Akadémiai kiképzőterep

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Akadémiai kiképzőterep

Témanyitás  Shikoku Naoki on Szer. Márc. 31 2010, 18:34

Az akadémia kiképzőterepe. A gyakorlati órák többsége itt zajlik. Általában akadémiai tanulók és geninek gyakorlatoznak itt.
Shikoku Naoki
Játékos

Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 225

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Akadémiai kiképzőterep

Témanyitás  Huramino Saito on Pént. Jún. 04 2010, 16:05

Karin

*Nehéz, hosszú és megaláztatásokkal teli volt a tegnapi nap, amikor Undertakerrel és a másik két geninnel kellett egy küldetésfélt teljesítenem. Igaz nem volt igazi küldetés, egyfajta felmérés volt, hogy mire is vagyunk képesek, de mi erről nem tudtunk ezért úgy nyomoztunk harcoltunk, mintha igazi éles helyzet lett volna. A harc során rájöttem, hogy menyire is gyenge vagyok, nem tudtam megvédeni a csapattársaimat, sőt még saját magamat sem tudtam mindég. Ha igazi ellenfelek lettek volna, akkor már bizonyára végünk lett volna.* Ezek az apró dolgok jártak a fejemben amikor az utcák sokaságát róttam és az uticélom nem más volt mint az akadémia. A tegnapiak után rájöttem, hogy nem állhatok le, hiába tudok egy két trükköt az én drágámmal, még mindég gyenge vagyok. Szemem egy pillanatra a hátamon hordott nagyméretű kardomra szegeződött, majd újra az utat néztem. Egyre közelebb értem a célomhoz, az akadémiához. Kicsit nosztalgikus hatása volt a helynek, ugyanis nem is olyan régen még itt ugráltam, gyakoroltam edzettem és mindezt ő vele csináltam. A termekbe benéztem, keresni akartam egy épp szabadon lévő jounint aki taníthat nekem valami újat, de rá kellett jönnöm, hogy ismét balfék vagyok. Ép eszű ember minek menne vasárnap az iskolába, hogy tanárt keressen? Hát igen, egy jelentkező volt erre és a neve Huramino Saito. Lehajtott fejjel, saját magamat szégyellve baktattam ki az akadémia kiképzőterepére, hogy ha már egy épkézláb tanítót nem találtam akkor saját magamat fejlesszem. Kint a terepen megkerestem a legközelebbi padot, majd leültem rá, a kardomat előrántottam a tokjából, majd a földbe állítottam bele közvetlenül előttem. A padon kényelmesen elfolytam, majd az eget kezdtem el bámulni.
- Genjutsut ötvözni a Raitonnal, valamint a katont ötvözni a kenjutsuval? Érdekes párosítások, de ha belegondolok egyik sem ostobaság. Mit is mondott a nő? Egy ember csak akkor lehet igazi kardforgató, ha a fegyvere részévé válik, saját maga lesz a fegyver. Ekkor leeresztettem a fejem, majd nagyot sóhajtottam. - Mit gondolsz Hana? Így egyesülhet kettőnk lelke? Néztem a kardomra de választ nem vártam tőle, nem mintha tudna rá választ adni.
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében

Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Témanyitás  Karin on Vas. Jún. 06 2010, 09:15

Ott ültél egyedül a padon, ahogyan magadban elmélkedtél a jounin tegnapi szavain és arról, hogy mit is akart mondani. Egy kardforgatónak a fegyvere nemcsak eszköz, hanem annál több, a lelke részét képezi a kard és ennek köszönhetően képes egyé válni vele. Ezt tartják a samurai-ok hitének. De hagyjuk a mellébeszélést, hiszen vasárnap az iskolán, egy hatalmas kardal szaladgáló diák, bocs genin, elégé feltűnő jelenség. És nem is tellett bele sok idő és fel is tűnt valakinek. Észre sem vetted, ahogyan odasétált eléd és eltakarta előled a napot, ahogyan föléd magasodott. Először csak az árnya, azt sem tudtad ki az, de ahogyan jobban megnézted már nemcsak az arcvonásait láttad, hanem az alakját és a fegyverét is.
Szőke haj, fehér ruha és a hátán egy nagy legyező! Egyből tudtad ki ő és egyben zavarban is jöhettél, hogy mit keres itt, vagyis, hogy miért áll előtted.
- Hát te meg mit keresel itt ilyenkor?- kérdezte tőled, ahogyan kezeit összevonta a mellei ellőt és lenézett rád szigorú arccal .
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Vas. Jún. 06 2010, 16:21

A padon ültem és azon méláztam, hogy mi történt az előző küldetésen. Merengtem azokon a dolgokon amik ép eszű embernek meg sem fordul a fejében. Halott személlyel való újra találkozás, ezt tűztem ki célul még akkor amikor genin lettem és megtudtam a szörnyű hírt. *Két lélek összekapcsolódhat? Hát ha közvetlenül nem is, de a kardom segítségével biztosan. Tudom, érzem, hogy bele költözött a lelked a kardomba, érzem amikor megmarkollak, érzem amikor forgatlak és látom amikor kinyitlak. Vajon miért ilyen elérhetetlenek a holtak?* Gondolkoztam el a padon, ahol két karomat a pad teteje támasztotta és én pedig csak előre bámultam. Észre sem vettem, hogy közeledik valaki annyira belemerültem a gondolataimba. Már csak akkor eszméltem fel, amikor egy árnyék húzódott előttem, pár pillanatig csak az árnyékot láttam, de még milyen árnyékot. Egy nő, biztosan egy nő áll előttem, ezt az is bizonyítja, hogy jól látható alakot öltenek a keblei. Pár pillanatig azon ragadt meg a szemem, ahogyan az ábrázatom kezdett szétfolyni a látványtól, igaz csak árnyék volt, de de még milyen árnyék. Pár pillanat múlva vettem észre, hogy ki is áll előttem.
- Temari-sama? Ugyanezt kérdezhetném én is magától. Ekkor felálltam a padról, megragadtam a kardom, majd visszahelyeztem a tartójába.
- Szerény személyem lejött, hogy megkeressem régi tanítómat, de a sors fintora, vagy legalábbis a saját magam ostobasága kifogott rajtam. Nincs senki az akadémián a mai nap, ezért úgy döntöttem, hogy edzek egy kicsit, mert az előző küldetésem elég siralmasan sikerült. Vontam meg a vállam a nő előtt, majd elmellőzve őt, az egyik gyakorlóbábú felé sétáltam. *Vajon milyen lehet egy elismert család leszármazottjának lenni, pláne úgy, hogy a testvére a Kazekage? Nos ezt sosem fogom megtudni, habár...*
- Temari-sama, lehetne egy kérdésem? Ha az emlékeim nem csalnak akkor maga a mostani Kazekage testvére, valamint az egykori Kazekage lánya. Milyen érzés? A kérdésem pillanatában megálltam, majd féloldalasan a nőre néztem, hogy mégse a hátamnak beszéljen, ha még egyáltalán beszélni fog velem.
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében

Adatlap

Témanyitás  Karin on Kedd Jún. 08 2010, 08:50

A kunoichi csak csendben nézett téged, ahogyan furcsa módon végighallgatott az helyet, hogy hazakergetett volna. Hiszen ne feledjük el! Temari, Sunagakure egyik legerősebb és legmagasabb rangú jouninja, a Raikage nővére! Ezek fényében, az is csoda volt, hogy megszólított, bár a mostani időben már nem különülnek el annyira shinobik kasztokra mind régen és ezen a téren a Homok falúja is kezd hasonlítani Konohára. De térjünk vissza a kis párbeszédetekre, melyet inkább te folytattál és a lány hallgatott. De a kérdésedre csak egy halvány sóhaj volt először a válasz.
- Nehéz! De te akkor még fiatal voltál, nem tudhatod, milyen más volt akkor még a falú! Apánk csak a falúért élt, megpróbálta minél erősebbé tenni, minden áron! És végül ez okozta a végzetét is... -szólt hozzád – És Gaara... -nézett fel a magasba- … akkor még teljesen magán kívül volt, de azóta egy teljesen más ember lett! - mosolyodott el- Szóval nagyon nehéz, de tudod az embert az ilyen nehézségek és döntések teszik erőssé, magabiztosság és sarkalják arra, hogy mindig azt az utat járja, melyet keljen! - nevetett fel harsányan közben – De gondolom ebből semmit sem értettél! De nyugi, egy nap már rájössz... - fordult meg és akart távozni, ahogyan ez az utolsó esélyed arra, hogy megállítsd, ha akarsz tőle valamit.
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Kedd Jún. 08 2010, 20:29

Feltettem egy kérdést, mely nem is nagyon érdekel, csak úgy kijött a számon, mert jól esett beszélni Temarival. Az elmondásai alapján tényleg nem lehetett könnyű neki felnőni és valamenyire meg is értettem, bár teljesen együtt érezni vele lehetetlen, mert sohase kerülhetek olyan szituációba mint ő. Igaz én is rengeteg megpróbáltatáson mentem át diák koromban, de az övéihez képest az enyém semmiség. Egy valami van amit biztosan tudok, jó úton járok, van egy elme roggyant senseiem, és két csapattársam akikkel elég jól összehangolódtunk a küldetésünk során, valamint azt is tudom még, hogy tanulnom kell, tanulnom, hogy erősebb lehessek és büszkén viselhessem a fejpántomat.
- Első lépés a tanulás felé hm? Mondtam ki alig hallhatóan, majd ezúttal egész testemmel a nő felé fordultam aki épp távozóban volt. - Temari-sama! Szóltam utána. - Erősebbé kell válnom, erős akarok lenni, hogy büszkén hordhassam Sunagakure fejpántját és ezért is jöttem ide a mai napon. Ön erős és tapasztalt, kérem tanítson engem. Az utolsó mondatomat már meghajolva előtte, a földet nézve mondtam. Bár ez inkább úgy nézhetett ki mint egy bocsánatkérés, persze egy külső szemlélő számára, azonban még saját magammal is csatát kellett vívnom és végül az ész győzött nem büszkeség, csökönyösség. Sose szerettem mástól tanulni, mindég magamtól szerettem rájönni erre arra, de most más volt a helyzet. Muszáj volt, hogy erősebb legyek mert nem tudom megvédeni a csapattársaimat és még magamat sem. Temari sokat megélt, megtapasztalt már, chuunin vizsgákon részt vett, Jounin lett és nem is akár milyen. Meg hát inkább Temari mint Undertaker...
Amikor remélhetőleg hozzám szól, felegyenesedek feszülten hallgatom végig a szavait. Nem lepődnék meg azon ha visszautasítana elvégre elfoglalt lehet.
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Csüt. Jún. 10 2010, 08:52

A jounin kunoichi félig visszafordult a szavaid hallatán, mivel hát erre nem nagyon számított. Egy apró kis izzadságcsepp futott végig az arcán, ahogyan a kezét a homlokára tette és erősen gondolkozott. Láttad rajta, hogy semmi kedve nem volt ahhoz, hogy tanítványt fogadjon, főleg olyant akinek a nevét sem tudja. Sőt igazat megvallva semmit sem tud róla. Lágyan felsóhajtott, ahogyan rád nézett és komor arckifejezéssel közelebb lépett hozzád.
- Miért tanítanák egy olyan genint, akinek még a nevét sem tudom! -szólt hozzád – Van mestered aki taníthat, semmi szükséged az én segítségemre ahhoz, hogy erős legyél! Miért akarod egyáltalán siettetni minden erőddel a javulásodat? -kérdezte vissza ahogyan megállt előtted- Önös érdekek miatt, vagy talán szégyelled magad, amiért nem válsz hasznára senkinek? Vagy tényleg csak azért akarsz javulni, hogy ezt a fejpántot büszkén hordhasd?! -pöccintette meg a fejpántodat- Válaszolj kölyök! -utasított, ahogyan most döl el, alkalmas vagy-e ahhoz, hogy valóban tanítson egy ilyen híres ninja.
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Csüt. Jún. 10 2010, 11:50

Temari távozni készült és valamiért megfordult a fejemben, hogy talán ő taníthatna engem ezért úgy döntöttem felkérem erre a nemes feladatra, hogy átadja tudását nekem. Azonban nem ment zökkenőmentesen a dolog, nem úgy sült el ahogyan én azt elképzeltem a fejemben, Temari nem ugrott boldogan a karjaimba, hogy neki minden vágya az volt, hogy engem taníthasson. A mondatait végighallgatva arra a következtetésre jutottam, hogy teljesen igaza van.
- Elnézést kérek a tiszteletlenségemért, Huramino Saito vagyok az elsőszámú kardforgatómester jelölt. Mutatkoztam be a Jouninnak, bár egy kicsit félre sikerült, hát igen az ember a fejében minden jobban hangzik. - Ő pedig itt Hana, a lelki társam. Mutatok ekkor a hátamon lévő nagyméretű kardra.
- Igaz van Senseiem aki küldetésekre visz, de tanítani nekem nem nagyon tud sokat maximum a boncmesterséget. Egy magacseppel a fejem felett gyorsan végigfutnak az emlékek Undertakerrel kapcsolatban. - Pláne úgy nem tud tanítani ha sokáig távol van egy küldetés miatt. Egy lélegzetvételnyi szünet... - A kérdésére a válasz a kérdésére pedig Temari-sama... Mindegyik. Szégyellem magam mert gyengének tartanak és gyengének érzem magam, kevéske tudásommal kockáztatom az esetleges bevetések sikerességét, valamint önös érdekek is vezetnek a tanuláskor. Ekkor egy pillanatra a kardomra nézek, majd visszafordítom a tekintetemet. - A fejpántomat most is büszkén hordom és máskor is büszke leszek származásomra. Ez mind kijött arra amit Temari mondott nekem, nem voltam biztos benne, hogy tanítani fog, de tudtam, hogy mindaz amit mondtam igaz rám. Ha a kunoichi úgy dönt, hogy távozik, akkor visszaülök a padra és tovább bámulom az eget.
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Szomb. Jún. 12 2010, 11:51

Temari csak elmosolyodott rajtad és a szavaidon, ahogyan melléd lépett és megveregette a válladat. Lassan pedig szemügyre is vette a kardodat is, bár hozzányúlni nem nyúlt, helyette kissé odébb lökött, bár nem bántóan, hogy vigyázz egy kicsit az utamból, majd elsétálva tőled olyant mondott, mely felvilanyozot.
- Tanítalak míg a mestered vissza nem tér, de ne feled, hogy annak ellenére milyen is ő, mindig tisztelned kell őt...- fordult meg, ahogyan kissé odábbállt tőled- … és persze taníthat neked olyant, melyre nagyobb szükséged lesz, mind arra amit én tanítók neked! - jelentette ki, ahogyan levette a hátáról legyezőjét, de nem nyitotta ki egyenlőre. - Éreztem, hogy a kardod nem hétköznapi, éppen ezért biztosra veszem, hogy képes leszel elsajátítani ezt a technikát!
Kapta fel egy kézzel a hatalmas legyezőjét, ahogyan egy egyszerű mozdulattal nyitotta ki és húzta a háta mögé, ahogyan megragadta a másik kezével is és egy hatalmasat suhintott vele. És akkor megelevenedett a levegő.
-Kamaitachi no Jutsu- mondta ki a technika nevét, ahogyan a levegő elborított, de nem téged, hanem a melletted lévő kukát emelte a magasba, ahogyan tisztán láttad, hogy apró vágások keletkeznek rajta, ahogyan egy pillanattal később darabjai esett szét. A technika egy pillanattal később véget ért, ahogyan Temari elégedetten rád nézett, és az arcodra ki volt ülve, az a kis szó, mwlyet nem mondtál ki. „Hüha”
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Szomb. Jún. 12 2010, 17:30

Szavaim meghallgatásra találtak a kunoicinél és immáron nem távolodott tőlem, hanem megfordult és közeledni kezdett felém. Kicsit zavarban voltam, kicsit meg voltam szeppenve, hogy mit is fog mondani, csinálni velem. A legrosszabbra gondoltam, elveszi a fejpántom, elzavar, vagy megbüntet, ezekre tudtam gondolni hirtelen azonban egy gyengéd hátpaskolást kaptam, ami őszintén szólva jól esett. Igaz nem lehet látni rajtam, de én igenis igénylem még az ilyeneket, jóleső gondoskodás, mely a szülőktől, barátoktól érkezik és úgy éreztem, hogy most egy újabb személlyel bővült szerény baráti köröm.
- Természetesen nem feledem és tisztelem is őt, mert remek shinobi, remek mester... ekkor egy pillanatra bevillant pár kép még a legelső kalandunkról, amikor a kunai dobását próbálta megtaníttatni velem -...és kicsit miatta is csinálom ezt amit. Neki is bizonyítani akarok. Többet nem beszéltem, mert észrevettem, hogy mutatni fog valamit, valamit ami megmarad majd bennem. Temari előkapta hatalmas legyezőjét, majd suhintott egyet vele, amitől egy kisebb forgószél kerekedett ami az útjában lévő szemetest azonnal darabokra kapta. Kicsit elkerekedtek a szemeim és csodálkoztam ezen a hihetetlen erőn amit a kisujjából rántott elő. *Kamaitachi no jutsu mi? Szépen cseng a neve és maga a technika pusztító. Készen állok, ezt meg kell tanulnom.* Gondolkoztam el lehajtott fejjel, majd felkaptam a fejem és előrántottam a kardomat, majd suhintottam vele egyet a levegőben, miközben egy kézzel tartottam. A másik kezemmel közben már egy egykezes tigrispecsétet formáltam majd elkiáltottam magam.
- Kai! Ebben a pillanatban a kard egy nagyméretű legyezővé nyílt ki amit a földre is tettem. Az én legyezőm nem sokkal volt kisebb mint a jouniné ezért egy kis sunyi vigyort aggattam az arcomra, elvégre most látja ezt először Temari, biztos kicsit meglepődött lesz.
- Készen állunk a tanulásra, kérem ne kíméljen Temari-sensei! Lehet még egy kicsit korai volt még ezt a Sensei-t kimondani, de izgatottá váltam és úgy tekintettem a nőre mit valami istennőre, a szelek istennőjére aki most tanítani fog engem. Ki ne lenne ilyen helyzetben izgatott?
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Hétf. Jún. 14 2010, 19:03

Temari a jelentre, ahogyan elővarázsoltál a kardból egy a legyezőt, vagy a kardot legyezővé... na mindegy, a lényeg, hogy a helyzet után a kunoichi felhúzta az kérdően az egyik szemölködét, ahogyan lágyan elmosolyodott azt követő újabb kijelentésen. Bár az utolsó szaval után köhintett egyet rád, hogy ne feszülj, ne izgulj, hanem rá figyelj.
- Először is szólíts senpai-nak! – közölte veled, ahogyan összecsukta a legyezőjét egy ügyes mozdulattal- Másodszor ne kapkod el! Ez a technika egyike Sunagakure ősi technikáinak! - nézett körbe, hiszen igazából zöld növényzetet nem nagyon láttál, a táj nem is volt hasonlítható Konohához vagy éppen a szomszédaihoz. Mindenhol homok és sivárság, imitt amott azért egy erős fa, mely bírta az idő próbáját, de a környéket tekintve sehogy sem nevezhető csodálatos városnak. - Ha jól belegondolsz a terület, melyen a harcban használjuk tökéletes! Bár a levegő irányítása nem éppen könnyű feladat! -intett óva, nehogy már elbízd magadat- Az elemi manipuláció a ninjutsu egyik legnehezebb fajtája, főleg a jelen esetben! -emelte fel az egyik úját -Mind tudod a legtöbb ninjutsut kézjel útján hozzuk létre, de én nem azért nem használtam, mert annyira profi lennék benne! -nevetett fel, ahogyan abban nyomban folytatta- Hanem azért, mert a jelen esetben a chakra megfelelő összetevőit, nem a kézjelek által kell egyensúlyba hoznod, hanem azon a testeden belül és onan a kezeden át a legyezőbe írányítanod és ahogyan sejtheted kiengedned és manipulálnod azt a levegőt, melyet létrehozol a suhintással. Éppen ezért ez a technika bonyolult a mag nemében, nem is genineknek való technika, de ha elsajátítod, akkor elmondhatod, hogy valóban erős vagy! -csapott egyet a földre a legyezővel- Na elég is a szájtépésből! -kiáltott rád szigorúan- Mennyit tudsz elemi manipuláció terén? -kérdezett rá.
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Pént. Jún. 18 2010, 12:07

Figyelmesen hallgattam a kunoichit, sőt ittam minden egyes szavát. Az első megjegyzése az volt a nőnek, hogy ne senseiezzem le hanem inkább használjam helyette a senpait. Kicsit el is gondolkoztam a dolgon, de úgy éreztem az valahogy nem venni ki jól magát ezért kitaláltam egy a számomra jobb megoldást, bár kíváncsi voltam, hogy mi lesz erről a véleménye. - Igen is Temari-Sensenpai (Sensei+Senpai Very Happy ) Majd vigyorogtam egyet a nőre és tovább hallgattam a mondandóját. Amikor a jutsuról volt szó és arról, hogy a hej tökéletes a technikának, a fejemet kezdtem el forgatni, hogy alaposan körbenézzek miért is olyan előnyös itt használni. Mindent homok vesz körbe, nincsenek erdők, se fák. Na nem mind ha tudtam volna mi az a fa, még soha életemben nem jártam erdős területen, jobban mondva még az országot sem hagytam el. Bár a tankönyvekben, még az akadémián tanultam róla ezt-azt. A technika ismertetésénél egy kicsit elcsodálkoztam, hogy nem kell hozzá kézjel, bár érthető is volt. *A legyezőbe irányítjuk a chakrát, amit egy legyintéssel útnak engedünk, majd azt irányítjuk ahogyan azt Temari is tette az előbb.*
- Az elemi manipulációval kapcsolatba még nem derült ki, hogy milyen elemet tudok irányítani. Az akadémián tanultunk róla, hogy minden személynek más az elemi beállítottsága, de ez általában nagyban függ az öröklött génektől. Valamint megtanultuk azt is, hogy a sunagakurei shinobik nagy része tudja használni ezt az elemet, szintén genetikai okokból.
Mondtam el a nőnek mindent amit tudtam, mintha csak valami feleletbe cseppentem volna amiből egy erős kettest produkáltam
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Vas. Jún. 20 2010, 11:43

Temari csak felsóhajtott azon amit közöltél vele. Sokkalta jobban szerette volna, hogyha nem ezt a választ adott, de ez van! Így pedig a legrosszabb dolog történt meg! A kunoichi összecsukta a legyezőjét, ahogyan lassan odasétált eléd, ahogyan egy apró kis papírdarabot vett elő! Megállt ellőtted, ahogyan rád nézett és a homlokodra nyomta váratlanul a papírt.
- Koncentrálj a papírra és maradj csendben! - utasított rá, ahogyan engedelmeskedtél neki és egy pillanat múlva a papírt egyszerűen lehűlt a homlokodról két darabban és Temari elmosolyodott. -Szerencséd, hogy Futton beállítottságú vagy! - közölte veled- Mert különben nem taníthatnálak! -mosolygott rád, ahogyan elővett egy újabb papírt és a kezedbe nyomta. - A fegyveredet rakd el, egyenlőre nem lesz rá szükség! -közölte veled és amint megtetted folytatta is- A szél ellem irányítása, sőt létrehozás a legnehezebb! Nagy mennyiségű chakrára és kiváló manipulálására van szükséged ahhoz, hogy egy egyszerű technikát is létrehoz!- emelte fel intően az ujját, hogy figyelj rá -Az első feladatott az lesz, hogy létrehozd a Futton chakrád és ebbe a papírba koncentráld! Ez a leggyorsabb módja annak, hogy ahhoz a technikai alapokhoz juss, melyet az előbb mutattam neked. - sétált el tőled, ahogyan néhány szót intézett hozzád -Akkor leszel kiváló, ha azt a papírt első írányításra ketté tudott választani! - közölte veled, ahogyan helyett foglalt egy árnyékos területen és figyelt téged!

//Rendben! Választhatsz, hogy kijátszuk ezt a tanulást, vagy egy hosszú és szép postban, hosszú órák tanulása alatt megtanulod! //
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Szer. Jún. 23 2010, 08:19

//A hosszú postolást választottam, remélem megfelel Smile //

Egy kis gyors elméleti bemelegítéssel kezdtünk, el kellett taglalnom azt, hogy mit is tudok az elemi chakráról és én eleget téve a kérésnek gyorsan el is tudtam mondani mindent és azt is közöltem Temarival, hogy jelenleg még nem tudom irányítani az elememet. Erre a nő felsóhajtott, majd előhúzott egy papírcetlit, odasétált hozzám, majd a homlokomra rakta azt és felszólított, hogy irányítsam a papírba a chakrámat. Egy pillanatra elgondolkoztam a dolgon, hiszen elég lett volna az is ha csak a kezembe rakja, de nem ő a homlokomra tette valamilyen indokból, talán nehezíteni akart a dolgon. Mindenesetre chakrát irányítottam, amit már szerencsére megtanultam Undertaker és a kis folyós edzésünk jóvoltából. A papír pillanatok alatt két részre szakadt? Nem ez más volt, nemes egyszerűséggel kettévágódott, majd alábbszállott. *Tehát akkor Fuuton. Akkor csak volt abban némi igazság amit mondtam az általános Sunagakurei beállítottságról.* Gondolkoztam el és amint meghallottam Temari szavait, egy kicsit elmosolyodtam, majd pedig utasításra a fegyveremet összezártam, majd vigyázóan visszacsúsztattam a helyére. Amint ezt megtettem a kezembe kaptam egy újabb papírt, majd el lett mondva a feladatom. "A fuuton chakrám segítségével kell kettészelnem a papírt. Ez nem hangzik túlságosan is nehezen, azonban a látszat néha csalhat. A kunoichi tudta, hogy ez nem egy könnyű feladat ezért el is ment egy árnyékosabb helyre, majd ott leülve figyelt engem és azt, hogy mit alkotok. *Tehát akkor leszek kiváló ha elsőre sikerül megcsinálnom? Semmi probléma, tuti sikerülni fog.* Biztattam fel magam kellően a feladathoz, majd be is álltam a megfelelő pózba. A papírt a mutató és a középső ujjam közé "csippentettem" majd egy kicsit eltartva magamtól a kezemet, laza beállásba elkezdtem irányítani a chakrámat a papírba. Szememet közben lecsuktam, hogy a hatás teljes legyen, majd amint megtörtént a chakrám átvitele a papírba, kinyitottam a szemem és ránéztem, hogy büszkén elmondhassam magamról, hogy én is a kiválóak közé tartozok. Amint a szemeim rávetültek a várt eredmény nem maradt el, a papír kettészakadt és a földre hullt. Ekkor Temarira néztem és csak annyit mondott ő tökéletességem: - Je t'aime! és a nagy csillogás közepette a kunoichi a karjaimba vetette magát." Igen ez csak egy újabb ábrándozás a részemről, amiből az keltett fel, hogy a nyálam ami már félig kifutott, lecseppent a földre. Egy gyors fejrázás és már tényleg nekikezdek a feladatnak.
- Akkor kezdjük!
Kiáltottam fel, majd a papírt a jobb tenyerembe helyeztem el, majd a bal kezemet fölé helyeztem és elkezdtem irányítani a chakrámat a papírba. A szemeimet lassan lecsuktam, majd elképzeltem ahogyan a chakrám áramlik a kezemben, majd a papírba irányítom. Az érzés furcsa volt, egyáltalán nem ilyennek vártam. *Fenébe, a chakrám belevezetem a papírba, aztán mintha az csak úgy elnyelné. A hiba az lehetett, hogy nem tudtam megfelelően felszabadítani az elememet.* Gondolkozás a tudás atyja, de ezúttal nem segített sokat, értetlenül álltam a kezemben egy papírdarabbal aminek el kellett volna szakadnia.
- Úgy tűnik kiváló már nem leszek, bár már ezt megszoktam. Egy pillanatra visszagondoltam az akadémiai éveimre és a felmenőimre. Senki sem volt shinobi és az is csoda, hogy belőlem az lehetett és ezt a csodát Gaaranak hívják. Na de vége a nosztalgia szünetnek és újra próbálkozni kezdtem, újra és újra egymás után többször, teljesen addig ameddig el nem érkezett az enyhülést hozó változás. Az egyik próbálkozásom részben sikeres volt, ugyanis a papírlap egyik oldala egy kicsit bevágódott. Öröm töltött el, majdhogynem ugrálni kezdtem, de nem tettem mert az olyan nem én lettem volna. Az egyetlen baj az volt, hogy nem tudtam, hogyan csináltam azt, hogy megszakadjon. Eddig teljesen véletlenül állítottam össze a chakrámat és így sikeredett. Vaklárma mondhatni és a papírt el is vetettem magamtól. Lassan odaosontam Temarihoz aminek egyetlen egy célja volt, hogy egy újabb, tiszta érintetlen lapot kérjek.
- Sensenpai kérhetnék egy újabb papírt? Kérdeztem meg tőle, majd amint kaptam egyet visszaálltam arra a helyre ahol eddig is álltam, majd gondolkozni kezdtem. *Meg kell találni és megfelelően fel kell építenem a szél chakrámat, de ez cseppet sem könnyű feladat. Az előbb sikerült valamennyire felépítenem, csak az a baj, hogy nem tudom hogyan csináltam azt, azonban...* Hirtelen eszembe jutott a megoldás amit tennem kell. *Az első papír ami egyből kettévágódott, amivel kiderítettük, hogy Fuuton az elemem, már csak vissza kell gondolnom arra az érzésre amit akkor éreztem...* Nem is húztam tovább az időt, a tenyerembe vettem a papírt, majd a másik tenyeremet ráborítottam, majd chakrát kezdtem el koncentrálni. Alapul vettem azt az érzést amikor a papír kettévágódott és a szerint építettem fel a chakrámat. Először a tenyereimben sűrűsítettem, majd pedig a lapba vezettem, ami ennek hatására több helyen is megvágódott a széleken. *Ez az, közel vagyok hozzá, már csak egy adott vonalba kell koncentrálnom a chakrámat, hogy ne össze vissza vágások legyenek rajta.* Siker meghozta a lendületet és újra nekiláttam a próbának. A tenyerembe sűrűsítettem a chakrámat, amit már az előzőekhez hasonlóan felépítettem, majd pedig elképzeltem azt, hogy a lapon egy adott vonalon vezetem végig ezt a chakrát. Tökéletes volt, a lap megnyílt a szemem láttára de még mindég nem annyira amennyire kellett volna, a lapnak a negyede sem hasat meg, de ezúttal csak egy vágás keletkezett, ami jó jel. Újabb próba a már több órás szenvedés és több órás chakra irányítás után. Ezúttal erőteljesebben próbáltam meg felépíteni a chakrát, majd belevezetni a papírba, de ekkor valami félresikerült. Rosszul állítottam elő a chakrát és így a papír még csak meg se rezzent.
- Dühítő próba nem mondom... Próbára teszi az ember idegeit. Próbáltam egy kis beszélgetést kezdeményezni a pihengető jouninnal, de ekkor megráztam a fejem, mert tudtam, nincs időm csevegni. Így tovább próbálkoztam, de most az előző sikeres próbálkozást vettem újra alapul. A kezembe irányítottam a chakrát, majd ott megnöveltem a mennyiségét, de még nem engedtem szabadjára. Elmémmel elképzeltem a dúsult chakra útját a papíron, majd hirtelen, akár csak egy csap, megnyitottam a chakrámat ami egy vonalban áramoltt a papírba és megvágta azt ismét és sikeresebben mint eddig. Ezúttal a papír fele áthasadt. *Ez az, érzem a következő próbálkozás már sikeres lesz! Sikeresnek kell lennie.* Kellően fel voltam tüzelve a feladathoz, majd a papírral a kezemben odaténferegtem Temarihoz. - Figyeljen Sensenpai, most sikerülni fog! Figyelmeztettem őt, hogy ne vegye le a szemét rólam most egy percre sem, majd előtte chakrát irányítottam a kezembe. A papír már a tenyereim között volt és már készen is álltam a feladat végrehajtására, azonban most még több, még masszívabb chakrát adagoltam a tenyerembe, majd sűrűsítettem ott. Szememet lecsuktam, majd elképzeltem a bűvös vonalat, majd egy pontot a vonalon. Az elképzelt pontba irányítottam a chakrámat, majd a pontot mozgatni kezdtem a fonalon és így a chakrám szépen folyamatosan hasította végig a lapot az elejétől a végéig. A tenyeremet felemeltem és a lap két darabban állt én pedig már az ujjongás határán voltam, de nem tettem mert hogyan nézne már ki az. Pusztán egy széles mosollyal vártam a nő dícsérő szavait.
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Szer. Jún. 23 2010, 18:45

Elég sok chakrát használtál el, ahogyan hosszú órák után elmondhattad, hogy ezt az egyszerű feladatott végre teljesíttetted. Bár ahogyan felkiáltottál, Te mari érdeklődve nézett rád és lépett oda melléd. Megnézte a papírt, ahogyan a zsebébe nyúlt és a kezedbe adott egy újabbat. Ahogyan kérdően ránéztél, láttad az arcán, hogy kíváncsi, bár arról fogalmad sem volt, hogy mit is akar. Na de ez is csakhamar kiderült, hiszen elmondta, nem is várakoztatta sokat.
- Jól van! Látom a futton chakra létrehozása és egy helyre koncentrálása már alapszinten megy, de ahhoz, hogy nekiálljunk annak a technikának, van még egy fontos momentuma! -intett óva, hogy ez bizony nem lesz megint egyszerű – A futton chakra a legnehezebben irányítható és létrehozta chakratípus, de ezen kívül, hatalmas tartalékokra van szükséges ahhoz, hogy használd! – közölte veled a hírt, ahogyan a papírra mutatott- Ez a papírt, eltér az előzőtől. Sokkalta nagyobb chakrakoncentráció kell ahhoz, hogy reagáljon a chakrára! Olyan nagy, mind ahhoz a jutsuhoz. - vakarta meg a tarkóját- Ne feled kölyök! Most nem elég létrehozni a chakrát és a megfelelő helyre a megfelelő mennyiséget írányítanod, hanem hatalmas méretben kell ezt csinálnod. Ezt véve mind a létrehozás mind a fókusz sokkalta nagyobb odafigyelést igényel. Ha erre nem vagy képes akkor akkoz ahhoz a technikához sem leszel elég! De ha sikerrel jársz, akkor már semmi sem áll az utadba! -lépett hátrébb tőled, ahogyan érdeklődve várta, vajon hogyan is sikerül most ez a teszt.

//Egy gyönyörűen leírt próbálkozást kérek! Érthetően és áttekintést! Ha sikerrel jársz, akkor el is kezdhetjük a tanulás igazi folyamatát.//
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Vas. Jún. 27 2010, 16:45

A papír ketté szakadt, ahogyan én azt vártam és reméltem, de nem még csak pihenni sem volt időm, mert már kaptam is a következő feladatot. Egy újabb papírt kellett a chakrám segítségével "megsemmisíteni", de ez más volt mint az előbbi és ezt Temari is elmondta. *Tehát sokkal nagyobb koncentráció kell ehhez? Nem mondom, tényleg nem kímél egy percig sem.* Egy röpke vigyor futott végig az arcomon, majd egy lassú mozdulattal levettem a legfelső ruharétegemet. Az eddigi edzések igen kifárasztottak és nagyon melegem lett, ráadásul még a nap sem kímélt engem ezen téren, mintha minden összejátszott volna egy pillanatra ellenem. A felső ruházatomat levettem, majd tőlem nem messze lévő padra terítettem rá és immáron egy szál trikóba láttam neki a gyakorlatnak. *Szóval akkor akkora mennyiségű chakra kell mint magához a Kamaitachihoz. Itt nem lesz elég pusztán a kezembe összegyűjteni majd pontosan irányítani azt. Biztos nem véletlenül mondta, hogy nagy tartalékokra van szükség...* Az eddigi mozdulataim, a gondolataimnak mind egy célja volt, egy kis idő szerezhessek ahhoz, hogy pihenjek, valamint chakrát gyűjtsek. *Sok chakrát használtam el eddig csak ahhoz, hogy az előző papírt át tudjam hasítani és valószínűleg itt még többet fogok veszíteni. Mi lesz ha nem lesz elegendő chakrám ahhoz, hogy ezek után megtanuljam a jutsut?* Kérdeztem magamtól, de a kétségeket hamar kiráztam a fejemből egy gyors fejrángatással, majd koncentrálni kezdtem. Megmozgattam a chakrám mindenhol ahol csak tudtam, majd a kezem felé irányítottam. A cél ugyan az mint az előző feladatnál, csak sokkal nagyobb méretekben és ehhez több chakra és jobb fókusz kell, de nem tudtam hogy hol tudnék ekkora mennyiségű chakrát sűrűsíteni. *A Kamaitachihoz szükség van egy eszközre ami segítségével eleresszük a technikát... Mi lenne ha ez esetben a papír lenne ez az eszköz?* Gondoltam bele a dolgokba, majd egyből beleáramoltattam a chakrám, de egyenlőre nem engedtem szabadjára. Sűrítettem és sűrítettem a chakrát, sokkal nagyobb méretekben mint az előzőekhez képest, majd amint elegendőnek véltem a menyiséget, szabadjára engedtem a chakrát amit felhalmoztam és a papír közepe felé irányítottam azt, egy vékony vonalban. Az eredmény biztosan nem marad el, vagy csúfos kudarc marad a vége és rádöbbenek én ehhez még kevés vagyok, vagy bebizonyítom, alkalmas vagyok Temari tanításaira.
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Kedd Jún. 29 2010, 15:15

Bár kicsit a gondolatmenetben már előreszaladtál, nem nagyon tértél el a tárgytól. Hiszen ennek, amit ma tanultál eddig, nem sok köze volt ahhoz a technikához. Eddig csupán a szél elem létrehozását és használatát tanultad, manipulációját! Persze csak alapfokon, de az is éppen elég. Szóval ott tartottunk, hogy éppen végeztél a feladattal. A papírba vezeted a chakrád, mely keresztülhasította a papírt és ezzel bizony bizonyítódat Temari-nak is, hogy sikerrel vetted az akadályt, hogy azt a technikát megtudod majd tanulni.
De abban a pillanatban nagyon fáradt voltál. Szinte elhagyott minden erőd, ahogyan arra sem volt semmi sansz, hogy lábbon tudsz maradni. Bár ez sikerült, érezted, hogy a lábaid, nagyon megremegnek, ami kissé zavaró, sőt frusztráló is volt. De akkor is, az az öröm melyet éreztél sokkalta jobb volt. Temari pedig melléd lépett, ahogyan tapsolt egyet a kezével, ezzel is megdicsérve téged.
- Gratulálok! Ezt nevezem! Egy nap alatt eljutottál oda, ami másoknak napokba telik. Nem semmi!- hajolt le eléd- Éppen ezért tanítani foglak! De nem ma...- állt fel, ahogyan az árnyéka rád vetült, igazából csak ekkor tudatosult benned, hogy már este lesz, mínusz két óra eltérés ha szóba jöhetett. - Na menj haza! Holnap pedig itt találkozunk és komolyabbra fordítjuk a szót!- utasított bár barátságosan, ahogyan egy pukkanás közepette eltűnt.

//Jó írd bele a postba, hogy eltellett egy nap, plusz amit akarsz! Mivel szándékosan nem írtam le, hogy mikor a kellene ott lened, ezért az is előfordulhat, hogy előbb ott leszel és nekiállsz a technika boncolgatásának, vagy akár a technikának is... persze ez csak egy ötlet//
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Szomb. Júl. 03 2010, 23:34

Papír a kézben, chakra a testben, ész a fejben. Eme három dolog beteljesülésével tudtam megcsinálni azt a feladatot amit a kunoichi szabott ki rám. Nem volt könnyű, de talán túlon-túl nehéz sem volt. Egy dolog biztos volt, az hogy Temari megdicsért engem amikor látta, hogy sikerült. Ebben a pillanatban kimondhatatlanul jó érzés fogott el, bár ez rajtam nem igazán látszott, pusztán egy szolid mosolyt engedtem el, ahogyan a lábaim megremegtek és majd összecsuklottam. Persze mit is várhattam volna annyi chakra elpocsékolása után. Először az első edzés ahol számtalanszor lőttem el fölöslegesen a chakrát, bár nem is volt olyan fölösleges, mert azzal is tanultam. A testem kezdett ide oda dülöngőztem ahogyan Temari szavaival párhuzamosan magam köré néztem és láttam, hogy már jócskán csak leszálló ágban van a nap. Mielőtt még a kunoichi távozott volna, enyhén meghajoltam előre és miután a pukkanás után eltűnt a nő, azzal a lendülettel és súllyal amivel meghajoltam, azzal előre is dűltem és szétterültem a földön ahogyan az égre bámultam.
- Meleg van! Nagyon meleg... Nyöszörögtem magamban miközben próbáltam arra sarkalni magam, hogy álljak fel és menjek haza, de nem tudtam. - Olyan kényelmes és barátságos most a talaj... Még sosem éreztem ilyet. Mondtam halkan ahogyan egy pillanatra lehunytam a szememet.
Amikor ismét kinyitottam a két gyönyörűségemet, teljesen megváltozott a környezet. Fáztam, éhes voltam és még a föld is kényelmetlen volt. Hát hogy a fenébe ne lett volna kényelmetlen hajnalban. Csak ekkor jöttem rá, hogy túl fáradt voltam hazamenni és a földön töltöttem az éjszakát, és mint tudjuk Sunagakureban a nappalok forróak az éjszakák meg hidegek, ezért fáztam. Lassan feltápászkodtam a földről, ahogyan az egyik közeli padhoz vonszoltam magam, lecsatoltam a hátamról a kardomat, majd a padra lefeküdtem, úgy hogy közben a kardomat karoltam át, mintha egy másik személlyel osztoznék a szűkös helyen. Nem érdekelt, ki mit gondol rólam, én még álmos voltam ezért visszafeküdtem és aludtam egyet a padon.
Amikor már teljesen álomba zuhantam, néhányszor meg is szólaltam.
- Kamaitachi no jutsu.... Temari-sensenpai miért morcos reggel?! - Kamaitachi no jutsu! Ezeket a kis mondatokat nyögdécseltem álmomban.
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Vas. Júl. 04 2010, 09:25

Szép vagy éppen kellemetlen álmod volt? Nos ezt nem tudni, bár a kiadott hangok alapján nem éppen kedves és szerető álmod volt. És ha már az álom nem volt kedves, mért éppen a reggel lett volna az! Arra ébredtél, hogy valaki piszkál, bökdös és ahogyan kinyitottad a szemedet, egy három hatéves fiút láttál meg, ahogyan téged böködnek egy faággal. Ahogyan pedig észrevették, hogy fölébresztettek, sikítva futottak el, ahogyan magadhoz térve rájöttél, hogy már reggel van, sőt délelőtt, késő délelőtt.
- Na végre felébredtél! -szólalt meg valaki a közelben, ahogyan álmosan néztél a hang irányába és láttad meg Temari-t, aki az egyik padon ülve, keresztbe tett lábakkal és összefont kezekkel a mellei ellőt vizslatott téged. - Na igyál egy kicsit és kezdjük el!- dobott neked egy kulaccsal teli vizet, ahogyan hagyta hogy magadhoz térj, felébredj és csak azután kezdett el az óráját.
- Tegnap már megtanultad, hogyan kell létrehozni a fuuton chakrát és felhasználni azt a megfelelő helyen a megfelelő időben. Persze ez még mindig nem tökéletes, hosszú évek alatt fogsz csak rájönni igazán, hogy hogyan is kell felhasználnod a lehető legjobb mértékben a létrejött chakrát, de ez legyen a legkevesebb. A mosatni szinted elég ahhoz, hogy létrehozd a Kamaitachi no jutsu-t! - állt felé a helyéről- A technika lényege, hogy a létrehozott chakrát a fegyveredbe vezeted, ahonnét a használat közben a létrejövő légáramlatot manipulálod és felerősíted. Azonban ez nem olyan dolog ,melyet egyik pillanatról a másikra képes leszel elsajátítani. A természeti manipuláció már meghaladja a te szintedet, éppen ezért máshogyan fogod az alapokat megtanulni!- állt melléd, ahogyan megfogta a kezedet- Az első dolog, hogy a tegnap megtanult módon, hozd létre a chakrát, majd lágyan, nem erősen irányítsd a tenyerdeb. Ahogyan lassan kirámoltatod és összekoncentrálod egy helyre. Próbáld a levegőt mozgatni, irányítani, itasd át vele. Ezzel a módszerrel megtanulod, hogyan irányítsd a levegőt! Ha ezt elsajátítod, akkor már képes leszel a technika kivitelezésére.

//Azért nem úgy tanulod tovább mind Naruto a mangában, mert ahhoz rengeted chakra kellenne, és jobb kontrol, mellesleg hetekbe telne az a szint, bár akkot szinte mesterévé válnál a Futton elem létrehozásának és írányításának! //
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Pént. Júl. 09 2010, 17:51

//Nem igazán szeretek úgy játszani meg valamint mint ahogyan az a mangában van ^^ Na meg Temari nehezen tudna vízesést létrehozni xD //

Imádom a reggeleket, csak nem éppen abban a formában ahogyan ma megkaptam azt. Már éppen sikerült elsajátítani a jutsut az álombeli énemnek amikor hirtelen az oldalamon éreztem valami nyomást, ami nem állandó volt, de vissza visszatért. Meg is tudtam mi volt ez az érzés amikor kinyitottam a szemem és láttam, hogy a kölykök sikítva szaladnak el mintha én lennék a világvégét hozó valaki. A futó gyerekek láttán elmosolyodtam, majd felültem a padon, de hirtelen a kezemet a fejemhez kaptam. Hihetetlen fájdalom mely a szájpadlásomtól egészen a fejem búbjáig járkált oda vissza. Kellemetlen, nagyon kellemetlen érzés volt, de hála a sorsnak, volt aki megajándékozzon némi friss vízzel és ez a valaki nem más volt mint Temari. Amikor elkaptam a kulacsot, gyorsan a számhoz is emeltem, majd jó nagyokat kortyoltam bele. Amint ittam párat, sunyin a kezemhez emeltem a kulacsot, majd a tenyerembe öntöttem a vizet és gyorsan megdörzsöltem vele az arcom, hogy véglegesen is felébredjek.
- Köszönöm Temari-sensenpai! Azzal vissza is adtam neki a kulacsot, majd felálltam és figyelmesen hallgattam a mondandóját. Még most is éreztem a tegnapi edzésem eredményét, érzem, hogy a chakrám még nem teljes, nem a régi sőt még a testem néhány izma is megfeszülve maradt. Mindezek mellett, amikor Temari odasétált mellém és megfogta a kezemet egy kicsit elpirultam, de szerencsére ezt nem láthatta, vagy legalábbis szerintem nem. Ezt követően pedig azt tettem amire utasított engem. Lágyan, a tegnap tanultak alapján a tenyerembe vezettem a chakrát, majd szépen lassan kiáramoltattam onnan. Próbáltam egy helyre fókuszálni. Remélhetőleg némi kis szellőt sikerül létrehoznom amit, majd befoghatok és irányíthatok.
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Hétf. Júl. 12 2010, 10:09

Bár azt hitted nem vette észre azt az apró kis pirulást, nagyon is nagyot tévedtél. A kunoichi csak mosolygott egyet, ahogyan továbbmagyarázta a dolgot. De a végeztél, neki is álltál a technikának, úgy ahogyan azt Temari közölte veled az imént. A tenyeredet magad elé helyezve, hoztad létre magadban a cahkrát, majd koncentráltad a tenyeredbe és onnan a külvilágba, ahogyan a levegőt próbáltad mozgatni vele. Az első néhány percben nem történt semmi sem, de Temari egy szót sem szólt, csak téged néett, ahogyan lassan megérezted. A levegő megmozdult a tenyered körül, ahogyan ezzel felmozdulva nagy hibát követtél el. A levegő hirtelen felgyorsult, egyre erősebb lett, ahogyan abban a pillanatban éles fájdalom hasított a kezedbe. Egy apró, majd még egy apró kis vágás keletkezett tenyereden, ahogyan megrémültél, de abban a pillanatban a jounin kunoichi termet melledet és kapta el a kezdet, ahogyan az egyre nagyobb levegő mozgás megszűnt és Temari rád nézett.
- Csak óvatosan! -engedte el a kezedet- Amikor a levegőt manipulálod a chakráddal, akaratlanul is a mozgatott levegő átveszi a chakrdá erejét és ünnepségét. A szél elem esetében, ez az áthatolóerő és az élesség tökéletesedése! Minél több chakrád vezetsz a technikába, annál erősebb lesz és ...- nézett a tenyeredre-... annál nagyobb kárt tehetsz magadban. Na gyere! Bekötjük a kezedet és folytathatjuk is! -mosolygott rád, ahogyan öt perccel később már bekötözött kézzel álltál újra ugyanott. - Most jól figyelj! -közölte veled, ahogyan egy apró kis legyezőt dobott oda neked- Használd újra ugyanazt az elméletet melyet már tanultál, de jelen pillanatban a levegő manipulálását csak arra koncentráld, melyet a legyezővel megmozgatsz!
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Szer. Júl. 14 2010, 11:05

Kitettem magam elé a tenyeremet, majd pedig nagy koncentrációba, talán túl nagyba is kezdtem. Chakrát összpontosítottam a kezembe, majd a külvilágba, hogy ezzel létrehozzak némi szelet és a kezem környékén manipulálni tudjam azt. Nehezen indult be a dolog, de végül egy apró várakozás után a szál meglengette a hajamat, ezzel is valamelyes felfrissítve engemet. Azonban ez az apró kis szellő a kezem között egyre erősebbé vált és nőni kezdett aminek meg is lett a hatása. Fájdalom járta át egy pillanatra a tenyeremet és amikor oda néztem, láttam, hogy a szél amit létrehoztam, apró kis vágásokat, metszéseket hoz létre a tenyeremen. Abban a pillanatban Temari ott termett mellettem és leállította az akciót. A sebek a tenyereimen nem voltak túlzottan nagyok, de épp akkorák voltak, hogy érezzem, igen is ott vannak a tenyeremen.
Egy kis pihenés következett amíg a kunoichi befáslizta a kezemet. Ez a pillanat igen jelentőségteljes volt a számomra, álmomban sem mertem volna gondolni azelőtt, hogy majd egyszer a Kazekage testvére fogja gondoskodóan ellátni a sebesülésemet. Hogy őszinte legyek egy kicsit el is pirultam amikor ő bajlódott a kezeimmel.
*Érdekes. Nagyon jól csinálja ezt az egészet. Talán kapott medikusi kiképzést is a mostani tudománya mellett?*
Csodálkoztam el, hisz alig pár pillanat alatt kötötte be tökéletesen a kezemet és itt véget is ért a pihenés. Azonnal visszamentünk a terepre, és már a kezembe is nyomott egy legyezőt, mondván, azzal próbálja meg az eddig tanultakat. Nem volt túlságosan nagy legyező, olyan átlagos méretű volt, de kezdtem sejteni, hogy miért is használnak legyezőt ehhez a technikához. *Ha a legyezővel hozzuk létre a technikát, és úgy sülne el mint az előbb, akkor nem a kezünket vagdossa szét a szél hanem a legyezőt. Minden esetre, ne szeretné, hogy még egyszer előforduljon az előző ezért...* Gondolatomat itt befejeztem, és már koncentráltam is a chakrámat bele a legyezőbe, majd onnan a külvilágba, hogy ezzel a szelet megmozgassam és irányítani tudjam. Amikor létrejön a szél, ha létrejön, akkor próbálom egy szinten tartani a kiáramoltatott chakrámat, hogy ne erősödjön fel úgy mint az előzőekben.
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Csüt. Júl. 15 2010, 13:27

Megpróbálkoztál azzal, amit az imént hallottál, de elméletben sokkalta könnyebb minden mind a gyakorlatban. Szó szerint, ahogyan a kis legyezőbe próbáltad irányítani a chakrát, érezted, hogy egyszerűen nem odamegy a kívánt energia, mind azt előtte gondoltad. És ezt nemcsak te, hanem Temari is észrevette, ahogyan megcsóválta a fejét a próbálkozásodon és közölte veled halkan, hogy hagyd abba.
- Ez így nem lesz jó! -közölte veled- Amire készülsz, amit akartál az imént használni, arra a jelenlegi szinteden nem vagy képes! -közölte veled- Egy fegyverbe vagy egy tárgyba irányítani az elemi chakrát a chakrafókusz egyik legmagasabb szintje! Hosszú évek gyakorlása során tudod majd elsajátítani azt a stílust! És annak a stílusnak a neve Hiien! Most ne a fegyverbe koncentráld a chakrát, hanem csak át rajta, az csak egy vezető legyen, ne a gyüjtőpont, ahonnét a technikát létrehozod! Így is sokat kell majd gyakorolnod, de ez menni fog, mennie kell! -viditt fel, ahogyan nem hagyta abba a szóbeszédet. - Vezesd a chakrádat a legyezőbe, miközben legyintesz vele egyet és az így létrejött légmozgásba vezetve használd azt, amit az imént a kezeden lévő sérüléseket okozta! Természetesen nem fogod tudni tökéletesen írányítani a szélörvényt, de az a tanulás utolsó fázisa lesz csak. Szóval hallgass rám és csináld újra! - utasított immáron kicsit szigorúan ahogyan a többi csak rajtad áll!
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Huramino Saito on Pént. Júl. 16 2010, 08:39

Temari leállította a próbálkozásomat és teljesen igaza volt mindabban amit mondott. Igaz még nem vagyok a legjobb a chakra irányítása terén, de még én is éreztem, hogy itt bizony valami baj van. A chakrám hiába gyűjtöttem a legyezőbe, az nem maradt meg ott és sépen lassan elszivárgott, és a Kunoichi elmondta, hogy ez miért is történt?
- Hiien? Azt hittem, hogy csak a chakrára érzékeny fegyverekbe lehet irányítani az elemünket és úgy használni. Egy kicsit meglepődtem mindezen, de kezdett érdekessé válni számomra ez a stílus az elmondások alapján. Persze még közel sem vagyok azon a szinten, majd később.
Tovább hallgattam a nőt, majd megértettem, hogy ténylegesen mit is kellene tennem. *Szóval ez esetben a fegyver a chakrám vezetője... Egyszerűen csak át kell áramoltatnom rajta a chakrám a külvilágba és úgy létrehozni a szelet.*
- Kezdem is Sensenpai! Kiáltottam fel lelkesedve, majd kinyújtottam a karomat amiben a legyező volt, majd pedig koncentrálni kezdtem. Először előástam a magamban rejlő szél elemet, majd azt chakrával keverve, átirányítottam a karomon, keresztül a legyezőn a külvilágba. Mindeközben a karommal, apró, legyező szerű mozgásokat végzek, hogy ezzel is valamiféle légmozgást idézzek meg. Persze a chakrámat ezúttal is próbáltam a lehető legjobban kontrollálni és egy szinten tartani, hogy ne szabaduljon el úgy mint az előbb. Mert ha ez megtörténne, lehet már nem csak én sérülnék meg, hanem mindenki más aki körülöttem van.
Huramino Saito
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Karin on Pént. Júl. 16 2010, 11:01

Az előbbi sikertelen próbálkozásnál, a nagy mennyiségű fuuton elemet akartál vezetni a legyezőbe, de csak pazaroltad a tartalékjaidat. De most más lesz a helyzet. Immáron kevés és folyamatosa áramoltatás mellett sikeresen vetted az első akadályt. Így már sikerrel jártál, azonban az azután történő események már hagytak maguk után kivételt. Temari nemhiába adott neked ilyen kicsit legyezőt, mivel az ezzel létrehozható légáramlat igazán kicsi! Így pedig könnyeben képes leszel megtanulni a technikát, bár kisebb mértékben, de ha így megy, akkor nagyban is menni fog, vagyis mennie kell. Na de az odébb van és lássuk, hogyan is alakulnak a dolgaid most.
A legyező okozta légmozgásba vezetve a chakrádat csodák csodájára láttad, hogy az iménti kis légmozgás mennyivel nagyobb volt. Sőt mennyire erősebb! Bár azt is elkelett mondani, hogy a légáramlat szó szerint össze vissza, és kis hatótávban változtatta meg a levegőt. Háromszor-négyszer próbáltad meg ezt, amikor is temari lépett újra közelebb hozzád és adat az utolsó tanácsot.
- Látom, hogy ez már megy! A chakrád kézjelek nélkül létrehozni, a megfelelő helyre irányítva, belevezetve egy tárgyba és onnan manipulálni a természetet! - közölte veled az eddig elért eredményeket- Nem hittem, volna hogy ilyen könnyen haladsz majd, de ami most jön, az már egy chuunin szintje! – mondta, ahogyan letérdelt eléd- A legyezővel létrehozott áramlatba nem elég csak belevezetni a chakrát, hanem irányítanod is kell! A jelen pillanatban körkörösen, és ezt a centrifugális erőt kihasználva a legyezőtől távolabb is juttatnod! Ez a része a legnehezebb! – közölte veled a tanulás utolsó fázisát, ahogyan ez már csak rajtad áll!- Ha sikerrel jártál keres meg! – intett neked mosolyogva, ahogyan egyszerűen eltűnt előled és otthagyott egyedül!

// Írj újra egy hosszú postott, ahogyan egy egész hétig gyakorlod csak ezt a fázisát! És ha készen vagy vele, akkor egy-két post és tudod is!//
Karin
Inaktív

Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content