cafkák!; Cserbenhagytatok minket!; Ne kérem, ne!; Segítséég!!!;" És ehhez hasonló kiáltások. Erős puffanások, nyikorgások, hörgések és halálsikolyok váltották fel a kétségbeesett és indulattal teli ordítozást. Egy Démon nevetett bele a vérfürdő elhaló hangjaiba, másodpercek alatt váltak örökre némává a raboskodó Geninek... Mindketten érezték a bélszaggal vegyült, fülledt vérszagot, elérte őket is, ez nem vitás. Hiszen a forduló itt volt, közel hozzájuk, mindössze 15 méterre. 15 méterre tőlük történt mindez, ám nem tehettek semmit. 
- Sosem mondtam, hogy ANBU volnék.
Jelenti ki Shiburu, majd kattan a zár, az ajtó pedig nyikordulva nyílik ki.
- Megvan, most pedig szorosan utánam!
Mondta, ám ekkor megtorpant. Az ajtó előtt néhány méterrel, egy magas, fehér hajú, fehér kimonót hordó, szigorú tekintetű férfi nézet farkasszemet a kifelé érkező kis csapattal. Balján egy Katana és egy Wakizashi foglalt helyet. Egy újabb ellenség? Egy újabb akadály? Kiállásából ítélve erős lehet, nem lenne jó összetűzésbe kerülni vele! Talán ha visszamennének az az őrültre hagynák. 
- Késtetek.
Jelenti ki mély, rekedtes, tekintélyt parancsoló hangján.
- Elnézést Shitaira-dono, csak közbejött valami.
- Látom. Az a lány. 
Nézett Nanjára. 
- De ne vesztegessük tovább az időt.
Fordul meg egy erőteljes mozdulattal, kimonója utána fordul, akárcsak egy köpeny. 
- Shiashi és Shinazo elterelik az őrök figyelmét, azért nem érkezett erősítés. Majd Shisatsu fedezi a hátunkat, ideje kiszabadítani a Kazekagét.
Shiburu csak bólintott, majd a lányok felé nézett.
- Maradjatok szorosan a nyomunkban! 
Adta ki az utasítást, majd ha a lányok felkészültek, Shinobi tempóval indultak meg bevetni magukat faluba.

Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sugihara Fuumai on Csüt. Okt. 20 2016, 10:07

Egyetlen mondattal oszlatta el azt a parányi kis fényt is, ami még pislákolt bennem. Meglepődtem, mit meglepődést, eltátottam a szám. Ha több időnk lett volna talán még értetlenkedtem is volna egy sort a kijelentésen, azonban, hogy szorít az idő, fordítanom kellett tovább az agytekevényeket. Felháborodva, mit sem törődve hangom hirtelen decibel ugrásával fölfelé, és olyan 1400on adtam ki a bent rekedt nehezményezést. Jah. - Akkor meg ki a Fa-szvagy?.... - Még a kezem is széttártam, de még mielőtt bármi történhetett volna, történt két másik tényező is. Sajnos egyik sem volt elhanyagolhatóbb a másiktól. Először is a birkák hirtelen könyörgésbe csaptak át követelőzés és savazásból, majd elhallgattak. A vér szagából ítélve nem az eszük jött meg, hanem a teremtőjük. Nehéz volt tudatosítanom magamban, hogy bárkik is voltak, az én falum szülöttei. Honfitársak. Meghaltak a mi nemtörődömségünk folytán. Képtelen voltam másra gondolni, minthogy a szadista állat kedvét lelte a kiírtásukban, de miért? Aztán megérkezett a felismerés. Így én mennyivel vagyok nagyobb biztonságban mellettük? 
Ezzel egy időben a vasajtó kinyílt, mögötte pedig egy újabb nagyképű szépfiú állt, aki szintén csak úgy tudott megnyilvánulni, hogy mi azt ne értsük. Elővettem a két kunait, harcállásba helyezkedtem és léptem hátra két lépést. Memorizáltam magamban, hogy hol van a füstbomba illetve a robbanó jegyzet. - Nah nem. - Szólaltam meg végül. Hogy melyik szavába vágtam bele a fehér hajúnak, azt meg nem mondom, de őszintén nem is érdekelt. Nem fogok megdögleni itt, csak mert szart se tudok semmiről! - Ki vagy te. Ki küldött. Mi célból. Mi zajlik mögöttünk. Miért van szabadlábon a Wcpapír fejű elmeroggyant, és mire kellek nektek. Ki ez az alak itt egy száll yukatában, és amúgy is. Minek kellett  megölni a csapat birkát? Miért nem engedted szabadon az "oly nagyra tartott" genineket? - Nem gondoltam, hogy válaszolni is fognak rá, főleg az utolsó két kérdésemre. Az első párt úgy soroltam, mint egy kevés chakrával rendelkező kagebunshin klón, amit valamelyik akadémikus csíra idézett meg. Semmi színezés a mondatok között, a végén pedig nincs kérdés felhangja. Mintha kijelenteném. Ettől viszont csak még komolyabbá vált. Halálbiztos voltam benne, hogy nem megyek velük, ha nem adnak kielégítő választ.
Sugihara Fuumai
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Nanja on Csüt. Okt. 20 2016, 21:36

Nem úgy tűnt, hogy Fuumai-nak válaszolni akart volna Shiburu, ami érthető volt, hiszen kis genin-ek lévén meg kellene elégedniük azzal, hogy kiszabadultak és az ő segítségükkel akár ki is juthatnak a faluból. Csupán van itt egy kis gond. Az a nem túl épeszű alak valamiért nem ment velük tovább, de mielőtt Nanja követhette volna tekintetével, Shiburu kinyitott egy ajtót, amire máris odapillantott. Soha nem lehet tudni, mi rejlik egy börtön ajtó mögött. Figyelmét ismét elterelte a hátrahagyott genin-ek szitkozódó kiálltásai. 
~ Megértés őket, de igazán csendben maradhatnának.. Csak egy kicsit várjatok még, és majd késő...
Arra gondolt, hogy később visszajönnek értük. De amit hallott az megfagyasztotta a vérét. Szinte látta maga előtt, ahogyan az a balf@sz lemészárolja a rabokat. Egyik segélykiálltás a másik után, majd az elfojtott nyögések, ami arra ad következtetést, hogy elvágta az egyik torkát, majd a másikét. Nanja csak állt, megszünt körülötte minden. Szemeiben a fekete pupilla szinte teljesen kitágult, a lila szín csak éppen hogy kivehető volt. Teljesen elfáradt, arca olyan fehér mint a fal. Aztán megérezte. Megérezte azt, amit már jóideje nem. Azt a fajta vér szagát, amit élvezettel ontottak ki. Bevillan újra egy régi emlék, majd egy másik. Ezek a képek olyan eseményt idéztek fel benne, amire soha többé nem akart emlékezni. De most ismét itt van előtte minden, amit el akart fojtani. Amikor a táborban majdnem megtört, és kezdett azokhoz az alakokhoz hasonlítani... Amikor már úgy gondolkodott ahogyan ők, és amikor úgy ölt ahogyan ők. Ezek az érzések, ami nem jellemző rá, de mégis megtette mert muszáj volt.... Egy halovány mosoly hagyta el az arcát, de gyorsan lekonyult, mikor is eszébe jutott ismét Ő. Eszébe jutott, hogyan őrjöngött magában, amikor arra gondolt, mit is szólna hozzá, ha megtudná mit tett, vagy készült csak tenni. Felemelte fejét, pont abban a pillanatban amikor a fehér ruhás fazon kilépett az ajtón, és Nanja-ra mutatott. Tekintete zord volt, mint aki arra készül, hogy nekimenjen a másiknak. Nem hallotta az előző beszélgetést, csupán arra eszméit fel, hogy Fuumai támadó pozíciót vesz fel és kérdéseket tesz fel. Jobban mondva mintha diktálták volna neki mit mondjon, de egyértelmű, hogy ezek kérdések. Ezekre pedig választ kell kapjanak. Vajon hogyan reagál a Kazekage, ha megtudja mi történt itt? Vagy az is lehet, hogy ezek az emberek itt velük meg fogják ölni őket mielőtt még kinyithatnák a szájukat? Nem könnyű döntést hozni, hiszen nem tudnak semmit. Az is lehet, hogy azok a genin-ek nem is sunagakure-i genin-ek... Vagy ez az egész csak egy genjutsu? 
Várva a reakciókra, csak csendben figyelt, bo-ját viszont úgy markolja, hogy ha ne adj isten megtámadnák Fuumai-n, akkor egy gyors szökkenéssel a lány elé áll, és hárit bármilyen fegyvert ami Fuumai felé száll. És ott van még  az a féleszű barom, aki akár hátulról is érkezhet, ebben az esetben az ő támadását téríti el, ahogyan módjában áll. 
Nanja
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Jiraiya on Szer. Okt. 26 2016, 19:42

// Nanja, annyi, hogy azok sima Bunshinok ^^ És nem tudnak beszélni, de egyenlőre ez nem olyan "hú de nagy hiba". Ha kitudtok jutni a faluból, akkor Tobi vesz át titeket, ha viszont nem, akkor valószínűleg meghaltok. Tehát a faluból való esetleges kijutásig viszlek titeket én. És igen, meg tudtok halni, mivel ti kértéket a börtön szituációt, választási lehetőségetek volt és van, így minden rajtatok múlik Smile Ügyesen! //

Átgondolták ezt? Ki akartak jutni, nem akartak szolgasorban tengődni, ami életnek sem mondható. De vajon erre számítottak? Akik kijuttatták őket, voltaképpen több tucat társukat hagyták megdögleni, vagy éppen ők maguk irtották ki őket. Jól van ez így? Hiszen ők szabadok, de mit ér a szabadság, ha tucatnyi élet árán történik? Miben különböznek ők azoktól ott? Miért őket segítik? Mi lehet kettejükben a közös? Főleg, hogy Nanját még nem ölték meg, pedig ő csak egy "hiba a gépezetben"? Kérdések kérdések hátán, melyek megválaszolatlanul maradtak, legalábbis eddig...
  Úgy tűnik, hogy van tervük, de elég erősek is? Vajon az Iwagakureiek továbbították már a két szökött rab személyleírását, vagy esetleg nem volt rá idejük, módjuk? Mert ha nem, akkor mi lenne, ha visszamennének és mint a jó kutyák, visszavonulnának a ketreceikbe, mint ha mi sem történt volna? Esetleg eljátszva az együttműködő szerepet, amikor alkalmuk van rá, levágják a "behatolókat", ezzel pedig Iwagakure javát szolgálva, nekik kedvezve akár egy jó pontot is szerezhetnek. Nem lenne jobb a győztes oldalon élvezni a diadal gyümölcseit? Ez csak az Ő döntésük...

Mindkét lány nagyon harcias, jelen helyzetben pedig, mint a sarokba szorított vad, olyan érzések kavarognak bennük. Fuumai dacolva a zord pillantásokkal, céltudatosan tartja maga elé shinobi fegyverét, majd nyitja szóra a száját. Eközben Nanja a régmúlt, vérbe burkolt emlékeitől gyötrődve fel sem fogja, hogy mi történik, majd amikor célzottan róla kezdenek el beszélni, akaratlanul is kiragadtat ebből a szenvedéssel teli múltból, vissza a jelenbe. Látja, hogy mi történik és bár Ő inkább egy figyelő, várakozó személy képét kelti, mégis... Kezei erősen markolják a fegyvert és a szemeiben ugyanolyan eltökéltség lángja ég, mint társa szemében. Az ember lelkét szinte már feltüzelik ők ketten, még ha érezhetően, valódi erő hiányában is vannak...
   A férfi már készült volna indulni, amikor is Fuumai hangja megakasztotta az elrugaszkodásban... Kihúzta magát. Talán több, mint két méter magas is volt, rendkívül tekintélyt parancsoló ember, ezt méretes háta is mutatja, amin majdhogynem feszül a fehér ruházat. Hosszú haját a szél mozgatja, alap állapotban a háta közepéig ér, ám ez mit sem számít, hiszen szúrós tekintete a bal válla fölött látszik, hiszen oldalra fordította a fejét, hogy hátra pillantson. 
- Miről beszél ez a lány?
Hangja, akárcsak a mennydörgés, néma düh megtestesülése. A lányok előtt lévő férfi láthatóan megrezzen, hangja halk és elfojtott... 
- Sh-Shisatsu... A foglyok tombolni kezdte...
A marcona férfi felemelte jobb kezét, csendre intve Shiburut, mire az menten elhallgatott. 
- Ez esetben a terv változott.
Nem törődve semmivel, ahogyan az előbb megfordult, most úgy fordul vissza Nanja és Fuumai felé, majd durva és erőteljes léptekkel indul meg feléjük. Shiburu azon nyomban félre áll az útból, alig bír felmászni az ajtófélfára, úgy elsimul, majd a férfi Fuumai jobbján akar elsuhanni, hiszen a lány balján Nanja áll...

A próbálkozás viszont megáll, pontosan a lány mellett dermed meg a férfi, miközben tekintete előre mered a vérköd irányába, ahonnan egy mozgó alak sziluettjei rajzolódnak ki.
- Vigyétek ki őket a faluból, ha módom van rá, akkor kiszabadítom a Kazekagét miután itt végeztem. A búvóhelyen találkozunk...
Mondta, majd fejét egy fél fokkal lehajtva, mintha Fuumaira pillantana.
- Minden kérdésetekre választ kaptok majd később. Ha ez nem elég, akkor maradjatok itt meghalni.
Mondta és ahogyan mondandója végére ért, abban a pillanatban rántotta elő Wakizashiját és indult meg a fordulóban feltűnő, tántorgó alak felé, aki a falat támassza, mintha csak részeg, vagy sebesült lenne. Láthatóan kifáradt, esetleg önkívületi állapotban van. Nem sokáig tart rájönni, hogy ez bizony az előbb őrjöngésbe kezdett alak. 
- Nincs idő bámészkodni! Indulunk! Ha nem tartotok most velem, akkor meghaltok!! Döntsetek!
Mondta Shiburu, majd megindult kifelé az ajtón...

Spoiler:

Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sugihara Fuumai on Csüt. Nov. 03 2016, 11:34

// és kezd fény derülni arra, hogy nagyon nehéz a "neveket" megjegyeznem. De igyekszem. ^^" A csávesz meg menőn néz ki owo //

Szóval a helyzet az, hogy a vöröske legalább nem akar "mindenáron" kiszabadulni. Értsd, kirohan a vakvilágba az első emberrel, aki úgy néz ki, mintha segítene. Az esze még a helyén van. Amikor ő is alap állásba helyezkedett, már tudtam, hogy nem vagyok egyedül, mégse lehetettem biztos benne, hogy megúszom a kis magán számomat. Viszont nem tudtam megbánni amit tettem. Nem vagyok egy érzelgős p#csa, de az értelmetlenséget gyűlölöm. Aztán történt valami olyasmi, amit a adott helyzetben nem, de egy sunagakurei shinobitól elvártam volna. Magyarán meglepődtem. Még látszott is. Egy kis ideig. Nem egyenesedtem fel, csak mikor már teljesen mellém ért a tag. Nem tettem el a kunaiokat, még erősen szorítottam és vártam a reakcióját. Reagálni akartam, megsebezni vagy bármi. De a remegő hangú kísérőnket tudtam bámulni. Meredten néztem, míg a másik hozzám beszélt. Annak a jelenetnek voltam tanúja, hogy egy tagbaszakadt hapi rásimul a falra, csak hogy könnyen elférjen mellette a felettese. Aki nem mellesleg egy jó fejjel nagyobb nála. Hol nőttek ezek ekkorára meg? Facsarta az orromat a bűz és nem tudtam nem arra gondolni, hogy ez emberek élete. Én pedig nagyon könnyen lehetnék jelenleg köztük. Elfogott a gyengeség. Úgy éreztem magam, mint egy apró féreg a hullámzó, élő, oriási sivatag közepén. Egyedül voltam és gyenge. Lépések zaja ütötte meg a fülemet távolról. A szűk folyosó minden apró neszt elhozott ide. Dülöngél talán, mintha részeg lenne? Erre halad. Szóra nyitottam a szám, ahogy a fehér hajú férfi becsukta. - A nemzetünk a tét. Minden azon múlik, hogy most kik maradnak meg közülünk.  - Komoly voltam, és nem rá, hanem a gyilkosra néztem egy félfordulat után. Eltettem a kunaiokat és előre siettem. Tudom nagyon jól, hogy nem vagyok elég erős, és ha a férfi így döntött. Ha valóban olyan, amilyennek lennie kell, akkor ezt a küzdelmet neki kell megvívnia. Ő a felettese, őneki kell ítélkeznie is. Az ő felelőssége. Hogy miért is járattam a szám valami hasonlóan banális és magas röptű gondolatokkal, mint az elején a jómadár, aki megmentett? Nem tudom. Erre volt kedvem. És komolyan gondoltam. Bár az, hogy az én életben maradásom hasznos e a nemzetnek, abban nem voltam biztos. De talán életben sem maradok....
Sugihara Fuumai
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content