Hegységek

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Hegységek

Témanyitás  Shikoku Naoki on Csüt. Ápr. 01 2010, 22:14

Az ország hegységei találhatóak meg itt.
Shikoku Naoki
Játékos

Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 225

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Hegységek

Témanyitás  Kusuki Eiko on Pént. Szept. 02 2011, 15:56

- Értettem .
És lépdeltem tovább . Remélhetőleg még dél előt elérünk a hegységekig . Biztosan nem kis pályás lehet ez az Orochimaru alak akiről a sensei dumált jobb lessz , ha óvatosabb leszek és télleg minden részletre figyelek különben még a végén elég nagy bajba is kerülhetünk .
Az egyik pillanatban felugrottam a fák felé , hogy egy kis kilátást nyerjek a tájra . Nem messze megpillantottam néhány hegyet . Biztosan ezekről beszélt a sensei és ide felé tartunk most . Vissza mentem a sűrűségbe azért nehogy bárki is kiszúrjon engemet . Nem volt akkor semmi kedvem őszintén meghalni és valamiért a másik kettőt sem akartam megöletni . Talán majd máskor . Most van fontosabb dolgom is .

Adatlap
Kusuki Eiko
Játékos

Adatlap
Szint: B
Chakraszint: 405

Felhasználó profiljának megtekintése http://www.encike12.5mp.eu

Témanyitás  Kagemare Kuzomi on Pént. Szept. 02 2011, 19:53

- Így már értem... A szüleim már meséltek a sandaime hokagéröl még amikor kicsi voltam és talán mintha ezt az Orochimarut is említették volna egyszer-kétszer - mondtam majd elkezdtünk suhanni.
Csak suhantunk az ismeretlenbe amikor eszembe jutott, hogy Kuromaru nem adott pontos választ a frontok helyzetéről... de lehet azért mert a közelünkben vannak vagy pedig ő sem tudja... de ezzel nem akarom zaklatni mert egyértelműen tudtomra adta, hogy ne akadékoskodjak ezzel kapcsolatban.
- Igen már pontosan emlékszem... - szólaltam meg bár inkább csak magamnak mondtam - A szüleim beszéltek a harmadikról de többet meséltek a negyedikről és a fiáról... - ekkor észrevettem, hogy hangosan elmélkedtem - de ez most számunkra annyira nem lényeges...
Észrevettem, hogy Eiko felugrott a fák fölé.
- Mit láttál - kérdeztem tőle.
Miközben válaszolt újra elmerültem a gondolataimban és megpróbáltam jobban visszaemlékezni mit is mondtak a szüleim erről az Orochimaruról...

Spoiler:
Ha este lobot vet a vérszínű hold,
Ha hallgatag árnyak sóhaja lebben,
Panaszod, nyomorod mind sírva dalold,
Baljóslatú órán szárnyaszegetten!

S ha lankad a hangod, fogyóban erőd,
És néma marad a hold, a kegyetlen,
Már tudni fogod, hogy nincs sok időd:
Én eljövök érted, kard a kezemben...
(Deqvator Morses)

Karakterek:
Kagemare Kuzomi, Korotsuki Kazeno, Shikotou Sei, Hazame Karou, Kitori Musato.
Kagemare Kuzomi
Játékos

Taijutsu Pontok : 75

Adatlap
Szint: A
Chakraszint: 519

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) on Szer. Szept. 07 2011, 11:18

Valóban hamarosan elértétek a hegységeket, amik ugyan nem vetekedtek a legnagyobb magaslatokkal, de még így is volt egy kellemes kis túra, míg felmásztatok rájuk. Aztán egy szélvédett kis tisztáson Kuromaru úgy döntött, hogy ideje letáborozni. -Itt jó lesz. Valamelyikőtök menjen fáért és rakjon tüzet, a másik keressen friss vizet én addig felverem a sátrakat.- A feladatokat szerencsére könnyen végrehajtottátok, hiszen a tisztás mellett csordogált egy kis hegyi patak, míg fa bőven akadt, amerre a szem ellát. -No, akkor nézzük meg mi is az elemetek. Ezt egy teszttel állapítjuk meg. Van nálam két különleges chakra papír, amikbe ha belevezetitek a chakrátokat az reagálni fog attól függően, hogy milyen az elemetek. Pl. A szél elemnél elszakad. Próbáljátok meg aztán meglátjuk.-Mondta Kuromaru majd átnyújtotta nektek a két kis cetlit.

// Az eredményt én írom le, ti csak utaljatok a kért elemre!//
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő

Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Témanyitás  Kagemare Kuzomi on Szer. Szept. 07 2011, 14:06

Nagy nehezen felértünk a hegyre és Kuromaru kiosztott néhány parancsot. Én elmentem tűzifáért és amikor megfelelő mennyiségű összegyűlt akkor elvittem a táborhelyre és az otthonról hozott tűzszerszámmal meggyújtottam a tűzet. Aztán letettem a cókmókom.
Kuromaru elmagyarázta, hogyan fogjuk megtudni az elemünket. Ideadta az egyik papírt.
- Vajon milyen elemem lesz? - elmélkedtem - A föld és a víz nem az én kedvenceim közé tartozik a szél sem annyira, de a tűz és a villám azok már inkább, bár remélem az elemem inkább a tűz lesz...
Nyújtózkodtam egyet, hogy izgalmam leplezem aztán belevezettem a csakrám a papírba...

Spoiler:

(Deqvator Morses)

Karakterek:
Kagemare Kuzomi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kusuki Eiko on Szomb. Szept. 10 2011, 06:31

Miután Kuromaru kiadta a parancsot elmentem vízért amit nem volt annyira nehézmegtalálnom és mikor vissza értem kiosztotta a chakra érzékelő papirosokat. Én is csak úgy mint Kuzomi elmélkedtem azon, hogy vajon mien elemem lessz. Szó mi szó én nekem igazándiból 3 elem tetszik a Futon a Raiton és a Katon ezek közül szerettem volna megkapni egyiket, de a fene tudta, hogy vajon melyiket szánta nekem a sors.
- Furcsa egy módszer. -mondtam és elkeztem áramoltatni lassan a chakrámat ami már egészen jól ment nekem.

Adatlap
Kusuki Eiko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) on Hétf. Szept. 12 2011, 15:08

Mivel a chakrakontrollt már valóban gyakoroltátok nem okozott nektek ez a gyakorlat sem sok gondot. Az eredmény nem volt meglepő. Eiko papírja szinte azonnal lángba borult ezzel is mutatva a lány heves természetét, míg Kuzomi papírja lassabban égett el, hiszen bár a fiú is heves természetű volt de azért kicsit megfontoltabb, mint hölgy csapattársa. -Szóval mindketten Tűz eleműek lettetek! Ez remek! Így a visszaúton, majd még tudlak edzeni titeket. A tűz elem, nagyon hasznos mind a védekezésben és a támadásban is. Látványos és legtöbbször gond nélkül lehet alkalmazni. Előnyt élvez a Fuuton-nal szemben, viszont a Suiton lenyomja. Röviden..-Foglalta össze Kuromaru, azt, amit érdemes tudni a Katon elemről. - A Harmadik Hokage is tűz elemű volt, csakúgy mint Jiraiya a legendás Sannin, de említhetném még az Uchiha klánt is, vagy a a Jelenlegi Mizukagét... Sok erős shinobi kezdte Tűz elemmel. Egy kis láng megvilágíthatja az egész utadat, vagy el is égetheti azt. Attól függ mire használod.- Filozofált egy kicsit merengve a Jounin.

// Nincs csatlakozás a kaland közepén. //
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kusuki Eiko on Hétf. Szept. 12 2011, 15:25

//Rendben van//

Örültem amikor kiderült, hogy tűz elemem lessz.
- De jó !!! - Kiáltottam, de persze ezzel még nem tanultam semmi újat csak az elememet tudakoltam meg - Vannak aztán véletlenek.
Mondtam és vártam mi lessz a következő lépés igazából nem vártam semmi különöset. Közben azon merengtem, hogy milyen jutsuk is tartoznak a Katon stílushoz. Miközben ezen gondolkoztam bekaptam valami ételt. A környezet miatt nem járt az agyam és már arról is elfeledkeztem amiket a jutsu könyvekben olvastam a tűz elemű jutsukról, de nem is csodálkoztam, hogy ezt az elemet kaptam hiszen mindig is forró természetü voltam szal nem volt annyira meglepő. Miután befejeztem a magammal lévő tárgyalást vártam, hogy mi lessz a kövi lépésünk.

Adatlap
Kusuki Eiko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kagemare Kuzomi on Hétf. Szept. 12 2011, 15:35

Eiko papírja gyorsan fellángolt... majd az enyém is bár az kicsit lassaban...
Örültem a tűz elemnek, de nem is számítottam másra, mert hát anyám is tűz elemű...
- Ez remek! - mondtam és közben elmosolyodtam. - Akkor már van mivel zaklatnom az otthon lévőket.
Kuromaru elmagyarázott néhány dolgot a tűz elemről.
- Ez érdekes... - gondoltam - az Uchihák is tűz eleműek voltak...
Nyújtózkodtam egyet és feltettem Kuromarunak egy kérdést:
- Hogy lesz a mostani őrség?
Eszembe jutott egy újabb kérdés ezért azt is feltettem:
- Akkor csak a visszaúton edzünk - Kérdeztem kissé elszomorodva.

Spoiler:

(Deqvator Morses)

Karakterek:
Kagemare Kuzomi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) on Vas. Szept. 18 2011, 14:32

Kuromaru a szokásos unott hangján válaszolt. -Nos edzeni már nem fogunk, mivel elég sürgős a tekercs leszállítása, de egy kis önálló feladatot kaptok, amivel jobban gyakorolhatjátok az elemeteket.- Szavai után lehuppant a földre, majd összecsapta a tenyerét, mire egy pukkanás után, megjelent két darab hosszúkás gyufa. A Jounin egy laza mozdulttal odadobta nektek, majd belekezdett a gyakorlat elmagyarázásába is.
-A Katon jutsuk lényege, hogy a kifújt levegőt kevered össze a chakráddal. Ezt a műveletet nem nehéz végrehajtani ha rájön az ember a trükkjére. A legjobb módszer ha a gyufát próbáljátok így meggyújtani. Ha sikerül, akkor a visszaúton tanítok nektek egy Katon jutsut, ha nem, akkor még nem álltok készen rá. - Magyarázata után hátradőlt és lábait keresztbe tette. -Pihenünk délután aztán éjszaka megyünk tovább, így csökkentve a rizikót. Holnap reggelre, már hajón kell lennünk.
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kusuki Eiko on Vas. Szept. 18 2011, 14:41

[

A hozzászólást Kusuki Eiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 30 2011, 17:06-kor.

Adatlap
Kusuki Eiko
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kagemare Kuzomi on Vas. Szept. 18 2011, 18:43

Kuromaru elmondta, hogy most nem fogunk edzeni viszont ki kell álnunk egy kisebb próbát. Elvettem a egyik gyufaszálat.
- Hát ez biztos nehezebb lesz mint amilyennek látszódik - gondoltam.
Felálltam és a szám elé tartottam a gyufát a másik kezemel meg megformáltam a tigris pecsét felét és elképzeltem a tűz kifújását. A számba vezettem szép lassan a csakrám és megpróbáltam belekeverni a levegőt. Kifújtam...
Természetesen az első alkalom nem jött össze, de újra és újra próbálkoztam... egy idő után kezdtem érezni a hőt...
- Remek már sikerült a számban némileg összekeverni a csakrát a levegővel - mondtam magamban.
Megint elkezdtem próbálkozások sorozatát... és lassan egyre melegebb lett a kifújt levegő... ám a gyufa még mindig nem akart megyuladni...
- Hmmm... már nem kell sok - elmélkedtem.
Folytattam a próbálkozásokat újra és újra és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a gyufa lángra kap....
- Hát ez nem is volt olyan nehéz - mondtam.
A gyufát beledobtam a tűzbe és boldogan lekuprodtam az előbb említett vidáman lobogó tűzecske mellé...
- Ha este indulunk akkor nem ártana pihenni egy kicsit - mondtam.
Becsuktam a szemem, de elaludni nem bírtam... Azon gondolkodtam milyen tűz elemű jutsukról hallottam eddig és milyenhez lesz szerencsém...

Spoiler:

(Deqvator Morses)

Karakterek:
Kagemare Kuzomi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kanmiru on Szer. Okt. 31 2012, 00:23

Az idő eljött, sőt talán már el is szállt. Kanmiru egy hete várt a szirtfal tetején, az óceánra nézve, azonban semmi sem történt, senki sem bukkant fel. Kanmiru márpedig üresen állt. Szinte lobogott a széllel, és ropogott a tenger zajában, annyira az övé volt a táj üressége, és az érzékeit nyugtató chakracsend. Egészen addig a napig. Valakik közeledtek, de Kanmiru egyáltalán nem emlékezett az érzésre. Végül hátrahúzódott, és úgy figyelte a csatát a vízen. Idegenek voltak, nem hozzá tatoztak, és nem is rájuk várt, de őket sem érdekelte Kanmiru jelenléte sem. Ideje volt távozni.

Kanmiru úgy gondolta, hogy ha már nem vár tovább, legalább nyomot hagy, így elővette az egyik fegyverét, és jeleket hagyott a fákon, miközben sétált. Bárki, aki erre tartott, és a figyelme meghaladta egy teljesen átlagos emberét, észrevehette a jeleket, amiket hosszan követve el lehetett jutni a nagy szirtig. A hegység lépcsőzetesen elkezdődő aljáig, ami szirtekből és teraszokból állva, szinte egyenesen vezetett fel több mint ezer méteren át. Annak idején Kanmiru itt menekítette meg a titokzatos szerzetest, akit a szürke hajú fanatikustól mentett meg.
Most újra megmászta a szirteket, habár koránt sem olyan nehézséggel, és koránt sem olyan sietve...

Fukurobu

2. jelenet
A parton haladva, ti is észreveszitek a küzdő feleket (még a másik helyszínről, és miután rájösztök, közük sincs Kanmiruhoz, nekiláttok a magatok módján átgondolni, megkeresni, hogy Kanmiru mit választhatott, amikor a csatározókkal találkozott. Valahogyan eljuttok a jeleket tartalmazó ösvényig, amit követve pedig eljuttok a falig. A következtetés igen egyszerű, mivel itt megszűnik minden további jel is...

3. jelenet
A sziklamászást mindenki a maga módján oldja meg, de mindenkinek kimerítő feladat, lévén képtelenség csak úgy felsétálni ezer métereket természetes falakon, függőleges iramban. A mászás órákba telik, és sok erőt vesz el, de a jutalma a csodás kilátás, és friss szél, olyan amit még nem sokszor éreztetek a bőrötökön és az orrotokban. A szirteken lét és az erős munka felfelé mintha megtisztítana (ezt személyesen mindenki a maga módján és a maga hangnemében észlelheti természetesen) és ezzel együtt mintha várakozna is arra, hogy végre felérjetek.
És lám, amikor végül felértek, a meditáló Kanmiru látványa fogad benneteket a hegycsúcsok között lemenő nap fényében.

Természetesen az érkezés enyhén elcsúszva történik, de azon túl egyelőre ne menjetek.
Mivel én késlekedtem, ezért gyors köröket is mehetünk, amíg a szocializálódáson túl nem esünk. Határidő október 4 (természetesen ha több kell várok, mivel én is késtem, de ha eddigre, vagy ez előtt kész vagytok, megyünk azonnal tovább).

Játékos

Adatlap
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Témanyitás  Yura Houji on Vas. Nov. 11 2012, 16:36

// Fukurobu //

2. Jelenet

Érkezése csendes volt mint az lenni szokott. Az életlen fegyver könnyű volt, a többi holmija pedig a táskájában pihent. Talán több is benne a levegő, mint a tárgy. Bizony, nem a leggazdagabb személy a világon, de mindene megvan ami kell. Igaz, nem tudni, hogy mikor jut élelemhez, vagy mikor jut hozzá valamilyen értékhez, de neki így is jó. Az értékeket nem csak fizikailag, hanem szellemileg is el lehet érni. A hűvös szél fújta hosszú, fekete haját. Szinte már felvagdalta az arcát, annyira csípős volt. Főleg a parton. Itt aztán a Tengeri szél igencsak csípi az ember bőrét. Szinte érezni lehet az időt rajta. Hány éve lehet itt ez a víz? Végül is a Föld második legsűrűbben lakott közege. Érdekes lehet odalent az élet. Viszont a szív csalódott. Sehol egy ismerős arc, sehol egy barát... Jellemző szituáció, de lehet hogy már megkésve érkezett, így nem okolható más. Viszont, a magányt két csatázó fél törte meg. Éppen megszentségtelenítik ezt a csodásan lehangoló pillanatot amit Houjinak meg kell élnie. De talán itt a kiút a reménytelenségből. Talán miattuk nincs itt a Vándor? Lehet, hogy Ő is úgy érezte, hogy megzavarták ebben a csodás pillanatban? Hiszen a Nap még csak most indul lefelé a horizonton. Akkor viszont itt kell lennie valahol. Két irányból is áradt a fény Houjira. A háta mögül ahonnan a Nap szórta utolsó reménysugarait a Földre, valamint a Tenger csillogása is elegendő fényt nyújtott. Viszont, az már hideg fényt volt... Elindult hát, magukra hagyva az egymást maró élőlényeket, és az egyetlen lehetséges útirány felé vette az irányt. A hegyek felé. Hogy miért ez az egyetlen út? Mivel a partnak két része van. Ahonnan Ő jött és amerre még könnyedén mehetne. Amerre ellát még és amerre nem lát senkit. Tehát, ha Kanmiru itt járt, akkor csak felfelé indulhatott, befelé az erdőbe. Az erdő után pedig várja a magas és meredek egyek. Hogy ott mi lesz, az pedig rejtély. Ennyit látott a partról csupán, így ennyit szűrt le a dolgokból. Elindult hát befelé az erdőbe. Ahogy egyre bizonytalanodtak a léptei, úgy lett egyre sötétebb. Viszont, a sejtése beigazolódni látszott, ugyanis kétségbeesett szemeivel, meglátott egy jelet a fán. Egyértelműen ember hagyta, hiszen viszonylag magason volt és erre más élőlény nem képes. Legalább is olyan, amely errefelé élhet... Így hát egyre izgatottabb lett és egyre sietősebb. Elérte a hegy alját.

3. Jelenet

Nincs mese. Talán barátja, vagy is az annak mondható titokzatos idegen, ott van fent. Vagy legalább arra ment. Ha valóban így van, akkor fel kell másznia. Igazság szerint, nincs igazán ínyére, hiszen nehéz munka és egy hatalmas tekercset is cipel, ami valljuk be, a levegővel telt táska mellett igencsak nehéz. Levette derekáról a tekercset, majd szétnyitotta. A táskájából kivette a tintát, majd jeleket kezdett felfesteni a hatalmas tekercsre. Mellette még volt sok más pecsét is, amely más fegyvereket rejt magában, de ezeket már legalább két éve nem használta. Azok a régi véres csaták már csak zord emlékek. Kicsit sem büszke akkori tetteire és azokra a feladatokra amiket teljesített. De hát, az Iwagakurei mentalitás ilyen. "Tedd amit mondanak... A Falud jövője a tét!" Ha csak egyszer is, egyetlen napra felhagyna ezzel a gondolkodásmóddal az emberiség és megértenék egymást, akkor nem lenne többé háború. Csak a béke és a megértés létezne. De ez már olyannyira elfajult helyzet, hogy az ilyesmi lehetetlen. Most már csupán, annyit tehetünk, hogy a lehető leghosszabb idei próbáljuk meg megőrizni ezt a hitet. Ez talán még megmentheti valamikor az embereket. Houji koncentrálni kezdett, majd kibocsájtotta a chakráját a tekercsre és a fegyverre. Átitatta chakrával. Érezte minden egyes részét. Csak úgy mint ha tapintaná és látná is egyszerre. Elemeire bontotta, majd a tekercsbe pecsételte, így egy újabb jel keletkezett. Egy újabb fegyver pihen mostantól a tekercsben. Ám, ezt már nyugodt szívvel fogja újra előhívni, hiszen nem alkalmas gyilkosságra és erre a botra nem fegyverként tekint. A többi éles pengét pedig csak akkor hívja elő, ha azt a helyzet megkívánja. A szerettei, az ártatlanok és a barátai védelmében használja csak őket. Összetekerte a tekercset, majd a hátára akasztotta, rá pedig a táskáját. Itt az ideje, hogy meginduljon! Az első lépései bizonytalanok voltak. Sokat tapasztalt ninja, viszont rég is volt már, hogy ninja múltját használta fel a céljai eléréséhez, de most muszáj volt. Ugyan azt a módszert alkalmazta, mint a fára mászáskor. Ugyan most a súlya, a tekercsének hála +20 kg-al nagyobb lett, viszont a fizikumai a helyén van. Testi és lelki energiáit egyszerre hasznosítva, chakrát koncentrálva a lábába és a kezeibe, biztosította a biztonságos mászást. A mászás megerőltető volt, de még is felpezsdítő. Nem tudta, hogy milyen érzés kerítette hatalmába és azt sem tudta, hogy miért van ez. Azt tudta, hogy fel kell érnie. Most már egészen biztos volt abban, hogy a Vándor odafent van, vagy pedig, hogy arra ment, hiszen nem hagyhatta más ott azokat a jeleket.
A sok porhanyós szikladarab, megnehezítette a mászást, viszont itt könnyebb a dolga annyival, hogy egy teljesen szilárd anyagon mászik felfelé. Valamint, a természet volt annyira kegyes, hogy kidudorodó párkányokat is létrehozzon a meredek sziklafalba, habár azok sem voltak éppen a leghívogatóbb állapotban. Szorosan a falhoz simulva feküdt le a hideg párkányra, levéve magáról a tekercset és a táskát. Átkutatta a holmijait, de csak egy csokit talált, amit a Nagarei gyerekek igencsak megdézsmáltak, valamint egy gyufát és cigit. Meggyújtotta hát a halálrudat és szívni kezdte. Megnyugtatta az érzés. Nem mintha függő lett volna, csak nem bírta ki nélküle. Ez is csak a kivételes esetek egyike, hogy nem gyújtott még ma rá. Persze ezek a kábító anyagok, sokkal egészségesebbek mint a dohányáruk, viszont fennáll a veszélye annak, hogy esetleg repülni vágyik majd az ember. Ez pedig ilyen magasról igencsak veszélyes cselekedet lenne. Kifújta hát magát és a füstöt a fekete hajú, izzadságtól nedves férfi, majd felpakolta magára a súlyokat és megindult felfelé. A karjai és az izmai, a sok megerőltetés hatására már elgémberedtek és csak úgy csuklottak össze-vissza. Kellett nekik tíz perc, még újra bemelegedtek. Akkor aztán megnyomta a tempót a fiú! A talaj egyre porhanyósabb volt. Szinte már nem sziklákon, hanem szilár és kemény földön mászott felfelé a fiú. Meg állt pihenni. A lábait beszorítva egy mélyedésbe, megrázta a karjait, majd leakasztotta a hátáról terheit. Egy utolsó mozdulat és már készen is van. Morogva - Az ordítás helyett, tűrve a fájdalmat - feldobta a tekercset és a táskát a szírt tetejére. Csupán két méteres magasságig kellett feldobnia, de ennyi megerőltetés után már az is kihívás volt. Most már használhatja a technikáját. Elengedte a falat a kezével, majd megformálta a Tigris kézpecsétet. Érezte, hogy már dőlne hátra, amikor is átvette az irányítást a teste felett és beleolvadt a falba. Az Iwagakure no jutsu megtette a hatását. A fiú felfelé törve érkezett meg a felszínre, pontosan a csomagjai mellé. Ám csöppet sem törődött velük, ugyanis rálelt arra amit kereset. Kanmiru ült lótuszüllésben előtte, kitakarva a Lemenő Nap, narancssárga fényét, ami szépen lassan eltűnt a hegyek mögött...
Yura Houji
Játékos

Taijutsu Pontok : 15? Egyeztess a megfelelő helyen, amennyiben még nem lett elosztva a pontod

Adatlap
Rang: Vándor shinobi
Chakraszint: 201

Témanyitás  Taidana Kaito on Szer. Jún. 26 2013, 17:13

// Fukurobu //

Nos azért írok mert:
1. Bocsánat, hogy inaktív voltam és valószínűleg a kaland is miattam halt meg, büntetést vállalok!!!
2. Írtam Shikakunak, de nem írt vissza, viszont ez a dolog már elég régóta húzódik, mindent egybe véve én kiszállok a kalandból, bocsánat még egyszer mindektől!!!

"The word suffers a lot, not because of the violence of bad people but because of the silence of good people ."
Bonaparte Napóleon

Karaktereim: Taidana Kaito Umi Michishio
Taidana Kaito
Játékos

Adatlap
Chakraszint: 275

Témanyitás  Raion Tensei on Csüt. Júl. 04 2013, 16:12

/beépülés - Ame no ekibiogami/

Szomorú nap volt, amikor hagyta fiatal barátját ellépni, ugyanakkor tudta ezzel csak segíti útját hosszú küzdelmén, és mikor felkészültnek látja, majd vissza tér hozzá, hogy együttes erővel küzdjenek. Gőz országba vezett a következő útja, mivel elveszett volt, teljességgel kizárta az ismerkedést, egyetlen célja volt, felkeresni a legerősebb shinobit, és elvenni az életét, de ha ez nem sikerül kitérőt tesz az öccse szeméért. Mindeközben nyugodtan sétálgatott az útján, rögösen nézelődve, és abszolút de céltalan volt, nem tudta mi tévő legyen, hogyan eressze szabadjára magát, nem volt még igazi útja, amivel elérheti azt ,
~Emlékszek mikor Hosuke engem vett célba, elmesélt pár dolgot, majd megakart velem küzdeni, nagy csata volt, elképesztő pusztítás, és meghagytam a végén az életét, megköszönte, és elhatározta bármikor hívjam ha szüksége van rám. Gonzával jól meg lesznek, tudom hiszen én magam is elvoltam vele. Viszont félek hogy megöleti, az az eszeveszett bárkire rámegy, Gonza pedig követnifogja...~
Gondolat menetét a szél erős süvítése zavarta meg, körbe nézett, de nem látott senkit, évek során rájött hogy Kin is megölheti, vagy bárki követelheti a vérdíjat, ezért mindig rest volt, és figyelte a dolgokat. Viszont most mást érzett, valami elképesztő nagy robbanás fogja kezdetét venni. Érzékei megbolondultak, fura jelenséget érzett, ezért megállt és arrébb ugrott egy bokor tövébe.

,,Omoi, sate osa'nai shittsui, Nagato?"/Emlékszel Nagato, amikor gyerekként játszottunk?/

Adatlap
Karakterek: Sesshou Sarasho  "The Suna"
                  Nagato Tensei  "A vezér"
Baik & Keichi Isozaki "Bérgyilkosék"
Raion Tensei
Játékos

Adatlap
Chakraszint: 923

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Csüt. Júl. 04 2013, 17:14

// Ame no Ekibiogami - Raion Tensei, karakteres bemesélése //

Négy Hónapja: 
Oda kell figyelnie, hogy mit csinál. Nem tért vissza Konohába és valószínűleg már személyleírás is készült róla, a Fagy Országában történtek után, ezért követte őt az a három genin. (Még beadandó Kaland) Szegények nem értették meg, hogy ne üssék az orrukat olyan dologba, ami nem rájuk tartozik. Habár halálukban Mirubi is hibás volt. Mármint azon kívül, hogy Ő ölte meg őket... Nem kellett volna részt vennie azon az eligazításon. Persze könnyedén vegyült el a rengeteg különböző shinobi között a Tűz Szövetségéből, de a geninek még is felfigyeltek rá.

Egy Hónapja:

Elérve Kusagakurét, sikerült megalapoznia az Amegami jövőjét. Karu beszervezésével és a Kenshiro klán által, újabb lépéseket tett meg, a Világmegváltoztató tervéhez. Kazuya segítségével, átvehetik a hatalmat Kusagakure felett is Enraku megölésével, így akár már félúthoz is érkezhet a szervezet. Persze ez is még odébb van... Az Ame no Ekibiogami megalapításával és a tagok beszervezésével fog csak kezdődni az igazi kihívás. De sajnos, amíg így mennek a dolgok, addig Mirubi nem képes egy összetett és rendezett csapatot alkotni! Itanashi nem jelent meg Kusagakuréban. Ugyan megbízik benne és biztos abban is, hogy szándékai mind igazak Mirubi felé, de egyfajta árulásnak tekintette ezt és reméli, hogy mire visszaér, a fiú ott fogja őt várni a faluban. Ha nem, akkor az első hajtóvadászatot ellene fogja megindítani...

Jelen:
Végre megérkezett. Ugyan a Fagy Országa itt van a határon, de még sem félt a kereső csapatoktól. Sokkal inkább eltökélt és merész volt. Az információi szerint, mostanában egyre több az Elveszett Ninja, aki ki akarja venni a részét a Háborúból, most pontosan ilyen embereket keres. Azonban a hírek igaznak bizonyultak... Otogakurei ninják minden felé!

Tensei:
Az érzékei nem csaltak. Ahogy elrejtőzött az egyik bokor mögé, szó szerinti robbanás rázta meg a vidéket és mint tudjuk, ez az egyik legbiztosabb jele a harcnak. A robbanás 500 méterrel Raion előtt történt, amit néhány reccsenő, kidőlő fa is is követett. A következő pillanatban pedig, a fiú érzett valamit. Közeledik... Romlott és egyben fojtogató érzést kelt benned. Már megszokhattad, ugyanis a legtöbb harcoló és rossz szándékú ninjának ilyen a chakrája és annak kisugárzása. De itt volt még valami. Nem csak a harc és a gyűlölet, hanem a teljes romlottság sugárzik ebből a chakrából, amit a tapasztalt Jounin könnyen ki is szúrt. Ahogy azt is, hogy amint már csak néhány méterre volt tőle az egyén, a chakrája nem haladja meg Raionét. Azonban van itt más is. Üldözik őt!
A közeledő chakra gazdája néhány méterrel Raion mellett állt meg, majd megfordult és szembenézett üldözőivel. Nem vette észre a bokor mellett "megbújó" Jounint, de Ő tökéletesen látta őt. A fiún, egy Kumogakurei fejpánt volt. A ruhája nem árult el róla semmit, ugyanis egy szürke, kapucnis pulóvert és egy hosszú, vörös, sárkánymintás nadrágot viselt. Geninnek tűnik, ugyanis az arca egy 17, max 18 éves fiúé. Bőre szinte hófehér, egyedül a nyakán van némi napbarnított "szépség". Az arca akár egy kisbabáé... Azonban chakraszintje és chakrájának gonosz kisugárzása egyáltalán nem azt bizonyítja.
Az üldözői közelednek, így előkap szandálja egyik szárából egy kunait, majd védekező pozícióban maga elé tartja azt. Hamarosan a fák lombjai közül, előugrik három Otogakurei shinobi.
- Most meg vagy kölyök! Hahaha!
Hangzott a teljességgel lenéző és egyben visszataszító hang, az egyik shinobi szájából.
- Azt hitted, hogy csak úgy elfuthatsz egy csapat Otogakurei mellett? Egy Kumogakurei kisfiú?!
Förmedt rá a másik. A ninják mind egyformák voltak, ugyanis maszkot és Otogakurei egyenruhát viseltek. Ha figyelmesen felméred őket és rákoncentrálsz, akkor érezheted, hogy a három ninja, nagyjából egy szinten van a Kumogakurei fejpántossal...
- A halál most utolért! Meglátjuk mennyire leszel szórakoztató!
- Bemelegítésnek nem lesz rossz a Háború előtt! HAHAHAH!

Nevettek teli pofával, majd kardok éles hangját hallhattad, ahogy kihúzzák őket a hüvelyükből.

"Van, aki nem szolgált rá a szeretetre,
ezért csöndesen eloson egy sötét, üres
helyre, hogy a múlt réseit betöltse."

Karakterek: Kenshiro Mirubi, Yura Houji, Futeki Shiroi, Lanmao
Kenshiro Mirubi
Játékos

Taijutsu Pontok : 49

Adatlap
Rang: Szökött Ninja / Amegami Vezetője
Chakraszint: 1212

Témanyitás  Raion Tensei on Csüt. Júl. 04 2013, 17:31

~Micsoda robbanás, vajon kik azok akik ezt okozták? Bármi is legyen rejtve vagyok, ez jó!~Pillanatról pillanatra lejátszó cselekvések, amik lekövethetetlenek voltak. Ezt látta Raion, hogy valaki menekül, majd pont előtte veszi fel a védekező állást.~Ezek most komolyan itt akarnak egym.~Gondolat menetét a mögötte kiugró Otogakurei ninják zavarták meg, észre vétlen Raion arra volt figyelmes, hogy rajta kapás történt. Több mint valószínű az Otogakurei ninják a srácot felakarják használni valamire, viszont a Tensei kölyök egyáltalán nem tudta mi tévő legyen, nem tudta ki a jó vagy ki a rossz, látta hogy a túl erő akár a srác életébe is kerülhet, gondolkodás nélkül feloldotta rejtekhelyét és úgy gondolta él a hátsó támadással, ezért azonnal bele kezdett a mentő akcióba. Feloldotta szemét, és Taijutsuval a hozzá legközelebb eső shinobit támadta, névvel ellátva ez volt a Seishun furu pawaa - mikor a magasba rúgta ellenfelét létre hozott két föld klónt, akik 1-1 kunait hajítottak a másik két shinobi felé hogy azok ne tudjanak közbe avatkozni, majd felugrott hogy befejezze amit elkezdett, a levegőben szálló shinobit állcsúcson találta, valószínűleg már ki volt ütve mikor ott szállt, így fölé kerekedett, és iszonyatos erővel a földre küldte ellenfelét, aki hatalmas becsapódást kezdeményezett ezzel. Szépen leérkezve, felvette a Shinobi hátának pozícióját, és szemközt került az egyik ellenféllel.
- Nos, mielőtt megköszönnéd, tudnom kell valamit, hogy kerültél ilyen helyzetbe? Várj jön egy jobb kérdés, mégis miféle ember vagy hogy a hang rejtek téged üldöz? 
Szorosan tartotta állását, mellette a két klónnal, akikből egyik a srácra is figyelt, puszta elővigyázatosság, Raion nem sűrűn ment meg valakit, de ha már megtette, felkészül a legrosszabbra is akár. Doujutsuját nem hagyta rejtve, valószínűleg ha a shinobik úgy döntenek mégis csak támadnak, Raion védelmi reakcióval egymás ellen fordítja őket, viszont jó hírnévben állt, és tudta hogy egy Hang ninjának tudnia kell, ki az akivel szabad, és ki az akivel nem.

,,Omoi, sate osa'nai shittsui, Nagato?"/Emlékszel Nagato, amikor gyerekként játszottunk?/

Adatlap
                  Nagato Tensei  "A vezér"
Raion Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Csüt. Júl. 04 2013, 18:13

Jelen:
Ha már Otogakurei ninják, akkor valószínűleg Kabuto-sama irányítja őket. Kitűnő lehetőség arra, hogy újra felvegye a kapcsolatot az Otokagéval és ha már legutóbb teljesen feleslegesen ugráltatta őt és azt a másik négy shinobit, akkor legalább most had járuljon a színe elé. Így is elég információ van a fiatal Chuunin kezében ahhoz, hogy akár a pusztulás szélére sodorja a Tűz Szövetségét. De annyira azért Ő sem meggondolatlan, hogy a vele szemben lévő Otogakurei ninják által vert tábort megtámadja, vagy esetleg csak megközelítse annyira, hogy észre vegyék, így ez a lehetőség kilőve. Vajon mit akarnak itt? A Hang miért vonta be a csapatait a Gőzbe? Minden esetre, ez nem Mirubi dolga és ezzel az információval nem tud mit kezdeni, így inkább megy a saját dolgára. Gyorsan, de óvatosan suhan el a rögtönzött fafallal körbevett tábor mellett macskájával.

Tensei:
Tensei villámgyorsan cselekedett, és Jouninhoz illő pontossággal és precizitással rúgta fel ellenfelét, majd alkotta meg a két Földklónt. A fegyvereket könnyedén hárította a két ninja, azonban nem reagáltak többet, csak végignézték társuk fájdalmas becsapódását, majd a leérkező Tenseit fekete szemekkel. A Kumogakurei fejpántot viselő, kissé pufók fiú, csak akkor vette észre Tenseit, amikor megtámadta azt a Hang shinobit. Ám miután Tensei leérkezett mellé és feltette neki a kérdését, valami furcsát érzett. Nem ez a fiú árassza magából azt a vészjósló chakrát. Bár, benne is kissé érezhető lenne a romlott chakrának a nyomai, de ezt már csak egy erre szakosodott Chakra érzékelő sinobi, vagy is Szenzor shinobi venné észre. Amint a három egyforma alakú férfi megjelent a Kumogakurei mellett, az nem mozdult. Még csak ügyet sem vetett a klónokra és Tenseire, csak szemezett az ellenfeleivel, akik kissé megszeppenve, de még midig céltudatosan álltak az immáron négy ellenfél előtt.
- Ch!! Rohadék! Társad is van!?
Ordított fel az egyik. A Hangja fiatal volt... Talán 19-20 éves fiú lehetett. Éppen csak nagykorúnak számít.
- Vissza Otoke!
 Tartotta ki a fiatal elé a kezét egy mélyebb és idősebb hangú férfi, akinek enyhe remegés is megfigyelhető volt a szavaiban.
- Nézd! A szem...
A mondat végét és a figyelemfelhívást nem tudta már befejezni, ugyanis a felköhögött vér, teljesen elárasztotta a torkát és a légutait. Tensei ha jobban szemügyre veszi a helyzetet, egy barna, szőrszerű anyagot lát majd kijönni az egyik fa lombkoronájából. De ez a szőrszerű valami hosszú és sok, valamint hegyes és kemény. Átszúrta az idősebbik Otogakurei gyomrát, majd egy ugyanilyen barna szőrtömeg, spirálisan feltekeredett a másik férfi nyakára, majd körbetekerte azt. Nem ölte meg, csupán elfogta...
A földön fetrengő Otogakurei haláltusája alatt, a barna fullánkok indulópontjaként szolgáló lombkorona, mozgolódni kezdett, majd egy ugyan olyan kinézetű, Kumogakurei fejpántos fiú ugrott elő onnan, elégedett, de egyben gúnyos mosollyal az arcán. Tensei rögtön érezte a fiúból áradó gonosz és rossz szándékú charkát. Ő a forrása! A haja hosszú barna, és szemlátomást onnan erednek ezek a fullánkok is. Valószínűleg valamiféle Ninjutsu.
- Ezek nem sűrűn fognak már ugrálni... - Nézett undorral a saját vérében fuldokló Otogakureire - Köszönöm a segítséged.
Mosolygott rá a férfira, de emögött a mosoly mögött igazából semmi de semmi köszönet és jóérzés nem volt, csupán a megjátszás és az illem. Sokkal inkább érdekelték azok a szemek...

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Raion Tensei on Csüt. Júl. 04 2013, 18:36

~Meghátráltak, ahogy.....~Figyelmen kívül hagyva semmit mondó beszédüket, Raiont az izgatta jobban, amit érzett, amire felfigyelt, a zűrös tekintet, és a romlott aura, amiben semmi kegyelem nem volt, látható volt élvezettel ölte meg az Otogakurei ninjákat, sőt, valami elképesztő furcsaság a már látottnál is sokkal rosszabb technika közepére érkezett, fullánkokkal, és érdekes szőr kombinációjával az élen. 
~Mégis mi lehet ez a kölyök?! A lelke gonoszabb az én lelkemnél is, mintha azonosúlna az enyémmel, elszívná belőlem a maradék gonoszságot is, lehetetlen, képtelenség hogy valakinek gonoszabb céljai legyenek!~
Hősünk nem oldotta fel Doujutsuját, sőt, jóval inkább befurakodott az elméjébe a vele szemben álló shinobinak. Furcsa látomások, elképzelések, züllődt szervezet, leszámolás, gyilkolás, gyilkolás gyilkolás....PUSZTÍTÁS......Ezeket olvasta ki a fejéből, hisz ha tovább kutakodik már átvette volna felette az irányítást és rájönne hogy milyen technikát használ Raion. 
- Kenshiro Mirubi.....
Csukta be szemét, majd feloldotta a klónokat.
- Szóval te voltál az akinek sötétségét messziről megéreztem
Kinyitotta immáron feloldva kekei genkai képességét.
- Az elméd sok mindent rejt, és még több információt mutatott meg számomra, mint én azt terveztem. Nem régiben egy Otogakurei tábort próbáltál bolygatni, és Kabuto az Edo Tensei használóval próbáltad felvenni a kapcsolatot. Soha nem gondoltam volna hogy találkozok valakivel, akinek a célja....
Törte meg szavát, figyelve a fiatal reakcióját, ki valószínűleg meglepődött hogy ilyen sokmindent tud róla Raion, de ez nem véletlen, megjárta pár másodperc alatt a legsötétebb gondolatait, és látta a tükröződő vágyát, a világ pusztulását. Viszont nem számolt vele a fiatal, és nem tudta hogy létezik valaki, aki ugyan azt akarja, akinek feltett célja a rombolás, de egyikük se támaszkodhat a másikra, hisz a saját világukban nincs senkinek helye. 
- Azthiszem, jobb ha bemutatkozok. Én vagyok, a Santan Ryu.
Érezhetően mély, és gonosz hangsúlyt fektetett mondata végébe, hisz tudta hogy a világ úgy ismeri őt, mint a vérszomj mániás őrült. Tudta hogy amint bemutatkozik a fiúban megalakul valamilyen szintézis róla, egy látomás. Hogy céljára hasznosítsa....

Adatlap
                  Nagato Tensei  "A vezér"
Raion Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Csüt. Júl. 04 2013, 20:29

Jelen:

Sajnos jelenléte nem volt észrevétlen. Talán voltak annyira ostobák, hogy nem mérték fel a terepet és az üldözöttjük képességeit, vagy csak nem elég képzettek hozzá. Három Hang shinobi Mirubi nyomába eredt. Nagyon elbízták magukat, ugyanis a háromból két shinobi ordítozva és gonoszsággal telt hanggal üldözte a fiút, míg a harmadik tag, hidegvérrel és kötelességtudatból. A kor és a tapasztalat meglátszik mindenkin. Mirubi pedig tudta, hogy ha ezekkel szemtől szemben akar harcolni, akkor bizonyosan végeznek vele. Nem annyira képzett és nem annyira tapasztalt, hogy eltudjon bánni egymaga ezzel a három ninjával. Ifu segítségét kérve, használva a  Juujin Bunshin-t // Vadállat Ember Klón technikát, sikerrel tért ki üldözői elől, akik nem is számítottak erre a fordulatra. a Mirubi bőrbe bújt Ifu nyomába eredtek, míg Mirubi kitérve az üldözők elől, üldözővé vállt és így követte őket, míg nem Ifu, el nem érkezett egy nyíltabb területre, ahol is megállt, majd üldözőivel szemben fordult. Mirubi pedig meghúzta magát az egyik fa lombkoronájában...

Tensei:
Mirubi nem tekintett a fiúra, csak utána kezdte érdekelni, miután meglátta a szemeit. Rögvest fürkészni kezdte őket és a lehető legjobban szemügyre vette azt a feketeséget. A szemei furcsa rendellenességre vallanak, így fogalma sem lehet róla, hogy miket is kockáztatott azzal, hogy mélyen azokba a szemekbe nézett. Míg Ő csupán megpróbálta kiolvasni az előtte álló férfi "lelkét" addig Ő minden egyes dolgot, amire szüksége volt, vagy amire kíváncsi volt, megtudott. Még úgy is, hogy Mirubi egy szót sem ejtett ki a száján! Azok a furcsán tükröződő szemek, sok mindent rejtenek magukban, ezt már elsőre kikövetkeztette Mirubi. Vagy is inkább megérezte.
Tenseinek nem sikerült annyira mélyen belelátnia Mirubiba, de minden hasznos és felkavaró információt megtudott. kimondta Mirubi felvett nevét, a fiú szinte kővé dermedt. Honnan ismeri!? Messziről megérezte? Hallotta már ezt az emberektől. Legutóbb az a Hyuuga lány... Emi mondta ezt neki. Talán annyira romlott lenne? Már megtanulta, hogy lelkivilága, sőt nem csak az övé, hanem minden shinobi lelkivilága, személyisége kihat a chakrájára és a kisugárzására. Különösen a Szenzor shinobik érzékenyek erre... Sajnos Mirubi nem rendelkezik ilyen képességekkel, de a hatalmas erőt Ő is mindig megérzi és ha rákoncentrál, akkor Ő is érezni tudja az előtte álló férfi chakráját... Fájdalom, harag, könyörtelenség, üresség. Mind ez benne van. De ezt Mirubi nem érzi. Ő csak a meglepettséget és az erőt érzi maga előtt. A vérszomjat és a halálvágyat. Itt gyilkolni akarnak. Ezt megérzi már mérföldekről. Megérzi azt, ha valaki egy kicsit is hasonló hozzá. Amint a fiú becsukta a szemét, Mirubi jelzett Ifunak, aki elkezdett felé sétálni, majd egy nyávogás kíséretében feloldotta Jutsuját és újra macska alakban pompázott. Amint az előtte álló egyén folytatta a beszédet, Mirubi szívverése egyre hevesebb lett.
~ *Ki a sz*r ez?! Honnan tud ennyit?! *Az imént kutakodott a fejedben te nyomorult! A szemén látszik, hogy Dojutsut használ! Belelátott a fejedbe! Éreztem! Ha kedves az életed, ne keveredj vele harcba. *Nah mi van Hishi!? Hová tűnt az nagy önbizalmad?! Oly rég szóltál már hozzám és akkor is csak a vérengzésen járt a fejed... *Kussolj! Figyelj oda és ne nézz a szemébe! ~
Utasította Hishimon. Bizony, mindig ott van és mindig kísérti. A Skizofrénia ritkán jár jó vonzatú dolgokkal, de itt most pont kapóra jött Mirubi démoni személyisége. De mi történt vele? Máskor mindig a gyilkoláson jár az esze... Talán csak nem kezdi átvenni Mirubi felett az uralmat. Ha a személyiségeik megcserélődnek és a Testet irányító fél, átveszi Hishimon világnézetét, akkor itt ismét fejjel mennek a falnak és abból semmi jó nem sülhet ki. Tehát Mirubi próbált tudatánál maradni és nem felhúzni magát. Higgadtság és hidegvér. Ez kell most ide. Mirubi Hishimon javaslatára elkapta a férfiról tekintetét és csak a kezeit kezdte el nézni. Ezt valószínűleg a vele szembe álló is észrevette. Lehet, hogy erre nem volt már semmi szükség, de jobb félni mint megijedni alapon, Mirubi amíg nem érti a szemek működését, addig nem kockáztat. Nem akarja, hogy a teljes életét kiolvassa a fiú és azt a legkevésbé sem, hogy ez a hátrányára váljon majd neki és a szervezetnek. Mirubi nem szólt semmit, várta, hogy folytassa. A nevét hallva, ködös emlékek kezdtek felrémleni a fiú szemei előtt. A Genin Vizsgán a Shinobi Történelemből bukott. Az évismétlés után, beleásta magát mindenféle történetbe és szinte mindent megtudott a lejegyzett shinobi történelemből, a nem titkosított adatokból. Santan Ryu... A nevét már hallotta, de nem tudott róla sok mindent. Azonban azt tudta, már a neve hangzásából is, hogy igencsak sötét személyiség áll előtte. Biztos benne, hogy erősebb nála és abban is, hogy a képességei aranyat érnek. Mirubi kissé feldúltan, de kifelé higgadtságot színlelve szólalt meg.
- Edo Tensei? Nem hallottam még róla. Azonban úgy érzem, felesleges a bemutatkozással húznom az idődet, ugyanis már tudod a nevem... Az igazit is. A szavaidból ítélve, elég sok mindent megtudtál rólam, egyetlen pillantással. Mit sikerül még kiolvasnod? Rajta, csak bátran tedd meg... Nem ellenkezem.
Tette fel a kérdést, majd a felkérést, persze Ő sem őrült meg teljesen. Bebocsájtást akar engedni elméjébe egy idegennek? Persze, de nem védelem nélkül. A Skizofrén elmei állapot segít neki ebben.
~ Ha bármi kártékonyat észlelsz, azonnal blokkold le és szüntesd meg valahogy a hatást ~
Parancsolt rá Hishimonra, majd várta Tensei reakcióját.

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Raion Tensei on Csüt. Júl. 04 2013, 21:50

~Egy macska, adta az isten....szóval mindvégig ide akart kijutni hogy hátuk mögé jusson~Törekedett Raion, miután rájött előtte álló shinobi trükjére, aki csaliként használta vadállatját....
- Ohh ilyennel még nem találkoztam, hogy valaki engedélyt adjon az elme manipulálására. Viszont kérésedre.
Ismét becsukta a szemét, majd a szél belekapott a hajába, erős szél volt, olyan ami a mély csendet töri meg.
- Elmondom mi az ami kis lelkedben úgy úrrá lett. A kínzó szenvedés, amit a fejesek, és nagy urak okoztak, ami miatt szenvedtél napok, sőt hónapokat. Végül oda jutottál feltett célod a világ romba döntése, társakkal az oldaladon, viszont jobb ha tudod, a világ amit elképzeltél, nem veled lesz teljes, hiszen egy irányú útba érkeztél. Ugyanis én veszem el minden ember életét!
Mondata végére megnyújtotta az utolsó szavát, és felrántotta szemhéját, ahol ismét kilehetett olvasni a sötétséget, ami mostanra teljesen behatolt Mirubi fejébe. Egy abszurd szobát hozott létre, teljes fehérséget.

~Bármit próbálnál tenni, ez nem Genjutsu, nem tudod kiharapni magad, vagy feloldani. A testem zabolátlanul egyhelyben áll, és te megdermedve állsz még mindig a fa előtt. Bármikor vissza kutathatom emlékeidet, itt egy példa. Anno kaptál egy papírt, amiben az állt, nem lehetsz genin, de úgy tűnik legalább is jól látom hogy ezen már túlvagy.~

Raion új formát vett fel, egy nagy démon alakot, hegyes szarvval, és éles karmokkal, rettentő éles fogakkal.

~Amíg a fejedben vagyok én nem sérülhetek, bármit kivetíthetek, és te mindeközben tehetetlen vagy. Sőt, ha szeretném a jobb kezed lebéníthatom ideiglenesen, vagy akár örökké. Hiába próbálsz az elméd sötét oldalával komunikálni, leblokkoltam. Teljesen tudatlan vagy, viszont rossz hír, ha sokáig befolyásolnálak......~

Törte meg Doujutsuját, és újra vissza tért a valóságba.
- Akkor belehalhatsz, vagy maradandó sérülésed marad, bármi amit ott benn elszenvedsz, kivetítődik az igazi testedre. Érzékeidet megtörhetem, nem tudsz ellene mittenni. De mivel hagytad hogy befolyásoljalak most túlélted a találkozásomat, viszont mesélj, ez a szervezet amit most alapítottál, rokonod hóna alatt, a fű országába, mennyire igaz a cél amit kitűztél vele? Mond hogy próbálnál igazán tenni azok ellen, akik a világot romba döntik.
Itt már nem volt látható a Kekei Genkaia, és teljesen tisztába volt Mirubi minden céljával, azzal is hogy a szervezetnek is hátsó szándékai van.
- Mit szólnál, ha küzdenél az oldalamon? Segítenék hogy a titkos jutsukat elsajátítsd, hogy elérd a céljaid, cserébe egy dolgot kérnék....
A mondatát nem fejezte be, hiszen a sok mászkálás a fejben túl sok emléket vetített neki, amiket még felkellett dolgoznia, de nemmutatta ki fájdalmát, hogy ha sok emléket szív magában, az nagyon veszélyes dolgokat hozhat. 
- Majd valamikor elmondom mi az, hiszen te vagy a vezére a szervezetnek, nem igaz, Mirubi.
Nevetett fel, kicsit vészjóslóan, és elképesztő hallkan, nem is nevetés, inkább kuncogásnak felelt meg, de minden esetre, még mindig a párbeszéd élén állt. 

Adatlap
                  Nagato Tensei  "A vezér"
Raion Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Csüt. Júl. 04 2013, 23:09

Mirubi most is mint minden új technikát amit látott, érdeklődve figyelt és fejben próbálta helyre tenni a dolgokat. De itt nem volt ereje és ideje gondolkodni, ugyanis teljesen elmerült az új dolgokban. Figyelt és várta, hogy a Dojutsuval rendelkező fiú, mit szűr ki elméjéből. Csak ámult amikor Tensei felvette egy furcsa és ijesztő szörnyeteg alakját. Várta, hogy mi történik és hallgatta a Dojutsu hatásait, míg végül vége nem szakadt.

Már a kezdetektől fogva látott ebben a fiúban valamit. Nem az ereje és a tudása fogta meg, csupán az a jutsu amivel Ő rendelkezik. Azok a szemek! Irigykedett... Egy újabb képesség, amivel akár a legnagyobb hatalmakat is térdre kényszeríthetik ha úgy akarják... És ezt a hatalmat nem Ő birtokolja!

A fiú nem akarta, hogy más is teljes tudomást vegyen arról, hogy mik a valódi céljai a Szervezettel és az Emberiséggel. A legtöbb tudást saját magával kapcsolatban Itanashinak és Karunak tartogatta... De még nekik sem mondta el, hogy mik a saját önös céljai és mindig sikerült kitérnie a kérdéseik elől. De most itt van ez a fiú, akinek a képessége lenyűgözi Mirubit. Jelen pillanatban úgy érzi, hogy nincs is már másra szüksége, csak erre az egy emberre. A szemeire!
- A Képességed rendkívül érdekes és hasznos lehet számomra... Belém láttál, jobban mint eddig bárki más és bár számomra nyilvánvalóvá vált, hogy mennyivel erősebb vagy nálam, de még így is... Az emberiség kiirtása a Célom! Ebben nem akadályozhat meg senki! Ha neked is hasonlóak az elképzeléseid akkor csatlakozz a Szervezetemhez. Jól láttad, az Amegami céljai csak egy kis része az enyéimnek. Sok tag nem értene egyet a halállal és azzal, hogy segítenek nekem elpusztítani a Földre telepedett, fekélyeket, amik beszennyezik a világot! Nem értenék meg, hogy ez a folyamat már elkezdődött. Az emberiség napjai meg vannak számlálva. Előbb vagy utóbb, úgy is véget ér ez a játék és akkor majd az emberek a saját mocskukba fulladnak meg! Én csak fel akarom gyorsítani ezt a folyamatot, hogy a Világot ne rántsák magukkal. Hány olyan hatalmas úr van a Világon? Hány olyan semmit nem érő söpredék van ezen a Földön, akik csak a szenvedést és a fájdalmat érdemlik? Akár férfi, nő, vagy gyermek!?! A csecsemők sem ártatlanok... Óh nem! Egyszer majd vétkeznek! Nincs olyan tiszta szívű ember ezen az elcseszett Földön, aki érdemes lenne az életre. Én sem vagyok az... Mit szólnék hozzá?! Gondolkodás nélkül belemennék! Azt akarom, hogy csatlakozz hozzám Santan-dono... De előtte, tudnom kell a feltételt.
Mirubi az egész beszéde alatt, vérben forgó szemekkel magyarázta és próbálta ráerőltetni világnézetét az előtte álló férfira, azonban a vége felé, észrevette magát, majd lelassított.

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Raion Tensei on Pént. Júl. 05 2013, 00:30

~Nagyra vágyik, de nem tudja mit üldöz, egy maga sose lenne képes elpusztítani a világot, tudom hogy van egy rejtett célja, idővel ráfogok jönni, és kiaknázom belőle, bábként mozgatom majd, mint vezér, had higgye csak hogy ő az úr~
- Nos igen, a feltétel....Ha megtudom hogy kutakodsz utánam, meghalsz, ha a családom után, megöllek, ha felkeresed a családomat előttem, megöllek, mindig amikor elhaladsz mellettem jól vésd az eszedbe, bármikor megtörhetlek, és elvehetek tőled mindent!
Kezeit kinyújtotta, picit begörnyesztve, majd felnézett az égre, és sötét felhők gyülekeztek, fogait pillanatra úgy lehetett látni, mint ha kiélezettek lennének, és hosszúra nyúlnának.
- Mutasd hát, hol vannak azok akiket kinéztél magad mellé még, sőt, ha jobban bele gondolok, jó magam is tudok pár embert, és egy régi társat jobban mondva, akinek a pénz a mindene, és igen erős. Bátorkodnám beajánlani, vele és velem, nincs ellenfelünk. 
Látszott törekvése, igyekezete, de mégis minden fura volt, látszódott rajta más tervei is vannak, és hiába fürkészted, csak az volt előtted hogy az oldaladon pusztítsatok.

~*Nagato, mond miért cipelsz minden küldetésedre?* Öcsi....te és én alkotjuk a legjobb párost, és mindennap egyre erősebb leszel, néha látom szemed élénkül, és virágzik, lassan készen állsz hogy velem egyesülj.*Mondcsak, van rá lehetőség, hogy te éld túl? Nem akarsz inkább te az irányító gazda test lenni?*Soha se lesz olyan tiszta célom, mint a te lelkednek, majd mikor felszabadul igazi energiád, rájössz mit kell tenned, addig élhetsz igazán, amíg a szem nem uralkodik rajtad, onnantól te csak Juurin akarata szerint élsz, bár ha kevesebbet használod majd a képességed, saját személyiséget vehetsz fel!*Nagato....félek~

Adatlap
                  Nagato Tensei  "A vezér"
Raion Tensei
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Kenshiro Mirubi on Pént. Júl. 05 2013, 00:48

Mint ha a negatív dolgok a természetet is hatalmába kerítették volna. Bizony ritka az olyan, amikor az ember parancsol a természet erőinek. A sötét felhők mozgása lehet, hogy ennek a két bosszúszomjas shinobinak a műve. Lehet, hogy a természet is Mirubival van és Ő is belátja, hogy jobb lesz, ha a fiú vágyai beteljesülnek. Ez furán hangozhat, de ebben a világban már minden lehetséges. Ahogy az energiák működnek, úgy működik energiaként az akarat is. Akarattal pedig mindent el lehet érni. A kérdés csak az, hogy ezt az erőt mennyire képesek az emberek kitapasztalni és használni... Mirubi csak bólintott a férfi szavaira.
~ *Azt hiszem, mindkettőnknek célja van a másikkal... Kell az ereje és az amit tud. Valószínűleg nem kevés információ van a birtokában. Lehet, hogy nem vagyok annyira erős mint Karu, vagy ez a férfi, de a végén úgy is én maradok a magasban! *Ezt akartam hallani már kezdetektől fogva! Őt is meg akarod majd ölni mi?! HEHEHEHE! *Igen... de előbb szükségem van rá. Sokáig. De mostantól, közös edzés alá vetjük magunkat. A szemei ellen győznünk kell. Van egy olyan érzésem, hogy minél több embert veszünk be a szervezetbe, annál nehezebb lesz megtartani a hatalmamat. Mindegyik tag ellen kell hogy legyen egy ütőkártyám! Ellene és a szemei ellen pedig Te leszel az Hishimon! ~
Mirubi megköszörülte a torkát, majd homlokáról levette a Kumogakurei fejpántot, ami csak a megtévesztést szolgálta. Így mindenképpen a Kumogakurei ninjákra terelődik majd a kémkedés és a gyilkosság, nem pedig Mirubira és a szervezetre.
- Ki lenne az a személy és merre találjuk?
Tette fel a kérdést Mirubi, nyugtázva a feltételeket és megköttetve az egyességet.

Kenshiro Mirubi
Játékos

Adatlap