Víz Országának Partjai

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Jiraiya on Szomb. Dec. 30 2017, 23:18

A halász figyelmesen hallgatta a szűkszavú Genint, miközben kissé meglepett arcot vágva nyugtázta, hogy Kawachi mindössze néhány pillanat alatt burkolta be az ételt. 
- Kérsz még fiam? - Kérdezte, miközben felállt és Kawachi táláért nyúlt. Ha Kawachi még kér, akkor szed neki, ha pedig nem, akkor egyszerűen csak elkéri a tálat és egy fából készült lavórba teszi ami teli van vízzel. - Nem valami okos dolog elmondani bárkinek is, hogy Oininná leszel... Az egy titkos szervezetféle nem igaz? Én pedig akkor tudni fogom, hogy a tagja vagy. De javíts ki ha tévedek. - Folytatta a férfi, majd leült az egyik székre és ő is magához vette a levesét, hogy megebédeljen. Vagy talán reggelizik? Esetleg vacsorázik? Mindegy is, a lényeg, hogy eszik. 

// Kawachin múlik minden, bármit tesz. A beszélgetés addig folyik, amíg a halász ki nem teszi őt, vagy Kawachi el nem megy. Tőled függ, hogy mennyire akarsz vele kommunikálni. +8 ch a várakozásért. //

° Rui --> A Fájdalmas Jóslat: Élet
° Yoshitaro --> A Fájdalmas Jóslat: Halál
° Akira --> "Tartozni valahová..."
° Saigo --> Egy "B" szintű küldetés
° Abuso --> Homokszív
° Kawachi --> ???
° Datara --> Nawabare no Jutsu
Jiraiya
Adminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Víz Országának Partjai

Témanyitás  Katsumi Kawachi on Szomb. Jan. 06 2018, 22:06

Elég éhes voltam, így gyorsan belapátoltam az ételt, miközben szűkszavúan elmondtam a terveim. A kérdésre, hogy kérek még gondolkodás nélkül igent bólintok, mire a férfi szed még egy tállal, amit már lassabban eszek. Ekkor viszont olyat mond, amitől kiesik a kanál a kezemből. Furán nézek és el is gondolkodom, vajon valóban egy egyszerű halász vagy annál több? Ha az lenne nem lehetne tisztában az ANBU osztag működésével, az oininnel még kevésbé, hisz az az ANBUnál is titkosabb csoport.
- Ha valóban csak egy halász vagy, akkor nem kéne aggódnom, hogy tudod ezt. Vagy titkolsz valamit?
Nem szokásom finomkodni és, ha valóban csak egy halász, akkor nem kell félnem, bár nem hiszem, hogy ellenséges shinobi csak úgy letelepedhetne vagy ha nem idegen, akkor nem hiszem, hogy a falu nyugállományba engedné egy ninjáját. Ki tudja? Nem vagyok olyan rangban, hogy megkérdőjelezzem a falut. Egyetlen gond lehet az egésszel, ha egy ellenséges ninja és én ettem az ételéből, bár ő is evett.
Katsumi Kawachi
Játékos

Taijutsu Pontok : 102

Specializálódás : Kenjutsu

Adatlap
Szint: A
Rang: Genin/ oinin jelölt
Chakraszint: 747

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére