Üvegházak

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Üvegházak

Témanyitás  Yasukazu Hayame on Kedd Május 25 2010, 14:03

// Nyugi Naoki, én is jól kezdtem és most már milyen sz** postokat írok Very Happy
Saito kérésére nem az eredeti ötletemet használom fel.. Még Very Happy De ez úgyse fog sikerülni Very Happy //

Már jó ideje fel voltam szögelve a falra, amikor eszembe jutott valami. Sajnos a többieknek se tudtam segíteni közben, pedig hárman többre mehettünk volna. A lábamat feltettem a falra, a másikat pedig rá a földre, a falon levő lábammal pedig elkezdtem lökni magam előre. A másikat azért tettem a földre, hogy ne essek előre, mikor sikerül lejönnöm a falról, mert azzal nagy zajt csaptam volna. Mikor végre sikerült lejönnöm a falról, csöndben meglapulva elkezdtem az ajtó felé lopódzni. Ha szerencsém van, már megfeledkeztek rólam és észre se veszik, hogy kiszöktem és akkor hívhatok segítséget. Persze ennek igen levés az esélye..

// Elkapkodtam kicsit, bocsi //
Yasukazu Hayame
Játékos

Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 137

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Sai on Pént. Május 28 2010, 12:25

//Hyuu! Anatatachi wa sugoi desu Very Happy //

- Jare, jare - jegyezte meg a sensei, ahogy a támadás kivédése után Saito "kiakadt". A két nő megállt, és veletek együtt a senseire pillantott. Undertakert ez különösebben nem zavarta abban, hogy egy gyors mozdulattal a fiú mellett teremjen és egy hatalmas kokit nyomjon a fejére, olyat, amely hatására még a könnye is kicsordult szerencsétlennek. - Nincs olyan, hogy feladom, világos, főleg nem harc közben!
A harc, úgy tűnik, befejeződött, s a genjutsu is megszűnt. Ezt abból tudtátok megállapítani, hogy a két nő összecsuklott, és jobban szemügyre véve őket, észrevehettétek, azok - bár mesterien kidolgozottak - csupán bábok. Ki lehet találni, vajon ki irányította őket...
- Lehet hangosan levonni a következtetéseket, ki mit tanult ma, hogyan értékelné saját magát? - érdeklődött az undok dögje.

//Kaland fő részének vége, már csak a levezetés maradt, így ki is osztanám a jutalmakat Saito és Naoki - 10 chakrasz, Yasu, mert néha sajna hiányzott - 7 chakraszint Smile - most le lehet majd rendezni az egyéni kéréseket, kérdés, akartok neki külön keretet (Naoki Saito harc, vagy elég, ha csak levezénylem, mint a Sors xD, ti meg kijátszátok,esetlegesen akár Yasut is belekeverve, ha van kedve) Azért befejező postokat még írni ide, különben irgum-burgum lesz ^^//

Sai
Inaktív

Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Témanyitás  Huramino Saito on Pént. Május 28 2010, 19:55

//Csak 10 ch két hónap szenvedéséért?... Csak vicceltem Arigatou Very Happy Jó kis kaland volt köszönöm Sai ^^. A Saito vs Naoki harcot én a saját részemről lefújnám, inkább jutsut szeretnék tanulni a Kezed alatt Sai, ha még bele férek a keretbe, ha nem az sem gond ^^.//

A tűzgolyó elindult felém, és a kard a kezem alatt, szétnyílt mint egy legyező azzal tökéletes fedezéket biztosítva a számomra. Igaz inkább óvatosabb voltam mint vakmerőbb ezért a biztonság kedvéért még a Kawarimi kézjeleit is elmutogattam, de a használatára nem került sor, a legyező is elégnek bizonyult. Mindeközben láttam, hogy a társaim sincsenek valami könnyű helyzetben, őket villámgömbökkel dobálták meg, és nem is egy-kettővel. *Még mindég jobban jártam hehe.* Kis idióta mosoly jelent meg az arcomon, a szokásos mangacseppel karöltve. Amint a tűz technika befejeződött, én felálltam, majd kérdőre vontam Undertakert. Sok dolog utalt arra, hogy ez is csak egy próba, vagy legalábbis valami ilyesmi. Többekk között ott volt Undertaker viselkedése, meg a Mindent tudok magatartása, valamint, hogy ő nem harcolt a nők ellen. Hangot adván a feltevésemnek, a támadások sora befejeződött, majd a Sensei jelent meg mellettem egy kokit adva, amitől a könnyem is megeredt és lassan végighúzódott az arcomon. Persze a könnyek nem a fájdalomtól, vagy rémültség miatt keletkeztek hanem azért, mert ilyen kínos helyzetbe kerültem ezzel. Amikor a tekintetem az álló ellenfeleimre vetettem azt vettem észre, hogy jobb híján már nem is állnak, össze voltak esve mint a bábok. *Bábok? . . . Undertaker, hogy tudtam, hogy gyűlöllek...* Kezem ökölbe szorult, de legbelül egy kicsit megkönnyebbültem, hogy nem igazi harcról volt szó.
- Nincs olyan, hogy feladom, világos, főleg nem harc közben! Ezen a mondaton elgondolkoztam egy kicsit és sértődött arcal fordultam a sensei felé.
- Demoo*... Ha ez igazi harc lett volna, és nem egy épületbe lettünk volna beszorulva, akkor a legjobb döntés a visszavonulás lett volna. Az erőkülönbségek hatalmasak voltak, pláne ha ilyen ügyesen kombinálják a képességüket. Fejtette ki a véleményemet a "Soha feladni" magatartásról. Undertaker végezetül arra kért meg minket, hogy fejtsük ki a véleményünk, tapasztalatunk és végül saját magunk bíráljuk.
- Hát nem vagyok a legjobb nyomkereső "nyomozó" Adtam hangot a véleményemnek, mert úgy tűnt a többiek még gondolkoznak. - A harc terén jobban éreztem magam, izgatott lettem az ellenfeleket látván, de még van mit tanulnom és tapasztalnom. Ezt nevezik építő kritikának nemde? Bár Undertakernek úgyis lesz valami beszólása amivel romba dönti a magabiztosságomat.
- Sensei még azt árulja el, hogy hogyan tudta elérni azt, hogy a bábok ninjutsukat tudjanak alkalmazni. Vagy az is csak egy genjutsu lett volna a genjutsuban? Egy kicsit értetlenkedtem és vártam a felvilágosítást a Senseitől, elvégre ezért vannak, vagy nem?

//Demo*: Ám/Mégis/Mindamellett/Viszont Very Happy //

A hozzászólást Huramino Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 03 2010, 12:20-kor.
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében

Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Témanyitás  Shikoku Naoki on Vas. Május 30 2010, 12:51

/"Jare, Jare" És még voltak, akik azt mondták nincs semmi hasonlóság Undertaker és Urahara között. -.-//

Naoki egy pillanatra hitetlenkedve a két bábra meredt, majd megkönnyebbülten felsóhajtott.
*Szóval tényleg csak színjáték volt.*
A genin szemrehányóan Undertakerre nézett, aki ekkor már Saito mellett volt és egy kokit adott neki. Naoki kicsit mérges volt rá, hogy ilyen szituációba helyezte őket, viszont azt is elismerte, hogy ez a nyomozás és végén a harc tökéletes teszt és edzés volt számukra. Megtapasztalták milyen erősebb ellenfelek ellen harcolni. Így hát nem is volt dühös a férfira, inkább csak neheztelt rá.
Miután összehívta őket és megkérdezte tőlük ki mit tanult és hogyan értékelné magát, először Saito szólalt meg.
Kifejtette, hogy ő nem túl jó a nyomozásban, inkább a harcot részesíti előnyben. Naoki úgy gondolta, hogy pont azért mert még nem voltak jók a nyomozásban, ezért volt ez a küldetés, sokat fejlődhettek így.
Saito következő megjegyzésénél ő is érdeklődve nézett a sensei-re. Valóban, a bábok genjutsu-t és ninjutsu-t használtak, ami igencsak szokatlan volt egy élettelen szerkezettől. Már azon is csodálkozott, hogy a bábok emberszerűek, ezt is csak azért nem hagyta szóvá, mert halványan az akadémiáról még emlékezett egy bábokról szóló órára, amikor az emberekből készült bábokról mesélt a tanítójuk, de sajnos nem sok maradt meg a geninben. Így hát nem is volt tisztában azzal, hogy mire képesek...
Saito után végül rá került a sor, hogy kommentálja a küldetést. Elmondta, hogy ő azt tanulta meg a küldetés alatt, hogy a részletekre is oda kell figyelni és sosem árt, ha minden lehetséges változatot végignézünk, lehetségesek-e. Akármilyen nevetséges is egy-egy változat, le kell ellenőrizni, hogy megtörténhetett-e, hiszen még, ha nem is válik be a feltevés, akkor is újabb nyomokra lehet bukkanni közben.
- Egyébként kicsit meglepődtem magamon - folytatta kicsit elmerengve. - Képes voltam harchelyzetben is gondolkodni és tervet létrehozni, ezt nem gondoltam volna magamról.
Naoki mindig is jó volt, ha meg kellett tervezni valamit, de ezt stresszhelyzetben még nem volt alkalma kipróbálni. Félt is, hogy nem fog sikerülni, összeomlik. Most meg, mikor bekövetkezett a helyzet nem is gondolt erre, automatikusan következtetett, gondolkodott. Így hát elégedett volt magával.
- A harc részéről a küldetésnek azt gondolom, hogy mindannyiunknak alapos lecke volt, hogy milyen egy nálunk jóval erősebb ellen harcolni. - A genin kissé szorongva gondolt vissza az érzésre, a tehetetlenség szorítására, hogy akármit próbált sikertelen volt, az ellenfél jóval nagyobb ereje miatt.
- Összességében: én meg vagyok elégedve a küldetéssel. - Fejezte be bátran. Nem érdekelte mit fognak gondolni a többiek, miután végiggondolta a küldetést teljesen nyilvánvalóvá vállt számára ahogyan a sensei-ük segítette, vezette őket és ezt Naoki tudta értékelni. Ha nem lettek volna Undertakernek azok a fura aberrációi, talán még meg is kedvelte volna őt a genin és nem "csak" tisztelte volna.

//Én is köszönöm a mesélést, Sai! Élvezetes küldetés volt. Smile Nekem még nincs tervem, egyelőre megírok egy bővítményt Naokinak, aztán majd meglátjuk.//
Shikoku Naoki
Játékos

Adatlap
Szint: C
Chakraszint: 225

Témanyitás  Yasukazu Hayame on Hétf. Május 31 2010, 15:36

Mire végre sikerült lekászálódnom a falról, a küldetés véget is ért. Mint kiderült ez nem is egy küldetés volt, hanem egy teszt. Először nagyon ledöbbentem ezen, aztán alaposan végiggondolva elég egyértelműnek tűnhetett volna már az elején. Miután Saito és Naoki végzett az élménybeszámolóval, én következtem.
- Én nem vagyok megelégedve magammal. A küldetés elejétől kezdve csak hátráltattam a küldetést. Nem volt egy értelmes gondolatom se, így nem tudtam segíteni. Még a harcban sem, mert elég hamar ki lettem szögelve. Egyáltalán nem vagyok elégedett a teljesítményemmel.

// Sokallom a 7 ChSzintet. Aktivitás alapján 0, minőség alapján -5 ^^'
Nem érdemlem meg, úgyhogy ha nem gond, fellebbezek és követelem, hogy ne kapjak jutalmat xD //
Yasukazu Hayame
Játékos

Adatlap
Chakraszint: 137

Témanyitás  Sai on Csüt. Jún. 03 2010, 14:04

- A feladás nem egyenlő a visszavonulással - szögezte le Saitonak Undertaker. - mivel az ellenfélnek nem jelentjük be, hogy köszi, én most inkább elmennék, és integetünk vidáman elsétálva.
Aztán végighallgatta a többieket is.
- Valójában mindannyian katasztrofálisak voltatok - néz rátok genya mosolyát felvillantva, de lehetett volna rosszabb is, különben is, valahol el kell kezdeni. Valaki nulláról kezdi, valaki minusz végtelenből. nem szégyen az utóbbi csoporthoz tartozni - vonja meg a vállát, kezeit összefűzve az arca előtt, mintha csak épp gyönyörködne vállvonogatva valamiben.
- A bábok titkát viszont nem árulom el, egy profi nem szolgáltatja ki a végső fegyvere titkát - emeli fel láthatatlan chakrafonalakkal a két bábot. - Kis drágáim - öleli őket keblére - nagyon ügyesek voltatok, mint mindig. Míg éltetek is jó csapatot alkottunk! - majd észbe kapva még visszanéz rátok. - Egy ideig távol leszek, még találkozunk, legkésőbb a boncasztalon - intett, majd eltűnt.

//Yasu, nem piac, nem alkudozunk Very Happy Egyezzünk ki akkor 5 ch-szintben, hogy a te igazságérzeted is megnyugodhasson, és csak annyit tudok mondani, hogy nem mindig az olyan karakterekre vanszükség, akik odateszik magukat, valakinek lázernek is kell lennie Very Happy --> nézd meg a karaktereim, élő példák erre x3
Akkor utatokra engedlek benneteket, "viszont válltáska" xD//

Sai
Inaktív

Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Csüt. Ápr. 21 2011, 12:37

Vágytam más tájakra más emberekre. Ahol vannak olyanok mint én. Ha nem is fehér bőr és fehér haj. De legalább olyanok akik nem közösítik ki a másikat ha a külsője furcsa egy kicsit. Szokásos ruháim vannak rajtam a fehér felső bő újakkal. Alatta egy vékony fekete pulóver nyaka maszk ként az arcomra húzva csak szemeim látszanak ki. Egyik kék a másik zöld. Mind kettő hideg érzelem mentes mintha a tulajdonos lelke meg halt volna. Hó fehér hajam pedig most sem fogtam össze. Nem rég vásárolt tanto pedig az oldalamon. Virágok s egyéb gyógynövények közt sétáltam. Néha meg érintve vizsgálva egyet-egyet. Persze csak azt amelyikről tudtam, hogy szabad.
~ Milyen szépek. Tele vannak élettel és energiával. Bár csak az egész falú ilyen zöld lenne. minden hol növények. Legyen bármilyen hasztalan is. Akár csak egy gyomnövény. ~
Hiába való álmok ebbe a környezetben soha nem fog ilyesmi meg teremni. Legbelül tudom ha egyszer nagy leszek. Más tájakat fogok meg látogatni. Olyat ahol sok a hónak nevezet dolog. Olyat ahol sok az ilyen zöld. Már alig várom azt a napot.

Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap
Chakraszint: 142

Témanyitás  Sawada Nakayama on Csüt. Ápr. 21 2011, 12:49

Éppen a gyógynövényeimet mentem meglátogatni és persze gondozgatni, mikor észrevettem egy kissé furán öltözködő lányt. Itt Sunagakuréban elég meleg van, főleg az üvegházban. De ami leginkább szemet szúrt az a különböző színű szemei voltak. Gondoltam oda megyek megkérdem mi járatban van.
-Üdv. Úgy látom tetszenek a növényeim. Megkérdezhetem, mit keres pontosan? -Szóltam oda neki.
Ezt követően felém fordult és kirázott a hideg a tekintetétől.
Sawada Nakayama
Játékos

Specializálódás : Unalom

Adatlap
Chakraszint: 120

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Csüt. Ápr. 21 2011, 13:12

- Lotust. Egy lotust keresek.
Szóltam halkan de a szavaim annak ellenére érthetőek voltak, hogy maszk takarta az arcom egy részét. Néztem a fiút és csodálkoztam.
pont ő pont egy fiú aki ilyen helyen van. Pont ő gondozza a növények egy részét? Különc viselkedés különc dolog hisz szerintem ilyet általában a nők csinálnak. Míg a másik nem hősiesen dülleszti a mellkasát és mosolyog. Persze amit nem értenek. Vagy akit nem értenek azt meg vetik és elutasítják. Ki közösítés tárgyává lép elő. Rosszabb esetben elakarjál törölni a létezését. Ilyenek vagytok ti átlag emberek.
Kavarognak a furcsa nem épen hétköznapi gondolatok a fejemben.
- Csak egy virágot a szobámba. Kell valami ami másra emlékeztet egy zöld vizes helyre.
Tekintetem némileg enyhül. Viselkedésem is így látszik valamennyire, hogy ez egyfajta védekező mechanizmus a részemről. Vagy pusztán a természetem ilyen. Néha rideg mint a jég ami itt soha se fordult még elő. Néha gyilkos morbid gondolatok amik meg vetik az egész emberiség javát. Van mikor kedves vagyok és szeretetre méltó pont mint egy korombeli. De persze ezt csak alig egy maroknyi ember tudja.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sawada Nakayama on Pént. Ápr. 22 2011, 19:32

-Szóval egy Lotus, nem is rossz az ízlésed.
Mondtam a lánynak s csak utólag vettem észre, hogy a tekintete teljesen megváltozott. Már nem volt olyan rideg mint eddig, sokkal inkább kíváncsinak tűnt és persze meglepettnek.
-Gondolom azon töröd a fejed, hogy miért éppen én, miért egy fiú az aki nevelgeti ezeket a növényeket. Az igazság, hogy anyámnak vissza kellett mennie dolgozni, így rám maradt a gondozásuk.
Dőlt belőlem a szó, ami elég ritka alkalom mivel inkább visszahúzódó vagyok, de a növények közelsége most valahogy biztonságot adott.
-Erre gyere, tudok egy nagyon szép darabot. Remélem nem tartasz tolakodónak de megtudhatom a neved?
Valahogy nagyon kíváncsi lettem rá. Magamban kissé bizarrnak éreztem utólag a dolgot, mert magamat is megleptem azzal, hogy ennyire megeredt a nyelvem.
Sawada Nakayama
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Pént. Ápr. 22 2011, 19:50

- Shiruba Tsuki. (Ezüst hold a jelentése ) Becenevem nincs, soha nem is volt.
~ Az nem árt, hogy ha tudja a nevem. Persze így ismernek most. De vajon tíz év múlva?~
Kicsit vonakodva bár de követem. Nem bízok senkiben sem igazán. Kivéve három embert de ez talán változni fog egyszer. Az idő is változik. Az emberek is változnak. Mért pont én lenék kivétel.
~ Vagy talán pont ez az amiért nekem kell lenem a kivételnek. Én aki mindig ilyen marad. Furcsa de valahol talán lehetséges. Akkor ha az ember a saját szabályait a saját maga kijelölt utat követi.~
Kezem csak lógott a testem mellet. Mintha holmi fehér kísértet járna a zöld növények tengerében. Csak épen, hogy néha meg mozdultak miközben sétáltam. De az is a mozgásnak tudható be. Alaposan körbe néztem feltérképezve mindent. Később majd az éj sötétjében a üvöltő szelet hallgatva feltudjam idézni. Bár mikor bár merre járjak a világban.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sawada Nakayama on Szomb. Ápr. 23 2011, 12:24

-Elnézést az udvariatlanságért, az illem úgy mondja mielött megkérded valaki nevét mond elötte a sajátodat. Engem Sawada Nakayamának hívnak, becenevem a Fater de, hogy miért pont ez arról fogalmam sincs, ezt találták ki nekem az osztálytársaim.
Ezek után még inkább zavartan éreztem magam. Sose hittem volna, hogy ennyit tudok beszélni. Ezt követően inkább meg se szólaltam, még a végén valami olyat mondok amit nem igazán gondoltam végig. Csak némán vonultam előre ami egy örökkévalóságnak tűnt. Majd egy bal kanyart vettünk és fellélegeztem mikor megláttam a Lotus kertet.
-Itt várj, mindjárt jövök.
Ezt követően óvatos léptekkel a növények közötti kihagyott területekre lépkedtem, míg szememmel fűrkésztem, hogy melyik virág lenne a legtökéletesebb.
Sawada Nakayama
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Vas. Ápr. 24 2011, 14:03

Hallgatom a fiút és amit mesél. Közben követem és csak fejem fordítom néha, hogy megnézek 1-2 virágot és növényt. De testem többi része monoton sétába feledkezve megy előre célja felé. Fehér ruhában tényleg sötétben úgy tűnhet mintha egy testet öltöt szelem mászkálna a növények közt.
- Osztály társak... nos igen.
Le is szűröm, hogy biztos nem olyanok vele mint amilyenek velem voltak. Magamban már azt terveztem, hogy hova fogom tenni a virágot. A szoba egyetlen színfoltját. Alapos gondolkodás után arra jutottam talán a polc lenne a megfelelőbb vagy az asztal. Éri nap fény is és néha a hűsítő árnyék.
Türelemre int és ,hogy várjak mert mindjárt jön. Hát legyen várok mert amit akarok az most jelenleg fontos számomra.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sawada Nakayama on Vas. Ápr. 24 2011, 15:46

~Azt hiszem ez a példány jó is lesz.~
Gondoltam magamban és ezt követően nyúltam volna az oldaltáskámhoz, hogy elővegyek belőle egy kunait amivel levághatom, de nem találtam a táskát. Valószínűleg otthon felejtettem, jó hogy a fejemet nem hagyom otthon.
-Bocsi, de meg tudsz dobni egy tőrrel vagy valami vágó eszközzel? Otthon hagytam a saját felszerelésemet.
Miközben vártam, hogy nekem vágjon valamit azon gondolkoztam, hogy egy kicsit rohadt égő az egész. Javában dúl a háború mi van ha megtámadnak, én leszek az első aki feldobja a patáját.
Sawada Nakayama
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Kedd Ápr. 26 2011, 18:57

- Le ne merd vágni a virágot. Ha nem szabad egyet sem elvinni, hogy a szobám dísze legyen akkor maradjon ott ahol van.
Nem értem még magam sem a kitörésem. Ha arcom látni lehetne talán még valami enyhe pírt is észre lehetne venni. Én azt gondoltam, hogy majd cserépben vihetem haza. De úgy látszik nem így mennek a dolgok erre felé.
- Van de nem fogom oda adni, hogy bántsd azt a virágot.
Hátrébb léptem egyet és kezem a fejemre tettem.
- Bocsánat nem akartam kiabálni. De ő is élőlény úgy ahogy te meg én.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sawada Nakayama on Szer. Ápr. 27 2011, 18:33

Nagyon meglepődtem a lány kirohanásán és egy pillanatra meg is ilyedtem. Fura egy lány, fura kedélyállapot változásokkal.
-Én sem úgy értettem, hogy a szárát vágom el. Értek a növényekhez, úgy gondoltam gyökerestül vágom ki neked, csak a gyökeret kissé meg kell tépázni mert eléggé terebélyes van neki. De megoldom vágóeszköz nélkül is, ha kell leharapom.
Poénkodtam el a végét a mondandómnak hátha sikerül valamennyire felvidítani. Ezután jó mélyre lenyultam és gyökerestül téptem ki a helyéről és a vékonyabb mellékgyökereket letépdestem róla, de amit lehetett meghagytam. Épp akkorára hagytam, hogy a legnagyobb cserépbe amit a lotusnak szánhatok.
-Megkérhetlek, hogy menj el ahhoz a kis bódéhoz és hozz nekem egy cserepet? Minden növénynek különleges cserepet szánunk, megfogod látni melyik az, a legnagyobbat ha lehet.
Sawada Nakayama
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Szer. Ápr. 27 2011, 18:47

- Rendben megyek érte.
Elsétáltam a kis bódénak nevezet kuckóhoz. Nyitva volt szerencsére és beléptem a nyitott ajtón. Körbenézve rengeteg cserepet, szerszámot láttam. Mind biztos valamelyik növényhez való. Vagy lehet az összeshez jó? Nem tudom nem vagyok kertész. Valami furcsa üvegek mellet volt amit kerestem. A cserép jó nagy volt egy kisebb cserép szerűségél az alján.
~ Ah már értem mért különleges ez a cserép. Hiszen a lotus végül is afelé vízi növény. Akkor a kisebb cserépben lesz a gyökere biztosan. Már ha jó cserepet választottam.~
Nem húzom az időt tovább. Fogom a cserepet és kisétálok vele a bódéból. Vissza egyenesen Sawadához és a kezébe nyomom a cserepet.
- Bocsánat én azt hittem , hogy le akarod vágni a virágot.
Szóltam majd vártam a fejleményeket. Kíváncsian nézem, hogy mit csinál. Néha csodálkozó tekintetem van amihez az arckifejezés is társul de arcom nagy részét takaró maszk miatt ez nem látszik.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sawada Nakayama on Csüt. Ápr. 28 2011, 14:11

Amint Tsuki ide adta nekem a cserepet egyből elkezdtem feltölteni pontosan onnan ahonnan kivettem.
-Ugyanonnan töltöm fel ahonnan kivettem így nem kell átszoknia a más környezethez. Amúgy ez nem olyan növény amit elég egyszer hetente gondozni, mivel magas páratartalmú helyhez van szokva rengeteg vízre van szüksége és rendszeres mindennapi gondozásra.
Soroltam föl a teendőket a jövőbeli növény tulajdonosának és közben nagyjából el is készültem a növény alapjával aztán belehelyeztem a növényt.
-Azt hiszem kész is vagyunk. Tessék és vigyázz rá. Úgy gondolom ez az első növény vásárlásod így a költségeket átvállalom, de csak ha persze nincs ellenvetésed.
Sawada Nakayama
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Szomb. Ápr. 30 2011, 15:46

- Még szép, hogy vigyázni fogok rá.
Meg érintem a virág egyik szirmát és végig simítom. Majd át veszem a cserepet és magam hoz szorítom.
- Nincs ellenvetésem ha neked is jó így. Őrülök, hogy ma még is csak erre csavarogtam. Nem pedig a szokásos útvonal egyikén.
- Vagy valami buta gyakorlással töltve az időt.
Nézek és mosolygok a maszk alatt. De mosolyom szemeim is tükrözik. Mind ez egyetlen virág műve. Egy kis zöld színfolt. A szürke egyhangú életben. A sivár tájon mit csak a homok dűnék uralnak.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sawada Nakayama on Szomb. Ápr. 30 2011, 20:19

Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan beleegyezik abba, hogy én fizessem a virágot. Azt hittem, hogy benne lesz egy kis én fizetek-te fizetsz játékba.
-Gondolom akkor most ennyi volt, te megkaptad a virágot én meg egy új ismerőssel gyarapodtam. Ha bármikor szükséged lenne valamilyen másik növényre vagy tanácsra a nevelésükkel kapcsolatban, nyugodtan keress fel. Délutánonként általában itt vagyok és nevelgetem a kis gazaimat.
Vágtam be egy poént mielőtt elválnak útjaink.
(Bocsi, hogy ilyen rövid lett ez a post csak kevés volt az időm.)
Sawada Nakayama
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Szer. Május 04 2011, 22:38

- Igazából nincs ma semmi dolgom. A gyakorlás pedig már olyan unalmas. Nincs értelme, ha az ember egyedül van. Főleg akkor ha tudja úgy is sikerül neki és nincs benne semmi izgalom. Semmi veszély vagy bármi ami fel pezsdíti a vérem.
Meg szagolom a virágot. Igen elégedett vagyok van egy kis zöld és színes színfolt a szobámban végre. Majd még jobban ösztönöz arra amit szeretnék.
- Régebben még sivatagba is kiszöktünk. Csak azért, hogy gyakoroljunk. Persze megkerestek minket és vissza hoztak a faluba.
Nagyot sóhajtok és elmélyülten simogatom a virág egyik szirmát. Olyan szép és más. Nincs benne semmi és tiszta mint a harmat csepp vagy az a fehér izé amit már halottam és olvastam egy könyvben.
- Én nem sietek haza.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Shiruba Tsuki on Pént. Júl. 08 2011, 18:52

( Aktivitás hiányában tovább lépek. May-4 óta semmi reakció nem volt még PM-se a játékos társ részéről.)

-De ha jobban meg gondolom. Jobb ha most azonnal haza viszem. Meg árt neki a sok költöztetés.
Meg minél előbb nyugodt helyen akarom tudni ezt a kis növényt. Mi emlékeztet ara, hogy máshol vannak csupa zöld területek amíg csak ellátok. Magamhoz ölelem és meg köszönöm. De a köszönetem csak szemeiben látszik. Arcom még mindig takarom. Nem is mutatom meg akárkinek. Igazából szinte senkinek sem.
- Köszönöm a virágot. De én most megyek, nehogy baja legyen a növényemnek.
Azzal meg is fordultam és kisétáltam az ajtón egyenesen haza felé véve az irányt.
Shiruba Tsuki
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Sukenchī Akushō on Pént. Okt. 14 2011, 21:32

Az Akadémián gyorsan kiosztották a csapatokat. Én egy cetlit kaptam, amelyen egy üzenet állt: "Üvegház, 15:00" Úgyhogy el is indultam arrafelé. Úgyis mindjárt délután 3 van, nem árt odamenni. Ahogy odaértem, a növények között egy alakot pillantottam meg. Odafutottam, és megpillantottam egy gyereket, aki pár évvel idősebb volt nálam. Hamarosan kiderült, hogy csapattársak leszünk. Már csak a sensei nincs itt. Kicsit beszélgettünk, hogy megismerjük egymást. A gyerek neve Djuka Katsumoto volt. Nem valami emberkedvelő típus, kissé arrogáns is, és kissé kioktatóan is bánt velem, de azért nem rossz ember. Észrevettem, hogy Katsumoto felszisszen. Észrevettem egy nagy vágást a lábán.
- Várj, hadd segítsek - mondtam, és felemeltem a lábát. Nem állt ellen, úgyhogy el is kezdtem. - Úgyis medikusnak készülök. - és elkezdtem a Kiyomaru technikát, megtisztítottam a sebet, és egy kis kötszert vettem elő az elsősegély csomagomból, és bekötöztem a sebet. Katsu valamennyire boldogabb képet vágott. Ezután csak a mesterünket vártuk.
Sukenchī Akushō
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Djuka Katsumoto on Pént. Okt. 14 2011, 22:36

A kis kalandom utáni reggel fáradtam kikecmeregtem az ágyból délután. Barna hűségesen ott feküt az ágy lábánál. Mikor kikeltem az ágyból egy kisebb fájdalom nyilallt bele a lábamba. Nem volt nagy dolog de ahhoz elég hogy felszisszenjek. Ezért egyáltalán nem volt jó kedvem. Morcosan fölvettem a barna melényemet és mellé egy rövidnadrágot húztam ami éppen eltakartam a vágásnyomot majd a reggelit kihagyva szép lassan elballagtam az akadémiára történt-e valami. És történt. Kaptam egy cetlit amit a sensei küldött. Az állt rajta, hogy : "Üvegház, 15:00". A sensei nem erőltette meg magát annyi szent de nem nem volt mit tenni szép lassan kiballagtam fájós lábbal az üvegházhoz. Körülbelül egy órával három előtt érkeztem meg ezért leültem egy picit pihentetni a lábam. Elnézegettem a növényeket milyen szépek és egészségesek. Rájuk nézve úgy éreztem minden rendben van a világban. Sajnos nagyon jól tudtam ez nem igaz. Azonban ezzel nem akartam most foglalkozni csak néztem a növényeket. A nagy bambulás azzal szakadt félbe hogy egy nálam kicsit fiatalabb gyerek odarohant hozzám. Rövid idő alatt kiderült hogy ő Sukenchī Akushō szintén genin sőt mi több a leendő csapat társam. Ez kissé felidegesített hogy ő ilyen fiatalon genin lett. Tehetségtelennek és ostobának éreztem magamat mellette. Megpróbált velem beszélgetni de én amúgy sem voltam egy kiváló beszélgető partner ráadásul még mindig idegesített a korkülönbség. Kicsit felszínre került a régi énem és megpróbáltam azt a látszatot kelteni hogy okosabb vagyok nála ám talán ettől kicsit arrogánsnak tűnhettem. Mikor fölálltam, hogy kicsit mozogjak fájdalom nyílalt a lábamba amitől felszisszentem. Akushó kedvesen hozzám fordult azzal hogy: -Várj csak had segítsek-. a segítség olyan hirtelen jött hogy elfelejtettem ellenkezni és visszaültem.
-Úgyis medikusnak készülök.- mondta majd valamilyen gyógyító jutsut kezdet el használni. Mikor befejezte kötszert vett elő a holmijai közül és óvatosan bekötötte a sebet. Miután végzett már nem fájt annyira a lábam megkönnyebbültem. Úgy éreztem ez a gyerek nem hiába lett ennyi idősen genin. Ráadásul nem kezdett el faggatni a sérülés miatt inkább megvárja míg én mondom el.Kissé tiszteltem ezt a kölyköt emiatt Ezután megpróbáltam kedvesebb lenni vele hiszen kiérdemelte. Ezután, hogy ilyen szépen összebarátkoztunk már csak a senseire vártunk.
Djuka Katsumoto
Játékos

Adatlap
Chakraszint: 128

Témanyitás  Tessei on Vas. Okt. 16 2011, 17:23

Egész átlagosan telt a napom eddig a napom, azonban délután a Kazekage magához hívatott. Mint kiderült, egy csapatba csatlakozok, akik 3 órakor az üvegházban gyűlnek össze. Így hát nekem csak annyi a dolgom, hogy az adott időre odamegyek és megismerkedek velük. Még az is lehet hogy küldetést is kapunk, de ez egyenlőre a jövő zenéje...

Pontban a megbeszélt időre érkezek az üvegházba, ahol már két másik srác is van. Az egyik mintha megsérült volna, ugyanis a másik épp az érkezésemkor kezdi ápolni,
- Yo! - köszönök nekik. - A nevem Tessei, a Kazekage küldött. Elvileg én leszek a csapattársatok! - mondom, majd várom, mit lépnek.
Megpróbálok már most kedves lenni velük és megtudni, milyen személyiségek. Remélem jó kis csapat leszünk...
Tessei
Játékos

Adatlap
Chakraszint: 125

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content