Vízesések

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vízesések

Témanyitás  Kanmiru on Szer. Márc. 31 2010, 19:35

A falut körbevevő szirtekről alázuhogó kisebb nagyobb vízesések. Ezek a falu főbb vízforrásai, illetve a védelem fontos részei.
Kanmiru
Játékos

Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Vízesések

Témanyitás  Kinshu on Hétf. Ápr. 30 2012, 13:27

Miután a leendő tanárom sikeresen felgyújtotta a 'Sóhajok Hídját' egy ügyes kis mozdulattal kompenzálta a kis hibát! Közben megejtett egy gyors kis bemutatkozást, de arra már nem hagyott időt, hogy én is bemutatkozzam. Egy velem kb egykorú formás kis anbu lányról beszélünk. Aki első ránézésre roppant szimpatikus nekem. Amikor átkarolt és hozzámért egy kicsit hevesebben kezdett verni a szívem! Aztán elindultunk a vízesések felé. Nehezen tudtam tartani vele a lépést. Köszönöm Akashi!! Gondoltam magamban! Ennél jobb tanárt keresve sem találhattál volna nekem!.
Amikor odaértünk egy kisebb szikla peremre ami inkább hasonlított egy edzőtérre a vízesések között mint párkányra akkor gondoltam talán már itt lenne az ideje, hogy én is bemutatkozzam!
- Sajnos a hídnál nem volt alkalmam bemutatkozni bocsáss meg ezért kérlek! A nevem Hosiga Kinshu, de jobban szeretem ha egyszerűen csak Kinshunak hívnak! - Igyekeztem mosolyt eröltetni az arcomra mielőtt folytattam, csak érdekes módon ilyen kis fura fél mosoly lett belőle. - Igen én szeretnék tanulni, és a tűzgolyó jutsut szeretném elsajátítani!
Amikor a szívem már a torkomban dobogott akkor inkább jobbnak láttam, hogy ha figyelek és nem makogok össze vissza tovább nehezítve a helyzetet.
Szerettem a vízeséseket és környéküket, mert gyönyörű volt a kilátás és kellemesen párás volt a levegő. Itt még a legmelegebb nyári napok is elviselhetőek! Egyetlen egy hátránya van ennek a helynek mégpedig, hogy túl kell harsogni a vízesések morajló háttérzaját.
Legmerészebb álmomban sem mertem volna gondolni, hogy egy ilyen szép tanárom lesz! Igyekeztem megfigyelni, hogy vajon mit ábrázolhat a maszkja, de nem feltűnően, nehogy azt gondolja, hogy itt sasolom miközben ő tanítani jött! Semmi féle képpen nem akartam megbántani újdonsült mentoromat hátha kialakulhat köztünk barátság is. Mostanában nem állok ugyanis túl fényesen a barátokkal! Meg kell próbálnom összebarátkozni Misával edzés közben. Ez legalább egy olyan alapvető momentum, mint maga tanulás számomra mostantól! Nem kérdezősködöm most nincs még itt annak az ideje inkább türelmesen várok és figyelek az anbu hölgyre!
Kinshu
Játékos

Taijutsu Pontok : 43

Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 505

Témanyitás  Jiraiya on Vas. Május 13 2012, 16:12

A lány megállt, majd végighallgatta a számára feleslegesnek tűnő bemutatkozást. A maszkja egy macskát ábrázolt. Nagy vörös szemek voltak rajta és kis piros száj. De nem volt időd jobban megfigyelni, mivel a leányzó cselekedni kezdett. Ökölbe szorított kézzel megdörzsölte a szemét majd nyögött egy kedveset.
- Nyahh! A feladatod... Jah ez nem az... Akkor hát a tűzgolyót ugye? Érdekes technika de csak a gyengék szeretik. Nem tudom, hogy mennyire vagy jártas a tűztechnikákban de Én most mindent elmondok neked róluk. Vagy is annyit, amennyi kell ehhez a technikához. Van egy technika amivel tűzgolyót tudsz lőni. Persze majdnem az összes Katon jutsu ebből áll na mindegy.
A leányzó leugrott a peremről egészen a vízesés aljáig. Ott ráállt egy kőre. Volt egy csomó, úgy hogy nem volt nehéz egyensúlyozni. Kicsit mint ha zavarta volna a víz. Becsukta a szemét és dörzsölgette. Biztosan csípte valami.
- Gyere le!
Intett neked, majd kisétált a partra.
- Na most a feladat a következő. Akkora tűzgolyót kell csinálnod, hogy ellepje ezt a környéket a pára. Ezt majd én szabom meg, hogy mikor jó. Van bőven időnk, úgy hogy csak nyugodtan. A jutsu a Goukakyuu no Jutsu. Ez egy igen erős és veszélyes technika. Ha ráérzel a jutsura és tudod hogyan jön létre akkor már egyszerű, de neked még nagyon bonyolult lesz. Először is a kézjelek: Kígyó, Kos, Majom, Vadkan, Ló, Tigris.
Eközben végig mutogatta és nézett fel gondolkodóan az égre.
- Ezek a kézjelek koncentrálják a chakrádat. A tüdődbe kell irányítanod az elemi chakrát, majd nagy levegőt venni. Sűrítsd és érezd. Ha ez megvan, akkor fújd ki a chakrával telített levegőt. Mihelyst elhagyja a szádat a nyelveden és a szádon lévő tenketsukon alakítsd át a chakrát. Kezdetben még az ujjadat is odateheted a szád elé. Az ujjaidon lévő tenketsupontokkal is tudod formálni. De vigyázz mert ha rosszul csinálod megéget. Ezért is nem szabad már a tüdőben átalakítani a chakrádat. Ha ez megvan, akkor jön a technikai rész. Ha azt akarod, hogy a tűzgolyó nagy és erős legyen, akkor sok chakra kell és sok levegő. Ha csak ilyen nyeszlett izékét akarsz akkor nem kell sok chakra. Elsőre úgy sem fog sikerülni. Ebben biztos lehetsz. De ha már sikerült, akkor kedvedre játszhatsz vele. Például ha azt szeretnéd, hogy a tűzgolyó messzire repüljön, akkor majdhogynem ki kell köpnöd a chakrával telített levegőt. De ez egy idő után eloszlik. De ha hosszan tartó tűzgolyót akarsz akkor csak fújd ki a levegőt és folyamatosan tápláld. Ennyi az egész. Így most már csak a gyakorlatban kell alkalmaznod. Ne feledd, elegendő nagyságú tűzgolyót kell létrehoznod, hogy a vizet elpárologtasd. Nem fogod még csak a felét sem eltüntetni abban ne is reménykedj. De tudni fogod hogy ha elég nagy lesz a tűzgolyó. Hajrá!
Habár a lány meg sem mutatta a jutsut, azért mindenkiben megfogalmazódhat az, hogy mekkora is egy ilyen pusztító technika. Misa csak felugrott az egyik fára, és elővett egy füzetet amibe írni kezdett. Láthatóan élvezte, hogy parancsolgathat és lazíthat. A kis rózsaszínbojtos tollával simogatta az arcát. Kis cukor.

ui.: // a tanulás 40 soros legyen kb. //

°Koreko Rui --> A Fájdalmas Jóslat: Élet
°Hamacho Yoshitaro --> A Fájdalmas Jóslat: Halál
°Akira --> "Tartozni valahová..."
Jiraiya
Mesélő

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Témanyitás  Kinshu on Vas. Május 13 2012, 20:36

Az anbu hölgy utasításait követve én megformáztam a kézjeleket majd ahogy kifújtam a levegőt a számnál a chakrát megpróbáltam átalakítani tűzgolyóvá, de nem nagyon jártam sikerrel így következett a következő és a következő próbálkozás!
Bevallom őszintén nem tetszett, hogy újdonsült mesterem egy fán üldögélve nézi ahogy próbálkozom! Aztán a negyedik alkalommal sikerült valamicske tüzet 'csiholnom' a chakrámból, de ez sem volt nagy előrelépésnek nevezhető! Aztán a sokadik próbálkozásra amikor már az ujjaimat is használtam a chakra átalakításhoz már sikerült tüzet köpnöm, de nem tudom szerintem még ez sem érte el a megfelelő a szintet! Bevallom őszintén elfáradtam ennyi próbálkozástól, mert nem szoktam hozzá mostanában ilyen intenzív chakra használathoz! Így egy pillanatra leültem megfáradtan egy kiálló kőre és figyeltem mesteremet mit alkot éppen!
AKKOR SEM ADOM FEL! Gondoltam magamban majd felálltam és újra próbálkoztam!...
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Jiraiya on Hétf. Május 14 2012, 17:58

// Akkor csapassuk Very Happy //

A kislány nem igazán mutatott nagy érdeklődést irántad. Néha-néha odanézett a füzete lapjai közül, de teljesen észrevétlenül. Amikor odasétáltál az alatta lévő fa alá, Ő leugrott melléd. Egy kecses kis "Chöö-vel" fejezte ki érzelmeit, majd rásétált a vízre. Vett egy nagy levegőt majd elmutogatta a kézjeleket. Hirtelen és erősen kifújta a levegőt. Egy hatalmas tűzgolyó keletkezett, ami vadul száguldott egyenesen a vízesésnek és onnan a mögötte lévő sziklatömegnek. Egy csomó gőz lepte el a tájat. Kicsit nehéz is volt a lélegzés, de ez nem olyan zavaró. A lány feléd fordult, majd beakasztotta az ujját a kilógó tangájába, majd az ujjai körül tekergetni kezdte. Kacsintott feléd egyet. Szép lassú és kecses léptekkel közeledett feléd. Mikor eléd ért, közel hajolt hozzád. A szája közeledett a tiédhez. Az ajkai kereknek és puhának néztek ki. Mint az eper vagy a cseresznye. Amikor már pont összeért volna a szátok, hirtelen egy hatalmas csattanást és hasító fájdalmat éreztél az arcodon. Bizony bizony. Az egy erőteljes pofon volt. A lány dühösen fakadt ki magából.
- Mit gondolsz, hogy csak itt henyélsz?!!?! Nem gyakorolnod kellene?! Told vissza a beled és próbáld ujjra!
Ekkor felráncigált és a víz felé lökött.
- Ahhhaj! Kölyök... - Nem mintha Ő idősebb lenne nálad - Az érzelmek nagy előnyt jelentenek a technikáknál. Főleg a Suiton és a Katon jutsuknál. Míg a Suitonnál a lágyabb és kedvesebb emlékek és érzések a dominánsabbak, addig a Katonnál a vadabb és erősebb, fájóbb emlékek a dominánsak. Mielőtt végrehajtasz egy technikát, azelőtt képzeld el. Vizualizáld. Az érzelmek merőben befolyásolhatják a jutsujaid. Képzelj el egy hatalmas lángoló érzelemgömböt! És most próbáld újra!
Mondta a leány majd visszakuporodott a fára.

Jiraiya
Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kinshu on Vas. Május 20 2012, 15:58

A pofon nem esett jól, de lássuk be a kis hölgynek igaza volt. Nem véletlenül ő volt Anbu tag és nem én! Kitartás nélkül valóban nem lehet előre lépni ebben teljesen igaza volt!
Nagy nehezen feltápászkodtam, és elindultam vissza a kis sziklára ahol az imént még megégettem egy kicsit az ujjamat! Igyekeztem a következő próbálkozásba minden érzelmet beleadni! Úgy képzeltem el az egész helyzetet mintha a lelkemben lévő rossz érzéseket dühöt akarnám kiadni!
Mindezt becsukott szemmel... A kézjelek elmutogatása után kimondtam a jutsu nevét, majd minden chakrámat beleadtam a következő próbálkozásba minden negatív és vegyes érzelmemmel együtt. Amit az utóbbi évek, vagy a pofon vagy a sikertelen bosszú hozott ki belőlem!
Annyit éreztem az arcomon, hogy meleg van, de hogy a jutsu hogy sikerült-e azt nem láttam csak azt éreztem, hogy rohamos tempóban fáradok és a chakrámat jócskán megviselte a dolog, mivel mindent bele adtam!
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Jiraiya on Hétf. Május 21 2012, 17:44

A próbálkozásod nem járt sikerrel, de nem is volt teljes kudarc. Nagyjából egy Ló méretű tűzgolyót tudtál létrehozni, ami egy kevéske vizet elpárologtatott. Te pedig majdnem elpárologtál, de a végkimerülés előtt elájultál. A következő pillanatban már csak a vizet érezted, ahogy mossa az arcodat. Egyre nehezebben ver a szíved és egyre halkabb minden. Még a víz csobogása is. De amikor már minden elveszni látszott, valami megragadott és a hátadra fektetett. Elkezdte nyomkodni a hasadat, mire Te vizet öklendeztél. Már teljesen magadnál voltál. Tudtad, hogy mi folyik körülötted és hogy a lány mentett meg. Arccal estél a vízbe, ami sekély, de ha fejel előre van benne az ember akkor halálos. A lány kétségbeesetten nyomkodott és tapogatott, hogy megnézze élsz-e még.
- Ne hogy kinyúlj nekem! Az első napomon itt feldobod a talpad!
Hoppá hoppá! Lehet, hogy a kis gonosz ANBU leány csak kezdő az osztagban? Minden esetre nem nagyon tudja, hogy mit tegyen. Végső megoldásként, a szájon át lélegeztetéshez folyamodik. A dús és puha ajkai érintkeznek a tieiddel, és a hűvös levegő átáramlik beléd. De erre semmi szükség, mivel teljesen eszméletednél vagy és ki van nyitva a szemed. A lány először nem látja, de miután Ő is kinyitotta teljesen elpirult. Olyannyira, hogy beleharapott ijedtében a szádba és teljesen elpirult. Szinte forrt körülötte a levegő.
- Takarodj tanulni!!!!!!
Ordította, majd hirtelen elégett. valószínűleg a Shunshin egy elemi változata volt. Az biztos, hogy most már nehezebb lesz belopnod magad a szívébe.

// Egy 20 soros postot kérek és akkor most sikerülni fog a technika ^^//

Jiraiya
Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kinshu on Pént. Május 25 2012, 12:32

Miután össze estem éreztem ahogy jelenlegi senseiem éppen, hogy megfordít mielőtt belefulladnék a tétlenkedésbe! Másodperceken múlt csak, de megmentette az életemet. Nem volt kedvem még kinyitni a szememet! Élveztem, hogy végre valaki aggódik értem és félti az életemet. Amikor szájon át próbált lélegeztetni úgy éreztem mintha megállt volna az idő.
Aztán amikor kinyitottam a szemem és jeleztem, hogy igencsak életben vagyok, legalábbis újra dobbant a szívem akkor egy az előzőnél is nagyobb pofon kíséretében éreztem, hogy lehet most igen csak elvetettem a sulykot!
Egy lenyűgöző elemi shusin no jutsu után az anbu hölgy eltűnt és rám rivallt, hogy azonnal folytassam a tanulást.
Nagy nehezen felálltam, alig éreztem a lábaimat. Odasétáltam a kiálló kis sziklához és belekezdtem újra a koncentrálásba.
Ezúttal egy olyan emléket akartam használni ami számomra is kedves. Nem a negatív érzésekből akartam erőt gyűjteni a tűz létrehozásához, mert a tűz meleg és az otthon és a szeretet jelképe is lehet.
Egy olyan eseményt választottam ami most történt meg és nagyon vegyes érzelmeket szabadított fel a lelkemben.
Arra gondoltam amikor Misa 'megcsókolt' illetve szájon át lélegeztetett én meg a magam kis ügyetlen módján megpróbáltam visszacsókolni!
Megformáltam a kézjeleket, összegyűjtöttem a chakrát és közben vettem egy nagy levegőt!
- Katon: Goukakyuu no Jutsu! - mondtam hangosan és közben igyekeztem beleadni minden érzelmet ami most felgyülemlett bennem.. a halál közeli élménytől kezdve a 'csókig'!
A következő pillanatban kifújtam a levegőt, és a számnál igyekeztem átalakítani tűzzé.
A hatás elképesztő volt. Sikerült létrehoznom egy rendes tűzgolyót és sikerült vele elpárologtatnom nem kevés vizet!
Örömömben felugrottam és odafordultam a sensei felé, hogy vajon hogyan figyel illetve néz most rám!
Ha eltűnt akkor a következő dolgom az lesz, hogy felkeresem és bocsánatot kérek tőle és elbüszkélkedem neki a sikeremmel. De előtte lehuppanok a sziklára és kifújom magam, mert azt hiszem a mai nap elég sokat kivett belőlem! Tudtam, hogy ezt a kis anbut meg kell ismernem jobban!
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Jiraiya on Szomb. Május 26 2012, 10:51

A technika sikerrel járt. A lángoló érzelemgömb egy igencsak szép pusztítást vitt végbe a környező víztömegben. Egész kényelmes és szerethető szauna keletkezett. De a lány nem volt sehol. Igen furcsa vérvörös fejel tűnt el. Csak nem agyvérzést kapott? Akkor viszont nagy bajban vagy. De nem. Ahogy ott ülsz a sziklán, Ő megjelenik mögötted. A kezében a kis füzet van a másikban pedig egy kis ecset. Egy kis pipát kanyarint, majd megszólal.
- Szép munka volt egy zöldfülű, lustasághoz lépest. A technika még nem megy mesteri szinte, de ez éppen elfogadható.
Közben zavarodottan csavargatta a tangáját, ami éppen hogy kilátszott. valószínűleg megigazította nemrég. A lány hirtelen eltűnt mögüled. Csak érezted, hogy a lányt körülvevő energiák megszűnnek. Hamarosan előtted, fent a vízesés tetején láttad meg. A kezeit ropogtatta, majd megszólalt.
- Ezt vedd búcsú ajándéknak mára!
Majd hirtelen a földre tette a kezét és a vízesés egyre gyorsabban kezdett folyni. Egyre szaporábban és egyre hevesebben, míg végül egy nagy áramlat érkezett. A lány ekkora eltűnt. A hatalmas víztömeg ellepte az egész helyet. A békésen csordogáló víz most egy gyilkolni vágyó szörnyeteggé alakult. De mire leért, csak egy bokáig érő tavacskát sikerült létrehoznia. Szegény kis dinka leányzó. Lehet, hogy ANBU de még mindig csak egy gyerek...

// Szép volt. A technika lap szinten elsajátítva, valamint +5 ch-val is gazdagodtál ^^ //

Jiraiya
Mesélő

Adatlap

Témanyitás  Kinshu on Vas. Jún. 05 2016, 13:01

// Minato //

Azt gondoltam, hogy a legjobb megoldás az lesz ha visszatérek a frontra és ott segítek a nemzetemnek ahol a leginkább szükségük lehet rám. Tudtam, hogy a villám elem elsajátítása után talán felfigyelhetnek rám ismét titkos pártfogóim. Érdekes, hogy az ANBU mindig a legváratlanabb esetekben keres fel és szervez be egy küldetés erejéig. Mintha csak átmenetileg vennék igénybe a szolgáltatásaimat, én viszont ennél azért okosabb voltam és tudtam, hogy ez szintén a felkészítés része, hogy lehet bármilyen fontos a magánéletem és intézhetek akármilyen ügyet a hétköznapjaimban, azonban ha szólít a kötelesség akkor azonnal meg kell jelennem és kérdés nélkül teljesítenem a parancsot. Bár egyre kevésbé éreztem magam egy ilyen beprogramozható gépnek, azonban tudtam, hogy így tehetek a legnagyobb szolgálatot a hazámnak. 
A nyúlfejet mintázó maszk és sötét barna köpeny rejtekében valószínűleg egy férfi rejtőzhetett, de ezt szerintem sosem fogom már megtudni. 
Éppen gyakorlás közben az egyik iwagakurei ház tetején ért a hír, hogy most ismét szükségük van a szolgálataimra. Átfutott az agyamon, hogy milyen nagy hévvel meséltem senseiemnek miként fogok visszatérni a frontra, azonban ez a tervem most szinte azonnal semmivé foszlott. A levélben csupán annyi állt, hogy 1 órán belül meg kell jelennem a harmadik legnagyobb vízesésnél. Meghajoltam az üzenet átadója előtt, aztán chakrát irányítottam a lábamba és maximális sebességre kapcsoltam. Szerencsére nem voltam túl messze a házunktól és most a vén exANBU sem lopta otthon a napot így nyugodtan ki tudtam gondolni mire lehet szükségem. Mivel számítanom kell rá, hogy ez most nem egy két napos küldetés lesz, ezért fogtam egy kisebb háti táskát amibe beledobáltam pár napra elegendő tiszta ruhát. Aztán összecsomagoltam magamnak szintén pár napra elegendő élelmet is. Aztán jöhette kunaiok és shurikenek. Először azokat a ninja eszköz tárolókat töltöttem meg amiket a testemen hordok. Füst bomba, drótok és mi egy más. Régen indultam már úgy küldetésre, hogy előtte magamtól kiválaszthattam volna a felszerelésemet. Jobb lábamra felcsatoltam a kunai kés tartómat, aztán elővettem a pecsétemet és ellenőriztem, hogy benne vannak-e a fuuma shurikeneim. Lehet, hogy egy kicsit túlzásba viszem és aztán a felét ott fogom hagyni valahold e akkor inkább újratöltöm a készleteimet mint, hogy ne legyen nálam semmi. A katanámat és a másik fuuma shurikenemet itthon hagytam, nem akartam, hogy gátoljanak a mozgásban és túl sok súlyt sem akarok magammal cipelni. Felvettem a hátamra a zsákot és ellenőriztem még egyszer mindent, hogy megfelelően el van-e csomagolva. Elővettem egy cetlit és hagytam ez üzenetet az öregnek, hogy majd jövök, de küldetésre kellett mennem és valószínűnek tartom, hogy a frontra sem térek vissza. 
Kinyitottam az ablakot és ránéztem az órára. Még van fél órám, de egy ilyen küldetés eligazítás nem egy olyan dolog amiről szívesen elkésik az ember így chakrát irányítottam a lábamba és maximális sebességre kapcsolva közelítettem meg a vízeséseket. Már távolról hallottam a morajlást amely közel sem volt olyan erős mint a végzet völgyénél annak idején, azonban ahhoz bőven elég, hogy minden más alapzajt elnyomjon. Tudtam, hogy melyik a harmadik legnagyobb vízesés azonban nem akartam tiszteletlen lenni olyan szempontból sem, hogy előbb érek oda és várok, ez illetlenség a másik féllel szemben. Így a harmadik legnagyobb vízeséshez legközelebb lévő tetőn ültem le és figyeltem meg a környéket. Semmi mozgást nem látok csupán pár genin akik gyakorolnak egy egy sziklaperemen. Feltehetően néhány tartalékos is állomásozik most a városban de a nagy többségét kirendelték a frontra. Talán nekem is köztük lenne a helyem...
Amikor már csak egy perc választott el a megbeszélt időponttól akkor elsétáltam a peremtől és visszafordulva chakrát vezettem a lábamba. A vízpárát az arcomon éreztem amikor elrugaszkodtam a tetőről. Hatalmasat ugrottam de már annyiszor jártam ezeken a sziklákon, hogy pontosan tudtam hogy kell úgy érkezni, hogy ne fájjon illetve ne legyen sérülés a vége. Az ugrás közben felszabaduló adrenalin azonban teljesen lázba hozott.
Remélem a megbízóm sem fog késni és nem csak egy maszkkal fogok társalogni, bár ennek a reális esélye sajnos elég kicsi.
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Namikaze Minato on Kedd Jún. 14 2016, 16:45

A vízesésnél hallható csobogás némileg tompítja az ember érzékelő képességét. Már ami a fizikális és nem a mentális érzékelésre vonatkozik. A hangok és a szagok megváltoznak, a látási viszonyok sem lesznek sokkal jobbak, persze utóbbi leginkább akkor jellemző, ha éppen a vízesésben állunk, és nem mellette.
Amint letelt az egy óra a kijelölt helyen, ahova te pontosan érkeztél, nem történt semmi. A víz csobogott, a területen az élet sem állt meg, minden ment a maga kerékvágásában előre, tudomást sem véve rólad. ANBUnak nyomát sem látod, pedig a levélben pontosan az állt, hogy ide kell jönnöd, és ebben az időpontban. Akkor mégis hol késlekedhetnek?

Ha jobban körbenézel, valami érdekesen akadhat meg a szemed. A vízesés közepe tájékán egy tekercs fityeg egy kötélen, ami elveszik a vízesés belsejében. Az így levegőn hintázó papíros ide-oda csapódik a lezúduló víz miatt. Érdekes kis jelenség meg kell hagyni főleg, hogy nem való a képbe. Ha jobban megfigyeled, egy Egyes szám van ráírva a tekercsre. Az ANBU trükkje lenne netán? Esetleg próba, vagy csak véletlenségből otthagyott gyerekes csíny?
A vízesés mellett a fák közt enyhe szellő játszadozik, és mintha egy nyúlfejet ábrázoló maszk utóképét láttad volna köztük. 
Namikaze Minato
Moderátor

Adatlap
Rang: Yondaime Hokage
Chakraszint: Amennyi egy Hokakénak jár

Témanyitás  Kinshu on Szomb. Jún. 18 2016, 16:31

Érdekes egy módszer, de az elsuhanó ANBU bizonyossá tett abban, hogy ő hagyta ott a tekercset és feltehetőleg a megbízásom lesz benne. Nem ez lenne az első eset, hogy ilyen vagy hasonló módon kapok megbízást tőlük. Vicces, hogy az életem egyik felében egy normális emberként, vagy éppen katonaként élek a másik felében pedig egy titkokból és összeesküvésektől szabdalt világban kell járnom. Bár tudom, hogy mindkettő része a ninja utamnak de sokkal jobban szeretem amikor elmagyarázzák, hogy mi is lesz a küldetés. 
A tekercsre az egyes szám volt ráírva ebből arra következtetek, hogy ez valami összetett küldetés és ez az első felének leírása, vagy inkább arra, hogy ez az első feladat amit végre kell hajtanom és a neheze talán csak ez után következik, de ne szaladjunk annyira előre. Még egyszer jó alaposan megvizsgálom a környéket de nem találok semmit csupán csak a szokásos. Aztán óvatosan leakasztom a kis tekercset. 
- Remélem azért ennél nehezebb lesz a feladat. 
Jegyzem meg a bajszom alatt majd kinyitom a tekercset. Amíg elolvasom mi áll benne a szikla perem szélére sétálok és nyugodtan leülök. 
Olvasás közben eszembe jut, hogy amikor legutóbb küldetést kaptam az ANBUtól akkor emberi életek között kellett választanom. Ez most azonban nem fog megtörténni. Amióta felszabadítottam magamban a raiton elemet azóta úgy érzem, hogy két lábbal állok a földön és mindent el tudok érni amire szükségem van. 
Ha elolvastam a tekercset akkor egyszerűen csak összegöngyölöm és a tartalmától függően cselekszem. 
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Namikaze Minato on Szomb. Jún. 18 2016, 20:55

A tekercs megszerzése nem volt valami egetverően nehéz feladat. Az ANBU nem tudni, hogy most csak szórakozik-e vagy komoly szándékok vezérlik. Elvégre ez a feladat még egy chakrát nem használó egyénnek sem megerőltető. Bár lehet az ANBU katona akit a szemed sarkából láttál, valami másféle cselt eszelt ki, és csak azért volt itt, nehogy ellógd a munkát. Igaz ismernek már valamennyire, de egy a falut védő elit katonának sohasem lankadhat a figyelme.
A tekercs első ránézésre nem volt különleges dolog. A lezáró pecséten az egyes szám díszelgett, de ennél többet nem takart a külseje. Belül viszont érdekes dolog lappangott. Első ránézésre négyzetek, és háromszögek összevisszasága nézett veled farkasszemet. És ahogy tovább  vizslattad, úgy tűnt egyre inkább keszekuszának a dolog. Vajon mi állhat a tekercsben?

// Egy kis segítség noha nem a megfejtés ^^ Ha elakadnál akkor írj rám, és adok egy kis segítséget... ha végleg megrekedsz akkor meg a megfejtést Razz //
Spoiler:
Namikaze Minato
Moderátor

Adatlap

Témanyitás  Kinshu on Hétf. Jún. 20 2016, 21:13

Az első benyomásom, hogy teljesen hülyének néznek és ez tényleg csak egy gyerekes csín áldozata vagyok, aztán meg arra gondoltam, hogy ez talán két kisgyerek titkosírása lehet. De gondoltam, hogy annak az esélye valóban nem lehet túl nagy, hogy pont ebben az időben ezen a helyen valaki egy titkosírással megírt tekercset itt hagyjon. Én azonban sosem reklámoztam, nem voltam jó ebben és annak ellenére, hogy a gyökér tagjai nagyon titokzatosak, néha nagy gyökérként viselkednek. Őszinte leszek fogalmam sincs, hogy mit írhatott ide a fazon. Nagyjából egy órát ülök ott és töröm a fejem azon, hogy mi lehet ez aztán egyszerűen felidegesít az egész és úgy döntök ez ennyi volt. Elindulok haza és közben mérgelődök, de a tekercset elteszem és nem is foglalkozom vele tovább. Lehet, hogy most inkább a fronton lenne a helyem. Valahol mélyen legbelül úgy érzem, hogy ott tudnám a legjobb szolgálatot tenni a hazámnak. 
- A fenébe már, hogy állandóan ilyen titokzatosan meg... - elnyomtam magamban egy hosszú káromkodást miközben ballagtam haza. - érthetetlenül kommunikáltok. 
Komolyan mondom, hogy az ANBU csak azért érdekel mert úgy gondolom, hogy azáltal tehetem a legnagyobb szolgálatot a falu számára ha csatlakozom hozzájuk, azonban ez egyáltalán nem azért érdekel mert egy elit csapatról van szó. A saját képességeimet egyáltalán nem tartom elitnek sőt még csak nem is átlagon felülinek. Én a hazaszeretetemet tartom olyan erősnek, hogy úgy érzzem a falu hasznára tudok lenni. Azonban az ilyen sikertelenségek miatt egyre többször megy el tőle a kedvem, illetve a múltkori húzásukat sem nyeltem le. 
Lehet, hogy én vagyok a kisember de ettől függetlenül nekem is vannak érzéseim és nem tudom meddig viselem ezt még el. Lényegében miattuk nem mentem a frontra és ha holnap ebben az időben sem tudom meg miért akkor azt hiszem, hogy inkább szedem a cókmókom és megindulok a sereg után. Azt hiszem, hogy ott is jó szolgálatot tudok tenni. Azonban a ma éjszakát még itt töltöm. 
Amint hazaértem előszedek egy pokrócot majd megindulok vissza a vízeséshez. Nem fogok szórakozni, kapnak tőlem 24 órát aztán eltűnök, nincs nekem a játékaikra időm és különben is kezdem őket egyre jobban megutálni. Bárcsak elmondhatnám ezt tényleg valakinek, de hát ezért rossz a létra legalján elhelyezkedni, nekem nincs véleményem csupán végrehajtom a parancsot. Visszatérek a tetőre amiről megfigyeltem a vízesést és a tetőn leterítem a pokrócomat majd leheveredek rá és figyelem a csillagokat. A tekercset visszarakom oda ahol találtam és figyelem a környéket. Abban bízok, hogy a tag esetleg visszajön akkor viszont lehet rátámadok már, hogy észrevegyen majd elválik! 
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Namikaze Minato on Szer. Júl. 06 2016, 21:40

//elnézést a késésért sajnos néhány olyan dolog jött közbe számomra, ami minden időmet igénybe vette, és sajnos a gépközelségemből is lenyírt nem keveset. Kárpótlásul 5 chakrát adnék, illetve egy jámbor mesélő szavát, hogy belehúz, és megpróbál tartalmasan és hamar írni Very Happy //

A tekercs rejtélye úgy néz ki kifogott rajtad. Bár ki tudja miért is gondolták azt, megoldó kulcs nélkül képes leszel megfejteni? Amúgy is az egész zavaros lehet. Miért hagy valaki egy ilyen kevéssé őrzött helyen, egy ilyen írású tekercset? Vajon mit tartalmazhat?
Ilyen és ehhez hasonló kérdések derenghetnek fel fejedben, miközben a pokrócon fekve bámulod az eget. Vagy mégsem. A gondolatok útjai amúgy is kifürkészhetetlenek. Lehet, hogy arról filozofálsz mennyi a bolti ára egy mázsa kecskeepének, ha azt kiskereskedelmi kamattal akarod más ország valutájában kifizetni… De elkalandoztam.

Az órák lassan vánszorognak előre, a csillagos eget, néha beborítja egy-egy kósza felhő, és lassan az idő is kezd egy kicsit csípőssé válni. A tekercs visszakerült a helyére, és most aranyosan himbálódzott, a vízesés könyörtelen zuhatagában. Talán a megbízók végre eszükhöz kapnak, és nem adnak neked többet ilyen, hülye feladatot.
Lassan az idő is éjfélbe kúszott, amikor halk suhanó hangot vélsz felfedezni. A tipikus zaj egyértelműen shinobik ugrálásából adódik, vagyis valaki vagy valakik éppen közelednek. Ha letekintesz, két sötét alakot láthatsz, akik egymáshoz közel állva beszélgetnek valamiről. Azt, hogy merre is néznek, vagy honnan jöttek nem látod, elvégre nem olyan buták, hogy fénnyel magukra vonják a figyelmet. Viszont a duruszolásukból néhány szót kihallasz:
-
… Hagyta volna…?
- Nem… észre… Lehet... nehéz volt…
- Akkor?
- Keresd… Talán… van.
Furcsa talán elsőre érthetetlen szókatyvasz, de talán támpontként is szolgálat arról, hogy mi is zajlik éppen itt. A szél lassan megváltozni látszott, és a kellemes oldalfuvallat, lassan a tarkódat kezdte csiklandozni. Az egyik Shinobi hirtelen mozdulatot tesz, és egy fényes fémes, valami kezd hatalmas sebességgel száguldani irányodba. A Kunai, gyorsan közelít, de a sötétség miatt egy pár centivel elvét téged, így van időd ellen támadni… vagy menekülni. Rajtad áll. A másik ember ugyanúgy áll ahogyan korábban, egy picit sem mozdult korábbi helyéről, csak a másik vett fel támadóállást, és most már biztos vagy benne, hogy az irányodba tekint. 
Namikaze Minato
Moderátor

Adatlap

Témanyitás  Kinshu on Csüt. Júl. 07 2016, 22:35

Kezdek elbóbiskolni és ennek meg is van az ára. Hirtelen, ahogy változik a szél egy beszélgetésre leszek figyelmes. Nem tudom pontosan, hogy kik lehetnek azok ott lent a vízesésnél de egyik pillanatról a másikra egy kunai csak nagyon kevéssel hibáz el miközben azok még mindig úgy állnak ott mintha nem történne semmi. Az biztos, hogy a támadást egyikőjük indította, és abban is biztos vagyok, hogy direkt hibázta el. Azonnal talpra ugrok és közben tekintetem egész végig a két idegenen hagyom. Kik lehetnek ezek? Abból ítélve, hogy majdnem ott állnak ahol a kis tekercs ki van függesztve azt gondolom, hogy ANBU, de nem érdekel. A shusin no jutsut használva kerülök közelebb hozzájuk és talán a kunait elvétette a fickó, de mégegyszer nem fog hibázni úgy érzem éppen ezért nekem kell megszüntetnem a fenyegetést. Vajon hány év jár azért mert rátámadok egy felettesemre... Nem tudhatom, de engem ne kóstolgasson senki. Úgy érzem annál azért egy kicsit többet tettem le az asztalra. 
- Katon Goukakyouu no Jutsu.
Akárcsak a mennydörgés mondom ki a jutsu nevét és már nincs megállás. A hatalmas tűzgolyó széthasítja a sötétséget és kíméletlenül száguld a két idegen felé, de még mielőtt elérné őket, egyszerűen csak fogom és megszüntetem a katon chakra kiáramoltatását a számon és egy darabig még hagyom, hogy az elefánt méretű tűzgolyó lebegjen előttük aztán feltehetően a víz és a chakra veszteség miatt szépen elpárolog ahogy én tervezem. Nem akarom megtámadni őket ilyen nyíltan, nyilván erősebbek is lehetnek nálam, de attól függetlenül meg akarom mutatni, hogy nem vagyok egy elveszett gyerek.
- Nem tudom pontosan, hogy az a kunai mi akart lenni az előbb de szerintem tudunk ennél nyugodtabban is beszélgetni. Legközelebb lehet én sem fogom vissza magam uraim... 
Miután alaposan végigmértem a két férfit közelebb lépek hozzájuk és bemutatkozom.
- Üdvözletem a nevem Kinshu. Megtudhatnám, hogy esetleg önök készítették ezt a rejtvényt, vagy titkosírást? Őszintén szólva olyan jól sikerült, hogy még előttem is titokban maradt a feladat, azonban azt gondolom, hogy lehetne ennél azért kicsit nyíltabban is kommunikálni. Egyszerűen elegem van ezekből a nagy titkolózásokból itt a falu közepén háborús időben miért nem lehet odajönni hozzám és elmondani, hogy mit akarnak? - Kellőképpen sikerült kifakadnom nekik, de nem érdekel őszintén szólva elég mérges vagyok az egész szervezetre, hogy bolondot csinálnak belőlem aztán még kunaial dobálóznak. - A frontra is azért nem mentem el mert azt mondták, hogy fontosabb dolgom lesz. Tessék itt vagyok erre ilyen idióta rejtvényekkel szúrják ki a szemem... Na akkor mi is lesz a feladat?
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Senju Tobirama on Csüt. Júl. 28 2016, 07:49

//Kérésre, a mesélő idejének hiányában én veszem át a kalandodat, remélem nem lesz problémád a mesélésemmel, amennyiben igen, kérlek szólj, teszünk az ügy érdekében. ^^//

Akciód megkezdve a két ANBU ügynök -mivel jól sejtetted, két ANBUról van szó- kissé meghökkent a döbbenettől, s csupán a Goukakyouu megkezdése előtt pár pillanattal tudtak félreugrani. Meglepettségük szinte azonnal köddé vált, most magabiztos kiállással, fegyvert ragadva álltak két oldaladon. Jobboldaladon, láthatólag egy férfi, míg balodon egy nő foglalt helyet. Végig hallgatták feléjük intézett szavaid, majd a jobboldaladon álló megszólalt.
-Hmm... Mindenek előtt, nekem is lenne egy kérdésem. Te most berágtál, vagy szimplán zakkant vagy?! Ki akarsz csinálni ember?!-
-Ó! Hagyd már magad, te voltál az idióta! Milyen hülye kezd el dobálni kunaiokat, hogy megbizonyosodjon arról, hogy ez az akit keresünk? Egyébként még amekkora balhere vagy még el is hibáztad mukikám.- Förmedt rá a másik.
-Most ezt minek? Mi bajod van már megint velem? Mindig én vagyok a szemét bármi is van, ugye? "Hülye vagy Dai!, Rohadék vagy Dai! Béna vagy Dai!" Mindig engem ostorozol közben meg te nem csinálsz semmit soha!-
-Igen? Talán én is dobok egy két kunait és talán a drága kis koponyádba te f*sz arcú hernyó sperma! Még hogy én semmit?! Ki húzott ki múltkor is a szarból? A hú de nagy suiton tudományod? Ha?! Ja nem, bocsi. ÉN VOLTAM!-
A meglehetősen mindennapinak ható vita két ANBUnk közt elég érdekes lehetett számodra, szinte úgy kezeltek mintha ott se lennél, ám hirtelen pár cifra sértés után, melyet egymáshoz intéztek mégis rád vetült a tekintetük.
-Hogy válaszoljak neked, ha már ez az inkompetens erre sem képes... nem mi írtuk az írást, viszont tudjuk mi állt benne.- Mondta magabiztosan a nő, ám kicsit talán lenézően is hathatott hangsúlya számodra.
-Chh, ezt is én fejtettem meg.... Egy határmenti tisztogatás a lényege a feladatnak. Te az első csapatban lettél volna, de ők már elindultak. Lekéstél róluk. Viszont mi azért jöttünk, hogy veled együtt a második csapatot alkossuk. Hamar indulnunk kéne, ha azt akarjuk hogy beérjük őket. Néhány dezertőrről és egyéb szökevényről van szó. Lehet, hogy mire oda érünk már semmi munka nem marad...remélhetőleg. Viszont utasítás hogy menjünk. Tehát jobb ha követsz.- Szólt a férfi, majd menetirányba fordulva, sebesen elindult társával, várva hogy kövesd őket.
Most mit fogsz tenni? Az utasítás azt mondja, menj velük, ám tény, hogy két ilyen intelligenciájú egyénnel, nem lesz igazán egy álom meló a feladatotok teljesítése. Ha egyáltalán akad még bármi a küldetésedből persze.

Adatlap
Szint: E
Rang: Hokage
Chakraszint: Halálütés

Témanyitás  Kinshu on Csüt. Júl. 28 2016, 22:55

A két ANBU reakciója teljesen elképesztett. Könnyedén kitértek a támadásom elől, amit amúgy nem is úgy vetettem be, hogy nyíltan megtámadjam őket, csupán csak meg akartam ijeszteni egy kicsit, de vajon meg lehet ijeszteni egyáltalán egy ANBUt?! Azonban a fiú aki dobta felém a kunait megkapta hölgy kompániájától a magáét elég rendesen. Azonban mint mindig most is figyeltem a részletekre és mindjárt kiderült, hogy a srác aki a kunait dobta is felém elvileg suiton elemű chakrával rendelkezik. Ezeket az apróságokat nem árt megjegyezni, ha esetleg ellenfél lenne, de nem hiszem, hogy az ANBU egy ellenfelet küldene. Aztán a furcsa duó ismertette a küldetésünket. Határvidék és zendülők, a körülmények kísértetiesen hasonlítanak egy előző küldetésemre. Most azonban van egy első csapat akik már útnak indultak és mi lennénk az erősítés?... Értem tehát akkor nekem kellett volna az első csoportban lennem és azért maradtam le a "mókáról" mert nem értelmeztem időben az üzenetet és itt vártam. 
- Nem akarlak kicsinálni csupán egy kicsit furcsálltam, hogy köszönés helyett egy kunait vágsz az arcomba, végül is igazad van minek nekem ellenség a fronton ha ilyen "bajtársaim" vannak akik kérdés nélkül kunai késeket vágnak hozzám. 
Aztán egy gyors szópárbaj után a díszes társaság már útra készen várta, hogy csatlakozzam hozzájuk. Őszinte leszek egy pillanatig nagyon nem akaródzott elindulni, aztán eszembe jutott, hogy ellenkezni a kapott paranccsal már majdnem zendülésnek számít és különben is, azért nem mentem a frontra, hogy most itthon maradjak és ne csináljak semmit. Meghoztam a döntésemet és chakrát irányítottam a lábamba és el is rugaszkodtam a talajtól. Valahogy olyan érzésem volt, hogy erről a küldetésről nem ugyan olyan emberként fogok visszatérni mint ahogy elindulok a faluból. Mintha a gyerek és felnőtt kor határán egyensúlyozva nem mernék ugrani, pedig a "szárnyaim" már rég készen állnak a repülésre. Persze minden küldetésről úgy tértem vissza eddig, hogy egy kis részt ott hagytam magamból, de ez most másképp hatott. Igyekeztem felzárkózni a maszkos csapattársak mellé és közben jól megnéztem őket magamnak. Gondolom, hogy legalább az én szintemen vannak, de mivel olyan könnyedén kitértek a kitartott Goukakyouu elől ezért én inkább arra tippelnék, hogy már a chuunin szintet is elhagyták. Ebből pedig az következik, hogy a férfi könnyedén eltalálhatott volna valószínűleg a kunaial, feltehetőleg csak jelezni akart, de akkor is milyen jelzés ez?
- Elárulnátok, hogy hívnak titeket? Az én nevem Hoshiga Kinshu, de hívjatok egyszerűen csak Kinshunak!
Próbálnék beszélgetést kezdeményezni ha sikerül felzárkóznom melléjük.
Ezek a maszkok végig rajtatok lesznek, tiltott, hogy lássam az arcotokat? Esetleg én is kaphatok egyet? Csupán azért kérdezem, mert talán mégis jobb ha tudnék a név mellé arcot is kapcsolni, mondhatnám, hogy eléggé vizuális típus vagyok. A másik pedig az, hogy voltam már az ANBU megbízásából küldetésen nem is olyan rég, akkor be kellett épülnöm tehát semmi ilyen maszk és cicomázás, de hátha majd most. Amúgy a küldetésnek vannak esetleg részletei is? Mi állt abban az üzenetben?
A lány nem lehetett magasabb 165 centinál, a fiú azonban nálam is magasabb volt, nem lepődnék meg rajta, ha idősebb is lenne. 
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Senju Tobirama on Hétf. Aug. 01 2016, 21:18

//Kinshu//

Társaidat sikeresen utolérted. Vagy nem voltak teljes sebességen, vagy te vagy ilyen gyors, nem igazán számít, a lényeg a végeredmény. Ahogy beérted őket próbáltad kommunikációra késztetni a két ANBUt ám ők nem igazán figyeltek fel szavaidra. Csupán két mondat keltette fel érdeklődésük. "Amúgy a küldetésnek vannak esetleg részletei is? Mi állt abban az üzenetben?
" Ezen mondataid hatására két felettesed egymásra, majd rád tekintett.
-Csupán annyi a feladatunk, hogy a határmentén, a már bizonyára ismertetett helyen egy tisztogatást vigyünk véghez. Több infó nincs és nem is szükséges.- Intézte feléd szavait a lány.
-Hehh, egy ANBU-t ha kiküldenek valahová, akkor az nem kérdez vissza csak megy. Ha nem árulnak el információt, akkor nem árulnak el. Sokszor lehet egy küldetés része az... ami nem igazán tartozik másra csak a vezetőkre. Épp ezért kellünk mi. Mi nem kérdezünk vissza, csak parancsot teljesítünk. Amúgy szólíts Daisounak ezt az "úrilányt" pedig Yamanak.- Majd ismét előre fordultak. Néha egy-egy pillantást vetett rád a férfi.
Ahogy haladtatok előre továbbra is szótlanul teltek a percek, ám elértetek egy tisztáshoz. Kicsivel előtte Daisou és Yama megálltak, majd jeleztek számodra is. Felmértétek a terepet, majd körültekintően, takarásban haladtatok előbbre. A fák lombjai között haladva, végre rálátást kaptatok a terepre. Holttestek képe tárult elétek. néhány civil kinézetű ember, illetve három ANBU is ott feküdt. Egy macska, egy róka, valamint egy nyúl maszkos tetem. Talán ismerősek lehettek számodra. Mégis...nem tudtatok sokáig bámészkodni, mivel szemed sarkából húsz kunait véltél látni, két oldalról tízet-tízet. Ugyan simán elmentek szemeid előtt, észlelhetted, hogy azokon bizony egy-egy kis zacskó van. Ez önmagában nem is lett volna akkora gond, ha azok nem robbanójegyzeteket szórtak volna végig. Mit fogsz most tenni? ANBU társid is valószínűleg ideje előtt észlelték az akicót, ahogyan te is. Mégis felvetül egy kérdés. Hogyan fogjátok megoldani ezt a helyzetet?

Adatlap

Témanyitás  Kinshu on Szer. Aug. 03 2016, 13:28

A két shinobi nagyjából semmit sem szólt hozzám és csak amikor nagy nehezen utol értem őket akkor meséltek egy kicsit arról, hogy ők miként fogják fel ezt az ANBU létet. Ez azért nekem egy kicsit erős volt. Azok alapján amit mondott a lány és a fiú úgy tűnik, hogy az ANBUk embertelen gépek akik mennek és ölnek ha kell. Nem kell nekik külön elmagyarázni mi miért van én pedig nem voltam benne teljesen biztos, hogy egy ilyen feladatot el tudnék látni. Nekem ahhoz, hogy öljek, ahoz, hogy parancsot feltétlen hűséggel hajtsak végre, szükségem van egy indokra egy motivációra... Jelen pillanatban a faluért cselekszem és ezt igyekszem szem előtt tartani minden kületésen, azonban most egy kicsit úgy éreztem, hogy lehet ebbe az ANBU képbe mégsem illenék bele tökéletesen. Mindennél jobban szeretem Iwagakurét a maga nyüzsgésével és sajátosságaival együtt de, hogy én így alá tudjam rendelni magam valaki más akaratának, azt nem tudom. Tisztelem a tuchikaget már csak a korából és tapasztalatából kifolyólag is és nem kérdőjelezném meg egyetlen döntését sem, de az, hogy én így működjek, egyenlőre elképzelni sem tudtam.
Aztán hirtelen egy olyan helyhez értünk ahol már ritkult a lombkorona tehát sejteni lehetett, hogy nemsokára egy tisztásra fogunk kilyukadni és mennyire igazam lett. Bár még a fák takarásában voltunk, de meg pillantottunk egy csatateret ahol ANBU maszkosok és pár civil volt szó szerint felkoncolva. Bár biztosak nem lehettünk benne, hogy meg is haltak, de nagyon úgy tűnt. Yama és Daisou azonnal megálltak és egy pár másodpercünk volt nézelődni aztán két oldalt 10 -10 kunai repült el előttünk, talán egy elrontott csapda lehet? Nem aki csapdát állít az általában nem számítja el magát, ekkor vettem észre, hogy kis ejtőernyőkként ereszkednek le a kunaiok. Nem volt időm gondolkodni. Mivel a két ANBU előttem helyezkedett el ezért most döntenem kellett és bár úgy éreztem, hogy ez nem fair, már megtanultam ahhoz nem vagyok és talán sosem leszek elég gyors, hogy mindenkit megmentsek. Egy pillanat alatt szervezetem kiválasztotta és aktiválta a raiton elemű chakrát amit eközben a Shusin no Jutsuval vegyítve talán valóban úgy tűnhettem mint egy élő villámcsapás, csupán ennyit volt időm mondani.
- Vigyázzatok!
Azzal aktiváltam a jutsut és megcéloztam a lányt akinek testsúlya kevesebb volt mint a fiúé ezért őt választottam, Daisou reflexei már úgy is tapasztaltam, hogy jók a lányt viszont meg KELLETT mentenem nem volt hezitálás. Menet közben kapom fel gyakorlatilag egy pillanatt alatt viharzok el a fiú mellett, remélhetőleg ő is fogta, hogy valami nem stimmel. A lányt gyakorlatilag ölben tartom ha az akció sikerül azonban a leérkezést nem számítottam bele és a jobb vállamra érkezünk mindketten. A fájdalom elég nagy mert egy ember helyett kettőnek a becsapódását kellett tompítanom, azonban ahogy a lendület tovább gurít engem azonnal talpra ugrok és a ninja szandálomon csúszok tovább miközben már formázom a kézjeleket, de vajon kire fogok támadni?!
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Senju Tobirama on Pént. Aug. 12 2016, 16:42

Rátermettséged ismét kiválóan bizonyítottad. Érzékeid erősek, ám sajnos nem annyira mint képességeid. Csupán az egyik ANBU-t tudtad magaddal rántani a támadástól megmentve. Daisou-t mégsem kell félteni, hiszen egy ANBUról beszélünk. Ugyan te voltál az első észlelője csapdátoknak, a férfi ismét megmutatta képességeit, s szinte az utolsó pillanatban, ahogy a robbanás már majdnem bekövetkezett, el tudott ugrani előle, habár nektek balra ért földet, nagyjából tíz méterre. Majd a lángok közül három alak kezdett kirajzolódni. Felétek közeledtek. Két sunagakurei, valamint egy iwagakurei shinobi volt, kinek termetét már-már egy medve is megírigyelné. Fejpántjukról ismerhetted fel őket elsőként, ám mellényt is viseltek. Legalább chunin, de akár jouninok is lehetnek. Miután a lány is feltápászkodott, Daisou parancsot adott.
-Yama tiéd a jobb szélső homokos, enyém a bal. Kizárásos alapon... tudod ki jut neked, nem? Na rajta!- Azzal szinte már kiszemeltje előtt is termett és zúdította rá támadásait. A mellényes közel egyenlő vetélytársnak bizonyult. Harcuk hamarhaosan elsodorta, távolabbra őket tőletek.
-Hallottad, gyerünk!- Ezen szavakat hallatva lendült támadásba a melletted álló is, hasonlóan társatokhoz. Jelenleg Te és a férfi álltatok egymással szemben. Mögötted társaid már heves küzdelmeiket folytatták 20-20 méterre nagyjából egymástól. Egyéni párharcokat folytattak, amik egy shinobihoz méltóak. Egyenrangúként tisztelték ellenfeleik, ami talán nem az ANBUhoz illő szokás. Talán csak tisztelet, vagy más is lehet a dologban? Talán valamilyen tervnek a része, csak neked nem mondtak róla semmit? Nem volt sok időd gondolkozni ezen, ugyanis az Iwagakurei férfi nyitotta szóra száját. Tekintetét rád szegezte. Határozott volt, mégsem fenyegető.
-Szóval már az ANBU-t küldik ellenünk. Szép... ám te nem látszol ANBUnak. Ne érts félre, nem akarlak sértegetni, sem lebecsülni. Inkább arra kérlek, hogy állj félre. Vagy talán te nem keseredtél még bele a harcokba? A háborúba? Ártatlan életek kioltásába, csupán a hatalom vágy és az ellenkező nézőpontok miatt? Mond a szemembe, ha te tiszteled ezt az Iwagakurénak nevezett helyet. Ezt a helyet, mely árnyéka önmagának. Mindenhol csak háború és háború. És ennek sosem lesz vége. Ha ennek vége jön egy másik és egy újabb és még újabb harc. Amennyiben egyet értesz kérlek állj félre, ha nem...-Szomorkás arckifejezéssel kézpecséteket formált, mely miatt két kődárda jött elő a földből, melyeket aztán kezébe vett. A dárdák egyenként akkorák voltak, mint a termetes férfi maga. akkor sajnos az életedet kell hogy vegyem!- Szólalt fel, immár fenyegető, szúrós tekintettel, melyből tükröződött szavainak súlya, ahogyan az is, hogy nem akar bántani senkit, csak ha végképp nincs más megoldás.  Most itt a döntés ideje. Mit felelsz? Amennyiben tartod magad a feladathoz és nem állsz félre, akkor hatalmas sebességgel ront majd neked. Amennyiben viszont feladod a küldetésed és egyetértesz vele, társaidra fog támadni.

Adatlap

Témanyitás  Kinshu on Szomb. Aug. 13 2016, 14:56

Ahogy csúsztam tovább a földön realizáltam, hogy a mentő akcióm sikeres volt és a lány egy karcolás nélkül túlélte. Bár ez elmondható volt Daisouról is, a shinobi minden probléma nélkül megúszta a támadást, de ettől függetlenül talán magára vette, hogy őt nem próbáltam megmenteni, sosem tudom meg. A robbanás utolsó pillanatában ő is elugrott és sikeresen földet ért. Aztán két sunagakurei és egy iwagakurei alak lépett elő a lángok közül és egyenesen felénk sétáltak. Daisou és Yama hamar kezelésbe vették a két külhoni shinobit, én pedig itt maradtam ezzel az óriással szemben aki legalább egy fejjel volt nagyobb nálam és valószínűleg ebből adódóan taijutsuban is sokkal fejlettebb. Felteszem, hogy legalább chuunin szinten van, de ez most nem számít, mert beszélni kezdett és elgondolkoztató volt amit mondott. A férfi egy reményvesztett bizonyára sokat látott és annál is többet elvesztett ninja lehetett. Hány ilyen shinobi élhet akár csak iwgakuréban akik ugyan így a háború miatt vesztették el mindenüket? Azonban egy valamit nem értek meg...
- Igazad van, valószínűleg jönni fog még egy aztán még egy és még egy... Én azt gondolom, hogy előbb utóbb az emberiség meg fogja tanulni, hogy nem feltétlenül a háborúkkal lehet elintézni a konfliktusokat. Mindezek mellett megjártam a frontot és láttam szörnyűségeket hidd el. Sok mindent elveszítettem én is, de a hitemet soha. Hitemet a hazámban a falumban Iwagakuréban. Sodorhat bármilyen messze az élet a falumtól a családomtól és szeretteimtől, egy valamit sosem fogok feladni... a hűségemet.
Amikor ezek a szavak elhagyták a számat, a férfi szomorúan tekint rám egy pillanatra majd elkezd kézjeleket formálni  és amikor befejezi kinő két hatalmas dárda a földből mellette amit kézbe is vesz és közli is, hogy nem szándékozik életben hagyni. 
- Had pontosítsak... meg fogod próbálni! - Közben már az én tekintetek is szúróssá válik és már ki is találtam, hogy mivel fogom tudni megfogni a bukott iwgakurei férfit. - Elvégzem amit kell!
Nyilván ellenfelem is tudja, hogy nekem sem áll szándékomban életben hagyni őt. Egy ilyen potenciális fenyegetést a falura, ki kell iktatni, egyszerűen nincs más választásom. A dárdákból ítélve taijutsut fog alkalmazni illetve már azt is tudom, hogy föld elemű. Ez így kezdésnek elég is lesz, mert iszonyatos sebességgel rohamoz felém ellenfelem. Hátra ugrok és közben villámgyorsan kézpecséteket formálok. Mivel már közelebb jött hozzám ezért más benne van a technikám hatósugarába. Remélhetőleg a döbbenet lelassítja, vagy megállítja, de azért ezt nem hagyhatom figyelmen kívül, hogy két iszonyatos méretű dárda van nála rohamozik. "Maendan // Sötét füst gömb" Ezzel a jutsuval létrehozok egy nagyjából 15 négyzetméteres füstgömböt, amiben én tökéletesen képes vagyok tájékozódni ám ellenfelem megvakul. Ettől függetlenül kitérek még egyszer oldalra a férfi elől és közben a lehető leggyorsabban újabb kézpecsétsorozatba kezdek. "Enju Kokuro // Füst börtön kötés" nevű jutsut hozom létre. A vastag kötélszerű állagot felvevő füst kötelél villámgyorsan kúszik fel áldozatom testére és köti azt gúzsba, hogy mozdulni sem tudjon. Azonban a köztünk lévő szintkülönbség miatt nem számítok rá, hogy sokáig így tudnám tartani, így kiugrok egy nagyjából 5 méteres távolságra a füstgömbtől és közben már koncentrálom a raiton elemű chakrát. Amikor földet értem megformázom kézpecséteket aztán még jobban kiterjesztem a raiton elemű chakrámat és célra tartok.
- Raiso: Gekishin// Villámló Temetés: Áruló Remegés!
A tányér méretű raiton chakrából álló lapos korongokat géppuska módjára lövöm be a füstgömbbe ezzel felzavarva azt, pontosan a oda ahol a férfit előtte csapdába ejtettem. Pontosan tíz lövést adok le... Ezt nem élhette túl! Azonban érzem, hogy egy kicsit fáradok és nem kellene minden chakrámat elhasználnom egyből most!
Amennyiben nem sikerül ez a jutsu kombináció, abban az esetben a shusin no jutsuval mozdulok ki előle és megpróbálok kitalálni egy alternatív megoldást!
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Senju Tobirama on Kedd Szept. 13 2016, 18:43

//Elnézést a megkésésemért, hogy kompenzáljuk az elvesztett időt, 5 chakra üti az adatlapod. Szeretném innentől kicsit megpörgetni a kalandot, így több posztot és gyorsabban fogsz kapni. Amennyiben van valami extra kívánságod (pl: Tanulás, amit már beszéltünk a kaland végén..) akkor arról kérlek értesíts.//

Már-már fárasztó talán leírnom, de ismét tanúbizonyságot adtál hihetetlen gyors reakciókészségedről. Elég gyorsnak bizonyultál ahhoz, hogy félre ugorj, sőt, ahhoz is, hogy technikákat alkalmazz. Füstöd robbanásszerűen terítette be csatátok helyszínét, ezzel ellehetetlenítve ellenfeled tájékozódási képességét. Legalábbis szemeit nem tudta használni. Azonban ez is lényegét vesztette, mikor második és harmadik jutsudat is sikerült tervednek megfelelően alkalmazni. Az raiton technika által kreált korongok meg-megvilágították füstfelhőd megmaradt részeit. Kisebb nagyobb kisülésrobbanás villogtatta magát a fekete leplen át, mutatva sikeres találatát. Nem volt kérdéses, hogy eltaláltad-e a célpontot. Erre bizonyítékot is kaptál, mikor felhőd szétoszlott, s csupán egy darabjaira esett tetemet láttál. Így hát nem vetődött fel olyan kérdés, ami a pontosságodra irányulna, inkább olyan kérdés vetődött fel, ami a hatékonyságot. Ugyanis a széttört tetem… igen, tört… darabjai földből voltak. Talán egyből rájöttél a dolgokra, talán nem, de gondolkodásra fordítható időd nem volt több egy pillanatnál. (Cool Lábaiddal érezted, ahogy a föld megmozdul, minek hatására ösztönösen ugrottál arrébb. Nem szándékos mozdulat volt, csupán reflex, ami mindenkiben megvan. Nem szükséges talán leírnom, hogy célpontod volt az, aki ezúttal egy kardot szorongatott kezében, mellyel épphogy meg tudott karcolni. Azonban ahogy földet értél, kicsit nehéznek érezted jobb karod, ahol megvágott ellenfeled.
-Bizonyára már érzed… méreggel kentem be a katanám és ez a méreg terjed szét jelenleg a testedben. Nincs más dolgom, mint kivárni, ahogy a folyamatos gyengülés végén már nem bírod tovább, esetleg elájulsz. Akkor viszont többet már nem kelsz fel.- Hangzottak el szavai, melyeket üveges tekintettel mondott végig. Arca keseredett ábrázatot mutatott. Jól látszott, hogy nem akart bántani, csupán így jött ki a lépés. Most azonban… mihez kezdesz?

Dobás eredménye

Adatlap

Témanyitás  Kinshu on Hétf. Szept. 19 2016, 00:13

Amint megláttam, hogy a füstből kiburkolózva egy klónt lőttem szitává azonnal gondoltam, hogy ez egy csapda. Viszont ha föld elemű shinobival van dolgom akkor a támadás csak és kizárólag olyan helyről érkezhet ahonnan a legkevésbé számítok rá. A lábam alól. A pillanat ami alatt az egész történt, lassított felvételként játszódott le előttem. Chakra áramlott a lábamba és megfeszültek az inak, majd az izmok is, majd hirtelen kilőttek és én hosszan ugrottam hátra legalább tíz métert repültem mielőtt leérkeztem volna a földre. Védekező reflex volt részemről és úgy éreztem, hogy ezúttal sikerült elég gyorsan reagálnom a helyzetre... Ekkor azonban kezdtem érezni, hogy a jobb karom, ahol megvágott a lázadó shinobi, kezd elnehezedni. A fene ez meg mi lehet? Talán valami jutsu, vagy mérgező chakra. Amint lepillantottam a karomra láttam, hogy csak egy kis helyen sikerült megkarcolnia, de ezzel valószínűleg megmérgezett, vagy egy bénító technikát alkalmazott rajtam, mert a kis vágás ellenére azonnal elkezdtem magamban érezni a hatását. 
Nem is kell sokat várnom, hiszen ellenfelem maga mondja el, hogy egy méreggel kente be a kardját. Sejtettem, hogy ez lesz, de, hogy ilyen gyorsan hasson rajtam. Nem tehetek mást, gyorsan kell véget vetnem ennek az egésznek. Most azonban olyan hátrányba kerültem, hogy ezt valószínűleg nem fogom túlélni. Ha nem is halálos a méreg, de az is elég ha lebénít utána egyszerűen csak elvágja a torkom és megvárja amíg belefulladok a saját vérembe. Gyorsan kell lépnem, talán még egy támadásra van időm.
- Tudod mit érzek? Elmondjam?
Iwagakure járt a fejemben. A város és annak minden lakója ott van előttem. Az egész akár csak egy óriási élőlény, melynek minden zugát megtölti az élet. Ez az amiben én hiszek, ez az amiért én küzdök. Az otthonom, a városom, az országom. Legyen szó háborúról forradalomról, vagy béke időről. Én egy vagyok velük és ők egyek velem... Mindig ők adtak nekem erőt és bátorságot, hogy tovább tudjak lépni. 
Bár érzem, hogy a jobb karom a vállamtól kezd egyre inkább elnehezedni és minden másodpercel egyre gyengébbnek érzem a testem, az akaratom szilárd és még ez megtart ellenfelem előtt. Kihúzom magam és bár érzem, hogy nehezemre fog esni, mégis elindulok felé. Az első pár lépést bizonytalanul teszem meg, ahogy elnehezedik szépen a jobb lábam is. Aztán viszont a következő pár lépést már magabiztosan teszem meg, nem botorkálva. Visz az akarat és küzdő szellem, amely eddig is hajtott az úton előre. 
- Nem egy emberért és nem is egy érdekért küzdök. Nekem nem az a feladatom, hogy végrehajtsam vakon a parancsokat. Az én feladatom az, hogy megvédjem őket... Minden áron. Éppen ez az amit a magadfajták nem érthetnek. Az egység erejét. - Eközben kézjeleket formálok amíg még tudom mozgatni a karom. Remélhetőleg amíg beszéltem sikerült a köztünk lévő távolságot is lecsökkenteni, hogy be tudjam fejezni amit elkezdtem. Éreztem őket magamban és bár ez csak a képzeletem szüleménye csak, akkor és ott annyira valós volt. Mintha egyszerre mindenki nekem adta volna az erejét, hogy azzal csapjak le. Minden felhasználható chakrámat beleadom a következő támadásba! - Mert Mi EGYEK VAGYUNK!!! Katon Goukakyouu no jutsu!
Kinshu
Játékos

Adatlap

Témanyitás  Senju Tobirama on Kedd Okt. 04 2016, 08:40

/Kinshu/

Ellenfelednek intézett monológod egy apró könnycseppet idézett elő arcán. Miközben közeledtél felé matatni kezdett zsebében, majd egy fiolát markába vett s maga előtt tartva bámulta. Halk szavai alig értek el hozzád, de kivehető volt mondandója.
-A sensei ezért kinyírna... bár lehet azért is mert a falu ellen cselekedtem...- Került arcára félmosoly, majd egyenesen a szemedbe nézve folytatta. Azt akarta, hogy jól halld, még az adrenalin löket ellenére is, ezért hangja jelentősen erősödött.
-Őrizd meg ezt fiú! Légy mindig ilyen és ne hagyd hogy változtassanak. Talán Te többet elérsz majd, mint én.- Kézpecséteid után előtörő tűzgolyót látva még utolsó szavai közben feléd dobta a kis üvegcsét.
-Kend rá a sebedre! Ellenméreg... Viszlát fiú... és ne feledd! Az ellenségeid nem csak csatában törnek rád!- Azzal kiegyenesedve várta jutsud erejét. Megpróbálhatott volna ismét a föld alá menekülni, ám nem tette. Talán felébresztetted a hazaszeretetét, vagy szimplán belefáradt a folytonos harcokba... sosem tudhatjuk meg. Telibe találta a goukakyou-d, ami egyszer s mind végzett vele. Arcán mosollyal halt meg legalább. Ennek oka sem tisztázott. Talán a hazájához hű Iwagakurei látványa miatt, vagy csak mert végre véget vethet a harcainak... ezt sem tudhatjuk már meg. Sok kérdés marad vele kapcsolatban, amire már nem kaphatunk magyarázatot. Ám ez minden halálesetnél fent áll.
Ahogy technikád megszűnt, az égő holttest képe tárult eléd. Felismerhetetlenvolt, mindössze az Iwagakurei fémlap, mely a fejpántokon szokott rajta lenni, volt kivehető. Hamarosan társaid is végeztek ellenfelikkel. Talán még könnyebb dolguk lehetett mint neked.
-Áh csodás, látom te is végeztél már. Remélem minden rendben ment... Nos akár indulhatnánk vissza, ha mindenki egyben van.- Mondta társad, majd elindultatok vissza a faluba.
-Várjatok kicsit...- Szólalt fel Yama, majd megtorpant az egyik faágon. -Talán nem kéne hagynunk, hogy üres kézzel távozzon közülünk a srác. Mit szólsz, akarsz tanulni valamit, ami már enyhén szólva is más szintű, mint azok a trükkök, amiket eddig használtál?- Szegezte rád tekintetét a lány érdeklődve válaszod iránt.

//Elnézést a késésekért! Kárpótlásul 5+chakrát írtam fel.//

Adatlap

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next