Hosiga Kinshu vs Okisha Aiza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Hosiga Kinshu vs Okisha Aiza

Témanyitás  Okisha Aiza on Vas. Feb. 07 2016, 17:52

Hajó közeledett a kihalt, sziklás partszakasz felé. Mögötte pedig két nagyobb, szállítóhajó lebegett. A kis hajó gyorsan úszott és csendesen. Hamar partot ért, majd egyből öt férfi ugrott ki belőle. Szétszóródtak. Őket követte másik nyolc személy, kiknek mozgásuk lassabb volt. Egy volt mindannyiukban közös, az Otogakuret szimbolizáló fejpánt. Sötété volt, nagyon is. Mire a két szállítóhajó is partot ért, a területet biztosította az előőrs, melyből néhányuk fogadta a hajókat. A hatalmas, páncélozott hajók megálltak a part sziklás része előtt, s hatalmas fémkapujukkal hidat teremtettek a hajó és a föld közé. 
Egyszerű, néhol tépett és rongyos ruhadarabokat viselő személyek sétáltak ki az éjnél is sötétebb rakodótérből. Néhány otogakurei fejpántos vette körül őket, majd megindultak az ismeretlen hegységrendszer felé, s kisebb csapatokra osztva indultak meg tudatosan néhány irányba.
Aiza csapata napkelte előtt ért el egy falut. Két álarcos jounin, egy chunnin és hat Választott tartózkodott még a csapatban. Hivatalosan diplomáciai küldetést teljesítenek, azonban mindannyian tudták, az Otokage, Kabuto diplomáciai küldetései sohasem egyszerűek. A tíztagú csapat gyors léptekkel közelített a falu felé. Mígnem elérték a kapuban álló katonákat. Shinobi páncélzat volt rajtuk és iwagakurei fejpánt.
- Kabuto-sama, az Otokage levelét hoztam, vigyenek a vezetőséghez. - mondta hideg hangon a legelöl álló, denevér álarcot viselő jounin. Sötétlilás, szürke páncélzata szinte eltakarta őt a sötét éjszakában. A kapu megnyílt, majd a két őr bevezényelte a csapatot a városba. Az üres utakon átsétálva, a város főterére érve megállítják az egész csapatot. Ekkorra néhány iwagakurei shinobi és civil csatlakozott a kompániához, vagy legalábbis egyre többen figyeltek fel az otogakurei látogatókra. 
- Miben segíthetek, Saizoku-taicho? - teszi fel kérdését a legszebb álmaiból felkelő férfi. Valódi katona volt, ki ha kellett, fél perc alatt elkészült, s teljes menetfelszerelésében fogadta az elé lépő otogakureit. A denevérálarcos Saizoku ekkor egy kis méretű tekercset nyújtott át. 
- Kabuto-sama utasítása. - ennyit mondott csupán.
- Ez...ez...ez ostobaság. Szinte a teljes lakosság létszáma. A Tsuchikage kétlem, hogy engedélyezett volna ilyet valaha. Ezt nem tehetem meg parancsnok. Az emberek napok múlva indulnak a Villámok országába, s nem adhatunk az otogakurei hadtestbe embereket. Napok múlva kezdetét veszi a Megszállás, nem adhatom át az embereim, parancsnok. Adja át Kabuto-samanak, a kisebb nemzetekből akarja feltölteni a minimális tartalékaikat. - fejezte be a férfi. - Sajnálom, hogy ennyit utaztak emiatt. További szép estét uraim - fordult meg, majd az ajtó felé indult. 
- Én sajnálom, parancsnok. - ugrott mögé, majd egy kunaial hátradöfte, kezeivel pedig magához szorította, s a fülébe súgta - Kabuto-sama parancsot, s nem ajánlatot küldött. Negyven személy, a faluból. Nem kevesebb. - ekkor kihúzta a tőrt a férfi hátából, majd hátrébb lépett.
- Gyűjtsétek össze őket. Mindenkit ide.
A földön térdelő, vérző férfi még utolsó pillantásaiban látta, ahogy az otogakurei csapatban lévő rongyos ruhákban járók hirtelen iszonyatos szörnnyé változnak, majd a shinobikkal együtt megkezdték a falu lakosságának, a megszállt iwagakurei shinobik elfogásának és deportálásának. Ekkorra a lakosság nagy része az utcákon volt már, utcai harcok kezdődtek. 

Aiza egy nagyobb térre ért, ahol egy megvadul otogakurei lényt, a Választottak egyikét látta harcolni három másik shinobival. A választottak olyan személyek voltak, akik nem technikai ismeretei, vagy stratégiailag fontos és taktikus ismeretekkel rendelkező tagjai voltak a csapatnak. Az ő feladatuk az ellenség feltartása és felmorzsolása volt. Aiza látott már Választottak harcolni, egyszerre tíz másik ellen. Félelmetes ellenfelek, nem igazán szerette, ha Választottak is a csapatába vannak osztva. Azonban a városban tartózkodó shinobik miatt szükség van rájuk is. 
A chunnin gyors léptekkel siet az egyik főtér járdáin, célpontjául az egyik alacsonyabb épületet szemlélte ki, hogy berúgva ajtaját, kivezényelje a bennlévőket.
Okisha Aiza
Játékos

Taijutsu Pontok : 42

Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 482

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Hosiga Kinshu vs Okisha Aiza

Témanyitás  Kinshu on Szomb. Feb. 13 2016, 10:47

Egy derűs délutánból tiszta estévé változó égbolt alatt feküdtem egész nap. Csak nem rég tértem vissza a frontról és tudatában voltam annak, hogy a hang küldöttsége jelenleg is tárgyal az iwagakurei vezetőséggel és állítólag valami nagyon fontos dologban járnak el. Az mondjuk abszolult meglepő volt, hogy otogakurei shinobikat is láttam megérkezni amikor a külső falakon jártam körbe a falut. Viszont nem nagyon foglalkoztatott ez az egész politikai őrület, én egy szerűen nem értek ehhez és nem is akarok részt venni benne. Egy kisebb lakóépület tetejét választottam ma esti áldozatomul. Tudtam, hogy nem sokára rám esteledik és ezeket az estéket közvetlen a front borzalmai után szerettem egyedül eltölteni a csillagok alatt és az eget bámulva minél mélyebbre temetni magamban a borzalmakat amiket át kellett élnem az utóbbi pár hónapban ismét. Másodjára járom meg a frontot de még mindig nem vagyok immunis annak minden szörnyűségére. Bár a háborúnak elméletileg vége, de vannak olyan nemzetek akik még mindig kétségbeesettül fegyverkeznek. Szerintem Otogakure is ezek közé a nemzetek közé tartozik és ennek valószínűleg majd a terület újra elosztása lehet az oka. Vannak olyan kisebb nemzetek akik most akarnak bekerülni a nagyok asztalához és talán Kabuto is ezt a lapot szeretné megjátszani. 
Egyszer csak sikoltásokat halok az utcákról több irányból, majd a titkos járatokból iwagakurei shinobik tömege özönlik ki az utcára. Szedett vetett sereg ez, mert a fő sereg még mindig nem ért vissza Iwagakuréba de valamiért mozgósították az itthon állomásozó egységeket. Ismét egy sikoly csendje töri meg az éjszaka nyugalmát majd távolabbról egy robbanást hallok. Talpra ugrok és megindulok a tető széle felé. Ennek a fele sem tréfa és ezzel együtt még a zürzavar ami az utcán fogad, biztossá tesz abban a hitben, hogy megtámadtak minket, de vajon ki lehet az aki megtámadja a világ legnagyobb shinobi haderejével rendelkező nemzetet?...
Egy Otogakurei fejpántot viselő shinobi tart a lakóház felé amelynek a tetejről éppen szemlélem a környéket, és lendületből berúgja a ház ajtaját. Odabentről éles sikolyokat hallok, nem is egyet. Ezt nem hagyhatom. Amint a fiú megpróbál beljebb hatolni egyszerűen csak elrugaszkodok a tetőről és a zűrzavar közepében földet érve egyenesen rá nézek, majd előhúzok egy kunait a fegyvertokomból és megszólítom a fiút. 
- Héj te otogakurei söpredék! - Még mielőtt a fiú berontana a házba futva közelítem meg és mielőtt odaérnék hozzá balra térek ki, hogyha sikerülne félre ugrania ne a házba dobjam be a kunai kést, hanem sréhen oldalról érkezem meg és az ő oldalát célzom miközben már a következő lépésen gondolkodom... Természetesen kivárok mielőtt újra támadnék, ha szerencsém volt akkor ennyivel sikerült halálosan megsebesíteni, de hát mikor volt nekem utoljára ilyen szerencsém?
Kinshu
Játékos

Taijutsu Pontok : 43

Adatlap
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Témanyitás  Okisha Aiza on Pént. Feb. 19 2016, 15:57

Aiza berúgta az ajtót, majd meglátott egy nőt s egy férfit, kik épp a konyhában voltak, jobbra az ajtótól. Ekkor azonban a chunnin idegen hangot hallott háta mögül. Mikor megfordult egy iwagakurei fejpántos, vélhetőleg genint pillantott meg. Az ellenfele gyorsan elkezdett el futni, majd oldalra ugorva, egy kunait hajított a chunnin felé. Aiza még mindig az ajtóban állt, kezei pedig a lábán lévő kunaiok felé nyúlt, megragadta a legelsőt, majd maga elé emelte. Az érkező fegyver nagyot csattant mikor a fémek egymásnak feszültek. A kunai elpattant, Aiza pedig felmérte ellenfelének fegyvertárát. Egyszerűbb eszközöket látott rajta, majd továbbmérte mozgását. Figyelemmel kísérte kezének mozgását, ám még várt. 
- Az Otokage által megbízott küldetést végzem. Ne hátráltass, vagy netalán leszel az egyik önkéntes? - szólt az iwagakurei felé.
Aiza megpróbálta ezzel lelassítani a fiút, míg ő maga még mindig a ház előtt állt. A chunnin egyelőre nem támad, feltérképezi ellenfelének képességeit. Megvárja, hogy ellenfele megtehesse az újabb lépést. 
- Elviszem őket, cserébe meghagyom a te életed. Vagy elveszem az életed, és utána az övékét is. Válassz, de csak egyszer kérdezem meg.
Aiza mindeközben lassan jobbjával a válla felett lógó kard markolatához nyúl, majd erősen megfogja azt, s kihúzza némiképp. Amennyiben ellenfele elfogadja, abban az esetben visszahelyezi, s elengedi a genint. Ám Aiza tudja jól, hogy az efféle kérdéseknél sohasem az egyszerűbb választ kapja. 
kardját maga elé tartja, pengéjét egyenesen az iwagakurei felé emeli, mutatva felé. Aiza mindeközben chakrat koncentrál végtagjaiba, elsődlegesen lábaiba, hogy egy esetleges blokkolás, kimozdulás, vagy akár egy hirtelen rohamnál lábai sebesek lehessenek. De egyelőre, nem ő fog kezdeményezni.
Okisha Aiza
Játékos

Taijutsu Pontok : 42

Adatlap
Rang: Chuunin
Chakraszint: 482

Témanyitás  Inuzuka Tsume on Hétf. Júl. 04 2016, 22:42

Inaktivitás miatt ideiglenesen zárom a küzdelmet. Jelezzétek, ha folytatnátok ^^

Mesélések:
Sivatagi szél - Doshiri Asuka kalandja
Éjjeli fény      -  Takigakure no Ruujai kalandja
Az Ourio-völgy titka Hamada Fuyu
Hokkyoku guma  - Nakahara Saki

Tanulások:

Kis extrák a kaszinóban:
-Djuka Orimi és Hamada Fuyu
Inuzuka Tsume
Adminisztrátor

Adatlap
Szint: