Hirota Yukionna, Himura Akashi vs Ayanokoji Takashi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Hirota Yukionna, Himura Akashi vs Ayanokoji Takashi

Témanyitás  Ayanokoji Takashi on Kedd. Ápr. 04 2017, 12:19

A világ megőrült, ha engem kérdeztek. A Láng szövetsége hadat üzent az Atsuinak, mintha ez olyan jó ötlet lenne. Tény, az Atsui terjeszkedik és sokkalta inkább már szövetség, mintsem egy szervezet, de akkor is. Míg mi, a Villám országa, a Tűz országa, a Víz országa és a Szél országa vagyunk érintettek, addig a Föld országa semleges maradt. Ez csak annyit jelent, hogy egyel kevesebb nagy nemzet támogat minket, míg az Atsuit sok kisebb nemzet.
- *Sóhaj* És én megragadtam a kölykök játszogatásával.
Tény, valakinek fel is kell készítenie az utánpótlást, de hogy pont nekem? Na mindegy. Egy fának nekidőlve sóhajtoztam sorsom elképzelése végett. Hogy is kerültem ide? A frontharcok után fél szemem elvesztettem, Shizune visszahozott az élők közé én pedig mire észbe kapok már ki is használja azt, hogy bejön nekem. Mint minden nő? Ehh. Chuunin mellényemet és kapucnimat megigazítva dőltem előrébb. Összekulcsoltam kezem és odaálltam a terep közepére. Az egyik genin egy Víz országi lány, egy bizonyos Hirota Yukionna. A másik egy fiú, ki a Tűz országából jön, Humira Akashi névvel. Ha ez nem lenne elég, az adatlapom és a Villám országában való hitetlenség miatt rám küldtek egy Tűz országi felügyelőt. Hurrá. Ne rinyálj már.
Dantenak igaza volt. Ezzel a kis képzéssel is előrébb viszem a ninja világot, még ha csak apró, parányi lépésekkel is. Elvégre ők lennének a jövő, nem de?

// Mint sejtitek a pvp egy alternatív univerzumban lesz lejátszva, úgy a legegyszerűbb. Az elején egy kis bemutatkozás, mini szockodás lesz megejtve, nyugodtan, kényelmesen. Amit a karaktereitek tudnak: A Tűz országa területén egy kis elrejtett erdőben lesztek kiképezve egy Villám országi chuunin által, ki megjárta a frontot, ezáltal hitelesebben bizonyára felkészítve az elkövetkezendő csatákra. A mesélőnk: Hyuuga Hinata. //
Ayanokoji Takashi
Játékos

Taijutsu Pontok : 135

Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 570

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Hirota Yukionna, Himura Akashi vs Ayanokoji Takashi

Témanyitás  Hirota Yukionna on Szer. Ápr. 05 2017, 20:41

// Nem voltam túlzottan tisztában azzal, hogy ki után is kéne írnom... remélem, nem baj, hogy máris írtam^^// 

Szépen ragyog a nap. Kellemes és meleg fénye volt. Az ilyen csodás napok, pont arra szolgálnak, hogy pihenjünk. Csak úgy sétálgatunk és élvezzük a kellemes semmittevést... Henyélünk.. eszünk.. olvasunk.. na meg ilyenek.. szép az élet. Ó, a jó büdös francokat szép! Eszünk, iszunk ,vigadunk? Hát persze, hogy nem. A kellemes semmittevés helyett, már megint mennem kell valahova. Kiképzésre köteleznek.. hát hurrá...
Valami orbitális baj lehet a világgal, ha nem látják, hogy egy ilyen nap a pihenésre van... csak úgy, mint az összes többi. Semmi kedvem valami begyöpösödött fronti papóka utasításait hallgatni, s jópofát vágni az egészhez. 
Nagy szenvedések közepette keltem ki a pihe-puha ágyikómból, s vettem rá magam, hogy valami emberhez hasonló lényt alkossak magamból. Gyorsan felöltöztem, összefogtam a hajam, fogat mostam végül összepakoltam. Kikaptam egy almát a hűtőből, majd kiléptem az ajtón végül elfordítottam a kulcsot a zárban. Sóhajtottam egyet, majd elindultam.
Na, igen... ezen esemény óta már eltelt pár nap. Ugyanis a tűz országába kellett mennem... és hát, az nem a sarkon van. De ilyen hosszú idő alatt se sikerült megbékélnem a gondolattal, hogy már megint csinálnom kell valamit. Szeretem a semmittevést...
Nagy mázlimra már nem voltam messze a kijelölt kiképző területtől. Az út alatt pedig elég időm volt elgondolkodni pár dolgon. Például, hogy milyen ember lesz a chunin.. ha megjárta a frontot, akkor tuti hiányzik pár végtagja... és ha jól emlékszem, nem én leszek ott egyedül ezen a felkészítésen... a másik emberre is kíváncsi vagyok..  De.. mégis miért kell engem felkészíteni a frontra? Miért kéne nekem arra a harcmezőre menni? Körülbelül semmi kedvem sincsen a halálba rohanni, csak azért, hogy utána elmondhassák rólam „ Ő is a jövőért küzdött”. Ne igen.. jövő... a fiatalok a jövő... vagyis én. Tehát ha én meghalok... nem lesz jövő. Márpedig, jövőre szükség van. Ezért nem szeretnék öngyilkos módjára kirohanni a frontra, még akkor sem, ha megígérik, hogy szép sírkövet kapok....
Végül kis idő elteltével megérkeztem a tűz országában lévő, eldugott kis erdőbe. Sok mindent nem tudok hozzáfűzni a táj adottságaihoz... zöld... nagyon zöld...
A terep közepén egy kapucnis ember álldogált.... tehát vagy egy erdőszerető chunin, vagy ő az, aki kiképez minket. Lassan közelebb sétáltam, s reménykedtem benne, hogy nem ugrik azonnal a torkomnak...
- Hoy! – emeltem fel egyik kezem...  Ó.. a megszokás hatalma. .- ... Vagyis Jó napot! Vagy ömm... Hello? – Á.. mindegy... sikerült az első megszólalásommal elásnom magam... Legalább köszönni megtanulhatnék.
Homlokomat a kezembe temettem, s próbáltam újraértékelni az életem.
- Ön... vagyis te.. vagyis maga lenne az a villám országi chunnin akihez jönnöm kéne kiképzésre...? – ha most megszólítottam egy random embert... nekem végem.. .-  Na... megpróbálom értelmesebben kifejezni magam. Pár napja elindultam megkeresni az életkedvem, de jól elbujt az a kis szemét... nem látta véletlen? – erőltettem valami mosolyszerűséget az arcomra... hátha ezzel kicsit viccesen hatok, és elfelejti a csodás köszönésem. -  A nevem Hirota Yukionna. Néhány napja kaptam egy levelet, hogy ide kéne jönnöm kiképzésre... – magyarázkodtam.
Hamarosan észrevettem, hogy egy másik fiú is megjelent.
Igazából, még mindig semmi kedvem itt lenni egy frontról elszabadult chuninnal, aki biztos azon fog nyavalyogni, hogy pisisekkel van körülzárva... na és én mit mondjak? Emberekkel vagyok körülzárva! Emberekkel!
Hirota Yukionna
Játékos

Taijutsu Pontok : 50

Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 220

Témanyitás  Himura Akashi on Csüt. Ápr. 13 2017, 16:10

A reggeli nap első sugarait legtöbbször boldogan fogadtam, nem úgy ma. Mint valami sötétben élő démon, szinte felszisszentem, ahogy az ablakomon beszűrődött a Nap bántó, ámde meleget árasztó nyalábjai. Hunyorogva támolyogtam az üvegtáblához, kitártam, hogy végre friss levegő árassza el a szobámat… talán túlságosan is hirtelen ötlet vezérelt abban a pillanatban, ahogy a résnyire elhúzott függönyt oldalra csaptam, egész fényhadak támadták meg szemem világát. Bosszúsan dörzsölgetve baktattam vissza az ágyamhoz, és magamban hadakoztam a kísértés ellen. Vissza akartam feküdni, elnyúlni a párnák között, és aludni tovább. Mit sem zavart volna a reggeli fényáradat, az utcákon ébredező élet zaja, fejemre húzott takaróval durmoltam volna magányom nyugalmában, de feladatom volt mára. A belső harcom végét jelentette, ahogy a homlokomra erősítettem Yume-sensei pántját, lusta énem sírva búcsúzott fejemben, vereségébe roskadva. Felhúztam hát ruháknak csúfolt gúnyáimat, és lemasíroztam a földszintre megtömni magam valami kis étellel. Érdekes módon Anyu már nem volt itthon, vállat vonva vettem igazából tudomásul a dolgot, biztosan elment bevásárolni.
- A francba… nincs is itthon semmi kaja. - jelentettem ki hangosan magamnak, ahogy az egész házat átkutattam egy kis alamizsna után. Szedtem hát a sátorfámat, útközben vettem magamnak egy kis rágcsát, majd a kijelölt célterület felé vettem az irányt. Tulajdonképpen, nem voltam valami hangulatos formámban, zsebre dugott kézzel baktattam előre, annak az egy ténynek örülve, hogy legalább hazai pályán vagyok, és így egész kényelmesen is elsétálhattam a célállomás felé. Különben az idő gyönyörűnek ígérkezett… ma még. Az égen komor felhők hada gyülekezett a távolban, nem csoda, hogy fájt a fejem, a front kikészít. Morogva maszíroztam meg a homlokomat, és örömmel konstatáltam, hogy nagysokára, de csak a helyszínre érkeztem… ahogy láttam, utolsóként… mire csak sóhajtottam egyet lemondóan, hogy megint sikerült hoznom a saját formámat. Reméltem, hogy nem léptem túl az elegáns késés határait, de akárhogyan is, a két várakozó felé egy biccentést intéztem.
- Reggelt… vagy micsoda is van már. Elnézést a késésért. - mosolyogtam kínomban.
- Himura Akashi vagyok… azt hiszem, jó helyen járok. - vakartam a fejemet. Az igazat megvallva, nem ez lenne az első alkalom, hogy teljesen eltévedtem, és vadidegeneknek mutatkozok be valamilyen ninja feladat teljesítésénékek szándékával. Azonban a levelemben szolgáló adatok szerint jó helyen jártam. Egy frontot megjárt, kedvetlen chuunin… pipa. Erdő… azt hiszem pipa. Sok fa, bokor, zöld talapzat, igen, erdőnek kell lennie. Egy korombeli lány, akit nem ismerek… pipa? Nem volt ilyen a levelemben… és kezdtem kétségbe esni. Döntésem végül a maradás mellett voksolt, úgy gondoltam, ha már bemutatkoztam, megvárom legalább azt, hogy elküldjenek melegebb éghajlatra ha rossz helyen járok. Kínos lenne, ha úgy lépnék le, hogy itt kéne amúgy legyek….
Himura Akashi
Játékos

Taijutsu Pontok : 15

Adatlap
Szint: D
Chakraszint: 146

Témanyitás  Hyuuga Hinata on Kedd. Ápr. 18 2017, 20:39

Az örökzöldek hűs árnyékot vetettek egy kis tisztásra a Tűz Országának rejtett rengetegében. A szél alig-alig fújdogált, csend és némaság telepedett az erdőre. Azt a nem túl kellemes hangvételű társalgást leszámítva persze, amit egy chuunin és két genin ejtettek meg. Látszólag nem örültek a rájuk osztott feladatnak, miszerint az összefogás jegyében egy képzésen kell majd részt venniük. Még ha csak erről lenne szó, na de a kínos első pillanatokat és a kötelező interakciókat nem kötötték egyikőjük orrára sem! Ha már itt tartunk, a leírás alapján még hiányzott valami...

Miközben egymást méregették és eleget tettek a bemutatkozásnak, a fák mögül tompa dobogásokat hallhattak. Mintha csak toporgott volna valaki. Nem kellett sokat várakozniuk ahhoz, hogy a takarásból lassan előbújjon egy női alak, ezzel előre megválaszolva a "Vajon mi ez a hang?" kérdéseket. Ha mind felfigyeltek rá, irulva-pirulva vette észre, hogy jelenléte lelepleződött számukra, majd lehajtott fejjel felfedte magát és odatopogott melléjük. Testalkata vékony volt, ami öltözékét illeti pedig úgy festett, mint egy átlagos konohai chuunin. Hátközépig érő haja fényhatásoktól függően az egészen sötétkék és a fekete árnyalatai között váltakozva omlott hátára. Frufruja enyhe árnyékot vetett pupilla nélküli, halvány levendulaszín szemeire. Ez ijesztően is hathatott volna, de a fenyegetés legkisebb szikráját sem keltette a jelenlétével, sőt. Görcsösen szorongatott kezében egy mappát, majd egy mély levegővétel után megszólalt vékony, remegő hangján.

- Ü-Üdvözlök mindenkit! A nevem Hyuuga Hinata és Én ügyelek a biztonságotokért. - mondta, majd lesütötte szemeit a kezében szorongatott lapokra. - Hirota Yukionna? - nézett kérdően, megerősítést várva a kék hajú kunoichitől. Ha megkapta, egy csámpás pipát ejtett remegő kezeivel a felső papíron, majd lapozott egyet s szemei átpillantottak a konohai fiúra. - Himura Akashi? - kérdezte bizonytalanul, s ugyanígy járt el, amennyiben helyeslést tapasztalt. Ezután elért az utolsó laphoz is, és tekintetét a Villám Országának chuuninjára emelte. - T-Takashi-kun? - kérdezett rá a teljesen nyilvánvalóra dadogva. Ha itt is megkapta a megerősítést, akkor egy kis csönd beálltával motyogásba kezdett. - Kérlek tegyetek úgy, mintha itt sem lennék! Nem akarok zavarni! - hajolt meg zavartan, majd hátrébb lépett hármat és aggódva szemlélte az előtte állókat.

Mesélések: Djuka Orimi, Djuka Haruka, Arakawa Kenichi, Misaki Kiyoko, Hyuuga Emi, Teruya Sora
Fagyasztva: Zake, Ishihara Aki
Hyuuga Hinata
Mesélő

Adatlap
Szint: S
Rang: Krumpli
Chakraszint: T-Takashi-dono

Témanyitás  Ayanokoji Takashi on Vas. Ápr. 23 2017, 14:41

Az első érkező a lány az, ki nem tudja nagyon hova tenni a jelenlétem. Mindegy is, nem mintha ezért gyűlnénk össze az egyik véletlenszerű erdő jelentéktelen közepén. A köszönési/megszólítási kísérletein felhúztam a szemöldököm, majd bólintottam egyet köszönés gyanánt. Az utána való feszültségoldásra szánt szavaira fapofával válaszoltam.
- Vicces. - Az ezután következő képbe helyezési próbálkozását szintúgy szótlanul végighallgattam, majd határozottan felszólaltam. - Jó helyen jársz Yukionna-san. Megvárjuk a Tűz országi korod bélit és egy felügyelőt, aztán el is igazítalak benneteket. 
Hm, ez egész okésul sikerült. Hát, túl sok választása nincs mint hogy végighallgasson téged. Elvégre ezért küldték, nem? Összekulcsolt kézzel vártam a következő jelöltet, aki pár pillanattal később meg is érkezett. Jelenésére szintúgy bólintottam. - Jó helyen jársz Akashi-san. Nos, amíg nem érkezik meg a... - Szavam félbeszakad, hisz a Konohaból szalasztott chuunin pont megtisztel minket jelenlétével. Köszönésére felteszem kezem, amolyan statikus intés gyanánt. Végül is valahogy jelezni kell hogy leszarod, nem de? Hm. 
Ezután persze a pipáké és a névsorolvasásé a szerep, amit türelmesen végigvárok. Miért dadog? Fél valamitől? Vagy ez az első napja chuuninként? Csak nem. Amikor elér az én nevemhez gúnyosan megforgatom szemeimet.
- Na vajon? - Majd az a tény után, hogy nem akar zavarni kilazítom mellényemet és hátat fordítva elsétálok a többiektől. - Ez volt a terv. - Váó, csodálom hogy a sármodtól nem vetődött le a földre, Taka. - Mint azt tudjátok megjártam a frontot és számos halállal kecsegtető küldetésen vettem már részt. A nevem Ayanokoji Takashi. - Fordulok meg. - Feladatom, hogy híd legyek az országok közti szakadék fölött... Ám nektek kell átsétálnotok a hídon. Egy szóval... - Igazítanám meg a bandázst a kezemen. - ...Le kell szednetek a kapucnit a fejemről. Nem nyelvbotlás miatt használok többes számot, együtt kell elérnetek a célt, noha elég ha csak egyikőtök teljesíti a feladatot. Viszont figyelmeztetlek benneteket, mindent tudok rólatok és nem fogok kesztyűs kézzel bánni veletek. Nos, sok sikert! - Mondatom végén széttárom kezeim tenyérrel fölfelé, mint aki várná a támadásokat. Célom az, hogy kihozzam a komfort zónájukból a kölyköket, lásd a blöfföm hogy tudok róluk mindent. Ha vakmerően egyből nekem ugranának akkor reflexeimre hagyatkozva és kissé visszafogva magam hárítanám/kikerülném csapásaikat, majd határozott mozdulatokkal eltolnám, eldobnám őket magamtól.
Ayanokoji Takashi
Játékos

Taijutsu Pontok : 135

Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 570

Témanyitás  Hirota Yukionna Yesterday at 17:33

Én tényleg megpróbáltam normális lenni.. sőt.. ez magamhoz képest még elég jól is sikerült. Persze, a műmosolyomon még lehetne javítani... de na.. elmegy. A viccesnek szánt mondatomra viszont, közel sem kaptam jó értékelést. Vicces? Na ne... még véletlen sem azért mondtam. Na mindegy... higgadjunk szépen le... nem azért jöttem ide, hogy felhúzzam magam... várjunk... nem is szabad akaratomból jöttem ide!
Miután nagy nehézségek közepette túltettem magam a most keletkezett sérelmemen, megérkezett egy korombéli fiú. Ahogy azt a kedvetlen chunin is elmondta, a Tűz országából való... Nem igazán vagyok oda a Konohaiakért... de hát.. mit lehet tenni? Ez van.
Legalább ő tudott köszönni.. vagyis.. valami hasonlót odaböffenteni. Ő is kapott tőlem egy elegáns „Hoy” köszöntést.
Érkezése után, a chunin újra belekezdett mondandójába.. vagy legalábbis próbálkozott. Szavába a felügyelő vágott bele. Hangja remegett... Mintha félne valamitől. Bemutatkozott, majd magyarázni kezdett. Őt is megtiszteltem a már bevett köszönési formámmal. A nő a kezében szorongatott lapokra tekintett, majd elkezdte a létszámellenőrzést. Kérdésére felemeltem a kezem.
- Jelen- sóhajtottam.
Nem elég egyértelmű.. igaz? Ha a többiek nem csigák vagy transzneműek, akkor logikusan a papíron felsorolt egyetlen lány név, az enyém lesz. Bár.. ki tudja. A nő végül zavartan húzódott hátrébb a „tömegtől”.
A másik chunin (a kedvetlen), hátat fordított, s elsétált tőlünk. Gondoltam, hogy nincs kedve az egészhez... nem mintha nekünk lenne... De az ilyen fajta közömbösségért már díjat is osztogathatnánk. Ezután jött a filozofikus szöveg, majd a feladat. Végül megállt, s tenyereit kitartotta.
Felnéztem az égre. Esik? Vagy miért tartja így a kezét? Megnézi, hogy ráesnek-e a vízcseppek?
Ahha.. tehát mindent tud rólunk... akkor hol lakom és  mire vagyok allergiás? Ezenkívül csapatban kéne, dolgozom a konohaival.. hát szuper.. én és a csapatmunka... elég röhejes lesz.  Meg, persze én ezen a területen nem mintha sokat érnék. Nincs a közelben vízforrás, én pedig ennyi folyadékot nem bírok előállítani, így a ködcsinálás ki van lőve. A néma gyilkolás tudnám használni.. csak ahhoz nem itt kéne lennem, hanem el kéne bújnom.. sőt az lenne a legjobb ha a látásviszonyokon is rontanánk. A Mizurappával megint csak nem megyek sokra.. gyakorlott shinobi, így könnyedén kikerülné vagy hárítaná azt. A szirupból, pedig ugyanezen oknál fogva, könnyedén kiszabadulna.. legalábbis azt hiszem.. hiszen, ha chunin, akkor az ilyen egyszerű jutsuk, ellen haszontalanok.. vagy túl sokat képzelek egy magasabb rangú ninjáról? Vagy épphogy túl keveset? De az biztos, hogy értelmetlen lenne csak úgy rárontani.. sőt.. egyenesen felesleges, energiapazarlás.
Kissé látványos szenvedések közepette indultam el a Konohai fiú háta mögé, majd megpöcköltem a fejét.
- Van ötleted, levél gyerek?
Lehetnék egy kicsit kedvesebb is.. de nincs kedvem hozzá. Remélem lesz valami használható technikája... ennél már csak az lehetne gázabb, ha tűz elemű lenne..  hiszen, a víz üti a tüzet...
Ha sehogy se jönne össze, akkor legalább, ha pár pillatat erejéig is, de megállásra kényszeríthetném a chunint.. bár biztos, hogy nem tartana sokáig.. de pár pillanat is számít.. nem? Így, ha a Konohainak nincs ötlete, akkor felvetem neki az én tervem.
- Én a kedvetlen mögé futok, s a Mizuame Nabara nevű technikával, megpróbálom egy kis ideig lefoglalni, míg te, levél-fiú leszeded róla a kapucnit... ha van jobb ötleted, kérlek, oszd meg velem.. ha nincs, akkor jó lesz ez első próbálkozásnak? – kérdeztem halkan. 
Hirota Yukionna
Játékos

Taijutsu Pontok : 50

Adatlap
Szint: C
Chakraszint: 220

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content