Sans folyó

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Sans folyó

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Vas. Okt. 27 2013, 21:42

- Szia Kisi, remélem nem bánod én is. Vagy is neked kell engem is vinni.
Meg simítom a hárpiát majd Mineo utasításainak engedelmeskedve. Persze Kisinek is, hiszen még is csak ő visz el engem a találkozó helyre. Elfoglalom a helyem és várom az újabb csodát. Ez utal is az utazás teljesen elbűvöl. A fellegek közt járunk ahol csak a madarak fordulnak elő. Vagy is a madarak birodalmában.
- Ez fantasztikus..............
Kiabálom hangosan a süvítő szelet lebirkózva hangommal.
Végül lassan meg érkezünk a kiszemelt területre a találkozó helyszínére. Egy kicsit félek, Kenseitöl ezt soha nem vallanám be még Mineonak sem.
- Mond bátyus, ha meg akarlak találni tea országában merre keresselek?
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 142

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Jaiba Mineo on Vas. Okt. 27 2013, 22:32

Furcsa volt, hisz számomra már megszokott volt a repülés. Én is mindig szoktam csodálni a tájat, de én annyiszor repültem már, hogy nem volt benne számomra semmi újdonság. Ellenben Tsukit még mindig elvarázsolta. Azért mennyire más a mostani repülésünk, mint a legelső. Tudom, nem nézhettem hátra, meg volt tiltva nekem. Most meg, mint testvérek repülünk, az egyik barátomhoz, hogy kitanítsa Tsukit. Közben megismerkedtem az apámmal, akit úgy 15-16 éve halottnak hittem. Izgalmas volt ez a pár nap.
Mielőtt felelnék Tsuki kérdésére, jó közel ölök hozzá, szinte a fülébe súgom.
- A Tea Országában? Hmm… Hogy is magyarázzam el. Degarashi kikötővárostól nem messze van egy kis falu az erdőben, mi pedig a falu határában lakunk, már szinte az erdőben, egy kis házikóban. De ha Minamo Jaibát keresed, a helyiek biztos tudni fogják, merre kell menned. Meg amúgy is, Kensei már ismeri a járást, úgyhogy biztosan nem fogtok eltévedni.
Jaiba Mineo
Játékos

Taijutsu Pontok : 30

Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 584

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Pént. Nov. 22 2013, 22:32

- Kisi, Mineo mi lenne ha repülnénk még egy kicsit?
Majd csak fészkelődokk egy kicsit. van amit kérdezni akarok valahogy...valahogy nem merem. Mi a franc van már velem szégyenlős vagyok Mineo előtt? Ennyire meg bolondított volna, ennyit jelentene ha valakinek testvére van?
- Mineo kérlek vigyél haza. Nem nee ne oda ahol én lakok.... nekem most már két otthonom van. A másik ott van ahol te is vagy bár merre legyen is az.
Nem beszélek többet csak hallgatok csendben. Ennyi elég is, hiszen elmondtam mire vágyok mit szeretnék. Furcsa az egész én vágyok valamire. Nem nem is ez a furcsa, hogy vágyok valamire. Az inkább ahogy viselkedem, és vágyok arra Mineoval élhessek és vele legyek. 
- Majd valahol meg állhatnánk mert venni akarok valamit.
Ha idegenekkel találkozok, még jobban kel vigyáznom. Jobb ha eltakarom a szemeimet is a méltatlanok elöl. Ócska semmire kelő kis selejtek nem érhetnek fel hozzám. Épp ezért nem méltóak még arra sem szemeimet láthassák.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 142

Témanyitás  Jaiba Mineo on Pént. Nov. 22 2013, 23:42

Már épp a leszállást tervezgettem, amikor Tsuki szólt, hogy ne tegyem.
- Rendben, ha nem szeretnél menni, én nem erőltetem. Annak viszont örülök, hogy velem szeretnél lenni. Nekem is jobb, ha ott vagy mellettem, nem aggódom magam halálra. – ülök le mellé - Akkor a házunkhoz legközelebbi város mellett szállunk le, ha neked megfelel. Ott be tudod szerezni, amire szükséged van, és onnan Kenseinek is tudok üzenni, hogy ne várjon rád.
Közben tovább repültünk, látszódott a tenger, és végül elhagytuk a Szél Országát
- Remélem nem haragszol meg emiatt. – mondtam Tsukira mosolyogva, majd leültem mögé és átöleltem. Jó, hogy mellettem van. Az eszem tudja, hogy így kevésbé lesz jó, de a szívem nagyon örül ennek.
- Boldog vagyok, hogy hazajössz velem, és megismerheted Minamót.
Ekkor ugrott be, hogy én igazából nagy bajba is kerülhetek. Mi van akkor, ha nem jönnek ki egymással? Azt nem szeretném, ha veszekednének, és azt pláne nem, hogy nekem kelljen igazságot tennem, mert akkor egyikőjüket biztos megbántom. Próbáltam kiverni ezt a fejemből, mert felesleges ezen rágódnom, de mindig ott motoszkált.

- Tsuki, remélem, majd jól kijössz Minamóval.
Jaiba Mineo
Játékos

Taijutsu Pontok : 30

Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 584

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content