Víz Országának Partjai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Víz Országának Partjai

Témanyitás  Jiraiya on Vas. Jún. 12 2016, 11:59

A Határszigetek következő állomása a Víz Országa. A partszakaszokon őrtornyok vannak felállítva és több kisebb-nagyobb kikötő is található, de vannak olyan szirtek is, ahol semmilyen védelem sincs a nehezen megközelíthetőség miatt.

Adminisztrátor

Adatlap
Szint: S
Rang: Sennin
Chakraszint: Sok...

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Hazukage Kurono on Vas. Jún. 12 2016, 13:06

//Igen Kuronon rajta van a pecsét, Reisei tette rá. //

Miután hősünk és a három hullazsák leszállt a szikla szirten Kanrou és Hana köszönés és pukkanás keretében eltávozott. ~ Így azért gyorsabb volt. ~ A pláne pedig, hogy semmi baj sem volt útközben. ~Ezt megtehettem volna hamarabb is. ~ Jegyzi meg magában, majd Kirigakure felé fordul, és a szirtről tökéletesen látta a falut. ~ Hiányzik. ~ Mélázik el magában. ~ Kirigakure volt az egyetlen aki befogadott.~ Szomorúság tölti el a szívét, ha arra gondol, hogy most Kirigakurenak árt, de Inazami hagyatéka a cél. Kurono még nem tudja mi az. Kabuto azt mondta a kulcs kell hozzá, amiről Kurononak halvány lila fingja sincs, hogy mi lehet az. ~Itt vagyok és még Kaoirival sem tudok találkozni. Valahogy üzennem kéne neki. ~ Ezen gondolkodik, és nem is azon, hogy vajon mi lesz, hogy lesz. Kuronot mindig is az érzelmei vezették, és attól fél, hogy ez most is elfogja tántorítani a feladatától. Viszont a másik oldalról meg pont ezért nem bánta meg a döntéseit. Talán majd ha oda került meglátja, hogy ezen a téren mennyit fejlődött. Gondolataiból a három hulla szakította ki, legalább is az egyik, amelyik megkérdezte hogy "Mi a terv?". 
-Már egyszer elmondtam. Nem fogtaták fel idióták?- Szól oda mérgesen. Nem szereti ha megszakítják a gondolkodásban. - De ha ilyen agy nélküli hullák vagytok, akkor megyek egymagam, mert úgy se értek semmit. Remélem belepusztultok ott helyben. - Kurono már nagyon mérges a három koloncra. Nem szereti az ilyen "idegen" társaságot. Ő szereti meghatározni, hogy kivel megy és kivel nem.
-Na jó elmagyarázom még egyszer és érthetően. - Próbál megnyugodni kissé. -Oda megyek bekopogok. Elkérem ami kell, és mehetünk haza. - Mosolyodik el Kurono és várja a három hulla válaszát. Biztos érdekes fejet vágnak. Ha így történik Kurono azon nyomban kineveti őket. - Na jó nem, de részben igen.- Veszi komolyra a szót. - Tudják, hogy itt vagyunk. - Húzza fel köpenye úját. - A pecsét jeladóként funkciónál az alkaromon, és csupán ez jogosít fel arra, hogy bemenjünk a főkapun, ami fent van azon a hegynek a tetején, ott a kiálló szirten. - Mutat a hegyre ahol a Bishamon bázisa van. - Tehát ti rejtőzködve jöttök utánam. Én pedig felsétálok a szirten, és kinyitom a kaput. Ha minden igaz ott még nem fognak várni minket. Szerintem kíváncsiak, hogy miért jöttem ide. Ha pedig igen akkor a szirten várható egy harc, mert ott a legalkalmasabb rá a terület.- Mondja Kurono és itt tart egy hatás szünetet. - Nem tudom, hogy azóta van e szenzoruk, amikor én voltam akkor még nem volt, de ha harcra kerül a sor megpróbáljuk a meglepetés erejét kihasználni. - Nézz a három Otogakureire. - Még egyszer ismétlem, HA harcra kerül a sor, akkor azt szeretném, hogy a föld alól kitörve a kígyóitokkal próbáljatok elkapni bárkit aki ott van, és ellenség. -Kurono szeme komorrá válik. - De nem ölünk meg senkit! - Hangja határozott és nemlegességet nem fogad el. - A kígyóitokkal csak fogjátok el őket, de megölni ismétlem senkit sem szabad. Egy azért mert bármilyen információval rendelkezhetnek, kettő és a legfontosabb, azért mert én azt mondtam. - Mondja el indokit és mosolyog. - Ha minden simán ment, eselteg harc nélkül kinyitjuk a kaput, akkor egy lépcső sor következik. Ott kényelmesen elférünk, de a domborművekből figyelni fognak minket. Egyenlőre ennyi. Ha beértünk improvizálunk. - Mondja Kurono, mert nem tudja bent mi vár rájuk. Az utat ismeri, és gyanítja, hogy ha bármi ami kell nekik az Resei szobájában lesz. A legvédettebb hely a bázison belül. - Akkor indulás. - Mondja ki a végszót Kurono és egyenesen a hegy irányába veszik az irányt, a lehető legkevesebb feltűnéssel, ha kell többször megállnak, de nem hajlandó egy Kirigakurei életet sem kiontani. Ha netán minden simán megy, akkor felsétál a szirtre. ~ Reméljük minden simán megy. ~ 
Utolsó gondolatai, és induljon a show. 
Hazukage Kurono
Játékos

Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 633

Témanyitás  Jiraiya on Szomb. Jún. 18 2016, 16:32

// Mivel semmilyen leírást nem találtam a csak említés szinten szereplő fontosabb tagokról, így lesznek dolgok amik furcsák lehetnek. Ha valami nagyon elüt a sztoritól, akkor szólj! //

Rengeteg dolog történt, mióta Kurono itt hagyta ezt a helyet. Bizony, nagyon bátornak, vagy éppen nagyon ostobának kell lennie ahhoz, hogy így látatlanul is visszamerjen ide jönni... De térjünk a lényegre: Az Otogakureiek arcán nem látszott semmi, ugyanis a maszkjuk nem engedte meg azt. Nem tudni, hogy egyetértettek e a tervel, viszont az látszott rajtuk, hogy már unják a tétlenséget, ezért inkább nem kérdeztek. Megindultak előre...
   A csapat elérkezett a hegy lábához, majd megkezdték útjukat a szerpentinen és néhány perc múlva, meg is érkezetek a szirthez, ahol eléjük tárult a hatalmas kapu látványa... A Hold magasan járt az égbolton, éjfél lehetett. Teljesen tiszta, csillagos égbolt tekintett le Kuronora és a három Otogakureire. Természetesen a három kolonc rejtőzködve a sziklák és kövek takarásában várt.
- Akkor csak be akarsz sétálni?
Kérdi Go, még mielőtt Kurono közelebb mehetett volna, ám abban a pillanatban ahogyan feltette ezt a kérdését, a hegybe épített kapu megnyikordul, majd egy hatalmas kattanással mozogni kezd: Kinyílik... Feszült pillanatok ezek, a három Otogakurei még jobban lelapul és tartják magukat a tervhez... Néhány másodperc alatt a Bishamon bejárata teljesen nyitva áll már Kuronoék előtt, ám mindenki csak a hatalmas sötétséget látja...
   Léptek zajai ütik meg Kurono fülét. Először csak egy pár lábé, majd kettő másik követi. Végül a Hold ezüstös fényében, megcsillant egy hófehér, letisztult jellegű maszk, valamint egy újszerű, eddig még nem látott öltözék, amin a Bishamon jelképe díszelgett. A fehér maszkos alak mellett, ugyanilyen öltözékben, kettő vörös maszkos Shinobi lépett elő a sötétségből. Tehát hárman vannak...
   Csend telepszik az éjszakába, senki nem szól egy szót sem. Váratlan vendégek érkeztek, ez nem vitás, a kérdés csak az, kiszúrták e már a három Otogakureit és hogy Kurono mennyire van biztonságban? Ezer s egy kérdés, melyek egyenlőre válaszokra várnak...

// A posztot ide kérem: http://narutohun.niceboard.org/t853p75-bishamon-szervezet-bazisa //

Adminisztrátor

Adatlap
Szint: S
Rang: Sennin
Chakraszint: Sok...

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére