A Kazekage irodája

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: A Kazekage irodája

Témanyitás  Huramino Saito on Szer. Júl. 03 2013, 19:36

Miután betoppantam a Kazekage ajtaján, érdekes szituációban találtam magamat. Ahelyett, hogy a szokásos "négyszemközt" beszéd zajlott volna le, ezúttal sokkal formálisabbnak kellett lennem, mert egy másik személy is jelen volt. Így hát meghajoltam a Kage előtt, s vártam, hogy elmondja annak az okát amiért ide lettem hivatva. Gaara nem is nagyon halogatta a dolgot, belekezdett mondandójába, melyből kiderült, hogy egy egyszerű őrjáratot kellesz majd végeznünk mindketten. *Maga a küldetés nem valami nagy szám, másra számítottam, viszont ezt kompenzálja az a tény, hogy egy csinos Kunoichivel kell együttműködnöm. Szép volt Gaara, ez egy újabb jó pont neked!* Mondtam magamban, s képzeletemben is csaptam magam előtt a kezem, mintha egy isteni áldomást köszönnék meg. Persze ebből a szobában lévők semmit sem vettek észre, pusztán azt láthatták, ahogyan egyenesen állva szemrebbenés nélkül hallgatom a feladatot.
- Értettem! Jelentettem ki én is rögtön Rui után, ám még mielőtt bármit tehettem volna, felkaptam a fejemet a lány kijelentésére. Kicsit furán hangzott, azonban nem igazán zavart a dolog, hisz én is Gaaranak szólítom, amikor négyszemközt beszélünk. Miután a lány meghajolt Gaara előtt, én is így cselekedtem, majd elindultam vele együtt a megadott helyre. A szokásos apró kis figyelmesség most sem maradhatott el, gyorsan az ajtóhoz léptem, majd egy magabiztos mozdulattal kinyitottam azt, hogy Rui csak könnyedén átlibbenhessen rajta. Sok ember nem igazán veszi figyelembe az ilyesfajta etikett mozzanatokat, azonban én szerettem rendszeresen használni, hisz a lányok is egyből jobban viszonyulnak azokhoz akik figyelmesek.
A távozás után nem igazán tudtam, hogy mit kellene mondanom a lánynak, elvégre egyáltalán nem ismertük egymást és nem akartam egyből rossz ponttal indítani, így erősen törtem a fejemet, hogy mi lenne a legjobb indító téma, ám a kunoichi megelőzött engem.
- Huramino Saito vagyok, örvendek! Jelentettem ki kicsit elszégyellve magamat, bár nem is csoda, hisz az előbb ecseteltem, hogy mit is takar az etikett, melynek betartásáért mindent bevetek, erre ez az egyszerű alap tétel nem jutott eszembe. - Na igen, ez rólam ugyan úgy elmondható. Körülbelül egy éve volt egy genin csapatom akikkel együtt dolgoztam, azonban az is csak egy küldetés elejéig tartott. Azóta én is magamban járok küldetéseimre. Ami viszont Myo Reiko-t illet, reméltem, hogy te majd többet fogsz tudni mint én, de majdcsak megtaláljuk valahogy. Mondtam egy széles mosollyal, ahogyan a gondolataim egy pillanatra elkalandoztak. *Most jut csak eszembe... Reggel egyenesen a védősáncról "repültem" a Kazekagehoz, hogy megtudjam a feladatomat, erre kiderült, hogy ugyan oda kell visszamennem és megtettem az utat pusztán egy parancsért amit egy levélben is megkaphattam volna.* Puffogtam magamban, azonban ha nem hívatott volna magához a Kage, akkor még valószínűleg nem értesültem volna arról, hogy Rui lesz a társam, ami minden szempontból elfeledteti velem a lóti-futi napomat. Rui előállt egy újabb témával, melyet valószínűleg naphosszat lehetne ragozni, így természetesen örömmel vettem a témát, na már csak abból az indokból is, mert szerettem többet megtudni másokról, na meg magamat valamilyen szinten kicsit fényezni, mindazonáltal a legnagyobb pofont számomra a lány kacsintása adta. Szinte el lehetett volna olvadni attól az egyetlen múló pillanattól. Gyorsan megráztam a fejemet, majd bele is kezdtem a beszédbe.
- Természetesen nem bánom. Lényegében harc közben kétféle stílust használok az adódó helyzettől függően, ha közelharcra kerül a sor akkor jól tudom állni a sarat az ellenfelekkel szemben a kardjaimnak és kenjutsu képzésemnek hála - Mondatom közben enyhén előre dőltem, majd jobb kezemmel kihúztam tokjából a hátamon helyet foglaló nagyméretű kardot. - A kardjaim többsége Meito, azaz névvel ellátott kardok, melyeknek, lehet furán fog hangzani, de lelkeik vannak. Ami itt a kezemben van Hanának hívják és egy fiatalon elhunyt lány lelkének egy darabja költözött bele. Nagyon megbecsülöm őket, hisz rendszerit ők húznak ki a csávából. - Meséltem büszkén. - A másik stílus amit használok, az a távolsági harc. Elemi beállítottságomnak köszönhetően remekül helyt tudok állni akkor is ha az ellenfelemnek távolságtartó harcmodorral próbálkozik. - Hogy illusztráljam a lánynak ezt, bal kézfejemmel egy egykezes tigrispecsétet alkottam aminek hatására a Hana amit az előbb mutattam be, egy szempillantás alatt több lapra bomlott, melyek elcsúsztak egymáson és egy olyan végső formát adtak, mint amilyen egy nagy széllegyező. - Fuuton beállítottságú vagyok és szerencsére a legjobbaktól tanultam a használatát. Ezen kívül különböző idézőtechnikákat is sajátítottam el, így ki merem jelenteni, hogy bármilyen harcba eredményesen tudok beszállni.
- Most rajtad a sor. Hogy őszinte legyek, te sem látszol annak a bizonyos "nebántsvirág". Én szerintem minden lényegeset elmondtam a technikáimmal kapcsolatban, de igazándiból ezt csakis a közös munka alkalmával lehet majd jobban kitapasztalni.
Mosolyogtam Ruira és kíváncsian vártam, hogy ő vajon milyen harcstílusban jeleskedik, illetve van otthon.
Miközben magamról meséltem, észre se vettem, hogy már igencsak közel járunk a kapuhoz ahol kapcsolatba kell lépnünk Myo-sannal akiről eddig egyenlőre nem sok mindent tudunk, de ez majd csak akkor legyen gond, amikor megérkeztünk.

//Az esetleges gépelési hibákért elnézést kérek, a billentyűzetem már a végét rúgja ^^'' //
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében

Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Sai on Szomb. Júl. 06 2013, 00:52

//Szerintem beszélgethettek még egy kört, míg megérkeztek, a másik csapat úgyis egy ideig még szöszöl majd Very Happy //

Sai
Inaktív

Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Témanyitás  Koreko Rui on Csüt. Júl. 11 2013, 00:16

[Sunagakure Ostroma]

Rui örült, hogy társa is hasonló cipőben járt, mint ő maga. Bár nem látszott fiatalnak, a jounin mégis meglepődött azon, hogy már volt genin csapata. Saját magát sosem érezte igazán sensei típusnak, csak a tudását szerette átadni másnak.
*Azt hiszem nem lesz gond, Saito eddig kedves és figyelmes volt velem, ráadásul nyílt embernek tűnik. A csapatmunkánk valószínűleg nem lesz olyan jó, de bízom benne, hogy meg tudjuk oldani.* Amint ezen gondolkodott, azt vette észre, hogy már az utcán jártak. A beszélgetés közben teljesen megfeledkezett arról, hogy esetleg futva vagy a házak tetején ugrálva tegye meg az utat. Valószínűleg Saito sem bánta volna, ha kicsit gyorsítanak a tempón. A felvetett téma azonban eléggé megeresztette a fiú nyelvét. A kacsintásától láthatóan zavarba jött, mert megrázta a fejét. Rui erre kuncogott egy sort, de nem bántásból, hanem tényleg feldobta a látvány. A kunoichi nem győzött csodálkozni azon, hogy mennyi mindent elsajátított már a shinobi. Kicsit fel is lélegzett, hiszen először Saito dicsekedett el a képességeivel.
*Tehát a kenjutsuhoz is ért, ez egy olyan ága a ninja művészeteknek, amihez nekem nem igazán lenne tehetségem.* Töprengett el ismét a vörös hajú lány, ám végig figyelt arra is, mit mond még magáról Saito. A kardot látva elismerően bólintott, azért nem mindennapi fegyvert vehetett szemügyre. 
- Hana... - ejtette ki halkan a kard nevét, talán Saito meg sem hallotta. - Egyáltalán nem találom furcsának - mosolygott rá a fiúra, miközben zöld szempárja érdeklődést sugárzott. Hamarosan meg is lett a jutalma, hiszen Saito elmutatott egy fél tigris pecsétet és a kard szétnyílt. Olyan lett akár egy legyező, amit Rui is használt. Arca azonnal a csodálkozás kifejezését vette fel, mert ebből azonnal sejtette, hogy mi lehet a shinobi elemi beállítottsága.
*Tehát ő is Fuuton elemmel rendelkezik. Legalább lesz egy közös témánk, ha már a kenjutsuhoz nem tudok hozzászólni.* Ennek a hírnek megörült a jounin, amit egy széles mosollyal jelzett is. Miután rá terelődött a szó, azt sem tudta hirtelen, hol kezdjen neki. Úgy döntött a legjobb az lesz, ha mindent szépen felsorol.
- Nekem is Fuuton az elsődleges elemem - mondta a lány, miközben az övéhez nyúlt és onnan előhúzott két, kisebb méretű legyezőt, amik akár dísznek is tűnhettek volna. - Miután feloldottam a Szél elemet, egy kisebb legyezővel kezdtem gyakorolni, utána váltottam át nagyobb méretűre. Van két nagy méretű legyezőm is, azokat lepecsételve hordom magamnál. Amíg egy volt, addig a hátamon hordtam, de úgy túl egyszerű volt kitalálni egy csatában, milyen technikákat fogok főleg használni - miután ezt elmondta, visszacsúsztatta a két legyezőt a tartójába. - A második elemem a Doton, habár erre nem igazán erősítettem rá. Csak pár Doton jutsut ismerek - kicsit sajnálta, hogy ennyire elhanyagolta a Föld elemet. Úgy döntött mesél egy kicsit saját magáról is, hiszen így jobb képet tudott adni a technikáiról. - Jó pár évet Konohában töltöttem, ahol a senseiem megtanított néhány Taijutsura, sőt még súlyokkal is edzenem kellett, tehát a közelharcban is helyt tudok állni. Sokan azt hiszik, hogy csak és kizárólag távolsági harcra specializálódtam, de ez nem igaz. Szerződést kötöttem a farkasokkal, így még több segítséget kaphatok egy-egy harc során. Aztán elmélyültem az illúziók világában is. Még nem ismerek sok Genjutsut, viszont vannak igen hasznosak közöttük - mióta elkezdte a beszédet, most először nézett rá Saitora és próbálta kifürkészni, vajon mit gondol róla. Chakrát kezdett irányítani a kezébe, majd hirtelen zöld aura fogta körbe jobb kézfejét. - És ezt még nem is említettem. Ugyan nem vagyok hivatalos orvosi ninja, mert csak néhány gyógyító technikát tanultam meg, de személyesen a Hokage felügyelete alatt tanultam - mesélte büszkén, majd a zöldes izzás eltűnt. - Néha jól jön, ha gyorsan kell egy gyógyító - erre a mondatra kissé lehajtotta a fejét. Sok olyan eset volt, amikor nem tehetett semmit és meghalt a beteg, akit rábíztak. Igyekezett gyorsan elhessegetni a szomorúságot, nehogy feltűnő legyen. - Nagy vonalakban ennyi lenne, de ahogy azt már említetted, a közös munka alatt lehet ezt igazán megtapasztalni.
Közben megérkeztek a falhoz, ami ott magasodott előttük. Rui nem gondolta volna, hogy ilyen hamar megérkeznek. Talán a beszélgetés miatt volt, egyikük sem figyelt oda, milyen tempóban gyalogoltak.
- Most már csak Myo-sant kell megkeressük.
Koreko Rui
Játékos

Taijutsu Pontok : 98

Adatlap
Rang: Jounin
Chakraszint: 1475

Témanyitás  Sai on Csüt. Júl. 18 2013, 02:03

[Rui; Saito - első kimaradás]

Miközben beszélgettetek, bár nem rohantatok, mégis úgy tűnt, pikkpakk megérkeztetek a falut körbevevő falhoz, amely a védelmet hivatott képviselni. Ott megkérdeztetek egy szolgálatban levő őrt, aki azonnal el is igazított titeket az egyik fal belső oldala mellett álló bódéhoz, ahol a mai őrszolgálat vezetője, Myo volt megtalálható.

A nő ugyan fiatalos volt, de látszott rajta, hogy nem ma kezdte a szakmát, és gyanúsan annak köszönheti csinos külsejét, hogy karbantartja a testét. Ahogy bejelentkeztek, máris kinyit egy iratot, hogy rápillantva felmérje, hol is lehetne rátok szükség. 
- A főbejárat legfelső szintjére vagytok beosztva a megfigyelőkhöz, az lesz a feladatotok, hogy végigjárjátok a jobboldali falrészt úgy időzítve, hogy minden oda-vissza érkezés egy órát vegyen igénybe, és kémleljétek a tájat, nem láttok-e bármely irányból valami furcsa rendellenességet, amely ellenség jelenlétének gyanúját keltené bennetek. A legkisebb anomáliát is azonnal jelentsétek, ezért is vagytok párban. Van valami kérdés? 

//Határidő: júl. 27. A válasz már mehet Sunagakure védősáncaihoz//

Sai
Inaktív

Adatlap
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Témanyitás  Huramino Saito on Kedd Júl. 23 2013, 19:05

//Sajnálom a késést ^^''//

Egyre lelkesebb és lelkesebb lettem miközben meséltem arról, hogy mi mindenre vagyok képe, elvégre mégiscsak olyasvalakinek tehettem ezt akit érdekelt is, legalábbis ezt láttam az arcán. Elmondtam neki, hogy miképp tudok szuperálni egy-egy harcban, vagy küldetés alatt. Büszke voltam magamra, hogy ezt mind fel tudtam sorakoztatni és még nem is számoltam be teljesen mindenről, csak érintőlegesen, azonban hagytam, hogy Rui is kibontakozzon és mesélhessen magáról. Amint ő is belekezdett a stílusa ismertetésébe, az arcomra egy széles mosoly ült ki, valahogy volt egy olyan megérzésem, hogy ő is szélhasználó. A lány testét, küllemét többször is végigkémleltem, ám csak akkor figyeltem fel igazán a legyezőkre, amikor előhúzta azokat. Két kisméretű legyező volt, pontosan olyan amilyennel anno régen én is tanultam az elem használatát. Szép emlékeket idézett fel bennem, na meg fájdalmasat is, hisz Temari nem éppen a könnyed kis "piknikjeiről" híres. Csodálkozva hallgattam mindazt amit mondott nekem és egyre erősebben ült ki ez az arcomra, hisz a Kunoichi még nálam is több shinobi ágazatba kóstolt bele, kezdve az Orvosi ninjutsuktól a Genjutsukik.
- Ez elképesztő. Sose gondoltam volna, hogy valaki ennyi mindenben jártas lehet. Akikkel eddig találkoztam, tanárok és chuuninok, mind egy vagy két stílust sajátítottak el, csiszoltak és fejlesztettek. Azt hittem, hogy én vagyok egyedül olyan, aki szeret sok mindenbe belekóstolni, de látom ebben is hasonlítunk, sőt mi több le is köröztél benne. Mondtam egy hatalmas mosollyal, ahogyan hirtelen kénytelen voltam megállni, ugyanis megérkeztünk a falut védő falhoz, ahol őrködnünk kell.
- Szerintem Myo megkeresése nem lesz túl nagy feladat, ha minket hozzá küldtek eligazításra, akkor valószínű, hogy a többi őrködő shinobit is ő igazította el. Mondtam, ahogyan odaléptem az egyik őrhöz aki éppen a végtelen sivatagot kémlelte. - Ne haragudj, megtudnád mondani nekünk, hogy merre találjuk Myo-sant? A Kazekage küldött hozzá minket, hogy beoszthasson. Erre a férfi bőszen bólogatni kezdett, majd kezét felemelve rámutatott egy bódéra ami a fal oldalánál volt. Megköszöntem a férfinak az útbaigazítást, majd megindultam az épület felé.
- Még sosem osztottak be őrjáratra a falon, így egy kicsit izgulok és félek is egyben. Izgulok, hogy milyen feladatot fogunk kapni, viszont félek, lehet unalmas lesz. Ekkor egy széles mosoly kúszott orcámra, majd bekopogtam a bódé ajtaján. Egy női hang engedélyt adott a belépésre, ezért kinyitottam az ajtót, majd megvárva míg Rui bemegy rajta, én is belépek. Ami ott a szemem elé tárul, majdhogynem felér egy teljes és egész mennyországgal. Myo egy szűk, testhez simuló fekete ruházatot viselt, mely tökéletesen kiemelte az alakját, haja két copfba volt befonva hátul, mégis olyan furcsa hatást keltett így a testével együtt, mintha csak egy mangából elszabadult nekochan lett volna.
*Gaaaaaarasaaamaa, isten áldja a Kazekaget, háromszoros allelúja! Először Rui, most meg a Koneko~chan, tudtam én, hogy bíznom kell a főnökben még akkor is ha a világ végéről hív vissza.* A fejemben mindeközben, a gondolataim mellett, mennyei harangszók zengtek végeláthatatlanul, természetesen ebből a jelenlévők mit sem láthattak, pusztán egy apró várcsík burjánzott ki orromból, ám azt is hamar letöröltem.
- Jelentem Koreko Rui és Huramino Saito megérkezett, hogy megkezdhessük a ránk bízott őrködést. Mondtam lelkesen, ahogyan a nő először végignézett rajtunk, majd ismertette, hogy mit is kellene majd tennünk. A gyanúm beigazolódott, mégiscsak egy unalmas őrjáratot kellesz teljesítenünk, de legalább a csapatot nem bontották fel, így Ruival együtt leszek. Miután Myo befejezte a feladatunk ismertetését és megkérdezte, hogy van e kérdésunk, én bólintottam egyet.
- Nekem lenne kérdésem! Van információ arról, hogy várhatóan, kiket, miket fogunk a mai napon látni? Gondolok itt a küldetést végző shinobikra és kereskedőkre. Valamint az is érdekelne, hogy mit kell tennünk, ha gyanúsat észlelünk. Magunk vizsgáljuk ki, vagy a jelentést leadva, a pozíciónkba kell maradnunk?
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében

Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére